pro-cycling.org
Challenge Mallorca - Trofeo Andratx – Mirador des Colomer 2017< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-01-28 16:58:29), kat. 1.1 (SPA); 160.3km (Andratx – Port de Pollenca); 28 stycznia 2017. 

1 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal                               4:27:55
2 Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team
3 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal
4 Louis Vervaeke (Bel) Lotto Soudal                              00:04
5 David Belda (Spa) Burgos-BH                                    00:05
6 Pieter Weening (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij             00:07
7 Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe
8 Ian Boswell (USA) Team Sky
9 Alexander Aranburu Deva (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
10 Vicente Garcia De Mateos Rubio (Spa) Equipo Bolivia
11 David Lopez (Spa) Team Sky
12 Jaime Roson Garcia (Spa) Caja Rural-Seguros RGA               00:09
13 Pablo Torres Muiño (Spa) Burgos-BH                            00:12
14 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky                                00:14
15 Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Hansgrohe                         00:15
16 David Lozano Riba (Spa) Team Novo Nordisk
17 Philip Deignan (Irl) Team Sky
18 Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal
19 Michał Gołaś (Pol) Team Sky
20 Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe
21 Garikoitz Bravo (Spa) Euskadi Basque Country - Murias
22 Ibai Salas Zorrozua (Spa) Burgos-BH
23 Peter Kennaugh (GBr) Team Sky                                 00:20
24 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe                           00:21
25 José Mendes (Por) Bora-Hansgrohe
26 Elmar Reinders (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij            00:25
27 Etienne Van Empel (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
28 Sergey Lagutin (Rus) Gazprom – Rusvelo
29 Benoit Jarrier (Fra) Fortuneo - Vital Concept
30 David Arroyo Duran (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
31 Kevin Ledanois (Fra) Fortuneo - Vital Concept                00:49
32 Fabricio Ferrari Barcelo (Uru) Caja Rural-Seguros RGA        01:04
33 Mikel Bizkarra (Spa) Euskadi Basque Country - Murias
34 Aitor Gonzalez (Spa) Euskadi Basque Country - Murias         01:22
35 Jonas Koch (Ger) Reprezentacja Niemiec
36 Pierpaolo Ficara (Ita) Amore Vita - Selle SMP                01:25
37 Ivan Rovny (Rus) Gazprom – Rusvelo                           01:45
38 Andrey Amador (CRc) Movistar Team                            01:47
39 Jon Irisarri Rincon (Spa) Caja Rural-Seguros RGA             01:59
40 Pedro Gregori Martinez (Spa) Equipo Bolivia
41 Pierre Luc Perichon (Fra) Fortuneo - Vital Concept           02:17
42 Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe                        02:41
43 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom – Rusvelo
44 Ivan Martinez Jimenez (Spa) Equipo Bolivia
45 Daniel Moreno (Spa) Movistar Team                            02:53
46 Jorge Arcas Peña (Spa) Movistar Team
47 Loic Chetout (Fra) Cofidis, Solutions Credits                03:05
48 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal                           03:33
49 Sebastian Mora Vedri (Spa) Reprezentacja Hiszpanii
50 Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal
51 Alexander Foliforov (Rus) Gazprom – Rusvelo                  03:38
52 Rafael Marquez Raigon (Spa) Inteja Dominican Cycling Team
53 Brian Van Goethem (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij        04:05
54 Oscar Riesebeek (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
55 Raymond Kreder (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
56 Jorge Cubero Galvez (Spa) Burgos-BH                          05:12
57 Christian Knees (Ger) Team Sky                               05:50
58 Rory Sutherland (Aus) Movistar Team
59 Jonathan Diebben (GBr) Team Sky
60 Marco Zamparella (Ita) Amore Vita - Selle SMP                05:53
61 Nuno Matos (Por) Movistar Team                               06:00
62 Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team                          11:44
63 Noel Gil Llorens (Spa) Reprezentacja Hiszpanii               18:12
64 Andre Looij (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij              18:28
65 Gabriel Cullaigh (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii       18:30
