pro-cycling.org
Szosowe ME: Szeroki skład reprezentacji Polski
napisał: Martyna M. Kobylińska (2017-07-08 23:36:12/przeczytano 1101 razy).

Polski Związek Kolarski przedstawił szeroki skład narodowej reprezentacji na szosowe mistrzostwa Europ, które odbędą się w duńskim Herning w dniach 2-6 sierpnia. Ostateczny skład reprezentacji zostanie podany po zakończeniu Tour de France.





Elita Kobiet (selekcjoner Mariusz Mazur):

Brzeźna Monika – Mat Atom Deweloper
Bujak Eugenia – BT City Ljubliana
Jasińska Edyta - TKK Pacific Nestle Fitness Cycling Team
Jasińska Małgorzata – Cylance Pro Cycling
Karasiewicz Karolina - TKK Pacific Nestle Fitness Cycling Team
Pawłowska Katarzyna – Boels Dolmans
Plichta Anna – WM3 Pro Cycling Team
Rutkowska Natalia - TKK Pacific Nestle Fitness Cycling Team
Szybiak Ewelina – Mat Atom Deweloper
Wilkos Katarzyna – Mat Atom Deweloper


Elita Mężczyzn (selekcjoner Piotr Wadecki):

Banaszek Adrian – Kolss Cycling Team
Bernas Paweł – Domin Sport
Białobłocki Marcin – CCC Sprandi Polkowice
Bodnar Maciej – Bora-Hansgrohe
Domagalski Karol – One Pro Cycling
Franczak Paweł – Team Hurom
Gołaś Michał– Team Sky
Gradek Kamil – One Pro Cycling
Komar Mateusz - Voster Uniwheels Team
Kurek Adrian – CCC Sprandi Polkowice
Paterski Maciej – CCC Sprandi Polkowice
Stępniak Grzegorz – Wibatech 7R Fuji
Wiśniowski Łukasz – Team Sky

Kobiety U23 (trener Mariusz Mazur):

Lach Marta – Mat Atom Deweloper
Nerlo Aurela – Mat Atom Deweloper
Perekitko Karolina – TKK Pacific Nestle Fitness Cycling Team
Pikulik Daria – BCM Nowatex Ziemia Darłowska
Pikulik Wiktoria - BCM Nowatex Ziemia Darłowska
Różyńska Nikola – Alks Stal Ocetix Iglotex Grudziądz
Ratajczak Alicja – UKS Mróż Colnago Jedynka Kórnik
Skalniak Agnieszka – Astana Women’s Team

Mężczyźni U23 (trener Marek Leśniewski):

Aniołkowski Stanisław – Team Hurom
Banaszek Alan – CCC Sprandi Polkowice
Banaszek Norbert – Kolss Cycling Team
Brożyna Piotr – CCC Sprandi Polkowice
Górecki Patryk – KS Pogoń Mostostal Puławy
Konwa Piotr – TC Chrobry Scott Głogów
Paluta Michał – CCC Sprandi Polkowice
Pawlak Tobiasz – KK Tarnovia Tarnowo Podgórne
Sajnok Szymon – Attaque Team Gusto
Sławek Damian – GKS Cartusia
Tracz Szymon – Wibatech 7R Fuji

Juniorki (trener Marcin Adamów):

Bielawska Klaudia – UKS Koźminianka Koźminek
Jaskulska Marta – BCM Nowatex Ziemia Darłowska
Kumięga Karolina – TKK Pacific Nestle Fitness Cycling Team
Jajczak Marta – Międzygminny Ludowy Klub Sportowy Wieluń
Majewska Oliwia – UKS Copernicus- SMS Toruń
Rysz Kaja – ZKS „Stal” Rzeszów
Tonder Sara – LKS Atom Boxmet Dzierżoniów

Juniorzy (trenerzy Waldemar Cebula, Tomasz Owsian):

Burczak Dawid-LKK ZM „Warmia” Biskupiec-SMS Świdnica
Drobny Szymon-WLKS Krakus BBC Czaja
Klasiński Bartosz-ALKS Stal Ocetix Iglotex Grudziądz-SMS Świdnica
Konieczny Mikołaj-KKS Gostyń-SMS Świdnica
Kostański Mateusz-KLTC Konin-SMS Toruń
Kwiatkowski Maciej-UKS Copernicus-SMS Toruń
Lewandowski Artur-UKS Copernicus-SMS Toruń
Maciejuk Filip-KS Pogoń Mostostal Puławy-SMS Żyrardów
Migas Dawid-TKK Pacific Nestle Fitness Cycling Team
Papierski Damian-UKS Koźminianka Koźminek-SMS Świdnica
Richter Wiktor-UKS Koźminianka Koźminek-SMS Świdnica
Wawrzyniak Karol-UKS Copernicus-SMS Toruń