pro-cycling.org
Igrzyska olimpijskie 2012 - wyścig MTB XC
dodał: Martyna M. Kobylińska (2012-08-13 14:41:56), -; xxx km; 12 sierpnia 2012.

XXX Igrzyska olimpijskie - 12 sierpnia: Londyn, wyścig MTB mężczyzn, xxkm:

1 . Jaroslav Kulhavy (Czech Republic)                                                      1:29:07 
2 . Nino Schurter (Switzerland)                                                            0:00:01 
3 . Marco Fontana (Italy)                                                                  0:00:25 
4 . Jose Antonio Ramos (Spain)                                                             0:00:29 
5 . Burry Stander (South Africa)                                                           0:00:30 
6 . Carlos Nicolas Coloma (Spain)                                                          0:01:00 
7 . Manuel Fumic (Germany)                                                                 0:01:24 
8 . Geoff Kabush (Canada)                                                                  0:01:36 
9 . Alexander Gehbauer (Austria)                                                           0:02:09 
10 . Todd Wells (USA)                                                                      0:02:21 
11 . Stephane Tempier (France)                                                             0:02:23 
12 . Jan Skarnitzl (Czech Republic)                                                        0:02:41 
13 . Gerhard Kerschbaumer (Italy)                                                          0:02:55 
14 . Ondrej Cink (Czech Republic)                                                          0:03:09 
15 . Samuel Schulz (USA)                                                                   0:03:22 
16 . Marek Konwa (Poland)                                                                  0:03:34 
17 . Rudi Van Houts (Netherlands)                                                          0:03:46 
18 . Ralph Naef (Switzerland)                                                              0:03:51 
19 . Kevin Van Hoovels (Belgium)                                                           0:03:54 
20 . Karl Markt (Austria)                                                                  0:04:11 
21 . Daniel McConnell (Australia)                                                          0:04:15 
22 . Sergio Mantecon (Spain)                                                               0:04:39 
23 . David Rosa (Portugal)                                                                 0:04:43 
24 . Rubens Valeriano (Brazil)                                                             0:05:16 
25 . Florian Vogel (Switzerland)                                                           0:05:29 
26 . Andres Soto (Argentina)                                                               0:06:06 
27 . Kohei Yamamoto (Japan)                                                                0:06:19 
28 . Hector Paez Leon (Colombia)                                                           0:06:55 
29 . Jean-Christophe Perraud (France)                                                      0:08:00 
30 . Marc Bassingthwaighte (Namibia)                                                       0:08:10 
31 . Sergiy Rysenko (Ukraine)                                                              0:08:25 
32 . Piotr Brzózka (Poland)                                                                0:09:30 
33 . Periklis Irias (Greece)                                                               0:09:44 
34 . Moritz Milatz (Germany)                                                               0:09:52 
35 . Philip Buys (South Africa)                                                            0:11:04 
36 . Paolo Cesar Montoya (Costa Rica)                                                      0:12:12 
37 . Evgeniy Pechenin (Russia)                                                             0:12:33 
38 . Chun Hing Chan (Hong Kong)                                                            0:12:52 
39 . Adrien Niyonshuti (Rwanda)                                                            0:13:39 
40 . Marios Athanasiadis (Cyprus)                                                          0:14:18 
41 . Weisong Tong (China)                                                                  -1 Lap 
42 . Derek Horton (Guam)                                                                   -1 Lap 
DNF . Sven Nys (Belgium)                                                                     
DNF . Max Plaxton (Canada)                                                                   
DNF . Andras Parti (Hungary)                                                                 
DNF . Julien Absalon (France)                                                                
DNF . Liam Killeen (Great Britain)                                                           
DNS . Robert Forstermann (Germany)                                                           
DNS . Michael Vingerling (Netherlands)                                                       
DNS . Sam Bewley (New Zealand)