66 Jan Tschernoster (Ger) Reprezentacja Niemiec
67 Pello Olaberria (Spa) Euskadi Basque Country - Murias        19:25
68 Mikel Elorza Pagaldai (Spa) Amore Vita - Selle SMP
69 Aritz Bagues (Spa) Euskadi Basque Country - Murias
70 Uri Martins Sandoval (Mex) Amore Vita - Selle SMP
71 David Galarreta Ugarte (Spa) Amore Vita - Selle SMP
72 Gregory Obando Brenes (CRc) Inteja Dominican Cycling Team
73 Marcus Burghardt (Ger) Bora-Hansgrohe
74 Carlos Antonio Jimenez Lozano (Spa) Equipo Bolivia
75 Marco Bernardinetti (Ita) Amore Vita - Selle SMP
76 Nuno Meireles (Por) Equipo Bolivia
77 Josu Zabala Lopez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
78 Josep Miralles Rigo (Spa) Amore Vita - Selle SMP
OTL Brian Kamstra (Ned) Team Novo Nordisk                        27:53
OTL Alex Dowsett (GBr) Movistar Team
OTL Arnaud Gerard (Fra) Fortuneo - Vital Concept
OTL Gotzon Udondo (Spa) Euskadi Basque Country - Murias
OTL Jacob Hennessy (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii
OTL Daniel Lopez Parada (Spa) Burgos-BH
OTL Marcos Jurado Rodriguez (Spa) Burgos-BH
OTL Egoitz Garcia Echeguibel (Spa) Equipo Bolivia
OTL Samuel Harrison (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii
OTL Michaël Van Staeyen (Bel) Cofidis, Solutions Credits
OTL Coen Vermeltfoort (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
OTL Jonas Van Genechten (Bel) Cofidis, Solutions Credits
OTL Romain Gioux (Fra) Team Novo Nordisk
OTL Ildar Arslanov (Rus) Gazprom – Rusvelo
OTL Ander Barrenetxea (Spa) Euskadi Basque Country - Murias
OTL Javier Megias Leal (Spa) Team Novo Nordisk
OTL Sergio Rodriguez Reche (Spa) Equipo Bolivia
DNF Leopold Konig (Cze) Bora-Hansgrohe
DNF André Greipel (Ger) Lotto Soudal
DNF Remy Mertz (Bel) Lotto Soudal
DNF Dmitriy Kozontchuk (Rus) Gazprom – Rusvelo
DNF Artem Ovechkin (Rus) Gazprom – Rusvelo
DNF Aydar Zakarin (Rus) Gazprom – Rusvelo
DNF Rayane Bouhanni (Fra) Cofidis, Solutions Credits
DNF Nicolas Edet (Fra) Cofidis, Solutions Credits
DNF Cyril Lemoine (Fra) Cofidis, Solutions Credits
DNF Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis, Solutions Credits
DNF Fabio Calabria (Aus) Team Novo Nordisk
DNF Corentin Cherhal (Fra) Team Novo Nordisk
DNF Corentin Cherhal (Fra) Team Novo Nordisk
DNF Martijn Verschoor (Ned) Team Novo Nordisk
DNF Franck Bonnamour (Fra) Fortuneo - Vital Concept
DNF Erwann Corbel (Fra) Fortuneo - Vital Concept
DNF Daniel Mclay (GBr) Fortuneo - Vital Concept
DNF Laurent Pichon (Fra) Fortuneo - Vital Concept
DNF Boris Vallee (Bel) Fortuneo - Vital Concept
DNF Dylan Page (Swi) Caja Rural-Seguros RGA
DNF Eduard Prades Reverter (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
DNF Eneko Lizarralde (Spa) Euskadi Basque Country - Murias
DNF Albert Torres (Spa) Inteja Dominican Cycling Team
DNF Ignacio Sarabia Diaz (Mex) Inteja Dominican Cycling Team
DNF Diego Milan Jimenez (Dom) Inteja Dominican Cycling Team
DNF Julio Amores Palacios (Spa) Inteja Dominican Cycling Team
DNF Adrián Nuñez (Dom) Inteja Dominican Cycling Team
DNF William Guzmán (Dom) Inteja Dominican Cycling Team
DNF Gaspar Mas (Spa) Nice Pro Cycling Team
DNF Ryan Macanally (Aus) Nice Pro Cycling Team
DNF Cédric Jolidon (Swi) Nice Pro Cycling Team
DNF Jérôme Pulidori (Fra) Nice Pro Cycling Team
DNF Thomas Vaubourzeix (Fra) Nice Pro Cycling Team
DNF Danilo Celano (Ita) Amore Vita - Selle SMP
DNF Joan Ruiz Vicens (Spa) Burgos-BH
DNF Marcos Rojo (Spa) Burgos-BH
DNF Omar Alberto Mendoza Cardona (Col) Equipo Bolivia
DNF Bacilio Ramos Ticona (Bol) Equipo Bolivia
DNF Antonio Ballester (Spa) Reprezentacja Hiszpanii
DNF Gorka Etxabe Castillo (Spa) Reprezentacja Hiszpanii
DNF Marc Buades Ferriol (Spa) Reprezentacja Hiszpanii
DNF Jose Daniel Viejo Redondo (Spa) Reprezentacja Hiszpanii
DNF Illart Zuazubiskar Gallastegi (Spa) Reprezentacja Hiszpanii
DNF Jasper Frahm (Ger) Reprezentacja Niemiec
DNF Henning Bommel (Ger) Reprezentacja Niemiec
DNF Kersten Thiele (Ger) Reprezentacja Niemiec
DNF Nils Schomber (Ger) Reprezentacja Niemiec
DNF Theo Reinhardt (Ger) Reprezentacja Niemiec
DNF Georg Zimmermann (Ger) Reprezentacja Niemiec
DNF Andrew Tennant (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii
DNF Mark Stewart (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii
DNF Oliver Wood (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii
DNF Christopher Latham (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii