pro-cycling.org
Vuelta Ciclista a la Provincia de San Juan 2017 - 1. etapNastępny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-01-23 23:48:49), kat. 2.1 (ARG); 142.5km (San Juan › San Juan); 23 stycznia 2017. 

  1 Fernando Gaviria Rendon (Col) Quick-Step Floors            3:07:44
  2 Elia Viviani (Ita) Italy
  3 Nicolas Marini (Ita) Nippo - Vini Fantini
  4 Matteo Malucelli (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
  5 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain Merida
  6 Tom Boonen (Bel) Quick-Step Floors
  7 Matthias Brändle (Aut) Trek - Segafredo
  8 Alan Ramirez (Arg) Municipalidad de Rawson Somos Todos
  9 Bauke Mollema (Ned) Trek - Segafredo
 10 Oscar Sevilla Ribera (Spa) Medellin - Inder
 11 German Nicolas Tivani (Arg) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
 12 Carlos Eduardo Alzate Escobar (Col) UnitedHealthcare
 13 Duilio Ramos (Arg) Asociacion Civil Mardan
 14 Gavin Mannion (USA) UnitedHealthcare
 15 Andrea Guardini (Ita) UAE Abu Dhabi
 16 Ricardo Julio (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito
 17 Manuele Boaro (Ita) Bahrain Merida
 18 Javier Ignacio Montoya Montoya (Col) Medellin - Inder
 19 Enzo Josue Moyano (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito
 20 Juan Pablo Dotti (Arg) Sindicato Empleados
 21 Hector Sáez Benito (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
 22 Eduardo Sepulveda (Arg) Argentina
 23 Juan Molina (Arg) Argentina
 24 Simone Ravanelli (Ita) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
 25 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 26 Andrey Sartasov (Chi) Sindicato Empleados
 27 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 28 Pieter Serry (Bel) Quick-Step Floors
 29 Luciano Montivero (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima
 30 Exequiel Falon (Arg) Municipalidad de Rawson Somos Todos
 31 Mauricio Muller (Arg) Sindicato Empleados
 32 Jonathan Lastra Martinez (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
 33 Emiliano David Ibarra (Arg) Sindicato Empleados
 34 Antonio Roberto Cabrera Torres (Chi) Chile
 35 Ivan Santaromita (Ita) Nippo - Vini Fantini
 36 Brayan Stiven Ramirez Chacon (Col) Medellin - Inder
 37 Sebastian Martin Junior Trillini (Arg) Italomat-dogo
 38 Inaki Gozálbez (Spa) Italomat-dogo
 39 Gabriel Nicolas Juarez Veron (Arg) Equipo Continental Municipalidad 
 40 Kanstantsin Siutsou (Blr) Bahrain Merida
 41 Ignacio De Jesus Prado (Mex) Sindicato Empleados
 42 Rubén Ramos (Arg) Argentina
 43 Antonio Molina Canet (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
 44 Felipe Penalosa (Chi) Chile
 45 Miguel Angel Benito Diez (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
 46 Michele Scartezzini (Ita) Italy
 47 Przemysław Niemiec (Pol) UAE Abu Dhabi
 48 Niccolo Pacinotti (Ita) Bardiani - CSF
 49 Edison Bravo Mansilla (Chi) Chile
 50 Gaston Emiliano Javier (Arg) Sindicato Empleados
 51 Boy Van Poppel (Ned) Trek - Segafredo
 52 Wilmer Darío Rodriguez Martínez (Col) Italomat-dogo
 53 Gregory Daniel (USA) Trek - Segafredo
 54 Tim Declercq (Bel) Quick-Step Floors
 55 Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 56 Adrian Richeze (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima
 57 Andres Paez (Arg) Municipalidad de Rawson Somos Todos
 58 Nicolas Gonzalez (Chi) Chile
 59 Nicolás Naranjo (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima
 60 Luan Damatia (Bra) Italomat-dogo
 61 Franco German Lopez (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima
 62 Piter Campero Villaroel (Bol) Equipo Bolivia
 63 Felipe Da Paixao (Bra) Brazil
