pro-cycling.org
Torowy Puchar Świata #4 - dzień czwarty
dodał: Martyna M. Kobylińska (2012-02-19 01:34:13), kat. WC; xxx; 19 lutego 2012.

Puchar Świata w Kolarstwie Torowym, 19 lutego, Londyn:

Sprint mężczyzn - kwalifikacje:

1 	Chris Hoy (GBr) Great Britain 	0:00:09.932 	 
2 	Kevin Sireau (Fra) France 	0:00:00.094 	 
3 	Maximilian Levy (Ger) Germany 	0:00:00.164 	 
4 	Robert Förstemann (Ger) Germany 	0:00:00.212 	 
5 	Phillip Njisane (Tri) Trinidad & Tobago 	0:00:00.216 	 
6 	Jason Kenny (GBr) Great Britain 	0:00:00.221 	 
7 	Shane Perkins (Aus) Australia 	0:00:00.230 	 
8 	Gregory Bauge (Fra) France 	0:00:00.285 	 
9 	Stefan Botticher (Ger) Team Erdgas 2012 	0:00:00.286 	 
10 	Matthew Crampton (GBr) Sky Track Cycling 	0:00:00.302 	 
11 	Scott Sunderland (Aus) Australia 	0:00:00.318 	 
12 	Kazunari Watanabe (Jpn) Japan 	0:00:00.325 	 
13 	Edward Dawkins (NZl) New Zealand 	0:00:00.340 	 
14 	Miao Zhang (Chn) China 	0:00:00.345 	 
15 	Fabian Hernando Puerta Zapata (Col) Colombia 	0:00:00.346 	 
16 	Seiichiro Nakagawa (Jpn) Japan 	0:00:00.347 	 
17 	Juan Peralta Gascon (Spa) Spain 	0:00:00.350 	 
18 	Roy Van Den Berg (Ned) Netherlands 	0:00:00.392 	 
19 	Sam Webster (NZl) New Zealand 	0:00:00.393 	 
20 	Lei Zhang (Chn) China 	0:00:00.423 	 
21 	Damian Zieliński (Pol) Poland 	0:00:00.441 	 
22 	Ilya Okunev (Rus) Petroholding Leningrad 	0:00:00.460 	 
23 	Sergi Borisov (Rus) Moscow Track Team 	0:00:00.475 	 
24 	Max Niederlag (Ger) Team Erdgas 2012 	0:00:00.476 	 
25 	Azizulhasni Awang (Mas) YSD Track Team 	0:00:00.488 	 
26 	Andrii Vynokurov (Ukr) Ukraine 	0:00:00.492 	 
27 	Kevin Mansker (USA) United States 	0:00:00.494 	 
28 	Bernard Esterhuizen (RSA) South Africa 	0:00:00.517 	 
29 	Denis Shurshin (Rus) Russia 	0:00:00.538 	 
30 	Yudai Nitta (Jpn) Cyclo Channel Tokyo 	0:00:00.557 	 
31 	Valentin Savitskiy (Rus) Russia 	0:00:00.569 	 
32 	Michael Blatchford (USA) United States 	0:00:00.576 	 
33 	Hodei Mazquiaran Uria (Spa) Cespa-Euskadi 	0:00:00.597 	 
34 	Scott Mulder (Can) Canada 	0:00:00.633 	 
35 	Christos Volikakis (Gre) Greece 	0:00:00.652 	 
36 	Teun Mulder (Ned) Netherlands 	0:00:00.667 	 
37 	Hugo Barrette (Can) Canada 	0:00:00.668 	 
38 	Denis Spicka (Cze) Czech Republic 	0:00:00.679 	 
39 	Adam Ptacnik (Cze) Czech Republic 	0:00:00.689 	 
40 	Muhammad Edrus Md Yunos (Mas) Malaysia 	0:00:00.715 	 
41 	Adrian Tekliński (Pol) Poland 	0:00:00.762 	 
42 	Zafeiris Volikakis (Gre) Greece 	0:00:00.770 	 
43 	Sergio Aliaga Chivite (Spa) Reyno de Navarra-Telco-M-Conor 	0:00:00.790 	 
44 	Eoin Mullen (Irl) Ireland 	0:00:00.804 	 
45 	Itmar Esteban Herraiz (Spa) Catalunya Team 	0:00:00.851 	 
46 	Flavio Cipriano (Bra) Brazil 	0:00:00.913 	 
47 	Po Hung Wu (Tpe) Chinese Taipei 	0:00:01.009 	 
48 	Viktor Manakov (Rus) RusVelo 	0:00:01.018 	 
49 	David Alonso Castillo (Spa) Reyno de Navarra-Telco-M-Conor 	0:00:01.041 	 
50 	Yhonny Araujo (Ven) Venezuela 	0:00:01.043 	 
51 	Francesco Ceci (Ita) Italy 	0:00:01.106 	 
52 	Giovanni Mendez (Ven) Venezuela 	0:00:01.191 	 
53 	Dieferson Borges (Bra) Brazil 	0:00:01.247 	 
54 	Kristjan Gregoric (Slo) Slovenia 	0:00:01.345 	 
55 	Unai Elorriaga Zubiaur (Spa) Cespa-Euskadi 	0:00:01.384 	 
56 	Marco Coledan (Ita) Italy 	0:00:01.539 	 
DNS 	Patrick Lawino (Uga) Uganda 	  	 

