pro-cycling.org
Vuelta Ciclista a la Provincia de San Juan 2017 - 2. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-01-24 23:45:28), kat. 2.1 (ARG); 128.8km (San Juan › San Juan); 24 stycznia 2017. 

  1 Tom Boonen (Bel) Quick-Step Floors                         3:00:40
  2 Elia Viviani (Ita) Reprezentacja Włoch
  3 Matteo Malucelli (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
  4 Daniel Ricardo Escuela (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima
  5 Andrea Guardini (Ita) UAE Abu Dhabi
  6 Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain Merida
  7 Luke Keough (USA) UnitedHealthcare
  8 Manuel Belletti (Ita) Wilier Triestina
  9 Eugenio Alafaci (Ita) Trek - Segafredo
 10 Mattia Viel (Ita) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
 11 Marvin Angarita (Col) Equipo Bolivia
 12 Juan Pablo Magallanes Aranda (Mex) Reprezentacja Meksyku
 13 Laureano Rosas (Arg) Reprezentacja Argentyny
 14 Rafael Ferreira Reis (Por) Caja Rural - Seguros RGA
 15 Héctor Lucero (Arg) Municipalidad de Pocito
 16 Fernando Gaviria Rendon (Col) Quick-Step Floors
 17 Oliviero Troia (Ita) UAE Abu Dhabi
 18 Gavin Mannion (USA) UnitedHealthcare
 19 Mauro Abel Richeze (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima
 20 Robigzon Leandro Oyola Oyola (Col) Medellin - Inder
 21 Juan Molina (Arg) Reprezentacja Argentyny
 22 Michele Scartezzini (Ita) Reprezentacja Włoch
 23 Simone Ravanelli (Ita) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
 24 Duilio Ramos (Arg) Asociacion Civil Mardan
 25 Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina
 26 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain Merida
 27 Rémi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors
 28 Oscar Sevilla Ribera (Spa) Medellin - Inder
 29 Christopher Jones (USA) UnitedHealthcare
 30 Enzo Josue Moyano (Arg) Municipalidad de Pocito
 31 Bauke Mollema (Ned) Trek - Segafredo
 32 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 33 Egan Arley Bernal Gomez (Col) Androni Giocattoli - Sidermec
 34 Kanstantsin Siutsou (Blr) Bahrain Merida
 35 Lucas Manuel Gaday Orozco (Arg) Los Cascos Esco - Agroplan
 36 Rodolfo Andres Torres Agudelo (Col) Androni Giocattoli - Sidermec
 37 Jonathan Lastra Martinez (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
 38 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors
 39 Matteo Draperi (Ita) Wilier Triestina
 40 Matthias Brändle (Aut) Trek - Segafredo
 41 Rui Alberto Faria Da Costa (Por) UAE Abu Dhabi
 42 Javier Ignacio Montoya Montoya (Col) Medellin - Inder
 43 Gregory Daniel (USA) Trek - Segafredo
 44 Sergio Pardilla Bellon (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
 45 Pieter Serry (Bel) Quick-Step Floors
 46 Tim Declercq (Bel) Quick-Step Floors
 47 Sebastian Martin Junior Trillini (Arg) Italomat-dogo
 48 Juan Pablo Dotti (Arg) Sindicato Empleados
 49 Manuele Boaro (Ita) Bahrain Merida
 50 Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 51 Franco German Lopez (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima
 52 Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina
 53 Julian Barrientos (Arg) Equipo Bolivia
 54 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain Merida
 55 Federico Sartor (Ita) Reprezentacja Włoch
 56 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain Merida                          00:11
 57 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 58 Attilio Viviani (Ita) Reprezentacja Włoch                    00:18
 59 Francisco Ramon Chamorro Piva (Arg) Reprezentacja Argentyny  00:31
 60 Marco Coledan (Ita) Trek - Segafredo                         00:52
 61 Flavio De Luna Davila (Mex) Reprezentacja Meksyku            01:07