 64 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain Merida
 65 Marco Coledan (Ita) Trek - Segafredo
 66 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain Merida
 67 Juan Manuel Aguirre (Arg) Los Cascos Esco - Agroplan
 68 Daniel Zamora (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima
 69 Gonzalo Joaquin Najar (Arg) Sindicato Empleados
 70 Nicolás Naranjo (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima
 71 Maicke Ren? Monteiro (Bra) Brazil
 72 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors
 73 Alejandro Saquilan (Arg) Asociacion Civil Mardan
 74 Julian Fernando Cardona Henao (Col) Medellin - Inder
 75 Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo - Vini Fantini
 76 César Sigura (Arg) Los Cascos Esco - Agroplan
 77 Santiago Alejandro Espindola (Arg) Los Cascos Esco - Agroplan
 78 Stanimir Cholakov (Bul) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
 79 Pedro Cristian Gonzalez (Arg) Equipo Continental Municipalidad 
 80 Ricardo Julio (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito
 81 Mirco Maestri (Ita) Bardiani - CSF
 82 Piter Campero Villaroel (Bol) Equipo Bolivia
 83 Carlos Ludwing Amurrio (Bol) Equipo Bolivia
 84 Emiliano Jesús Fernandez (Arg) Asociacion Civil Mardan
 85 Gerardo Tivani (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito
 86 Luke Keough (USA) UnitedHealthcare
 87 Carlos Cabrera (Uru) Uruguay
 88 Hector Hugo Rangel Zamarron (Mex) Mexico
 89 Iginio Daniel Lucero (Arg) Municipalidad de Rawson Somos Todos
 90 Freddy González (Bol) Equipo Bolivia
 91 Leonardo Rodriguez (Arg) Asociacion Civil Mardan
 92 Julian Barrientos (Arg) Equipo Bolivia
 93 Laureano Rosas (Arg) Argentina
 94 Pablo Sebastian Anchieri Zunino (Uru) Uruguay
 95 Filippo Ganna (Ita) UAE Abu Dhabi
 96 Michele Scartezzini (Ita) Italy
 97 Emmanuel Domingo Guevara Arguello (Arg) Municipalidad de Rawson Somos
 98 Attilio Viviani (Ita) Italy
 99 Matias Gomez (Uru) Uruguay
100 Emerson Santos (Bra) Brazil
101 Tiago Waiandt (Bra) Brazil
102 Omar Salis Azzem (Arg) Los Cascos Esco - Agroplan
103 Juan Javier Melivilo (Arg) Italomat-dogo
104 Edoardo Zardini (Ita) Bardiani - CSF
105 Andres Paez (Arg) Municipalidad de Rawson Somos Todos
106 Victor Olivares (Chi) Chile
107 Sergio Vega Merodio (Spa) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
108 Eduardo Corte (Mex) Mexico
109 Alexander Gutierrez (Uru) Uruguay
110 Luca Wackermann (Ita) Bardiani - CSF
111 Lucas Manuel Gaday Orozco (Arg) Los Cascos Esco - Agroplan
112 Maximiliano Ezequiel Navarrete (Arg) Argentina
113 Christopher Jones (USA) UnitedHealthcare
114 Eder Frayre Moctezuma (Mex) Mexico
115 Diego Fernando Gonzalez Suarez (Uru) Uruguay
116 Daniel Omar Juarez (Arg) Asociacion Civil Mardan
117 Jefferson Alveiro Cepeda (Ecu) Equipo Bolivia
118 Walter Alejandro Vargas Alzate (Col) Medellin - Inder
119 Julian Paulo Gaday Orozco (Arg) Los Cascos Esco - Agroplan
120 Victor Arroyo (Arg) Asociacion Civil Mardan
121 Francisco Montes (Arg) Asociacion Civil Mardan
122 Mattia Viel (Ita) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
123 Luan Vieira Moreira (Bra) Brazil
124 Francesco Lamon (Ita) Italy
125 Flavio De Luna Davila (Mex) Mexico
126 Yonder Godoy (Ven) Wilier Triestina
127 Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina
128 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani - CSF
129 Sergio Pardilla Bellon (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
130 Darwin Atapuma Hurtado (Col) UAE Abu Dhabi
131 Damiano Cunego (Ita) Nippo - Vini Fantini
132 Julen Amezqueta Moreno (Spa) Wilier Triestina
133 Kazushige Kuboki (Jpn) Nippo - Vini Fantini
