pro-cycling.org
Vuelta Ciclista a la Provincia de San Juan 2017 - 3. etap (ITT)< < < Poprzedni etap - Nastêpny etap > > >
doda³: Martyna M. Kobyliñska (2017-01-25 23:36:46), kat. 2.1 (ARG); 11.9km (San Juan › San Juan); 25 stycznia 2017. 

1. Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain Merida Pro Cycling Team                              0:14:03
2. Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo                                                      0:00:03
3. Matthias Brändle (Aut) Trek-Segafredo                                                   0:00:07
4. Rémi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors                                                     
5. Walter Vargas (Col) Medellin - Inder                                                    0:00:17
6. Sebastian Martin Junior Trillini (Arg) Italomat-dogo                                    0:00:19
7. Oscar Sevilla (Spa) Medellin - Inder                                                     
8. Laureano Rosas (Arg) Argentina                                                          0:00:21
9. Ricardo Escuela (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima                                       0:00:32
10. Kanstantsin Siutsou (Blr) Bahrain Merida Pro Cycling Team                               
11. Rodolfo Torres (Col) Androni Giocattoli - Sidermec                                     0:00:34
12. Manuele Boaro (Ita) Bahrain Merida Pro Cycling Team                                     
13. Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain Merida Pro Cycling Team                                  0:00:35
14. Elia Viviani (Ita) Italy                                                                
15. Gregory Daniel (USA) Trek-Segafredo                                                    0:00:37
16. Pieter Serry (Bel) Quick-Step Floors                                                    
17. Rafael Reis (Por) Caja Rural - Seguros RGA                                              
18. Juan Pablo Dotti (Arg) Sindicato Empleados Públicos of San Juan                        0:00:39
19. Tom Boonen (Bel) Quick-Step Floors                                                      
20. Marco Coledan (Ita) Trek-Segafredo                                                      
21. Filippo Ganna (Ita) Team UAE Abu Dhabi                                                 0:00:42
22. Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors                                            0:00:43
23. Eduardo Sepúlveda (Arg) Argentina                                                       
24. Juan Pablo Magallanes (Mex) Mexico                                                     0:00:49
25. Rui Costa (Por) Team UAE Abu Dhabi                                                     0:00:51
26. Mauricio Muller (Arg) Sindicato Empleados Públicos of San Juan                         0:00:54
27. Robigzon Leandro Oyola (Col) Medellin - Inder                                           
28. Michele Scartezzini (Ita) Italy                                                        0:00:55
29. Enzo Josue Moyano (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito                     0:00:56
30. Julian Barrientos (Arg) Equipo Bolivia                                                 0:00:57
31. Gonzalo Najar (Arg) Sindicato Empleados Públicos of San Juan                           0:00:58
32. Julen Amezqueta (Spa) Wilier Triestina                                                 0:00:59
33. Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec                                     0:01:02
34. Rubén Ramos (Arg) Argentina                                                            0:01:04
35. Carlos Alzate (Col) UnitedHealthcare Professional Cycling Team                          
36. Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina                                                  
37. Fernando Gaviria (Col) Quick-Step Floors                                               0:01:05
38. Daniel Jaramillo (Col) UnitedHealthcare Professional Cycling Team                      0:01:06
39. Julián Cardona (Col) Medellin - Inder                                                  0:01:07
40. Emiliano Ibarra (Arg) Sindicato Empleados Públicos of San Juan                          
41. German Nicolas Tivani (Arg) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896                            0:01:08
42. Hector Hugo Rangel (Mex) Mexico                                                        0:01:09
43. Przemyslaw Niemiec (Pol) Team UAE Abu Dhabi                                            0:01:11
44. Daniel Zamora (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima                                        0:01:14
45. Tim Declercq (Bel) Quick-Step Floors                                                    
46. Valerio Agnoli (Ita) Bahrain Merida Pro Cycling Team                                   0:01:15
47. Gavin Mannion (USA) UnitedHealthcare Professional Cycling Team                         0:01:16
48. Damiano Cunego (Ita) Nippo - Vini Fantini                                               
49. Javier Montoya (Col) Medellin - Inder                                                  0:01:17
50. Nicolás Naranjo (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima                                       
51. Kazushige Kuboki (Jpn) Nippo - Vini Fantini                                            0:01:18
52. Simone Ravanelli (Ita) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896                                 0:01:19
53. Marvin Orlando Angarita (Col) Equipo Bolivia                                            
54. Brayan Steven Ramirez (Col) Medellin - Inder                                           0:01:20
55. Oliviero Troia (Ita) Team UAE Abu Dhabi                                                 
56. Eduardo Corte (Mex) Mexico                                                             0:01:21
57. Juan Molina (Arg) Argentina                                                            0:01:22
58. Luciano Montivero (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima                                    0:01:24
59. Nahuel Soares De Lima (Uru) Uruguay                                                     
60. Sergio Pardilla (Spa) Caja Rural - Seguros RGA                                         0:01:27
61. Franco German Lopez (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima                                  0:01:28
62. Adrián Richeze (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima                                        
63. Emanuel Domingo Guevara (Arg) Municipalidad de Rawson Somos Todos                      0:01:29
64. Ivan Santaromita (Ita) Nippo - Vini Fantini                                             
65. Egan Bernal (Col) Androni Giocattoli - Sidermec                                        0:01:30
66. Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec                                  0:01:31
67. Jame Ramirez (Col) Italomat-dogo                                                        
68. Jonathan Lastra (Spa) Caja Rural - Seguros RGA                                         0:01:33
69. Pablo Anchieri (Uru) Uruguay                                                            
70. Ignacio De Jesús Prado (Mex) Sindicato Empleados Públicos of San Juan                   
71. Antonio Molina (Spa) Caja Rural - Seguros RGA                                          0:01:35
72. Andrey Sartassov (Rus) Sindicato Empleados Públicos of San Juan                        0:01:37
73. Victor Olivarez (Chi) Chile                                                             
74. Antonio Roberto Cabrera (Chi) Chile                                                    0:01:39
75. Mauro Abel Richeze (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima                                   0:01:40
76. Eder Frayre (Mex) Mexico                                                               0:01:41
77. Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo - Vini Fantini                                         
78. Luke Keough (USA) UnitedHealthcare Professional Cycling Team                           0:01:42
79. Leonardo Rodriguez (Arg) Asociacion Civil Mardan                                        
80. Andrea Guardini (Ita) Team UAE Abu Dhabi                                                
81. Alan Ramirez (Arg) Municipalidad de Rawson Somos Todos                                 0:01:43
82. Jose Luis Rivera (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito                       
83. Duilio Ramos (Arg) Asociacion Civil Mardan                                              
84. Ricardo Julio (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito                         0:01:44
85. Héctor Lucero (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito                         0:01:47
86. Christopher Jones (USA) UnitedHealthcare Professional Cycling Team                      
87. Luca Wackermann (Ita) Bardiani CSF                                                     0:01:48
88. Rene Corella (Mex) Mexico                                                              0:01:51
89. Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec                                    0:01:52
90. Flavio De Luna (Mex) Mexico                                                            0:01:53
91. Sebastian Haedo (Arg) UnitedHealthcare Professional Cycling Team                        
92. Juan Javier Melivilo (Arg) Italomat-dogo                                               0:01:54
93. Gaston Emiliano Javier (Arg) Sindicato Empleados Públicos of San Juan                  0:01:55
94. Franco Pellizotti (Ita) Bahrain Merida Pro Cycling Team                                 
95. Nicolò Pacinotti (Ita) Bardiani CSF                                               0:01:56
96. Federico Sartor (Ita) Italy                                                             
97. Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF                                                        
98. Eugenio Alafaci (Ita) Trek-Segafredo                                                   0:01:57
99. Pedro Gonzalez (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito                         
100. Julian Arredondo (Col) Nippo - Vini Fantini                                           0:01:58
101. Carlos Cabrera (Uru) Uruguay                                                          0:01:59
102. Iginio Daniel Lucero (Arg) Municipalidad de Rawson Somos Todos                        0:02:00
103. Jefferson Cepeda (Ecu) Equipo Bolivia                                                  
104. Felipe Penalosa (Chi) Chile                                                            
105. Mattia Viel (Ita) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896                                     0:02:04
106. Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina                                                     
107. Gabriel Juarez (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito                        
108. Héctor Saez (Spa) Caja Rural - Seguros RGA                                            0:02:05
109. Felipe Da Paixo (Bra) Brazil                                                          0:02:07
110. Yonder Godoy (Ven) Wilier Triestina                                                   0:02:08
111. Francesco Lamon (Ita) Italy                                                           0:02:09
112. Miguel Benito (Spa) Caja Rural - Seguros RGA                                          0:02:14
113. Matteo Draperi (Ita) Wilier Triestina                                                  
114. Wilmer Dario Rodriguez (Col) Italomat-dogo                                            0:02:15
115. Freddy González (Bol) Equipo Bolivia                                                   
116. Attilio Viviani (Ita) Italy                                                           0:02:16
117. Gerardo Tivani (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito                        
118. Omar Azzem (Arg) Los Cascos Esco - Agroplan                                           0:02:20
119. Alexander Gutierrez (Uru) Uruguay                                                     0:02:21
120. Andrés Paez (Arg) Municipalidad de Rawson Somos Todos                                 0:02:24
121. Aitor Escobar (Spa) Italomat-dogo                                                     0:02:26
122. Lucas Manuel Gaday (Arg) Los Cascos Esco - Agroplan                                    
123. Sergio Vega (Spa) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896                                     0:02:28
124. Daniel Juarez (Arg) Asociacion Civil Mardan                                           0:02:29
125. Matteo Malucelli (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec                                   
126. Maximiliano Ezequiel Navarrete (Arg) Argentina                                        0:02:30
127. Davide Plebani (Ita) Italy                                                            0:02:32
128. Edison Bravo (Chi) Chile                                                              0:02:33
129. Manuel Belletti (Ita) Wilier Triestina                                                0:02:34
130. Diego Gonzalez (Uru) Uruguay                                                          0:02:44
131. Nicolas Gonzales (Chi) Chile                                                          0:02:45
132. Matias Gomez (Uru) Uruguay                                                            0:02:46
133. Edson Ponciano (Bra) Brazil                                                           0:02:47
134. Nicolas Marini (Ita) Nippo - Vini Fantini                                             0:02:51
135. Edoardo Zardini (Ita) Bardiani CSF                                                     
136. Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani CSF                                                     0:02:52
137. Piter Campero (Bol) Equipo Bolivia                                                     
138. César Sigura (Arg) Los Cascos Esco - Agroplan                                         0:02:53
139. Exequiel Falon (Arg) Municipalidad de Rawson Somos Todos                              0:02:58
140. Iñaki Gozálbez (Spa) Italomat-dogo                                               0:02:59
141. Carlos Amurrio (Bol) Equipo Bolivia                                                   0:03:00
142. Joaquin Corbalan (Chi) Chile                                                          0:03:02
143. Alejandro Saquilan (Arg) Asociacion Civil Mardan                                      0:03:04
144. Emerson Da Silva (Bra) Brazil                                                         0:03:05
145. Rodrigo Hausen (Arg) Municipalidad de Rawson Somos Todos                              0:03:07
146. Victor Arroyo (Arg) Asociacion Civil Mardan                                           0:03:16
147. Emiliano Fernández (Arg) Asociacion Civil Mardan                                      0:03:18
148. Stanimir Cholakov (Rus) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896                               0:03:26
149. Juan Manuel Aguirre (Arg) Los Cascos Esco - Agroplan                                  0:03:30
150. Julian Paulo Gaday (Arg) Los Cascos Esco - Agroplan                                    
151. Hector De Udaeta (Arg) Municipalidad de Rawson Somos Todos                            0:03:31
152. Santiago Alejandro Espíndola (Arg) Los Cascos Esco - Agroplan                         0:03:51
153. Riccardo Cenghialta (Ita) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896                             0:03:53
154. Francisco Montes (Arg) Asociacion Civil Mardan                                        0:03:55
155. Francisco Chamorro (Arg) Argentina                                                    0:04:07
156. Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF                                                       0:04:10

Klasyfikacja generalna po 3. etapie:

1. Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain Merida Pro Cycling Team                              6:22:27
2. Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo                                                      0:00:03
3. Matthias Brändle (Aut) Trek-Segafredo                                                   0:00:07
4. Rémi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors                                                     
5. Sebastian Martin Junior Trillini (Arg) Italomat-dogo                                    0:00:19
6. Oscar Sevilla (Spa) Medellin - Inder                                                     
7. Laureano Rosas (Arg) Argentina                                                          0:00:21
8. Elia Viviani (Ita) Italy                                                                0:00:23
9. Tom Boonen (Bel) Quick-Step Floors                                                      0:00:29
10. Ricardo Escuela (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima                                      0:00:32
11. Kanstantsin Siutsou (Blr) Bahrain Merida Pro Cycling Team                               
12. Rodolfo Torres (Col) Androni Giocattoli - Sidermec                                     0:00:34
13. Manuele Boaro (Ita) Bahrain Merida Pro Cycling Team                                     
14. Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain Merida Pro Cycling Team                                  0:00:35
15. Gregory Daniel (USA) Trek-Segafredo                                                    0:00:37
16. Pieter Serry (Bel) Quick-Step Floors                                                    
17. Rafael Reis (Por) Caja Rural - Seguros RGA                                              
18. Juan Pablo Dotti (Arg) Sindicato Empleados Públicos of San Juan                        0:00:39
19. Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors                                            0:00:43
20. Juan Pablo Magallanes (Mex) Mexico                                                     0:00:49
21. Rui Costa (Por) Team UAE Abu Dhabi                                                     0:00:51
22. Robigzon Leandro Oyola (Col) Medellin - Inder                                          0:00:54
23. Fernando Gaviria (Col) Quick-Step Floors                                                
24. Michele Scartezzini (Ita) Italy                                                        0:00:55
25. Enzo Josue Moyano (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito                     0:00:56
26. Julian Barrientos (Arg) Equipo Bolivia                                                 0:00:57
27. Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec                                     0:01:02
28. Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina                                                 0:01:04
29. Tim Declercq (Bel) Quick-Step Floors                                                   0:01:14
30. Gavin Mannion (USA) UnitedHealthcare Professional Cycling Team                         0:01:16
31. Javier Montoya (Col) Medellin - Inder                                                  0:01:17
32. Simone Ravanelli (Ita) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896                                 0:01:19
33. Marvin Orlando Angarita (Col) Equipo Bolivia                                            
34. Oliviero Troia (Ita) Team UAE Abu Dhabi                                                0:01:20
35. Juan Molina (Arg) Argentina                                                            0:01:22
36. Franco German Lopez (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima                                   
37. Walter Vargas (Col) Medellin - Inder                                                   0:01:24
38. Valerio Agnoli (Ita) Bahrain Merida Pro Cycling Team                                   0:01:26
39. Sergio Pardilla (Spa) Caja Rural - Seguros RGA                                         0:01:27
40. Egan Bernal (Col) Androni Giocattoli - Sidermec                                        0:01:30
41. Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec                                  0:01:31
42. Marco Coledan (Ita) Trek-Segafredo                                                      
43. Jonathan Lastra (Spa) Caja Rural - Seguros RGA                                         0:01:33
44. Mauro Abel Richeze (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima                                   0:01:40
45. Luke Keough (USA) UnitedHealthcare Professional Cycling Team                           0:01:42
46. Andrea Guardini (Ita) Team UAE Abu Dhabi                                                
47. Duilio Ramos (Arg) Asociacion Civil Mardan                                             0:01:43
48. Héctor Lucero (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito                         0:01:47
49. Christopher Jones (USA) UnitedHealthcare Professional Cycling Team                      
50. Filippo Ganna (Ita) Team UAE Abu Dhabi                                                 0:01:49
51. Eduardo Sepúlveda (Arg) Argentina                                                      0:01:50
52. Franco Pellizotti (Ita) Bahrain Merida Pro Cycling Team                                0:01:55
53. Federico Sartor (Ita) Italy                                                            0:01:56
54. Eugenio Alafaci (Ita) Trek-Segafredo                                                   0:01:57
55. Mauricio Muller (Arg) Sindicato Empleados Públicos of San Juan                         0:02:01
56. Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec                                    0:02:03
57. Mattia Viel (Ita) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896                                      0:02:04
58. Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina                                                      
59. Gonzalo Najar (Arg) Sindicato Empleados Públicos of San Juan                           0:02:05
60. Rubén Ramos (Arg) Argentina                                                            0:02:10
61. Daniel Jaramillo (Col) UnitedHealthcare Professional Cycling Team                      0:02:13
62. Matteo Draperi (Ita) Wilier Triestina                                                  0:02:14
63. Daniel Zamora (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima                                        0:02:21
64. Damiano Cunego (Ita) Nippo - Vini Fantini                                              0:02:23
65. Hector Hugo Rangel (Mex) Mexico                                                        0:02:24
66. Kazushige Kuboki (Jpn) Nippo - Vini Fantini                                            0:02:25
67. Matteo Malucelli (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec                                    
68. Lucas Manuel Gaday (Arg) Los Cascos Esco - Agroplan                                    0:02:26
69. Luciano Montivero (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima                                    0:02:31
70. Attilio Viviani (Ita) Italy                                                            0:02:34
71. Manuel Belletti (Ita) Wilier Triestina                                                  
72. Adrián Richeze (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima                                       0:02:35
73. Emanuel Domingo Guevara (Arg) Municipalidad de Rawson Somos Todos                      0:02:36
74. Ivan Santaromita (Ita) Nippo - Vini Fantini                                             
75. Jame Ramirez (Col) Italomat-dogo                                                       0:02:38
76. Pablo Anchieri (Uru) Uruguay                                                           0:02:40
77. Nahuel Soares De Lima (Uru) Uruguay                                                    0:02:41
78. Julen Amezqueta (Spa) Wilier Triestina                                                 0:02:42
79. Antonio Molina (Spa) Caja Rural - Seguros RGA                                           
80. Andrey Sartassov (Rus) Sindicato Empleados Públicos of San Juan                        0:02:44
81. Victor Olivarez (Chi) Chile                                                             
82. Carlos Alzate (Col) UnitedHealthcare Professional Cycling Team                         0:02:47
83. Jose Luis Rivera (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito                       
84. Leonardo Rodriguez (Arg) Asociacion Civil Mardan                                        
85. Julián Cardona (Col) Medellin - Inder                                                  0:02:50
86. Alan Ramirez (Arg) Municipalidad de Rawson Somos Todos                                  
87. Emiliano Ibarra (Arg) Sindicato Empleados Públicos of San Juan                          
88. German Nicolas Tivani (Arg) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896                            0:02:51
89. Antonio Roberto Cabrera (Chi) Chile                                                    0:02:54
90. Przemyslaw Niemiec (Pol) Team UAE Abu Dhabi                                             
91. Luca Wackermann (Ita) Bardiani CSF                                                     0:02:55
92. Nicolás Naranjo (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima                                      0:02:57
93. Rene Corella (Mex) Mexico                                                              0:02:58
94. Flavio De Luna (Mex) Mexico                                                            0:03:00
95. Sebastian Haedo (Arg) UnitedHealthcare Professional Cycling Team                        
96. Juan Javier Melivilo (Arg) Italomat-dogo                                               0:03:01
97. Gaston Emiliano Javier (Arg) Sindicato Empleados Públicos of San Juan                  0:03:02
98. Brayan Steven Ramirez (Col) Medellin - Inder                                           0:03:03
99. Nicolò Pacinotti (Ita) Bardiani CSF                                                
100. Eduardo Corte (Mex) Mexico                                                            0:03:04
101. Iginio Daniel Lucero (Arg) Municipalidad de Rawson Somos Todos                        0:03:05
102. Carlos Cabrera (Uru) Uruguay                                                          0:03:06
103. Pedro Gonzalez (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito                       0:03:10
104. Francesco Lamon (Ita) Italy                                                           0:03:16
105. Ignacio De Jesús Prado (Mex) Sindicato Empleados Públicos of San Juan                  
106. Jefferson Cepeda (Ecu) Equipo Bolivia                                                 0:03:17
107. Miguel Benito (Spa) Caja Rural - Seguros RGA                                          0:03:21
108. Wilmer Dario Rodriguez (Col) Italomat-dogo                                            0:03:22
109. Eder Frayre (Mex) Mexico                                                              0:03:24
110. Felipe Da Paixo (Bra) Brazil                                                           
111. Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo - Vini Fantini                                        
112. Ricardo Julio (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito                        0:03:27
113. Alexander Gutierrez (Uru) Uruguay                                                     0:03:28
114. Daniel Juarez (Arg) Asociacion Civil Mardan                                           0:03:36
115. Omar Azzem (Arg) Los Cascos Esco - Agroplan                                           0:03:37
116. Felipe Penalosa (Chi) Chile                                                           0:03:40
117. Julian Arredondo (Col) Nippo - Vini Fantini                                           0:03:41
118. Aitor Escobar (Spa) Italomat-dogo                                                     0:03:43
119. Gabriel Juarez (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito                       0:03:47
120. Héctor Saez (Spa) Caja Rural - Seguros RGA                                            0:03:48
121. Yonder Godoy (Ven) Wilier Triestina                                                   0:03:51
122. Diego Gonzalez (Uru) Uruguay                                                           
123. Gerardo Tivani (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito                       0:03:57
124. Freddy González (Bol) Equipo Bolivia                                                  0:03:58
125. Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani CSF                                                     0:03:59
126. Nicolas Gonzales (Chi) Chile                                                          0:04:02
127. Andrés Paez (Arg) Municipalidad de Rawson Somos Todos                                 0:04:07
128. Joaquin Corbalan (Chi) Chile                                                          0:04:09
129. Sergio Vega (Spa) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896                                     0:04:11
130. Maximiliano Ezequiel Navarrete (Arg) Argentina                                        0:04:13
131. Exequiel Falon (Arg) Municipalidad de Rawson Somos Todos                              0:04:15
132. Edison Bravo (Chi) Chile                                                              0:04:16
133. Alejandro Saquilan (Arg) Asociacion Civil Mardan                                      0:04:21
134. Matias Gomez (Uru) Uruguay                                                            0:04:26
135. Nicolas Marini (Ita) Nippo - Vini Fantini                                             0:04:30
136. Piter Campero (Bol) Equipo Bolivia                                                    0:04:35
137. César Sigura (Arg) Los Cascos Esco - Agroplan                                         0:04:36
138. Francisco Chamorro (Arg) Argentina                                                    0:04:38
139. Iñaki Gozálbez (Spa) Italomat-dogo                                               0:04:42
140. Carlos Amurrio (Bol) Equipo Bolivia                                                   0:04:43
141. Emerson Da Silva (Bra) Brazil                                                         0:04:45
142. Stanimir Cholakov (Rus) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896                               0:05:09
143. Francisco Montes (Arg) Asociacion Civil Mardan                                        0:05:12
144. Julian Paulo Gaday (Arg) Los Cascos Esco - Agroplan                                   0:05:13
145. Santiago Alejandro Espíndola (Arg) Los Cascos Esco - Agroplan                         0:05:34
146. Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF                                                       0:05:53
147. Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF                                                      0:07:58
148. Hector De Udaeta (Arg) Municipalidad de Rawson Somos Todos                            0:08:51
149. Edoardo Zardini (Ita) Bardiani CSF                                                    0:08:53
150. Riccardo Cenghialta (Ita) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896                             0:09:56
151. Edson Ponciano (Bra) Brazil                                                           0:13:39
152. Davide Plebani (Ita) Italy                                                            0:19:03
153. Rodrigo Hausen (Arg) Municipalidad de Rawson Somos Todos                              0:19:38
154. Victor Arroyo (Arg) Asociacion Civil Mardan                                           0:19:47
155. Emiliano Fernández (Arg) Asociacion Civil Mardan                                      0:19:49
156. Juan Manuel Aguirre (Arg) Los Cascos Esco - Agroplan                                  0:20:01