pro-cycling.org
Movistar zmienia barwy
napisał: Magda Tkacz (2017-09-11 21:54:48).

Na oficjalnej konferencji prasowej Movistar nie tylko zdradził plany co do kobiecej drużyny, ale zaprezentował nową odsłonę strojów w błękitnych barwach. Zarówno panie, jak i panowie będą nosili tak samo wyglądające stroje.Fot. Movistar


Do tej pory koszulka w morskim odcieniu była zdobiona zieloną literą "M", będącą jednocześnie logo firmy Movistar. Teraz spodenki zyskają czarny kolor, natomiast koszulka z czarnego odcieniu przechodzi w błękitny, a symboliczna litera przybierze biały kolor. Również w białym kolarze pojawią się pozostałe loga sponsorów. Jest to znaczna zmiana strojów, w stosunku do aktualnych, a uszycia trykotów podjęła się szkocka spółka Enduro.

- Krótkie spodenki pozostają w ciemnej tonacji i służą do kontrastowania z dużą powierzchnią błękitu na koszulce, zgodnie z najnowszym logo Movistaru. Innym powodem zmiany barw była poprawa widoczności kolarzy na drogach, zarówno profesjonalnych, jak i rekreacyjnych. Jest to element kampanii #RodamosJuntos (jedziemy razem). - można przeczytać w oświadczeniu drużyny.