134 Rafael Ferreira Reis (Por) Caja Rural - Seguros RGA
135 Federico Sartor (Ita) Italy
136 Oliviero Troia (Ita) UAE Abu Dhabi
137 Manuel Belletti (Ita) Wilier Triestina
138 Rodolfo Andres Torres Agudelo (Col) Androni Giocattoli - Sidermec
139 Egan Arley Bernal Gomez (Col) Androni Giocattoli - Sidermec
140 Boy Van Poppel (Ned) Trek - Segafredo
141 Marco Coledan (Ita) Trek - Segafredo
142 Daniel Alexander Jaramillo Diez (Col) UnitedHealthcare
143 Eugenio Alafaci (Ita) Trek - Segafredo
144 Robigzon Leandro Oyola Oyola (Col) Medellin - Inder
145 Andrea Guardini (Ita) UAE Abu Dhabi
146 Julian Arredondo Moreno (Col) Nippo - Vini Fantini
147 Davide Plebani (Ita) Italy
148 Riccardo Cenghialta (Ita) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
149 Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina
150 Juan Pablo Magallanes Aranda (Mex) Mexico
151 Rui Alberto Faria Da Costa (Por) UAE Abu Dhabi
152 Jame Ramirez Bernal (Col) Italomat-dogo
153 Rene Corella (Mex) Mexico
154 Mauro Abel Richeze (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima
155 Lucas Sebastian Haedo (Arg) UnitedHealthcare
156 Héctor Lucero (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito
157 Matteo Draperi (Ita) Wilier Triestina
158 Daniel Ricardo Escuela (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima
159 Rémi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors
160 José Luis Rivera (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito
161 Marvin Angarita (Col) Equipo Bolivia
162 Francisco Ramon Chamorro Piva (Arg) Argentina
163 Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain Merida
164 Nahuel Soares De Lima (Uru) Uruguay
165 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani - CSF
166 Hector De Udaeta (Arg) Municipalidad de Rawson Somos Todos
167 Joaquin Corbalan (Chi) Chile
168 Rodrigo Hausen (Arg) Municipalidad de Rawson Somos Todos
169 Edson Ponciano (Bra) Brazil
170 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
171 Matteo Malucelli (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
172 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
173 Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec

Klasyfikacja generalna po 1. etapie:

  1 Fernando Gaviria Rendon (Col) Quick-Step Floors            3:07:34
  2 Elia Viviani (Ita) Italy                                     00:04
  3 Franco German Lopez (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima
  4 Nicolas Marini (Ita) Nippo - Vini Fantini                    00:06
  5 Iginio Daniel Lucero (Arg) Municipalidad de Rawson Somos     00:08
  6 Leonardo Rodriguez (Arg) Asociacion Civil Mardan
  7 Rubén Ramos (Arg) Argentina                                  00:09
  8 Pedro Cristian Gonzalez (Arg) Equipo Continental 
  9 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain Merida                         00:10
 10 Tom Boonen (Bel) Quick-Step Floors
 11 Matthias Brändle (Aut) Trek - Segafredo
 12 Alan Ramirez (Arg) Municipalidad de Rawson Somos Todos
 13 Bauke Mollema (Ned) Trek - Segafredo
 14 Oscar Sevilla Ribera (Spa) Medellin - Inder
 15 German Nicolas Tivani (Arg) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
 16 Carlos Eduardo Alzate Escobar (Col) UnitedHealthcare
 17 Duilio Ramos (Arg) Asociacion Civil Mardan
 18 Gavin Mannion (USA) UnitedHealthcare
 19 Manuele Boaro (Ita) Bahrain Merida
 20 Javier Ignacio Montoya Montoya (Col) Medellin - Inder
 21 Enzo Josue Moyano (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito
 22 Juan Pablo Dotti (Arg) Sindicato Empleados
 23 Hector Sáez Benito (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
