pro-cycling.org
Santos Tour Down Under 2017 - 4. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-01-20 12:10:58), kat. 2.UWT (AUS); 149,5km (Norwood – Campbelltown); 20 stycznia 2017. 

 1 Caleb Ewan (Aus) Orica-Scott                     3:45:19
  2 Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe
  3 Danny van Poppel (Ned) Team Sky
  4 Ben Swift (GBr) Team UAE Abu Dhabi
  5 Nathan Haas (Aus) Dimension Data
  6 Baptiste Planckaert (Bel) Katusha-Alpecin
  7 Jay McCarthy (Aus) Bora-Hansgrohe
  8 Callum Scotson (Aus) UniSA-Australia
  9 Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team
 10 Enrico Battaglin (Ita) Team LottoNL-Jumbo
 11 Michael Woods (Can) Cannondale-Drapac
 12 Sean De Bie (Bel) Lotto Soudal
 13 Anthony Roux (Fra) FDJ
 14 Jhonatan Restrepo (Col) Katusha-Alpecin
 15 Ruben Guerreiro (Por) Trek-Segafredo
 16 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb
 17 Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale
 18 Luis León Sánchez (Spa) Astana Pro Team
 19 Rafael Valls (Spa) Lotto Soudal
 20 Diego Ulissi (Ita) Team UAE Abu Dhabi
 21 Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team
 22 Jan Bakelants (Bel) AG2R La Mondiale
 23 Simon Gerrans (Aus) Orica-Scott
 24 Robert Gesink (Ned) Team LottoNL-Jumbo
 25 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain-Merida
 26 Jesus Herrada Lopez (Spa) Movistar Team
 27 Nathan Earle (Aus) UniSA-Australia
 28 José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin
 29 Esteban Chaves (Col) Orica-Scott
 30 Richie Porte (Aus) BMC Racing Team
 31 Sergio Luis Henao Montoya (Col) Team Sky
 32 Enric Mas (Spa) Quick-Step Floors
 33 Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo
 34 Lorrenzo Manzin (Fra) FDJ
 35 Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo
 36 Tom Jelte Slagter (Ned) Cannondale-Drapac
 37 Patrick Bevin (NZl) Cannondale-Drapac
 38 Petr Vakoc (Cze) Quick-Step Floors
 39 Lucas Hamilton (Aus) UniSA-Australia
 40 Paul Martens (Ger) Team LottoNL-Jumbo
 41 Odd Christian Eiking (Nor) FDJ
 42 Dries Devenyns (Bel) Quick-Step Floors
 43 Tiago Machado (Por) Katusha-Alpecin
 44 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team
 45 Kenny Elissonde (Fra) Team Sky
 46 José Herrada Lopez (Spa) Movistar Team
 47 Francois Bidard (Fra) AG2R La Mondiale
 48 Carlos Barbero Cuesta (Spa) Movistar Team
 49 Gorka Izagirre Insausti (Spa) Movistar Team
 50 Matthieu Ladagnous (Fra) FDJ
 51 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale
 52 Arnaud Courteille (Fra) FDJ
 53 Clement Chevrier (Fra) AG2R La Mondiale
 54 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team
 55 Alex Howes (USA) Cannondale-Drapac
 56 Marco Marcato (Ita) Team UAE Abu Dhabi
 57 Samuel Jenner (Aus) UniSA-Australia
 58 Chun Kai Feng (Tpe) Bahrain-Merida
 59 Tom Van Asbroeck (Bel) Cannondale-Drapac
 60 Michael Storer (Aus) UniSA-Australia
 61 Chris Hamilton (Aus) Team Sunweb
 62 Jai Hindley (Aus) UniSA-Australia
 63 James Shaw (GBr) Lotto Soudal
 64 Janez Brajkovic (Slo) Bahrain-Merida
 65 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo
 66 Miles Scotson (Aus) BMC Racing Team
 67 Luke Rowe (GBr) Team Sky
 68 Sander Armee (Bel) Lotto Soudal
 69 Jeremy Maison (Fra) FDJ
 70 Marko Kump (Slo) Team UAE Abu Dhabi
 71 Giovanni Visconti (Ita) Bahrain-Merida
 72 Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal
 73 Koen de Kort (Ned) Trek-Segafredo
 74 Ondrej Cink (Cze) Bahrain-Merida
 75 Lars Ytting Bak (Den) Lotto Soudal
 76 Nikias Arndt (Ger) Team Sunweb
 77 Eros Capecchi (Ita) Quick-Step Floors
 78 Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale
 79 Matti Breschel (Den) Astana Pro Team
 80 Maurits Lammertink (Ned) Katusha-Alpecin
 81 Gianluca Brambilla (Ita) Quick-Step Floors
 82 Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo
 83 Roger Kluge (Ger) Orica-Scott
 84 Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team
 85 Sven Erik Bystr?m (Nor) Katusha-Alpecin
 86 Ben O'Connor (Aus) Dimension Data
 87 Víctor de la Parte (Spa) Movistar Team
 88 Manuele Mori (Ita) Team UAE Abu Dhabi
 89 Louis Meintjes (RSA) Team UAE Abu Dhabi
 90 Alexey Vermeulen (USA) Team LottoNL-Jumbo
 91 Niccol? Bonifazio (Ita) Bahrain-Merida
 92 Daryl Impey (RSA) Orica-Scott
 93 Cameron Meyer (Aus) UniSA-Australia
 94 Vegard Stake Laengen (Nor) Team UAE Abu Dhabi
 95 Tsgabu Grmay (Eth) Bahrain-Merida
 96 Michael Valgren Andersen (Den) Astana Pro Team
 97 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale
 98 Angel Vicioso Arcos (Spa) Katusha-Alpecin
 99 Lennard Hofstede (Ned) Team Sunweb
100 Geraint Thomas (GBr) Team Sky
101 Jack Bauer (NZl) Quick-Step Floors
102 Martin Velits (Svk) Quick-Step Floors              00:16
103 Sebastian Henao Gomez (Col) Team Sky
104 Michal Kolár (Svk) Bora-Hansgrohe                  00:18
105 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal
106 Artyom Zakharov (Kaz) Astana Pro Team              00:21
107 Mark Renshaw (Aus) Dimension Data
108 Rudiger Selig (Ger) Bora-Hansgrohe                 00:23
109 Sam Bennett (Irl) Bora-Hansgrohe                   00:26
110 Jacques Janse van Rensburg (RSA) Dimension Data    00:36
111 Marc Soler (Spa) Movistar Team
112 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Sunweb
113 Simon Geschke (Ger) Team Sunweb                    00:39
114 Phil Bauhaus (Ger) Team Sunweb                     00:41
115 Lachlan Morton (Aus) Dimension Data                00:43
116 Tyler Farrar (USA) Dimension Data                  00:56
117 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team
118 Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team
119 Ian Stannard (GBr) Team Sky                        01:04
120 Koen Bouwman (Ned) Team LottoNL-Jumbo              01:08
121 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team LottoNL-Jumbo
122 Robert Wagner (Ger) Team LottoNL-Jumbo             01:16
123 Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo                 01:23
124 Luke Durbridge (Aus) Orica-Scott                   01:36
125 Jacobus Venter (RSA) Dimension Data                02:17
126 Gregor Mühlberger (Aut) Bora-Hansgrohe
127 Thomas Scully (NZl) Cannondale-Drapac              03:03
128 Oscar Gatto (Ita) Astana Pro Team                  05:14
129 Francisco Ventoso (Spa) BMC Racing Team            05:19
130 Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe             06:39
131 Damien Howson (Aus) Orica-Scott
132 William Clarke (Aus) Cannondale-Drapac             09:42

Klasyfikacja generalna po 4. etapie:

  1 Richie Porte (Aus) BMC Racing Team              14:20:18
  2 Gorka Izagirre Insausti (Spa) Movistar Team        00:20
  3 Esteban Chaves (Col) Orica-Scott                   00:22
  4 Jay McCarthy (Aus) Bora-Hansgrohe                  00:24
  5 Nathan Haas (Aus) Dimension Data                   00:27
  6 Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team                 00:29
  7 Luis León Sánchez (Spa) Astana Pro Team
  8 Diego Ulissi (Ita) Team UAE Abu Dhabi
  9 Rafael Valls (Spa) Lotto Soudal
 10 Ruben Guerreiro (Por) Trek-Segafredo
 11 Robert Gesink (Ned) Team LottoNL-Jumbo
 12 Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale
 13 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb
 14 Enric Mas (Spa) Quick-Step Floors
 15 Jhonatan Restrepo (Col) Katusha-Alpecin
 16 Nathan Earle (Aus) UniSA-Australia                 00:33
 17 Michael Woods (Can) Cannondale-Drapac
 18 Sergio Luis Henao Montoya (Col) Team Sky
 19 Jesus Herrada Lopez (Spa) Movistar Team
 20 Michael Storer (Aus) UniSA-Australia
 21 Tom Jelte Slagter (Ned) Cannondale-Drapac          00:45
 22 Jan Bakelants (Bel) AG2R La Mondiale
 23 Odd Christian Eiking (Nor) FDJ                     00:47
 24 Patrick Bevin (NZl) Cannondale-Drapac              00:49
 25 Petr Vakoc (Cze) Quick-Step Floors
 26 Giovanni Visconti (Ita) Bahrain-Merida
 27 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo                 00:52
 28 Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo             00:53
 29 Chris Hamilton (Aus) Team Sunweb
 30 Lucas Hamilton (Aus) UniSA-Australia
 31 Ondrej Cink (Cze) Bahrain-Merida                   00:55
 32 Jai Hindley (Aus) UniSA-Australia                  00:57
 33 Dries Devenyns (Bel) Quick-Step Floors
 34 Sven Erik Bystr?m (Nor) Katusha-Alpecin            01:01
 35 Simon Gerrans (Aus) Orica-Scott                    01:02
 36 Daryl Impey (RSA) Orica-Scott                      01:07
 37 Anthony Roux (Fra) FDJ                             01:12
 38 José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin               01:14
 39 José Herrada Lopez (Spa) Movistar Team             01:15
 40 Ben O'Connor (Aus) Dimension Data                  01:17
 41 Paul Martens (Ger) Team LottoNL-Jumbo              01:19
 42 Gianluca Brambilla (Ita) Quick-Step Floors
 43 Geraint Thomas (GBr) Team Sky
 44 Louis Meintjes (RSA) Team UAE Abu Dhabi
 45 Lars Ytting Bak (Den) Lotto Soudal                 01:20
 46 Jack Bauer (NZl) Quick-Step Floors                 01:27
 47 Michael Valgren Andersen (Den) Astana Pro Team     01:31
 48 Ben Swift (GBr) Team UAE Abu Dhabi                 01:41
 49 Sean De Bie (Bel) Lotto Soudal                     01:43
 50 Maurits Lammertink (Ned) Katusha-Alpecin
 51 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team               01:44
 52 Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo                01:48
 53 Samuel Jenner (Aus) UniSA-Australia                02:03
 54 Artyom Zakharov (Kaz) Astana Pro Team              02:31
 55 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale            02:36
 56 Sander Armee (Bel) Lotto Soudal                    02:46
 57 Eros Capecchi (Ita) Quick-Step Floors              03:02
 58 Cameron Meyer (Aus) UniSA-Australia                03:04
 59 Clement Chevrier (Fra) AG2R La Mondiale            03:12
 60 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain-Merida               03:23
 61 Víctor de la Parte (Spa) Movistar Team             03:38
 62 Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe                   03:40
 63 Alexey Vermeulen (USA) Team LottoNL-Jumbo
 64 Lachlan Morton (Aus) Dimension Data                03:41
 65 Enrico Battaglin (Ita) Team LottoNL-Jumbo          03:50
 66 Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal
 67 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale                03:53
 68 Janez Brajkovic (Slo) Bahrain-Merida               03:55
 69 Vegard Stake Laengen (Nor) Team UAE Abu Dhabi      04:03
 70 Jeremy Maison (Fra) FDJ                            04:09
 71 Tiago Machado (Por) Katusha-Alpecin                04:17
 72 Marc Soler (Spa) Movistar Team
 73 Marco Marcato (Ita) Team UAE Abu Dhabi             04:21
 74 Manuele Mori (Ita) Team UAE Abu Dhabi
 75 James Shaw (GBr) Lotto Soudal                      04:28