Sprint mężczyzn, 1/4 finału B - wyścig #1:

1 	Seiichiro Nakagawa (Jpn) Japan 	0:00:10.724 	 
2 	Stefan Botticher (Ger) Team Erdgas 2012 	  	 

Sprint mężczyzn, 1/4 finału B - wyścig #2:

1 	Fabian Hernando Puerta Zapata (Col) Colombia 	0:00:10.660 	 
2 	Shane Perkins (Aus) Australia 	  	 

Sprint mężczyzn, 1/4 finału B - wyścig #3:

1 	Scott Sunderland (Aus) Australia 	0:00:10.634 	 
2 	Miao Zhang (Chn) China 	  	 

Sprint mężczyzn, 1/4 finału B - wyścig #1:

1 	Phillip Njisane (Tri) Trinidad & Tobago 	0:00:10.568 	 
2 	Edward Dawkins (NZl) New Zealand 	  	 

Sprint mężczyzn, 1/2 finału B - wyścig #1:

1 	Phillip Njisane (Tri) Trinidad & Tobago 	0:00:11.120 	 
2 	Seiichiro Nakagawa (Jpn) Japan 	  	 

Sprint mężczyzn, 1/2 finału B - wyścig #2:

1 	Scott Sunderland (Aus) Australia 	0:00:10.521 	 
2 	Fabian Hernando Puerta Zapata (Col) Colombia 	  	 

Sprint mężczyzn, finał B - wyścig #1:

9 	Phillip Njisane (Tri) Trinidad & Tobago 	0:00:10.667 	 
10 	Scott Sunderland (Aus) Australia 	  	 

Sprint mężczyzn, finał B - wyścig #2:

11 	Seiichiro Nakagawa (Jpn) Japan 	0:00:10.667 	 
12 	Fabian Hernando Puerta Zapata (Col) Colombia 	  	 

Sprint mężczyzn, 1/8 finału - wyścig #1:

1 	Chris Hoy (GBr) Great Britain 	0:00:10.526 	 
2 	Seiichiro Nakagawa (Jpn) Japan 	  	 

Sprint mężczyzn, 1/8 finału - wyścig #2:

2 	Kevin Sireau (Fra) France 	0:00:10.466 	 
2 	Fabian Hernando Puerta Zapata (Col) Colombia 	  	 

Sprint mężczyzn, 1/8 finału - wyścig #3:

1 	Maximilian Levy (Ger) Germany 	0:00:10.685 	 
2 	Miao Zhang (Chn) China 	  	 

Sprint mężczyzn, 1/8 finału - wyścig #4:

1 	Robert Förstemann (Ger) Germany 	0:00:10.695 	 
2 	Edward Dawkins (NZl) New Zealand 	  	 

Sprint mężczyzn, 1/8 finału - wyścig #5:

1 	Kazunari Watanabe (Jpn) Japan 	0:00:10.538 	 
2 	Phillip Njisane (Tri) Trinidad & Tobago 	  	 

Sprint mężczyzn, 1/8 finału - wyścig #6:

1 	Jason Kenny (GBr) Great Britain 	0:00:10.476 	 
2 	Scott Sunderland (Aus) Australia 	  	 

Sprint mężczyzn, 1/8 finału - wyścig #7:

1 	Matthew Crampton (GBr) Sky Track Cycling 	0:00:11.517 	 
2 	Shane Perkins (Aus) Australia 	  	 

Sprint mężczyzn, 1/8 finału - wyścig #8:

1 	Gregory Bauge (Fra) France 	0:00:10.577 	 
2 	Stefan Botticher (Ger) Team Erdgas 2012 	  	 

Sprint mężczyzn, 1/4 finału - wyścig #1:

