pro-cycling.org
Santos Women's Tour 2017 - 3. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-01-16 13:15:19), kat. 2.2 (AUS); 92.4km (Tanunda – Lyndoch); 16 stycznia 2017. 

  1 Chloe Hosking (Aus) Ale Cipollini                          2:21:56
  2 Kirsten Wild (Ned) Cylance
  3 Alexis Ryan (USA) Canyon SRAM Racing
  4 Peta Mullens (Aus) Hagens Berman / Supermint
  5 Rebecca Wiasak (Aus) High5 Dream Team
  6 Tiffany Cromwell (Aus) Canyon SRAM Racing
  7 Chloe Dygert (USA) Sho-Air Twenty20
  8 Susanna Zorzi (Ita) Drops Cycling
  9 Alice Barnes (GBr) Drops Cycling
 10 Julie Leth (Den) Wiggle High5
 11 Ruth Winder (USA) UnitedHealthcare
 12 Annie Foreman-Mackey (Can) Sho-Air Twenty20
 13 Kate Mcilroy (NZl) Specialized
 14 Rushlee Buchanan (NZl) UnitedHealthcare
 15 Lauren Kitchen (Aus) NSWIS Sydney Uni
 16 Leah Thomas (USA) Sho-Air Twenty20
 17 Amanda Jamieson (NZl) Maaslandster Veris CCN
 18 Justine Barrow (Aus) Rush
 19 Danielle King (GBr) Cylance
 20 Georgia Williams (NZl) Reprezentacja Nowej Zelandii
 21 Nina Laughlin (USA) Sho-Air Twenty20
 22 Ann-Sophie Duyck (Bel) Drops Cycling
 23 Amanda Spratt (Aus) Orica-Scott
 24 Mikayla Harvey (NZl) Reprezentacja Nowej Zelandii
 25 Katrin Garfoot (Aus) Orica-Scott
 26 Janneke Ensing (Ned) Ale Cipollini
 27 Tayler Wiles (USA) UnitedHealthcare
 28 Katharine Hall (USA) UnitedHealthcare
 29 Ruth Corsett (Aus) Rush
 30 Annemiek Van Vleuten (Ned) Orica-Scott
 31 Madeline Wright (Aus) Specialized
 32 Małgorzata Jasińska (Pol) Cylance
 33 Carlee Taylor (Aus) Ale Cipollini
 34 Lucy Kennedy (Aus) High5 Dream Team
 35 Shannon Malseed (Aus) Holden
 36 Janelle Crooks (Aus) Orica-Scott
 37 Emma Pooley (GBr) Holden
 38 Kristy Glover (Aus) Rush                                     01:26
 39 Romy Kasper (Ger) Ale Cipollini
 40 Kirsten Howard (Aus) NSWIS Sydney Uni
 41 Lucy Bechtel (Aus) Specialized
 42 Jaime Gunning (Aus) Holden
 43 Abigail Van Twisk (GBr) Drops Cycling
 44 Georgia Catterick (NZl) Reprezentacja Nowej Zelandii
 45 Emily Roper (Aus) High5 Dream Team
 46 Davia Tuslaite LTH Ale Cipollini
 47 Mayuko Hagiwari (Jpn) Wiggle High5
 48 Rossella Ratto (Ita) Cylance
 49 Verena Eberhardt (Aut) Maaslandster Veris CCN                01:36
 50 Starla Teddergreen (USA) Hagens Berman / Supermint
 51 Ashlee Ankudinoff (Aus) NSWIS Sydney Uni
 52 Gretchen Stumhofer (USA) Sho-Air Twenty20
 53 Desiree Ehrler (Swi) Maaslandster Veris CCN
 54 Kylie Waterreus (Ned) Maaslandster Veris CCN
 55 Liza Rachetto (USA) Hagens Berman / Supermint
 56 Bryony Botha (NZl) Reprezentacja Nowej Zelandii
 57 Narelle Hards (Aus) Mercedes Adelaide Blackchrome
 58 Tsubasa Makise (Jpn) Maaslandster Veris CCN
 59 Racquel Sheath (NZl) Reprezentacja Nowej Zelandii
 60 Marta Tagliaferro (Ita) Cylance
 61 Mieki Kroger (Ger) Canyon SRAM Racing
 62 Rachele Barbieri (Ita) Cylance
 63 Amy Cure (Aus) Wiggle High5
 64 Amy Roberts (GBr) Wiggle High5
 65 Victoria Veitch (Aus) Mercedes Adelaide Blackchrome
 66 Barbara Guarischi (Ita) Canyon SRAM Racing
 67 Alexandra Manly (Aus) Orica-Scott
 68 Grace Brown (Aus) Holden
 69 Grace Garner (GBr) Wiggle High5
 70 Anna Christian (GBr) Drops Cycling
 71 Lauren Hall (USA) UnitedHealthcare
 72 Annette Edmondson (Aus) Wiggle High5
 73 Ella Bloor (Aus) Specialized
 74 Ellen Skerrit (Aus) Rush
 75 Lauretta Hansen (Aus) UnitedHealthcare                       04:54
 76 Rebecca Womersley (GBr) Drops Cycling
 77 Lisa Brennauer (Ger) Canyon SRAM Racing
 78 Jessica Allen (Aus) Orica-Scott
 79 Kate Perry (Aus) Specialized                                 09:24
 80 Verita Stewart (Aus) Specialized                             09:58
 81 Kristina Clonan (Aus) High5 Dream Team
 82 Gina Ricardo (Aus) NSWIS Sydney Uni
 83 Rebecca Carter (GBr) Mercedes Adelaide Blackchrome
 84 Chloe Moran (Aus) High5 Dream Team
 85 Hayley Jones (GBr) Mercedes Adelaide Blackchrome
 86 Ivy Audrain (USA) Hagens Berman / Supermint
 87 Erin Kinnealy (Aus) Holden
 88 Sofia Arreola-Navarro (Mex) Sho-Air Twenty20
 89 Beth-Ann Orton (USA) Hagens Berman / Supermint
 90 Bridie O'Donnell (Aus) Rush
 91 Winanda Spoor (Ned) Rush
 92 Emma Roberts (Aus) NSWIS Sydney Uni
 93 Nicola Macdonald (Aus) NSWIS Sydney Uni
 94 Holly Ranson (Aus) Mercedes Adelaide Blackchrome
 95 Carley Mckay (Aus) Maaslandster Veris CCN
 96 Anna Trevisi (Ita) Ale Cipollini                             11:49
DNF Tessa Fabry (Aus) High5 Dream Team

Klasyfikacja generalna po 3. etapie:

  1 Amanda Spratt (Aus) Orica-Scott                            5:56:54
  2 Janneke Ensing (Ned) Ale Cipollini                           00:19
  3 Kirsten Wild (Ned) Cylance                                   00:50
  4 Lauren Kitchen (Aus) NSWIS Sydney Uni                        00:55
  5 Ruth Winder (USA) UnitedHealthcare                           00:57
  6 Katrin Garfoot (Aus) Orica-Scott                             00:59
  7 Katharine Hall (USA) UnitedHealthcare
  8 Peta Mullens (Aus) Hagens Berman / Supermint                 01:00
  9 Danielle King (GBr) Cylance
 10 Alice Barnes (GBr) Drops Cycling                             01:01
 11 Susanna Zorzi (Ita) Drops Cycling
 12 Kate Mcilroy (NZl) Specialized
 13 Alexis Ryan (USA) Canyon SRAM Racing
 14 Rushlee Buchanan (NZl) UnitedHealthcare
 15 Ann-Sophie Duyck (Bel) Drops Cycling
 16 Leah Thomas (USA) Sho-Air Twenty20
 17 Georgia Williams (NZl) Reprezentacja Nowej Zelandii
 18 Justine Barrow (Aus) Rush
 19 Ruth Corsett (Aus) Rush
 20 Tiffany Cromwell (Aus) Canyon SRAM Racing
 21 Carlee Taylor (Aus) Ale Cipollini
 22 Janelle Crooks (Aus) Orica-Scott
 23 Lucy Kennedy (Aus) High5 Dream Team
 24 Tayler Wiles (USA) UnitedHealthcare
 25 Shannon Malseed (Aus) Holden
 26 Emma Pooley (GBr) Holden
 27 Małgorzata Jasińska (Pol) Cylance                            01:47
 28 Annemiek Van Vleuten (Ned) Orica-Scott                       02:05
 29 Chloe Hosking (Aus) Ale Cipollini                            02:26
 30 Rebecca Wiasak (Aus) High5 Dream Team                        02:33
 31 Amanda Jamieson (NZl) Maaslandster Veris CCN
 32 Mikayla Harvey (NZl) Reprezentacja Nowej Zelandii
 33 Julie Leth (Den) Wiggle High5
 34 Annie Foreman-Mackey (Can) Sho-Air Twenty20
 35 Nina Laughlin (USA) Sho-Air Twenty20
 36 Madeline Wright (Aus) Specialized
 37 Kirsten Howard (Aus) NSWIS Sydney Uni                        03:13
 38 Mayuko Hagiwari (Jpn) Wiggle High5
 39 Anna Christian (GBr) Drops Cycling                           03:41
 40 Romy Kasper (Ger) Ale Cipollini                              03:59
 41 Kristy Glover (Aus) Rush
 42 Davia Tuslaite LTH Ale Cipollini
 43 Georgia Catterick (NZl) Reprezentacja Nowej Zelandii
 44 Jaime Gunning (Aus) Holden
 45 Lucy Bechtel (Aus) Specialized
 46 Rossella Ratto (Ita) Cylance
 47 Gretchen Stumhofer (USA) Sho-Air Twenty20                    04:09
 48 Liza Rachetto (USA) Hagens Berman / Supermint
 49 Grace Garner (GBr) Wiggle High5
 50 Ashlee Ankudinoff (Aus) NSWIS Sydney Uni
 51 Victoria Veitch (Aus) Mercedes Adelaide Blackchrome
 52 Ella Bloor (Aus) Specialized
 53 Ellen Skerrit (Aus) Rush                                     04:12
 54 Abigail Van Twisk (GBr) Drops Cycling                        04:23
 55 Emily Roper (Aus) High5 Dream Team
 56 Racquel Sheath (NZl) Reprezentacja Nowej Zelandii            04:33
 57 Grace Brown (Aus) Holden                                     04:41
 58 Rachele Barbieri (Ita) Cylance                               04:43
 59 Annette Edmondson (Aus) Wiggle High5                         04:49
 60 Barbara Guarischi (Ita) Canyon SRAM Racing
 61 Kylie Waterreus (Ned) Maaslandster Veris CCN
 62 Starla Teddergreen (USA) Hagens Berman / Supermint
 63 Amy Roberts (GBr) Wiggle High5
 64 Tsubasa Makise (Jpn) Maaslandster Veris CCN                  04:54
 65 Amy Cure (Aus) Wiggle High5                                  05:07
 66 Marta Tagliaferro (Ita) Cylance                              05:15
 67 Lauren Hall (USA) UnitedHealthcare                           05:48
 68 Chloe Dygert (USA) Sho-Air Twenty20                          05:50
 69 Narelle Hards (Aus) Mercedes Adelaide Blackchrome            07:17
 70 Lauretta Hansen (Aus) UnitedHealthcare                       07:27
 71 Alexandra Manly (Aus) Orica-Scott                            07:44
 72 Desiree Ehrler (Swi) Maaslandster Veris CCN
 73 Rebecca Womersley (GBr) Drops Cycling                        07:51
 74 Jessica Allen (Aus) Orica-Scott                              08:07
 75 Mieki Kroger (Ger) Canyon SRAM Racing                        08:40
 76 Bryony Botha (NZl) Reprezentacja Nowej Zelandii              12:13
 77 Verena Eberhardt (Aut) Maaslandster Veris CCN                12:26
 78 Gina Ricardo (Aus) NSWIS Sydney Uni                          12:55
 79 Hayley Jones (GBr) Mercedes Adelaide Blackchrome             13:11
 80 Erin Kinnealy (Aus) Holden
 81 Ivy Audrain (USA) Hagens Berman / Supermint
 82 Lisa Brennauer (Ger) Canyon SRAM Racing                      15:22
 83 Beth-Ann Orton (USA) Hagens Berman / Supermint               16:06
 84 Rebecca Carter (GBr) Mercedes Adelaide Blackchrome
 85 Holly Ranson (Aus) Mercedes Adelaide Blackchrome
 86 Kate Perry (Aus) Specialized                                 16:43
 87 Anna Trevisi (Ita) Ale Cipollini                             18:53
 88 Emma Roberts (Aus) NSWIS Sydney Uni                          20:35
 89 Nicola Macdonald (Aus) NSWIS Sydney Uni                      21:29
 90 Chloe Moran (Aus) High5 Dream Team
 91 Sofia Arreola-Navarro (Mex) Sho-Air Twenty20                 22:20
 92 Winanda Spoor (Ned) Rush                                     22:43
 93 Kristina Clonan (Aus) High5 Dream Team                       23:48
 94 Bridie O'Donnell (Aus) Rush                                  25:14
 95 Verita Stewart (Aus) Specialized                             26:52
 96 Carley Mckay (Aus) Maaslandster Veris CCN                    33:04