pro-cycling.org
Simon Geschke autostopem na Giro?
napisał: Artur Pierzyński (2017-05-18 23:33:31).

Jak wiadomo kolarze to też ludzie i nawet w zawodowym sporcie zdarzają się wpadki. Simon Geschke (Team Sunweb) padł ofiarą jednej z nich.

Geschke, który miał być głównym pomocnikiem Toma Dumoulina w nadchodzących dniach, zorientował się, że został w hotelu sam bez swoich kolegów. Ekipa zapakowała się do autobusu i ruszyła w drogę do Forli, skąd miał startować 12. etap Giro d’Italia. Na szczęście ktoś z załogi zorientował się, że w składzie brakuje ich kolegi. Cała sytuacja nabrała dość śmiesznego wydźwięku, a sam „zagubiony” z humorem komentował ją na swoim profilu na twetterze.

- Czy ktoś może mnie podwieźć na start Giro d’Italia? Mój autobus odjechał beze mnie - brzmiał wpis Simona, po czym dodał jeszcze: - Wszystko w porządku, ukradłem samochód i jestem w drodze. Żartowałem, zawrócili po mnie. Myślę, że zawsze lepiej mieć ośmiu zawodników niż siedmiu.

Humor humorem, ale cała sytuacja wprawiła Simona w małe zakłopotanie, w końcu siedział sam pół godziny na chodniku. Najważniejsze, że ktoś się zorientował, że w autobusie brakuje człowieka z brodą.