1 	Chris Hoy (GBr) Great Britain 	  	 
2 	Gregory Bauge (Fra) France 	  	 

Sprint mężczyzn, 1/4 finału - wyścig #2:

1 	Kevin Sireau (Fra) France 	  	 
2 	Matthew Crampton (GBr) Sky Track Cycling 	  	 

Sprint mężczyzn, 1/4 finału - wyścig #3:

1 	Maximilian Levy (Ger) Germany 	  	 
2 	Jason Kenny (GBr) Great Britain 	  	 

Sprint mężczyzn, 1/4 finału - wyścig #4:

1 	Robert Förstemann (Ger) Germany 	  	 
2 	Kazunari Watanabe (Jpn) Japan 	  	 

Sprint mężczyzn - wyścig o miejsca 5-8:

5 	Jason Kenny (GBr) Great Britain 	0:00:10.848 	 
6 	Matthew Crampton (GBr) Sky Track Cycling 	  	 
7 	Kazunari Watanabe (Jpn) Japan 	  	 
8 	Gregory Bauge (Fra) France 	  	 

Sprint mężczyzn, 1/2 finału - wyścig #1:

1 	Chris Hoy (GBr) Great Britain 	  	 
2 	Robert Förstemann (Ger) Germany 	  	 

Sprint mężczyzn, 1/2 finału - wyścig #2:

1 	Maximilian Levy (Ger) Germany 	  	 
2 	Kevin Sireau (Fra) France 	  	 

Sprint mężczyzn - finał:

1 	Chris Hoy (GBr) Great Britain 	  	 
2 	Maximilian Levy (Ger) Germany 	  	 
3 	Robert Förstemann (Ger) Germany 	  	 
4 	Kevin Sireau (Fra) France 	  	 
5 	Jason Kenny (GBr) Great Britain 	  	 
6 	Matthew Crampton (GBr) Sky Track Cycling 	  	 
7 	Kazunari Watanabe (Jpn) Japan 	  	 
8 	Gregory Bauge (Fra) France 	  	 
9 	Phillip Njisane (Tri) Trinidad & Tobago 	  	 
10 	Scott Sunderland (Aus) Australia 	  	 
11 	Seiichiro Nakagawa (Jpn) Japan 	  	 
12 	Fabian Hernando Puerta Zapata (Col) Colombia 	  	 
13 	Shane Perkins (Aus) Australia 	  	 
14 	Stefan Botticher (Ger) Team Erdgas 2012 	  	 
15 	Edward Dawkins (NZl) New Zealand 	  	 
16 	Miao Zhang (Chn) China 	  	 
17 	Juan Peralta Gascon (Spa) Spain 	  	 
18 	Roy Van Den Berg (Ned) Netherlands 	  	 
19 	Sam Webster (NZl) New Zealand 	  	 
20 	Lei Zhang (Chn) China 	  	 
21 	Damian Zieliński (Pol) Poland 	  	 
22 	Ilya Okunev (Rus) Petroholding Leningrad 	  	 
23 	Sergi Borisov (Rus) Moscow Track Team 	  	 
24 	Max Niederlag (Ger) Team Erdgas 2012 	  	 
25 	Azizulhasni Awang (Mas) YSD Track Team 	  	 
26 	Andrii Vynokurov (Ukr) Ukraine 	  	 
27 	Kevin Mansker (USA) United States 	  	 
28 	Bernard Esterhuizen (RSA) South Africa 	  	 
29 	Denis Shurshin (Rus) Russia 	  	 
30 	Yudai Nitta (Jpn) Cyclo Channel Tokyo 	  	 
31 	Valentin Savitskiy (Rus) Russia 	  	 
32 	Michael Blatchford (USA) United States 	  	 
33 	Hodei Mazquiaran Uria (Spa) Cespa-Euskadi 	  	 
34 	Scott Mulder (Can) Canada 	  	 
35 	Christos Volikakis (Gre) Greece 	  	 
36 	Teun Mulder (Ned) Netherlands 	  	 
37 	Hugo Barrette (Can) Canada 	  	 
38 	Denis Spicka (Cze) Czech Republic 	  	 
39 	Adam Ptacnik (Cze) Czech Republic 	  	 
40 	Muhammad Edrus Md Yunos (Mas) Malaysia 	  	 
41 	Adrian Tekliński (Pol) Poland 	  	 
42 	Zafeiris Volikakis (Gre) Greece 	  	 
43 	Sergio Aliaga Chivite (Spa) Reyno de Navarra-Telco-M-Conor 	  	 
44 	Eoin Mullen (Irl) Ireland 	  	 
45 	Itmar Esteban Herraiz (Spa) Catalunya Team 	  	 
46 	Flavio Cipriano (Bra) Brazil 	  	 
47 	Po Hung Wu (Tpe) Chinese Taipei 	  	 
48 	Viktor Manakov (Rus) RusVelo 	  	 
49 	David Alonso Castillo (Spa) Reyno de Navarra-Telco-M-Conor 	  	 
50 	Yhonny Araujo (Ven) Venezuela 	  	 
51 	Francesco Ceci (Ita) Italy 	  	 
52 	Giovanni Mendez (Ven) Venezuela 	  	 
53 	Dieferson Borges (Bra) Brazil 	  	 
54 	Kristjan Gregoric (Slo) Slovenia 	  	 
55 	Unai Elorriaga Zubiaur (Spa) Cespa-Euskadi 	  	 
56 	Marco Coledan (Ita) Italy 	  	 

Drużynowy wyścig na dochodzenie mężczyzn:

1 	Australia 	0:03:54.600 	 
  	Jack Bobridge (Aus) Australia 	  	 
  	Michael Hepburn (Aus) Australia 	  	 
  	Alexander Edmondson (Aus) Australia 	  	 
  	Rohan Dennis (Aus) Australia 	  	 
2 	Great Britain 	0:03:56.300 	 
  	Steven Burke (GBr) Great Britain 	  	 
  	Geraint Thomas (GBr) Great Britain 	  	 
  	Peter Kennaugh (GBr) Great Britain 	  	 
  	Edward Clancy (GBr) Great Britain 	  	 
3 	New Zealand 	0:03:59.200 	 
  	Sam Bewley (NZl) New Zealand 	  	 
  	Marc Ryan (NZl) New Zealand 	  	 
  	Westley Gough (NZl) New Zealand 	  	 
  	Aaron Gate (NZl) New Zealand 	  	 
4 	Belgium 	0:04:05.000 	 
  	Ingmar De Poortere (Bel) Belgium 	  	 
  	Jonathan Dufrasne (Bel) Belgium 	  	 
  	Kenny De Ketele (Bel) Belgium 	  	 
  	Dominique Cornu (Bel) Belgium 	  	 
5 	Russia 	  	 
6 	Netherlands 	  	 
7 	Colombia 	  	 
8 	Lokosphinx 	  	 
9 	Chile 	  	 
10 	Denmark 	  	 
11 	Korea 	  	 
12 	France 	  	 
13 	Ukraine 	  	 
14 	Italy 	  	 
15 	Germany 	  	 
16 	Hong Kong 	  	 
17 	Switzerland 	  	 

Keirin kobiet, pierwsza runda - wyścig #1:

1 	Simona Krupeckaite (Ltu) Lithuania 	  	 
2 	Kaarle McCulloch (Aus) Australia 	  	 
3 	Victoria Pendleton (GBr) Great Britain 	  	 
4 	Elena Brezhniva (Rus) Petroholding Leningrad 	  	 
5 	Yvonne Hijgenaar (Ned) Netherlands 	  	 
6 	Eunji Lee (Kor) Korea 	  	 
7 	Alba Diez (Spa) Catalunya Team 	  	 

Keirin kobiet, pierwsza runda - wyścig #2:

1 	Lin Junhong (Chn) Giant Pro Cycling 	  	 
2 	Ekaterina Gnidenko (Rus) Petroholding Leningrad 	  	 
3 	Helena Casas Roige (Spa) Spain 	  	 
4 	Fatehah Mustapa (Mas) YSD Track Team 	  	 
5 	Natasha Hansen (NZl) New Zealand 	  	 
6 	Mariesthela Vilera (Ven) Venezuela 	  	 
7 	Monika Alango (Est) Estonia 	  	 

Keirin kobiet, pierwsza runda - wyścig #3:

1 	Kristina Vogel (Ger) Germany 	  	 
2 	Gabriele Jankute (Ltu) Lithuania 	  	 
3 	Juliana Gaviria Rendon (Col) Colombia 	  	 
4 	Anna Meares (Aus) Australia 	  	 
5 	Anastasiya Voynova (Rus) Russia 	  	 
6 	Willy Kanis (Ned) Netherlands 	  	 
7 	Ainara El Busto Arteaga (Spa) Reyno de Navarra-Telco-M-Conor 	  	 

Keirin kobiet, pierwsza runda - wyścig #4:

1 	Jess Varnish (GBr) Great Britain 	  	 
2 	Daniela Larreal (Ven) Venezuela 	  	 
3 	Madalyn Godby (USA) United States 	  	 
4 	Miriam Welte (Ger) Germany 	  	 
5 	Hiroko Ishii (Jpn) Japan 	  	 
6 	Olga Streltsova (Rus) Moscow Track Team 	  	 
7 	Alena Dylko (Blr) Belarus 	  	 

Keirin kobiet, pierwsza runda - wyścig #5:

1 	Clara Sanchez (Fra) France 	  	 
2 	Tianshi Zhong (Chn) Giant Pro Cycling 	  	 
3 	Lisandra Guerra Rodriguez (Cub) Cuba 	  	 
4 	Maryia Lohvinava (Blr) Belarus 	  	 
5 	Cristin Walker (USA) United States 	  	 
6 	Ting Ying Huang (Tpe) Chinese Taipei 	  	 

Keirin kobiet, pierwsza runda - wyścig #6:

1 	Wai Sze Lee (HKg) Hong Kong 	  	 
2 	Shuang Guo (Chn) China 	  	 
3 	Hyejin Lee (Kor) Korea 	  	 
4 	Viktoria Baranova (Rus) Russia 	  	 
5 	Tania Calvo Barbero (Spa) Spain 	  	 
6 	Katie Schofield (NZl) New Zealand 	  	 

Keirin kobiet, pierwsza runda, repasaże - wyścig #1:

1 	Monique Sullivan (Can) Canada 	  	 
2 	Willy Kanis (Ned) Netherlands 	  	 
3 	Kaarle McCulloch (Aus) Australia 	  	 
4 	Hyejin Lee (Kor) Korea 	  	 
5 	Maryia Lohvinava (Blr) Belarus 	  	 
6 	Hiroko Ishii (Jpn) Japan 	  	 

Keirin kobiet, pierwsza runda, repasaże - wyścig #2:

1 	Victoria Pendleton (GBr) Great Britain 	  	 
2 	Lyubov Shulika (Ukr) Ukraine 	  	 
3 	Viktoria Baranova (Rus) Russia 	  	 
4 	Cristin Walker (USA) United States 	  	 
5 	Olga Streltsova (Rus) Moscow Track Team 	  	 
6 	Ekaterina Gnidenko (Rus) Petroholding Leningrad 	  	 
7 	Ainara El Busto Arteaga (Spa) Reyno de Navarra-Telco-M-Conor 	  	 

Keirin kobiet, pierwsza runda, repasaże - wyścig #3:

1 	Tania Calvo Barbero (Spa) Spain 	  	 
2 	Gabriele Jankute (Ltu) Lithuania 	  	 
3 	Elena Brezhniva (Rus) Petroholding Leningrad 	  	 
4 	Helena Casas Roige (Spa) Spain 	  	 
5 	Ting Ying Huang (Tpe) Chinese Taipei 	  	 
6 	Kayono Maeda (Jpn) Japan 	  	 
7 	Alena Dylko (Blr) Belarus 	  	 

Keirin kobiet, pierwsza runda, repasaże - wyścig #4:

1 	Daniela Larreal (Ven) Venezuela 	  	 
2 	Katie Schofield (NZl) New Zealand 	  	 
3 	Sumaia Ribeiro (Bra) Brazil 	  	 
4 	Fatehah Mustapa (Mas) YSD Track Team 	  	 
5 	Yvonne Hijgenaar (Ned) Netherlands 	  	 
6 	Juliana Gaviria Rendon (Col) Colombia 	  	 

Keirin kobiet, pierwsza runda, repasaże - wyścig #5:

1 	Anna Meares (Aus) Australia 	  	 
2 	Tianshi Zhong (Chn) Giant Pro Cycling 	  	 
3 	Natasha Hansen (NZl) New Zealand 	  	 
4 	Diana Maria Garcia (Col) Colombia 	  	 
5 	Eunji Lee (Kor) Korea 	  	 
6 	Madalyn Godby (USA) United States 	  	 

Keirin kobiet, pierwsza runda, repasaże - wyścig #6:

1 	Shuang Guo (Chn) China 	  	 
2 	Lisandra Guerra Rodriguez (Cub) Cuba 	  	 
3 	Miriam Welte (Ger) Germany 	  	 
4 	Mariesthela Vilera (Ven) Venezuela 	  	 
5 	Anastasiya Voynova (Rus) Russia 	  	 
6 	Alba Diez (Spa) Catalunya Team 	  	 

Keirin kobiet, 1/4 finału - wyścig #1:

1 	Lyubov Shulika (Ukr) Ukraine 	  	 
2 	Anna Meares (Aus) Australia 	  	 
3 	Simona Krupeckaite (Ltu) Lithuania 	  	 
4 	Willy Kanis (Ned) Netherlands 	  	 
5 	Sandie Clair (Fra) France 	  	 
6 	Shuang Guo (Chn) China 	  	 
7 	Wai Sze Lee (HKg) Hong Kong 	  	 

Keirin kobiet, 1/4 finału - wyścig #2:

1 	Clara Sanchez (Fra) France 	  	 
2 	Monique Sullivan (Can) Canada 	  	 
3 	Lisandra Guerra Rodriguez (Cub) Cuba 	  	 
4 	Lin Junhong (Chn) Giant Pro Cycling 	  	 
5 	Gabriele Jankute (Ltu) Lithuania 	  	 
6 	Daniela Larreal (Ven) Venezuela 	  	 

Keirin kobiet, 1/4 finału - wyścig #3:

1 	Victoria Pendleton (GBr) Great Britain 	  	 
2 	Jess Varnish (GBr) Great Britain 	  	 
3 	Katie Schofield (NZl) New Zealand 	  	 
4 	Tianshi Zhong (Chn) Giant Pro Cycling 	  	 
REL 	Kristina Vogel (Ger) Germany 	  	 
DNS 	Tania Calvo Barbero (Spa) Spain 	  	 

Keirin kobiet, 1/4 finału, repasaże - wyścig #1:

1 	Simona Krupeckaite (Ltu) Lithuania 	  	 
2 	Sandie Clair (Fra) France 	  	 
3 	Lin Junhong (Chn) Giant Pro Cycling 	  	 
4 	Daniela Larreal (Ven) Venezuela 	  	 
5 	Tianshi Zhong (Chn) Giant Pro Cycling 	  	 
6 	Kristina Vogel (Ger) Germany 	  	 

Keirin kobiet, 1/4 finału, repasaże - wyścig #2:

1 	Wai Sze Lee (HKg) Hong Kong 	  	 
2 	Shuang Guo (Chn) China 	  	 
3 	Willy Kanis (Ned) Netherlands 	  	 
4 	Lisandra Guerra Rodriguez (Cub) Cuba 	  	 
5 	Gabriele Jankute (Ltu) Lithuania 	  	 
6 	Katie Schofield (NZl) New Zealand 	  	 

Keirin kobiet, druga runda - wyścig #1:

1 	Lyubov Shulika (Ukr) Ukraine 	  	 
2 	Shuang Guo (Chn) China 	  	 
3 	Simona Krupeckaite (Ltu) Lithuania 	  	 
4 	Jess Varnish (GBr) Great Britain 	  	 
5 	Monique Sullivan (Can) Canada 	  	 
6 	Lin Junhong (Chn) Giant Pro Cycling 	  	 

Keirin kobiet, druga runda - wyścig #2:

1 	Victoria Pendleton (GBr) Great Britain 	  	 
2 	Anna Meares (Aus) Australia 	  	 
3 	Wai Sze Lee (HKg) Hong Kong 	  	 
4 	Clara Sanchez (Fra) France 	  	 
5 	Sandie Clair (Fra) France 	  	 
6 	Willy Kanis (Ned) Netherlands 	  	 

Keirin kobiet - finał:

1 	Simona Krupeckaite (Ltu) Lithuania 	  	 
2 	Wai Sze Lee (HKg) Hong Kong 	  	 
3 	Shuang Guo (Chn) China 	  	 
4 	Lyubov Shulika (Ukr) Ukraine 	  	 
5 	Victoria Pendleton (GBr) Great Britain 	  	 
6 	Anna Meares (Aus) Australia 	  	 
7 	Clara Sanchez (Fra) France 	  	 
8 	Lin Junhong (Chn) Giant Pro Cycling 	  	 
9 	Willy Kanis (Ned) Netherlands 	  	 
10 	Sandie Clair (Fra) France 	  	 
11 	Monique Sullivan (Can) Canada 	  	 
12 	Jess Varnish (GBr) Great Britain 	  	 
13 	Lisandra Guerra Rodriguez (Cub) Cuba 	  	 
13 	Daniela Larreal (Ven) Venezuela 	  	 
15 	Tianshi Zhong (Chn) Giant Pro Cycling 	  	 
15 	Gabriele Jankute (Ltu) Lithuania 	  	 
17 	Kristina Vogel (Ger) Germany 	  	 
17 	Katie Schofield (NZl) New Zealand 	  	 
19 	Kaarle McCulloch (Aus) Australia 	  	 
19 	Viktoria Baranova (Rus) Russia 	  	 
19 	Elena Brezhniva (Rus) Petroholding Leningrad 	  	 
19 	Sumaia Ribeiro (Bra) Brazil 	  	 
19 	Natasha Hansen (NZl) New Zealand 	  	 
19 	Miriam Welte (Ger) Germany 	  	 
25 	Hyejin Lee (Kor) Korea 	  	 
25 	Cristin Walker (USA) United States 	  	 
25 	Helena Casas Roige (Spa) Spain 	  	 
25 	Fatehah Mustapa (Mas) YSD Track Team 	  	 
25 	Diana Maria Garcia (Col) Colombia 	  	 
25 	Mariesthela Vilera (Ven) Venezuela 	  	 
31 	Maryia Lohvinava (Blr) Belarus 	  	 
31 	Olga Streltsova (Rus) Moscow Track Team 	  	 
31 	Ting Ying Huang (Tpe) Chinese Taipei 	  	 
31 	Yvonne Hijgenaar (Ned) Netherlands 	  	 
31 	Eunji Lee (Kor) Korea 	  	 
31 	Anastasiya Voynova (Rus) Russia 	  	 
37 	Hiroko Ishii (Jpn) Japan 	  	 
37 	Ekaterina Gnidenko (Rus) Petroholding Leningrad 	  	 
37 	Kayono Maeda (Jpn) Japan 	  	 
37 	Juliana Gaviria Rendon (Col) Colombia 	  	 
37 	Madalyn Godby (USA) United States 	  	 
37 	Alba Diez (Spa) Catalunya Team 	  	 
43 	Ainara El Busto Arteaga (Spa) Reyno de Navarra-Telco-M-Conor 	  	 
43 	Alena Dylko (Blr) Belarus 	  	 

Omnium kobiet - wyścig na dochodzenie:

1 	Tara Whitten (Can) Canada 	0:03:31.600 	 
2 	Laura Trott (GBr) Great Britain 	0:00:03.800 	 
3 	Sarah Hammer (USA) United States 	0:00:07.000 	 
4 	Kirsten Wild (Ned) Netherlands 	0:00:09.400 	 
5 	Annette Edmondson (Aus) Australia 	0:00:09.800 	 
6 	Svitlana Galyuk (Ukr) Ukraine 	0:00:09.900 	 
7 	Joanne Kiesanowski (NZl) New Zealand 	0:00:10.300 	 
8 	Tatsiana Sharakova (Blr) Belarus 	0:00:10.400 	 
9 	Li Huang (Chn) China 	0:00:11.400 	 
10 	Leire Olaberria Dorronsoro (Spa) Spain 	0:00:12.000 	 
11 	Pascale Jeuland (Fra) France 	0:00:12.600 	 
12 	Jolien d'Hoore (Bel) Belgium 	  	 
13 	Ausrine Trebaite (Ltu) Lithuania 	0:00:12.700 	 
14 	Evgenia Romanyuta (Rus) RusVelo 	0:00:13.200 	 
15 	Sofia Arreola (Mex) Mexico 	0:00:14.600 	 
16 	Charlotte Becker (Ger) Germany 	0:00:17.500 	 
17 	Min Hye Lee (Kor) Korea 	0:00:18.900 	 
18 	Małgorzata Wojtyra (Pol) Poland 	0:00:19.800 	 
19 	Andrea Wolfer (Swi) Switzerland 	0:00:21.300 	 
20 	Jarmila Machacova (Cze) Czech Republic 	0:00:21.700 	 
21 	Alzbeta Pavlendova (Svk) Slovakia 	0:00:29.900 	 
22 	I Fang Ju (Tpe) Chinese Taipei 	0:00:34.800 	 
DNS 	Valentina Scandolara (Ita) Italy 	  	 

Omnium kobiet - scratch:

1 	Tatsiana Sharakova (Blr) Belarus 	  	 
2 	Sarah Hammer (USA) United States 	  	 
3 	Li Huang (Chn) China 	  	 
4 	Jolien d'Hoore (Bel) Belgium 	  	 
5 	Joanne Kiesanowski (NZl) New Zealand 	  	 
6 	Annette Edmondson (Aus) Australia 	  	 
7 	Kirsten Wild (Ned) Netherlands 	  	 
8 	Pascale Jeuland (Fra) France 	  	 
9 	Laura Trott (GBr) Great Britain 	  	 
10 	Evgenia Romanyuta (Rus) RusVelo 	  	 
11 	Min Hye Lee (Kor) Korea 	  	 
12 	Tara Whitten (Can) Canada 	  	 
13 	Ausrine Trebaite (Ltu) Lithuania 	  	 
14 	Svitlana Galyuk (Ukr) Ukraine 	  	 
15 	Sofia Arreola (Mex) Mexico 	  	 
16 	Leire Olaberria Dorronsoro (Spa) Spain 	  	 
17 	Małgorzata Wojtyra (Pol) Poland 	  	 
18 	Alzbeta Pavlendova (Svk) Slovakia 	  	 
19 	Charlotte Becker (Ger) Germany 	  	 
20 	I Fang Ju (Tpe) Chinese Taipei 	  	 
21 	Jarmila Machacova (Cze) Czech Republic 	  	 
DNF 	Andrea Wolfer (Swi) Switzerland 	  	 

Omnium kobiet - jazda na czas na 500 m:

1 	Laura Trott (GBr) Great Britain 	0:00:35.642 	 
2 	Tatsiana Sharakova (Blr) Belarus 	0:00:00.003 	 
3 	Annette Edmondson (Aus) Australia 	0:00:00.076 	 
4 	Tara Whitten (Can) Canada 	0:00:00.163 	 
5 	Sarah Hammer (USA) United States 	0:00:00.646 	 
6 	Ausrine Trebaite (Ltu) Lithuania 	0:00:00.778 	 
7 	Min Hye Lee (Kor) Korea 	0:00:00.937 	 
8 	Li Huang (Chn) China 	0:00:00.941 	 
9 	Jolien d'Hoore (Bel) Belgium 	0:00:00.996 	 
10 	Joanne Kiesanowski (NZl) New Zealand 	0:00:01.110 	 
11 	Małgorzata Wojtyra (Pol) Poland 	0:00:01.236 	 
12 	Leire Olaberria Dorronsoro (Spa) Spain 	0:00:01.411 	 
13 	Evgenia Romanyuta (Rus) RusVelo 	0:00:01.584 	 
14 	Kirsten Wild (Ned) Netherlands 	0:00:01.886 	 
15 	Sofia Arreola (Mex) Mexico 	0:00:02.026 	 
16 	Svitlana Galyuk (Ukr) Ukraine 	0:00:02.099 	 
17 	Pascale Jeuland (Fra) France 	0:00:02.123 	 
18 	Charlotte Becker (Ger) Germany 	0:00:02.576 	 
19 	I Fang Ju (Tpe) Chinese Taipei 	0:00:02.883 	 
20 	Andrea Wolfer (Swi) Switzerland 	0:00:03.074 	 
21 	Alzbeta Pavlendova (Svk) Slovakia 	0:00:03.373 	 
22 	Jarmila Machacova (Cze) Czech Republic 	0:00:03.534 	 

Omnium kobiet - finał:

1 	Sarah Hammer (USA) United States 	30 	 pkt
2 	Annette Edmondson (Aus) Australia 	30 	 
3 	Laura Trott (GBr) Great Britain 	32 	 
4 	Tara Whitten (Can) Canada 	34 	 
5 	Tatsiana Sharakova (Blr) Belarus 	41 	 
6 	Kirsten Wild (Ned) Netherlands 	45 	 
7 	Li Huang (Chn) China 	55 	 
8 	Ausrine Trebaite (Ltu) Lithuania 	57 	 
9 	Jolien d'Hoore (Bel) Belgium 	58 	 
10 	Joanne Kiesanowski (NZl) New Zealand 	62 	 
11 	Leire Olaberria Dorronsoro (Spa) Spain 	69 	 
12 	Pascale Jeuland (Fra) France 	70 	 
13 	Evgenia Romanyuta (Rus) RusVelo 	73 	 
14 	Svitlana Galyuk (Ukr) Ukraine 	78 	 
15 	Min Hye Lee (Kor) Korea 	78 	 
16 	Sofia Arreola (Mex) Mexico 	82 	 
17 	Małgorzata Wojtyra (Pol) Poland 	87 	 
18 	Charlotte Becker (Ger) Germany 	90 	 
19 	Alzbeta Pavlendova (Svk) Slovakia 	116 	 
20 	Jarmila Machacova (Cze) Czech Republic 	120 	 
21 	Andrea Wolfer (Swi) Switzerland 	147 	 
22 	I Fang Ju (Tpe) Chinese Taipei 	154 	 
23 	Valentina Scandolara (Ita) Italy 	  	 
DSQ 	Marlies Mejias Garcia (Cub) Cuba