 24 Eduardo Sepulveda (Arg) Argentina
 25 Juan Molina (Arg) Argentina
 26 Simone Ravanelli (Ita) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
 27 Andrey Sartasov (Chi) Sindicato Empleados
 28 Pieter Serry (Bel) Quick-Step Floors
 29 Luciano Montivero (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima
 30 Exequiel Falon (Arg) Municipalidad de Rawson Somos Todos
 31 Mauricio Muller (Arg) Sindicato Empleados
 32 Jonathan Lastra Martinez (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
 33 Emiliano David Ibarra (Arg) Sindicato Empleados
 34 Antonio Roberto Cabrera Torres (Chi) Chile
 35 Ivan Santaromita (Ita) Nippo - Vini Fantini
 36 Brayan Stiven Ramirez Chacon (Col) Medellin - Inder
 37 Sebastian Martin Junior Trillini (Arg) Italomat-dogo
 38 Inaki Gozálbez (Spa) Italomat-dogo
 39 Gabriel Nicolas Juarez Veron (Arg) Equipo Continental 
 40 Kanstantsin Siutsou (Blr) Bahrain Merida
 41 Ignacio De Jesus Prado (Mex) Sindicato Empleados
 42 Antonio Molina Canet (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
 43 Felipe Penalosa (Chi) Chile
 44 Miguel Angel Benito Diez (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
 45 Przemysław Niemiec (Pol) UAE Abu Dhabi
 46 Niccolo Pacinotti (Ita) Bardiani - CSF
 47 Edison Bravo Mansilla (Chi) Chile
 48 Gaston Emiliano Javier (Arg) Sindicato Empleados
 49 Wilmer Darío Rodriguez Martínez (Col) Italomat-dogo
 50 Gregory Daniel (USA) Trek - Segafredo
 51 Tim Declercq (Bel) Quick-Step Floors
 52 Adrian Richeze (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima
 53 Nicolas Gonzalez (Chi) Chile
 54 Luan Damatia (Bra) Italomat-dogo
 55 Felipe Da Paixao (Bra) Brazil
 56 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain Merida
 57 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain Merida
 58 Juan Manuel Aguirre (Arg) Los Cascos Esco - Agroplan
 59 Daniel Zamora (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima
 60 Gonzalo Joaquin Najar (Arg) Sindicato Empleados
 61 Maicke Ren? Monteiro (Bra) Brazil
 62 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors
 63 Alejandro Saquilan (Arg) Asociacion Civil Mardan
 64 Julian Fernando Cardona Henao (Col) Medellin - Inder
 65 Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo - Vini Fantini
 66 César Sigura (Arg) Los Cascos Esco - Agroplan
 67 Santiago Alejandro Espindola (Arg) Los Cascos Esco - Agroplan
 68 Stanimir Cholakov (Bul) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
 69 Mirco Maestri (Ita) Bardiani - CSF
 70 Carlos Ludwing Amurrio (Bol) Equipo Bolivia
 71 Emiliano Jesús Fernandez (Arg) Asociacion Civil Mardan
 72 Gerardo Tivani (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito
 73 Luke Keough (USA) UnitedHealthcare
 74 Carlos Cabrera (Uru) Uruguay
 75 Hector Hugo Rangel Zamarron (Mex) Mexico
 76 Freddy González (Bol) Equipo Bolivia
 77 Julian Barrientos (Arg) Equipo Bolivia
 78 Laureano Rosas (Arg) Argentina
 79 Pablo Sebastian Anchieri Zunino (Uru) Uruguay
 80 Filippo Ganna (Ita) UAE Abu Dhabi
 81 Emmanuel Domingo Guevara Arguello (Arg) Municipalidad de Rawson Somos
 82 Attilio Viviani (Ita) Italy
 83 Matias Gomez (Uru) Uruguay
 84 Emerson Santos (Bra) Brazil
 85 Tiago Waiandt (Bra) Brazil
 86 Omar Salis Azzem (Arg) Los Cascos Esco - Agroplan
 87 Juan Javier Melivilo (Arg) Italomat-dogo
 88 Edoardo Zardini (Ita) Bardiani - CSF
 89 Victor Olivares (Chi) Chile
 90 Sergio Vega Merodio (Spa) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
 91 Eduardo Corte (Mex) Mexico
 92 Alexander Gutierrez (Uru) Uruguay
 93 Luca Wackermann (Ita) Bardiani - CSF
 94 Lucas Manuel Gaday Orozco (Arg) Los Cascos Esco - Agroplan
 95 Maximiliano Ezequiel Navarrete (Arg) Argentina
 96 Christopher Jones (USA) UnitedHealthcare
 97 Eder Frayre Moctezuma (Mex) Mexico
 98 Diego Fernando Gonzalez Suarez (Uru) Uruguay
 99 Daniel Omar Juarez (Arg) Asociacion Civil Mardan
100 Jefferson Alveiro Cepeda (Ecu) Equipo Bolivia
101 Walter Alejandro Vargas Alzate (Col) Medellin - Inder
102 Julian Paulo Gaday Orozco (Arg) Los Cascos Esco - Agroplan
103 Victor Arroyo (Arg) Asociacion Civil Mardan
104 Francisco Montes (Arg) Asociacion Civil Mardan
105 Mattia Viel (Ita) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
106 Luan Vieira Moreira (Bra) Brazil
107 Francesco Lamon (Ita) Italy
108 Flavio De Luna Davila (Mex) Mexico
109 Yonder Godoy (Ven) Wilier Triestina
110 Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina
111 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani - CSF
112 Sergio Pardilla Bellon (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
113 Darwin Atapuma Hurtado (Col) UAE Abu Dhabi
114 Damiano Cunego (Ita) Nippo - Vini Fantini
115 Julen Amezqueta Moreno (Spa) Wilier Triestina
116 Kazushige Kuboki (Jpn) Nippo - Vini Fantini
117 Rafael Ferreira Reis (Por) Caja Rural - Seguros RGA
118 Federico Sartor (Ita) Italy
119 Oliviero Troia (Ita) UAE Abu Dhabi
120 Manuel Belletti (Ita) Wilier Triestina
121 Rodolfo Andres Torres Agudelo (Col) Androni Giocattoli - Sidermec
122 Egan Arley Bernal Gomez (Col) Androni Giocattoli - Sidermec
123 Daniel Alexander Jaramillo Diez (Col) UnitedHealthcare
124 Eugenio Alafaci (Ita) Trek - Segafredo
125 Robigzon Leandro Oyola Oyola (Col) Medellin - Inder
126 Julian Arredondo Moreno (Col) Nippo - Vini Fantini
127 Davide Plebani (Ita) Italy
128 Riccardo Cenghialta (Ita) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
129 Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina
130 Juan Pablo Magallanes Aranda (Mex) Mexico
131 Rui Alberto Faria Da Costa (Por) UAE Abu Dhabi
132 Jame Ramirez Bernal (Col) Italomat-dogo
133 Rene Corella (Mex) Mexico
134 Mauro Abel Richeze (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima
135 Lucas Sebastian Haedo (Arg) UnitedHealthcare
136 Héctor Lucero (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito
137 Matteo Draperi (Ita) Wilier Triestina
138 Daniel Ricardo Escuela (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima
139 Rémi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors
140 José Luis Rivera (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito
141 Marvin Angarita (Col) Equipo Bolivia
142 Francisco Ramon Chamorro Piva (Arg) Argentina
143 Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain Merida
144 Nahuel Soares De Lima (Uru) Uruguay
145 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani - CSF
146 Hector De Udaeta (Arg) Municipalidad de Rawson Somos Todos
147 Joaquin Corbalan (Chi) Chile
148 Rodrigo Hausen (Arg) Municipalidad de Rawson Somos Todos
149 Edson Ponciano (Bra) Brazil
150 Ricardo Julio (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito
151 Nicolás Naranjo (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima
152 Michele Scartezzini (Ita) Italy
153 Piter Campero Villaroel (Bol) Equipo Bolivia
154 Andrea Guardini (Ita) UAE Abu Dhabi
155 Andres Paez (Arg) Municipalidad de Rawson Somos Todos
156 Matteo Malucelli (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
157 Boy Van Poppel (Ned) Trek - Segafredo
158 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
159 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
160 Marco Coledan (Ita) Trek - Segafredo
161 Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec