pro-cycling.org
Vuelta Ciclista a la Provincia de San Juan 2017 - 4. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-01-27 00:39:36), kat. 2.1 (ARG); 160.5km (San Martín – San Martín); 26 stycznia 2017. 

  1 Fernando Gaviria (Col) Quick-Step Floors                   3:34:44
  2 Elia Viviani (Ita) Reprezentacja Włoch
  3 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani CSF
  4 Manuel Belletti (Ita) Wilier Triestina
  5 Luke Keough (USA) UnitedHealthcare
  6 Andrea Guardini (Ita) Team UAE Abu Dhabi
  7 Carlos Alzate (Col) UnitedHealthcare
  8 Marco Coledan (Ita) Trek-Segafredo
  9 Laureano Rosas (Arg) Reprezentacja Argentyny
 10 Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain Merida
 11 Julian Paulo Gaday (Arg) Los Cascos Esco - Agroplan
 12 Matteo Malucelli (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 13 Francisco Chamorro (Arg) Reprezentacja Argentyny
 14 Héctor Lucero (Arg) Municipalidad de Pocito
 15 Nicolas Marini (Ita) Nippo - Vini Fantini
 16 Mattia Viel (Ita) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
 17 Wilmer Dario Rodriguez (Col) Italomat-dogo
 18 Emanuel Domingo Guevara (Arg) Municipalidad de Rawson Somos Todos
 19 Juan Pablo Magallanes (Mex) Reprezentacja Meksyku
 20 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo
 21 Sebastian Haedo (Arg) UnitedHealthcare
 22 Antonio Molina (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
 23 German Nicolas Tivani (Arg) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
 24 Kanstantsin Siutsou (Blr) Bahrain Merida
 25 Daniel Juarez (Arg) Asociacion Civil Mardan
 26 Robigzon Leandro Oyola (Col) Medellin - Inder
 27 Tom Boonen (Bel) Quick-Step Floors
 28 Emerson Da Silva (Bra) Reprezentacja Brazylii
 29 Ricardo Escuela (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima
 30 Matias Gomez (Uru) Reprezentacja Urugwaju
 31 Oscar Sevilla (Spa) Medellin - Inder
 32 Javier Montoya (Col) Medellin - Inder
 33 Simone Ravanelli (Ita) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
 34 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain Merida
 35 Rodrigo Hausen (Arg) Municipalidad de Rawson Somos Todos
 36 Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina
 37 Gabriel Juarez (Arg) Municipalidad de Pocito
 38 Flavio De Luna (Mex) Reprezentacja Meksyku
 39 Rui Costa (Por) Team UAE Abu Dhabi
 40 Juan Pablo Dotti (Arg) Sindicato Empleados
 41 Julian Barrientos (Arg) Equipo Bolivia
 42 Jonathan Lastra (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
 43 Pieter Serry (Bel) Quick-Step Floors
 44 Rodolfo Torres (Col) Androni Giocattoli - Sidermec
 45 Eduardo Sepúlveda (Arg) Reprezentacja Argentyny
 46 Rafael Reis (Por) Caja Rural - Seguros RGA
 47 Marvin Orlando Angarita (Col) Equipo Bolivia
 48 Oliviero Troia (Ita) Team UAE Abu Dhabi
 49 Matthias Brändle (Aut) Trek-Segafredo
 50 Egan Bernal (Col) Androni Giocattoli - Sidermec
 51 Daniel Jaramillo (Col) UnitedHealthcare
 52 Juan Molina (Arg) Reprezentacja Argentyny
 53 Rémi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors
 54 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 55 Gaston Emiliano Javier (Arg) Sindicato Empleados
 56 Luciano Montivero (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima
 57 Duilio Ramos (Arg) Asociacion Civil Mardan
 58 Sebastian Martin Junior Trillini (Arg) Italomat-dogo
 59 Inaki Gozálbez (Spa) Italomat-dogo
 60 Julian Arredondo (Col) Nippo - Vini Fantini
 61 Omar Azzem (Arg) Los Cascos Esco - Agroplan
 62 Tim Declercq (Bel) Quick-Step Floors
 63 Pablo Anchieri (Uru) Reprezentacja Urugwaju
 64 Christopher Jones (USA) UnitedHealthcare
 65 Manuele Boaro (Ita) Bahrain Merida
 66 Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors
 67 Alan Ramirez (Arg) Municipalidad de Rawson Somos Todos
 68 Franco German Lopez (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima
 69 Jame Ramirez (Col) Italomat-dogo
 70 Mauro Abel Richeze (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima
 71 Gonzalo Najar (Arg) Sindicato Empleados
 72 Maximiliano Ezequiel Navarrete (Arg) Reprezentacja Argentyny
 73 Diego Gonzalez (Uru) Reprezentacja Urugwaju
 74 Rubén Ramos (Arg) Reprezentacja Argentyny
 75 Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo - Vini Fantini
 76 Rene Corella (Mex) Reprezentacja Meksyku
 77 Nicolas Gonzales (Chi) Reprezentacja Chile
 78 Héctor Saez (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
 79 Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina
 80 Mauricio Muller (Arg) Sindicato Empleados
 81 Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 82 Felipe Da Paixo (Bra) Reprezentacja Brazylii
 83 Davide Plebani (Ita) Reprezentacja Włoch
 84 Victor Olivarez (Chi) Reprezentacja Chile
 85 Eugenio Alafaci (Ita) Trek-Segafredo
 86 Attilio Viviani (Ita) Reprezentacja Włoch
 87 Sergio Pardilla (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
 88 Brayan Steven Ramirez (Col) Medellin - Inder
 89 Walter Vargas (Col) Medellin - Inder
 90 Gregory Daniel (USA) Trek-Segafredo
 91 Przemysław Niemiec (Pol) Team UAE Abu Dhabi
 92 Lucas Manuel Gaday (Arg) Los Cascos Esco - Agroplan
 93 Miguel Benito (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
 94 Pedro Gonzalez (Arg) Municipalidad de Pocito
 95 Matteo Draperi (Ita) Wilier Triestina
 96 Nicolo Pacinotti (Ita) Bardiani CSF
 97 Emiliano Ibarra (Arg) Sindicato Empleados
 98 Andrey Sartassov (Rus) Sindicato Empleados
 99 César Sigura (Arg) Los Cascos Esco - Agroplan
100 Jefferson Cepeda (Ecu) Equipo Bolivia
101 Carlos Cabrera (Uru) Reprezentacja Urugwaju
102 Alexander Gutierrez (Uru) Reprezentacja Urugwaju
103 Yonder Godoy (Ven) Wilier Triestina
104 Juan Manuel Aguirre (Arg) Los Cascos Esco - Agroplan
105 Julen Amezqueta (Spa) Wilier Triestina
106 Kazushige Kuboki (Jpn) Nippo - Vini Fantini
107 Gavin Mannion (USA) UnitedHealthcare
108 Emiliano Fernández (Arg) Asociacion Civil Mardan
109 Luca Wackermann (Ita) Bardiani CSF
110 Piter Campero (Bol) Equipo Bolivia
111 Ricardo Julio (Arg) Municipalidad de Pocito
112 Ivan Santaromita (Ita) Nippo - Vini Fantini
113 Joaquin Corbalan (Chi) Reprezentacja Chile
114 Edison Bravo (Chi) Reprezentacja Chile
115 Carlos Amurrio (Bol) Equipo Bolivia
116 Aitor Escobar (Spa) Italomat-dogo
117 Eduardo Corte (Mex) Reprezentacja Meksyku
118 Daniel Zamora (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima
119 Jose Luis Rivera (Arg) Municipalidad de Pocito
120 Exequiel Falon (Arg) Municipalidad de Rawson Somos Todos
121 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain Merida
122 Alejandro Saquilan (Arg) Asociacion Civil Mardan
123 Nahuel Soares De Lima (Uru) Reprezentacja Urugwaju
124 Felipe Penalosa (Chi) Reprezentacja Chile
125 Eder Frayre (Mex) Reprezentacja Meksyku
126 Julián Cardona (Col) Medellin - Inder
127 Leonardo Rodriguez (Arg) Asociacion Civil Mardan
128 Iginio Daniel Lucero (Arg) Municipalidad de Rawson Somos     00:21
129 Antonio Roberto Cabrera (Chi) Reprezentacja Chile
130 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF                             00:26
131 Edoardo Zardini (Ita) Bardiani CSF
132 Sergio Vega (Spa) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
133 Michele Scartezzini (Ita) Reprezentacja Włoch
134 Adrián Richeze (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima             00:30
135 Hector Hugo Rangel (Mex) Reprezentacja Meksyku               00:35
136 Nicolás Naranjo (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima            00:36
137 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
138 Victor Arroyo (Arg) Asociacion Civil Mardan                  00:41
139 Edson Ponciano (Bra) Reprezentacja Brazylii                  00:59
140 Riccardo Cenghialta (Ita) Unieuro Trevigiani - Hemus 189     01:09
141 Filippo Ganna (Ita) Team UAE Abu Dhabi
142 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF
143 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain Merida                          02:43
144 Gerardo Tivani (Arg) Municipalidad de Pocito
145 Francesco Lamon (Ita) Reprezentacja Włoch
146 Andrés Paez (Arg) Municipalidad de Rawson Somos Todos
147 Ignacio De Jesús Prado (Mex) Sindicato Empleados             03:04
148 Enzo Josue Moyano (Arg) Municipalidad de Pocito              03:30
149 Santiago Espíndola (Arg) Los Cascos Esco - Agroplan          03:38
150 Federico Sartor (Ita) Reprezentacja Włoch                    09:23
151 Stanimir Cholakov (Rus) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
152 Hector De Udaeta (Arg) Municipalidad de Rawson Somos Todos   09:25
153 Juan Javier Melivilo (Arg) Italomat-dogo                     18:13
DNF Damiano Cunego (Ita) Nippo - Vini Fantini
DNF Francisco Montes (Arg) Asociacion Civil Mardan
DNF Freddy González (Bol) Equipo Bolivia

Klasyfikacja generalna po 4. etapie:

  1 Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain Merida                  9:57:11
  2 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo                           00:03
  3 Matthias Brändle (Aut) Trek-Segafredo                        00:07
  4 Rémi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors
  5 Elia Viviani (Ita) Reprezentacja Włoch                       00:17
  6 Sebastian Martin Junior Trillini (Arg) Italomat-dogo         00:19
  7 Oscar Sevilla (Spa) Medellin - Inder
  8 Laureano Rosas (Arg) Reprezentacja Argentyny                00:21
  9 Tom Boonen (Bel) Quick-Step Floors                           00:29
 10 Ricardo Escuela (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima            00:32
 11 Kanstantsin Siutsou (Blr) Bahrain Merida
 12 Rodolfo Torres (Col) Androni Giocattoli - Sidermec           00:34
 13 Manuele Boaro (Ita) Bahrain Merida
 14 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain Merida                         00:35
 15 Gregory Daniel (USA) Trek-Segafredo                          00:37
 16 Pieter Serry (Bel) Quick-Step Floors
 17 Rafael Reis (Por) Caja Rural - Seguros RGA
 18 Juan Pablo Dotti (Arg) Sindicato Empleados                   00:39
 19 Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors                  00:43
 20 Fernando Gaviria (Col) Quick-Step Floors                     00:44
 21 Juan Pablo Magallanes (Mex) Reprezentacja Meksyku            00:49
 22 Rui Costa (Por) Team UAE Abu Dhabi                           00:51
 23 Robigzon Leandro Oyola (Col) Medellin - Inder                00:54
 24 Julian Barrientos (Arg) Equipo Bolivia                       00:57
 25 Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec           01:02
 26 Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina                       01:04
 27 Tim Declercq (Bel) Quick-Step Floors                         01:14
 28 Gavin Mannion (USA) UnitedHealthcare                         01:16
 29 Javier Montoya (Col) Medellin - Inder                        01:17
 30 Simone Ravanelli (Ita) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896       01:19
 31 Marvin Orlando Angarita (Col) Equipo Bolivia
 32 Oliviero Troia (Ita) Team UAE Abu Dhabi                      01:20
 33 Michele Scartezzini (Ita) Reprezentacja Włoch                01:21
 34 Juan Molina (Arg) Reprezentacja Argentyny                    01:22
 35 Franco German Lopez (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima
 36 Walter Vargas (Col) Medellin - Inder                         01:24
 37 Sergio Pardilla (Spa) Caja Rural - Seguros RGA               01:27
 38 Egan Bernal (Col) Androni Giocattoli - Sidermec              01:30
 39 Marco Coledan (Ita) Trek-Segafredo                           01:31
 40 Jonathan Lastra (Spa) Caja Rural - Seguros RGA               01:33
 41 Mauro Abel Richeze (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima         01:40
 42 Luke Keough (USA) UnitedHealthcare                           01:42
 43 Andrea Guardini (Ita) Team UAE Abu Dhabi
 44 Duilio Ramos (Arg) Asociacion Civil Mardan                   01:43
 45 Héctor Lucero (Arg) Municipalidad de Pocito                  01:47
 46 Christopher Jones (USA) UnitedHealthcare
 47 Eduardo Sepúlveda (Arg) Reprezentacja Argentyny              01:50
 48 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain Merida                       01:55
 49 Eugenio Alafaci (Ita) Trek-Segafredo                         01:57
 50 Mauricio Muller (Arg) Sindicato Empleados                    02:01
 51 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec          02:03
 52 Mattia Viel (Ita) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896            02:04
 53 Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina
 54 Gonzalo Najar (Arg) Sindicato Empleados                      02:05
 55 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec        02:07
 56 Rubén Ramos (Arg) Reprezentacja Argentyny                     02:10
 57 Daniel Jaramillo (Col) UnitedHealthcare                      02:13
 58 Matteo Draperi (Ita) Wilier Triestina                        02:14
 59 Daniel Zamora (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima              02:21
 60 Kazushige Kuboki (Jpn) Nippo - Vini Fantini                  02:25
 61 Matteo Malucelli (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 62 Lucas Manuel Gaday (Arg) Los Cascos Esco - Agroplan          02:26
 63 Luciano Montivero (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima          02:31
 64 Attilio Viviani (Ita) Reprezentacja Włoch                    02:34
 65 Manuel Belletti (Ita) Wilier Triestina
 66 Emanuel Guevara (Arg) Municipalidad de Rawson Somos Todos    02:36
 67 Ivan Santaromita (Ita) Nippo - Vini Fantini
 68 Jame Ramirez (Col) Italomat-dogo                             02:38
 69 Pablo Anchieri (Uru) Reprezentacja Urugwaju                  02:40
 70 Nahuel Soares De Lima (Uru) Reprezentacja Urugwaju           02:41
 71 Julen Amezqueta (Spa) Wilier Triestina                       02:42
 72 Antonio Molina (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
 73 Andrey Sartassov (Rus) Sindicato Empleados                   02:44
 74 Victor Olivarez (Chi) Reprezentacja Chile
 75 Carlos Alzate (Col) UnitedHealthcare                         02:47
 76 Jose Luis Rivera (Arg) Municipalidad de Pocito
 77 Leonardo Rodriguez (Arg) Asociacion Civil Mardan
 78 Emiliano Ibarra (Arg) Sindicato Empleados
 79 Julián Cardona (Col) Medellin - Inder                        02:50
 80 Alan Ramirez (Arg) Municipalidad de Rawson Somos Todos
 81 German Nicolas Tivani (Arg) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896  02:51
 82 Przemysław Niemiec (Pol) Team UAE Abu Dhabi                  02:54
 83 Luca Wackermann (Ita) Bardiani CSF                           02:55
 84 Filippo Ganna (Ita) Team UAE Abu Dhabi                       02:58
 85 Rene Corella (Mex) Reprezentacja Meksyku
 86 Hector Hugo Rangel (Mex) Reprezentacja Meksyku               02:59
 87 Flavio De Luna (Mex) Reprezentacja Meksyku                   03:00
 88 Sebastian Haedo (Arg) UnitedHealthcare
 89 Gaston Emiliano Javier (Arg) Sindicato Empleados             03:02
 90 Brayan Steven Ramirez (Col) Medellin - Inder                 03:03
 91 Nicolo Pacinotti (Ita) Bardiani CSF
 92 Eduardo Corte (Mex) Reprezentacja Meksyku                    03:04
 93 Adrián Richeze (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima             03:05
 94 Carlos Cabrera (Uru) Reprezentacja Urugwaju                  03:06
 95 Pedro Gonzalez (Arg) Municipalidad de Pocito                 03:10
 96 Antonio Roberto Cabrera (Chi) Reprezentacja Chile            03:15
 97 Francesco Lamon (Ita) Reprezentacja Włoch                    03:16
 98 Jefferson Cepeda (Ecu) Equipo Bolivia                        03:17
 99 Miguel Benito (Spa) Caja Rural - Seguros RGA                 03:21
100 Wilmer Dario Rodriguez (Col) Italomat-dogo                   03:22
101 Eder Frayre (Mex) Reprezentacja Meksyku                      03:24
102 Felipe Da Paixo (Bra) Reprezentacja Brazylii
103 Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo - Vini Fantini
104 Iginio Daniel Lucero (Arg) Municipalidad de Rawson Somos     03:25
105 Ricardo Julio (Arg) Municipalidad de Pocito                  03:27
106 Alexander Gutierrez (Uru) Reprezentacja Urugwaju             03:28
107 Nicolás Naranjo (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima            03:30
108 Daniel Juarez (Arg) Asociacion Civil Mardan                  03:36
109 Omar Azzem (Arg) Los Cascos Esco - Agroplan                  03:37
110 Felipe Penalosa (Chi) Reprezentacja Chile                    03:40
111 Julian Arredondo (Col) Nippo - Vini Fantini                  03:41
112 Aitor Escobar (Spa) Italomat-dogo                            03:43
113 Gabriel Juarez (Arg) Municipalidad de Pocito                 03:47
114 Héctor Saez (Spa) Caja Rural - Seguros RGA                   03:48
115 Yonder Godoy (Ven) Wilier Triestina                          03:51
116 Diego Gonzalez (Uru) Reprezentacja Urugwaju
117 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani CSF                            03:55
118 Nicolas Gonzales (Chi) Reprezentacja Chile                   04:02
119 Andrés Paez (Arg) Municipalidad de Rawson Somos Todos        04:07
120 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain Merida                          04:09
121 Joaquin Corbalan (Chi) Reprezentacja Chile
122 Maximiliano Navarrete (Arg) Reprezentacja Argentyny          04:13
123 Exequiel Falon (Arg) Municipalidad de Rawson Somos Todos     04:15
124 Edison Bravo (Chi) Reprezentacja Chile                       04:16
125 Alejandro Saquilan (Arg) Asociacion Civil Mardan             04:21
126 Enzo Josue Moyano (Arg) Municipalidad de Pocito              04:26
127 Matias Gomez (Uru) Reprezentacja Urugwaju
128 Nicolas Marini (Ita) Nippo - Vini Fantini                    04:30
129 Piter Campero (Bol) Equipo Bolivia                           04:35
130 César Sigura (Arg) Los Cascos Esco - Agroplan                04:36
131 Sergio Vega (Spa) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896            04:37
132 Francisco Chamorro (Arg) Reprezentacja Argentyny             04:38
133 Inaki Gozálbez (Spa) Italomat-dogo                           04:42
134 Carlos Amurrio (Bol) Equipo Bolivia                          04:43
135 Emerson Da Silva (Bra) Reprezentacja Brazylii                04:45
136 Julian Paulo Gaday (Arg) Los Cascos Esco - Agroplan          05:13
137 Ignacio De Jesús Prado (Mex) Sindicato Empleados             06:20
138 Gerardo Tivani (Arg) Municipalidad de Pocito                 06:35
139 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF                              07:02
140 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF                             08:24
141 Santiago Espíndola (Arg) Los Cascos Esco - Agroplan          09:12
142 Edoardo Zardini (Ita) Bardiani CSF                           09:19
143 Riccardo Cenghialta (Ita) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896    11:05
144 Federico Sartor (Ita) Reprezentacja Włoch                    11:19
145 Stanimir Cholakov (Rus) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896      14:32
146 Edson Ponciano (Bra) Reprezentacja Brazylii                  14:38
147 Hector De Udaeta (Arg) Municipalidad de Rawson Somos Todos   18:16
148 Davide Plebani (Ita) Reprezentacja Włoch                     19:03
149 Rodrigo Hausen (Arg) Municipalidad de Rawson Somos Todos     19:38
150 Emiliano Fernández (Arg) Asociacion Civil Mardan             19:49
151 Juan Manuel Aguirre (Arg) Los Cascos Esco - Agroplan         20:01
152 Victor Arroyo (Arg) Asociacion Civil Mardan                  20:28
153 Juan Javier Melivilo (Arg) Italomat-dogo                     21:14