 62 Joaquin Corbalan (Chi) Reprezentacja Chile
 63 Niccolo Pacinotti (Ita) Bardiani - CSF
 64 Antonio Molina Canet (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
 65 Pablo Sebastian Anchieri Zunino (Uru) Reprezentacja Urugwaju
 66 Wilmer Darío Rodriguez Martínez (Col) Italomat-dogo
 67 Rene Corella (Mex) Reprezentacja Meksyku
 68 Gaston Emiliano Javier (Arg) Sindicato Empleados
 69 Emmanuel Guevara Arguello (Arg) Municipalidad de Rawson Somos
 70 Jame Ramirez Bernal (Col) Italomat-dogo
 71 Lucas Sebastian Haedo (Arg) UnitedHealthcare
 72 Carlos Cabrera (Uru) Reprezentacja Urugwaju
 73 Diego Fernando Gonzalez Suarez (Uru) Reprezentacja Urugwaju
 74 Alexander Gutierrez (Uru) Reprezentacja Urugwaju
 75 Iginio Daniel Lucero (Arg) Municipalidad de Rawson Somos Todos
 76 Leonardo Rodriguez (Arg) Asociacion Civil Mardan
 77 Daniel Alexander Jaramillo Diez (Col) UnitedHealthcare
 78 Daniel Zamora (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima
 79 Victor Olivares (Chi) Reprezentacja Chile
 80 Alan Ramirez (Arg) Municipalidad de Rawson Somos Todos
 81 Walter Alejandro Vargas Alzate (Col) Medellin - Inder
 82 Eduardo Sepulveda (Arg) Reprezentacja Argentyny
 83 Juan Javier Melivilo (Arg) Italomat-dogo
 84 Mauricio Muller (Arg) Sindicato Empleados
 85 Miguel Angel Benito Diez (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
 86 Filippo Ganna (Ita) UAE Abu Dhabi
 87 Luciano Montivero (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima
 88 Gonzalo Joaquin Najar (Arg) Sindicato Empleados
 89 José Luis Rivera (Arg) Municipalidad de Pocito
 90 Luca Wackermann (Ita) Bardiani - CSF
 91 Adrian Richeze (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima
 92 Rubén Ramos (Arg) Reprezentacja Argentyny
 93 Daniel Omar Juarez (Arg) Asociacion Civil Mardan
 94 Ivan Santaromita (Ita) Nippo - Vini Fantini
 95 Damiano Cunego (Ita) Nippo - Vini Fantini
 96 Andrey Sartasov (Chi) Sindicato Empleados
 97 Francesco Lamon (Ita) Reprezentacja Włoch
 98 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani - CSF
 99 Kazushige Kuboki (Jpn) Nippo - Vini Fantini
100 Pedro Cristian Gonzalez (Arg) Municipalidad de Pocito        01:15
101 Hector Hugo Rangel Zamarron (Mex) Reprezentacja Meksyku
102 Nahuel Soares De Lima (Uru) Reprezentacja Urugwaju           01:17
103 Felipe Da Paixao (Bra) Reprezentacja Brazylii
104 Omar Salis Azzem (Arg) Los Cascos Esco - Agroplan
105 Francisco Montes (Arg) Asociacion Civil Mardan
106 Exequiel Falon (Arg) Municipalidad de Rawson Somos Todos
107 Alejandro Saquilan (Arg) Asociacion Civil Mardan
108 Antonio Roberto Cabrera Torres (Chi) Reprezentacja Chile
109 Jefferson Alveiro Cepeda (Ecu) Equipo Bolivia
110 Nicolas Gonzalez (Chi) Reprezentacja Chile
111 Luan Damatia (Bra) Italomat-dogo
112 Matias Gomez (Uru) Reprezentacja Urugwaju                    01:40
113 Felipe Penalosa (Chi) Reprezentacja Chile
114 Emerson Santos (Bra) Reprezentacja Brazylii
115 César Sigura (Arg) Los Cascos Esco - Agroplan                01:43
116 Julian Paulo Gaday Orozco (Arg) Los Cascos Esco - Agroplan
117 Santiago Alejandro Espindola (Arg) Los Cascos Esco - Agroplan
118 Eduardo Corte (Mex) Reprezentacja Meksyku
119 Gabriel Nicolas Juarez Veron (Arg) Municipalidad de Pocito
120 Ignacio De Jesus Prado (Mex) Sindicato Empleados
121 Carlos Ludwing Amurrio (Bol) Equipo Bolivia
122 Piter Campero Villaroel (Bol) Equipo Bolivia
123 Julian Fernando Cardona Henao (Col) Medellin - Inder
124 Ricardo Julio (Arg) Municipalidad de Pocito
125 Carlos Eduardo Alzate Escobar (Col) UnitedHealthcare
126 Maximiliano Ezequiel Navarrete (Arg) Reprezentacja Argentyny
127 German Nicolas Tivani (Arg) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
128 Emiliano David Ibarra (Arg) Sindicato Empleados
129 Yonder Godoy (Ven) Wilier Triestina
130 Sergio Vega Merodio (Spa) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
131 Brayan Stiven Ramirez Chacon (Col) Medellin - Inder
132 Freddy González (Bol) Equipo Bolivia
133 Hector Sáez Benito (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
134 Julen Amezqueta Moreno (Spa) Wilier Triestina
135 Andres Paez (Arg) Municipalidad de Rawson Somos Todos
136 Stanimir Cholakov (Bul) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
137 Gerardo Tivani (Arg) Municipalidad de Pocito
138 Nicolás Naranjo (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima
139 Nicolas Marini (Ita) Nippo - Vini Fantini
140 Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo - Vini Fantini
141 Julian Arredondo Moreno (Col) Nippo - Vini Fantini
142 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani - CSF
143 Edison Bravo Mansilla (Chi) Reprezentacja Chile
144 Inaki Gozálbez (Spa) Italomat-dogo
145 Przemysław Niemiec (Pol) UAE Abu Dhabi
146 Hector De Udaeta (Arg) Municipalidad de Rawson Somos Todos   05:20
147 Mirco Maestri (Ita) Bardiani - CSF                           06:02
148 Edoardo Zardini (Ita) Bardiani - CSF
149 Riccardo Cenghialta (Ita) Unieuro Trevigiani - Hemus 189     06:03
150 Eder Frayre Moctezuma (Mex) Reprezentacja Meksyku            06:19
151 Edson Ponciano (Bra) Reprezentacja Brazylii                  10:52
152 Emiliano Jesús Fernandez (Arg) Asociacion Civil Mardan       16:31
153 Davide Plebani (Ita) Reprezentacja Włoch
154 Juan Manuel Aguirre (Arg) Los Cascos Esco - Agroplan
155 Rodrigo Hausen (Arg) Municipalidad de Rawson Somos Todos
156 Victor Arroyo (Arg) Asociacion Civil Mardan
157 Darwin Atapuma Hurtado (Col) UAE Abu Dhabi
OTL Tiago Waiandt (Bra) Reprezentacja Brazylii

Klasyfikacja generalna po 2. etapie:

  1 Elia Viviani (Ita) Reprezentacja Włoch                     6:08:12
  2 Fernando Gaviria Rendon (Col) Quick-Step Floors              00:01
  3 Tom Boonen (Bel) Quick-Step Floors                           00:02
  4 Franco German Lopez (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima        00:06
  5 Matteo Malucelli (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec         00:08
  6 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain Merida                         00:12
  7 Gavin Mannion (USA) UnitedHealthcare
  8 Duilio Ramos (Arg) Asociacion Civil Mardan
  9 Oscar Sevilla Ribera (Spa) Medellin - Inder
 10 Bauke Mollema (Ned) Trek - Segafredo
 11 Juan Molina (Arg) Reprezentacja Argentyny
 12 Simone Ravanelli (Ita) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
 13 Enzo Josue Moyano (Arg) Municipalidad de Pocito
 14 Matthias Brändle (Aut) Trek - Segafredo
 15 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 16 Javier Ignacio Montoya Montoya (Col) Medellin - Inder
 17 Manuele Boaro (Ita) Bahrain Merida
 18 Juan Pablo Dotti (Arg) Sindicato Empleados
 19 Jonathan Lastra Martinez (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
 20 Pieter Serry (Bel) Quick-Step Floors
 21 Kanstantsin Siutsou (Blr) Bahrain Merida
 22 Sebastian Martin Junior Trillini (Arg) Italomat-dogo
 23 Luke Keough (USA) UnitedHealthcare
 24 Gregory Daniel (USA) Trek - Segafredo
 25 Tim Declercq (Bel) Quick-Step Floors
 26 Laureano Rosas (Arg) Reprezentacja Argentyny
 27 Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 28 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors
 29 Michele Scartezzini (Ita) Reprezentacja Włoch
 30 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain Merida
 31 Mattia Viel (Ita) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
 32 Christopher Jones (USA) UnitedHealthcare
 33 Manuel Belletti (Ita) Wilier Triestina
 34 Julian Barrientos (Arg) Equipo Bolivia
 35 Lucas Manuel Gaday Orozco (Arg) Los Cascos Esco - Agroplan
 36 Rafael Ferreira Reis (Por) Caja Rural - Seguros RGA
 37 Andrea Guardini (Ita) UAE Abu Dhabi
 38 Eugenio Alafaci (Ita) Trek - Segafredo
 39 Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina
 40 Oliviero Troia (Ita) UAE Abu Dhabi
 41 Daniel Ricardo Escuela (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima
 42 Juan Pablo Magallanes Aranda (Mex) Reprezentacja Meksyku
 43 Robigzon Leandro Oyola Oyola (Col) Medellin - Inder
 44 Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain Merida
 45 Héctor Lucero (Arg) Municipalidad de Pocito
 46 Marvin Angarita (Col) Equipo Bolivia
 47 Egan Bernal Gomez (Col) Androni Giocattoli - Sidermec
 48 Mauro Abel Richeze (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima
 49 Sergio Pardilla Bellon (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
 50 Rodolfo Torres Agudelo (Col) Androni Giocattoli - Sidermec
 51 Rémi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors
 52 Federico Sartor (Ita) Reprezentacja Włoch
 53 Rui Alberto Faria Da Costa (Por) UAE Abu Dhabi
 54 Matteo Draperi (Ita) Wilier Triestina
 55 Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina
 56 Darwin Atapuma Hurtado (Col) UAE Abu Dhabi
 57 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec          00:23
 58 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain Merida
 59 Attilio Viviani (Ita) Reprezentacja Włoch                    00:30
 60 Francisco Ramon Chamorro Piva (Arg) Reprezentacja Argentyny  00:43
 61 Marco Coledan (Ita) Trek - Segafredo                         01:04
 62 José Luis Rivera (Arg) Municipalidad de Pocito               01:16
 63 Iginio Daniel Lucero (Arg) Municipalidad de Rawson Somos     01:17
 64 Leonardo Rodriguez (Arg) Asociacion Civil Mardan
 65 Rubén Ramos (Arg) Reprezentacja Argentyny                    01:18
 66 Alan Ramirez (Arg) Municipalidad de Rawson Somos Todos       01:19
 67 Eduardo Sepulveda (Arg) Reprezentacja Argentyny
 68 Antonio Molina Canet (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
 69 Niccolo Pacinotti (Ita) Bardiani - CSF
 70 Mauricio Muller (Arg) Sindicato Empleados
 71 Wilmer Darío Rodriguez Martínez (Col) Italomat-dogo
 72 Luciano Montivero (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima
 73 Gaston Emiliano Javier (Arg) Sindicato Empleados
 74 Andrey Sartasov (Chi) Sindicato Empleados
 75 Ivan Santaromita (Ita) Nippo - Vini Fantini
 76 Miguel Angel Benito Diez (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
 77 Daniel Zamora (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima
 78 Adrian Richeze (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima
 79 Gonzalo Joaquin Najar (Arg) Sindicato Empleados
 80 Pablo Sebastian Anchieri Zunino (Uru) Reprezentacja Urugwaju
 81 Carlos Cabrera (Uru) Reprezentacja Urugwaju
 82 Emmanuel Guevara Arguello (Arg) Municipalidad de Rawson Somos
 83 Filippo Ganna (Ita) UAE Abu Dhabi
 84 Alexander Gutierrez (Uru) Reprezentacja Urugwaju
 85 Victor Olivares (Chi) Reprezentacja Chile
 86 Flavio De Luna Davila (Mex) Reprezentacja Meksyku
 87 Juan Javier Melivilo (Arg) Italomat-dogo
 88 Diego Fernando Gonzalez Suarez (Uru) Reprezentacja Urugwaju
 89 Walter Alejandro Vargas Alzate (Col) Medellin - Inder
 90 Luca Wackermann (Ita) Bardiani - CSF
 91 Daniel Omar Juarez (Arg) Asociacion Civil Mardan
 92 Daniel Alexander Jaramillo Diez (Col) UnitedHealthcare
 93 Rene Corella (Mex) Reprezentacja Meksyku
 94 Francesco Lamon (Ita) Reprezentacja Włoch
 95 Jame Ramirez Bernal (Col) Italomat-dogo
 96 Lucas Sebastian Haedo (Arg) UnitedHealthcare
 97 Damiano Cunego (Ita) Nippo - Vini Fantini
 98 Joaquin Corbalan (Chi) Reprezentacja Chile
 99 Kazushige Kuboki (Jpn) Nippo - Vini Fantini
100 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani - CSF
101 Pedro Cristian Gonzalez (Arg) Municipalidad de Pocito        01:25
102 Antonio Roberto Cabrera Torres (Chi) Reprezentacja Chile     01:27
103 Hector Hugo Rangel Zamarron (Mex) Reprezentacja Meksyku
104 Exequiel Falon (Arg) Municipalidad de Rawson Somos Todos     01:29
105 Felipe Da Paixao (Bra) Reprezentacja Brazylii
106 Nicolas Gonzalez (Chi) Reprezentacja Chile
107 Luan Damatia (Bra) Italomat-dogo
108 Alejandro Saquilan (Arg) Asociacion Civil Mardan
109 Omar Salis Azzem (Arg) Los Cascos Esco - Agroplan
110 Francisco Montes (Arg) Asociacion Civil Mardan
111 Jefferson Alveiro Cepeda (Ecu) Equipo Bolivia
112 Nahuel Soares De Lima (Uru) Reprezentacja Urugwaju
113 Nicolas Marini (Ita) Nippo - Vini Fantini                    01:51
114 Felipe Penalosa (Chi) Reprezentacja Chile                    01:52
115 Nicolás Naranjo (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima
116 Matias Gomez (Uru) Reprezentacja Urugwaju
117 Emerson Santos (Bra) Reprezentacja Brazylii
118 Gerardo Tivani (Arg) Municipalidad de Pocito                 01:53
119 Carlos Eduardo Alzate Escobar (Col) UnitedHealthcare         01:55
120 German Nicolas Tivani (Arg) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
121 Hector Sáez Benito (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
122 Gabriel Nicolas Juarez Veron (Arg) Municipalidad de Pocito
123 Ignacio De Jesus Prado (Mex) Sindicato Empleados
124 Emiliano David Ibarra (Arg) Sindicato Empleados
125 Brayan Stiven Ramirez Chacon (Col) Medellin - Inder
126 Inaki Gozálbez (Spa) Italomat-dogo
127 César Sigura (Arg) Los Cascos Esco - Agroplan
128 Santiago Alejandro Espindola (Arg) Los Cascos Esco - Agroplan
129 Julian Fernando Cardona Henao (Col) Medellin - Inder
130 Edison Bravo Mansilla (Chi) Reprezentacja Chile
131 Przemysław Niemiec (Pol) UAE Abu Dhabi
132 Carlos Ludwing Amurrio (Bol) Equipo Bolivia
133 Piter Campero Villaroel (Bol) Equipo Bolivia
134 Ricardo Julio (Arg) Municipalidad de Pocito
135 Stanimir Cholakov (Bul) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
136 Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo - Vini Fantini
137 Freddy González (Bol) Equipo Bolivia
138 Eduardo Corte (Mex) Reprezentacja Meksyku
139 Julian Paulo Gaday Orozco (Arg) Los Cascos Esco - Agroplan
140 Sergio Vega Merodio (Spa) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
141 Maximiliano Ezequiel Navarrete (Arg) Reprezentacja Argentyny
142 Andres Paez (Arg) Municipalidad de Rawson Somos Todos
143 Yonder Godoy (Ven) Wilier Triestina
144 Julen Amezqueta Moreno (Spa) Wilier Triestina
145 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani - CSF
146 Julian Arredondo Moreno (Col) Nippo - Vini Fantini
147 Hector De Udaeta (Arg) Municipalidad de Rawson Somos Todos   05:32
148 Mirco Maestri (Ita) Bardiani - CSF                           06:14
149 Edoardo Zardini (Ita) Bardiani - CSF
150 Riccardo Cenghialta (Ita) Unieuro Trevigiani - Hemus 189     06:15
151 Eder Frayre Moctezuma (Mex) Reprezentacja Meksyku            06:31
152 Edson Ponciano (Bra) Reprezentacja Brazylii                  11:04
153 Juan Manuel Aguirre (Arg) Los Cascos Esco - Agroplan         16:43
154 Emiliano Jesús Fernandez (Arg) Asociacion Civil Mardan
155 Victor Arroyo (Arg) Asociacion Civil Mardan
156 Davide Plebani (Ita) Reprezentacja Włoch
157 Rodrigo Hausen (Arg) Municipalidad de Rawson Somos Todos