 76 Matthieu Ladagnous (Fra) FDJ                       04:38
 77 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team                  05:03
 78 Angel Vicioso Arcos (Spa) Katusha-Alpecin          05:12
 79 Simon Geschke (Ger) Team Sunweb                    05:17
 80 Jacques Janse van Rensburg (RSA) Dimension Data    05:56
 81 Gregor Mühlberger (Aut) Bora-Hansgrohe             06:00
 82 Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team                06:08
 83 Martin Velits (Svk) Quick-Step Floors              06:11
 84 Koen de Kort (Ned) Trek-Segafredo                  06:19
 85 Miles Scotson (Aus) BMC Racing Team                06:25
 86 Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team                06:42
 87 Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo                 07:18
 88 Baptiste Planckaert (Bel) Katusha-Alpecin          07:27
 89 Lorrenzo Manzin (Fra) FDJ                          07:43
 90 Francois Bidard (Fra) AG2R La Mondiale
 91 Niccol? Bonifazio (Ita) Bahrain-Merida             08:33
 92 Nikias Arndt (Ger) Team Sunweb                     08:37
 93 Carlos Barbero Cuesta (Spa) Movistar Team
 94 Tsgabu Grmay (Eth) Bahrain-Merida                  08:49
 95 Caleb Ewan (Aus) Orica-Scott                       09:08
 96 Matti Breschel (Den) Astana Pro Team               09:33
 97 Lennard Hofstede (Ned) Team Sunweb                 09:46
 98 Alex Howes (USA) Cannondale-Drapac                 09:56
 99 Jacobus Venter (RSA) Dimension Data                10:30
100 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal                 10:42
101 Callum Scotson (Aus) UniSA-Australia               10:55
102 Chun Kai Feng (Tpe) Bahrain-Merida                 11:26
103 Tom Van Asbroeck (Bel) Cannondale-Drapac           11:33
104 Rudiger Selig (Ger) Bora-Hansgrohe
105 Kenny Elissonde (Fra) Team Sky                     11:41
106 Sam Bennett (Irl) Bora-Hansgrohe                   11:45
107 Roger Kluge (Ger) Orica-Scott
108 Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team
109 Michal Kolár (Svk) Bora-Hansgrohe                  11:48
110 Marko Kump (Slo) Team UAE Abu Dhabi                11:52
111 Sebastian Henao Gomez (Col) Team Sky               11:57
112 Mark Renshaw (Aus) Dimension Data                  11:58
113 Arnaud Courteille (Fra) FDJ                        12:11
114 Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale               12:13
115 Robert Wagner (Ger) Team LottoNL-Jumbo             12:49
116 Phil Bauhaus (Ger) Team Sunweb                     13:07
117 Luke Durbridge (Aus) Orica-Scott                   13:22
118 Luke Rowe (GBr) Team Sky                           13:31
119 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team LottoNL-Jumbo         13:43
120 Thomas Scully (NZl) Cannondale-Drapac              14:30
121 Danny van Poppel (Ned) Team Sky                    14:51
122 Tyler Farrar (USA) Dimension Data                  15:08
123 Ian Stannard (GBr) Team Sky                        15:32
124 Koen Bouwman (Ned) Team LottoNL-Jumbo              16:57
125 Francisco Ventoso (Spa) BMC Racing Team            17:00
126 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team            18:34
127 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Sunweb              19:40
128 Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo                 19:57
129 William Clarke (Aus) Cannondale-Drapac             21:18
130 Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe             23:59
131 Damien Howson (Aus) Orica-Scott                    26:02
132 Oscar Gatto (Ita) Astana Pro Team                  27:53