pro-cycling.org
Vuelta Ciclista a la Provincia de San Juan 2017 - 6. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-01-29 00:29:38), kat. 2.1 (ARG); 168.7km (Pocito – Pocito); 28 stycznia 2017. 

  1 Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors                3:48:47
  2 Oliviero Troia (Ita) Team UAE Abu Dhabi
  3 German Nicolas Tivani (Arg) Unieuro Trevigiani 
  4 Matteo Malucelli (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec         00:52
  5 Manuel Belletti (Ita) Wilier Triestina
  6 Jose Luis Rivera (Arg) Municipalidad de Pocito
  7 Mattia Viel (Ita) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
  8 Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain Merida
  9 Nicolas Marini (Ita) Nippo - Vini Fantini
 10 Luke Keough (USA) UnitedHealthcare
 11 Rémi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors
 12 Daniel Juarez (Arg) Asociacion Civil Mardan
 13 Ricardo Escuela (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima
 14 Wilmer Dario Rodriguez (Col) Italomat-dogo
 15 Laureano Rosas (Arg) Argentina
 16 Emerson Da Silva (Bra) Brazil
 17 Andrea Guardini (Ita) Team UAE Abu Dhabi
 18 Oscar Sevilla (Spa) Medellin - Inder
 19 Flavio De Luna (Mex) Mexico
 20 Julian Paulo Gaday (Arg) Los Cascos Esco - Agroplan
 21 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo
 22 Rodolfo Torres (Col) Androni Giocattoli - Sidermec
 23 Julian Barrientos (Arg) Equipo Bolivia
 24 Joaquin Corbalan (Chi) Chile
 25 Lucas Manuel Gaday (Arg) Los Cascos Esco - Agroplan
 26 Aitor Escobar (Spa) Italomat-dogo
 27 Héctor Lucero (Arg) Municipalidad de Pocito
 28 Marvin Orlando Angarita (Col) Equipo Bolivia
 29 Pieter Serry (Bel) Quick-Step Floors
 30 Alan Ramirez (Arg) Municipalidad de Rawson Somos Todos
 31 Juan Pablo Magallanes (Mex) Mexico
 32 Rene Corella (Mex) Mexico
 33 Rui Costa (Por) Team UAE Abu Dhabi
 34 Leonardo Rodriguez (Arg) Asociacion Civil Mardan
 35 Mauricio Muller (Arg) Sindicato Empleados
 36 Diego Gonzalez (Uru) Uruguay
 37 Matias Gomez (Uru) Uruguay
 38 Antonio Molina (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
 39 Sebastian Haedo (Arg) UnitedHealthcare
 40 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain Merida
 41 Michele Scartezzini (Ita) Italy
 42 Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo - Vini Fantini
 43 Eduardo Sepúlveda (Arg) Argentina
 44 Kanstantsin Siutsou (Blr) Bahrain Merida
 45 Stanimir Cholakov (Rus) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
 46 Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina
 47 Simone Ravanelli (Ita) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
 48 Tom Boonen (Bel) Quick-Step Floors
 49 Egan Bernal (Col) Androni Giocattoli - Sidermec
 50 Enzo Josue Moyano (Arg) Municipalidad de Pocito
 51 Javier Montoya (Col) Medellin - Inder
 52 Pablo Anchieri (Uru) Uruguay
 53 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani CSF
 54 Rafael Reis (Por) Caja Rural - Seguros RGA
 55 Christopher Jones (USA) UnitedHealthcare
 56 Francisco Chamorro (Arg) Argentina
 57 Robigzon Leandro Oyola (Col) Medellin - Inder
 58 Juan Pablo Dotti (Arg) Sindicato Empleados
 59 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain Merida
 60 Przemysław Niemiec (Pol) Team UAE Abu Dhabi
 61 Rubén Ramos (Arg) Argentina
 62 Matteo Draperi (Ita) Wilier Triestina
 63 Luciano Montivero (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima
 64 Nicolo Pacinotti (Ita) Bardiani CSF
 65 Jame Ramirez (Col) Italomat-dogo
 66 Julian Arredondo (Col) Nippo - Vini Fantini
 67 Gaston Emiliano Javier (Arg) Sindicato Empleados
 68 Ricardo Julio (Arg) Municipalidad de Pocito
 69 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 70 Daniel Jaramillo (Col) UnitedHealthcare
 71 Alexander Gutierrez (Uru) Uruguay
 72 Miguel Benito (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
 73 Jonathan Lastra (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
 74 Julen Amezqueta (Spa) Wilier Triestina
 75 Filippo Ganna (Ita) Team UAE Abu Dhabi
 76 Eduardo Corte (Mex) Mexico
 77 Emanuel Domingo Guevara (Arg) Municipalidad de Rawson Somos Todos
 78 Sergio Pardilla (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
 79 Jefferson Cepeda (Ecu) Equipo Bolivia
 80 Attilio Viviani (Ita) Italy
 81 Andrés Paez (Arg) Municipalidad de Rawson Somos Todos
 82 Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 83 Juan Manuel Aguirre (Arg) Los Cascos Esco - Agroplan
 84 Tim Declercq (Bel) Quick-Step Floors
 85 Mauro Abel Richeze (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima
 86 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain Merida
 87 Victor Olivarez (Chi) Chile
 88 Daniel Zamora (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima
 89 César Sigura (Arg) Los Cascos Esco - Agroplan
 90 Walter Vargas (Col) Medellin - Inder
 91 Yonder Godoy (Ven) Wilier Triestina
 92 Hector Hugo Rangel (Mex) Mexico
 93 Omar Azzem (Arg) Los Cascos Esco - Agroplan
 94 Eder Frayre (Mex) Mexico
 95 Andrey Sartassov (Rus) Sindicato Empleados
 96 Ivan Santaromita (Ita) Nippo - Vini Fantini
 97 Juan Molina (Arg) Argentina
 98 Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina
 99 Emiliano Fernández (Arg) Asociacion Civil Mardan
100 Brayan Steven Ramirez (Col) Medellin - Inder
101 Sergio Vega (Spa) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
102 Gonzalo Najar (Arg) Sindicato Empleados
103 Alejandro Saquilan (Arg) Asociacion Civil Mardan
104 Carlos Cabrera (Uru) Uruguay
105 Pedro Gonzalez (Arg) Municipalidad de Pocito
106 Nahuel Soares De Lima (Uru) Uruguay
107 Gerardo Tivani (Arg) Municipalidad de Pocito                 01:09
108 Nicolás Naranjo (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima
109 Franco German Lopez (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima
110 Ignacio De Jesús Prado (Mex) Sindicato Empleados
111 Carlos Alzate (Col) UnitedHealthcare
112 Sebastian Martin Junior Trillini (Arg) Italomat-dogo
113 Adrián Richeze (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima             01:14
114 Edison Bravo (Chi) Chile
115 Antonio Roberto Cabrera (Chi) Chile
116 Kazushige Kuboki (Jpn) Nippo - Vini Fantini
117 Federico Sartor (Ita) Italy
118 Fernando Gaviria (Col) Quick-Step Floors
119 Marco Coledan (Ita) Trek-Segafredo
120 Felipe Penalosa (Chi) Chile
121 Gregory Daniel (USA) Trek-Segafredo
122 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec        01:18
123 Francesco Lamon (Ita) Italy
124 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF                             01:30
125 Victor Arroyo (Arg) Asociacion Civil Mardan                  01:34
126 Emiliano Ibarra (Arg) Sindicato Empleados                    01:37
127 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF                              02:41
128 Luca Wackermann (Ita) Bardiani CSF                           03:17
129 Manuele Boaro (Ita) Bahrain Merida                           03:20
130 Matthias Brändle (Aut) Trek-Segafredo                        04:21
131 Eugenio Alafaci (Ita) Trek-Segafredo                         04:23
132 Maximiliano Ezequiel Navarrete (Arg) Argentina               16:46
133 Nicolas Gonzales (Chi) Chile

Klasyfikacja generalna po 6. etapie:

  1 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo                        18:02:09
  2 Oscar Sevilla (Spa) Medellin - Inder                         00:14
  3 Rodolfo Torres (Col) Androni Giocattoli - Sidermec           00:16
  4 Ricardo Escuela (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima            00:20
  5 Rui Costa (Por) Team UAE Abu Dhabi                           00:26
  6 Laureano Rosas (Arg) Argentina                               00:27
  7 Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain Merida                    00:52
  8 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain Merida                         01:17
  9 Egan Bernal (Col) Androni Giocattoli - Sidermec              01:29
 10 Pieter Serry (Bel) Quick-Step Floors                         01:31
 11 Eduardo Sepúlveda (Arg) Argentina                            01:49
 12 Enzo Josue Moyano (Arg) Municipalidad de Pocito              02:04
 13 Juan Pablo Dotti (Arg) Sindicato Empleados                   02:22
 14 Julian Barrientos (Arg) Equipo Bolivia                       02:23
 15 Rafael Reis (Por) Caja Rural - Seguros RGA                   02:36
 16 Kanstantsin Siutsou (Blr) Bahrain Merida                     03:07
 17 Gonzalo Najar (Arg) Sindicato Empleados                      03:13
 18 Julen Amezqueta (Spa) Wilier Triestina                       03:33
 19 Juan Pablo Magallanes (Mex) Mexico                           03:38
 20 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain Merida
 21 Eduardo Corte (Mex) Mexico                                   03:46
 22 Daniel Jaramillo (Col) UnitedHealthcare                      03:50
 23 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec          04:02
 24 Luciano Montivero (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima          04:08
 25 Jame Ramirez (Col) Italomat-dogo                             04:18
 26 Ivan Santaromita (Ita) Nippo - Vini Fantini                  04:19
 27 Christopher Jones (USA) UnitedHealthcare                     04:22
 28 Brayan Steven Ramirez (Col) Medellin - Inder                 04:29
 29 Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors                  04:34
 30 Rubén Ramos (Arg) Argentina                                  04:45
 31 Javier Montoya (Col) Medellin - Inder                        05:20
 32 Przemysław Niemiec (Pol) Team UAE Abu Dhabi                  05:25
 33 Jefferson Cepeda (Ecu) Equipo Bolivia                        05:33
 34 Sergio Pardilla (Spa) Caja Rural - Seguros RGA               05:43
 35 Jonathan Lastra (Spa) Caja Rural - Seguros RGA               05:49
 36 Robigzon Leandro Oyola (Col) Medellin - Inder
 37 Michele Scartezzini (Ita) Italy                              06:16
 38 Antonio Molina (Spa) Caja Rural - Seguros RGA                06:58
 39 Rémi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors                         06:59
 40 Flavio De Luna (Mex) Mexico                                  07:16
 41 Tom Boonen (Bel) Quick-Step Floors                           07:21
 42 Yonder Godoy (Ven) Wilier Triestina                          07:50
 43 Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec           07:54
 44 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec        08:00
 45 Luca Wackermann (Ita) Bardiani CSF                           08:06
 46 Tim Declercq (Bel) Quick-Step Floors
 47 Daniel Zamora (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima              08:20
 48 Carlos Cabrera (Uru) Uruguay                                 08:33
 49 Julian Arredondo (Col) Nippo - Vini Fantini                  08:47
 50 Gregory Daniel (USA) Trek-Segafredo                          08:51
 51 Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina                       08:56
 52 Sebastian Martin Junior Trillini (Arg) Italomat-dogo         09:55
 53 Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina                           09:56
 54 Fernando Gaviria (Col) Quick-Step Floors                     10:25
 55 Eder Frayre (Mex) Mexico                                     11:16
 56 Andrés Paez (Arg) Municipalidad de Rawson Somos Todos        11:59
 57 Alan Ramirez (Arg) Municipalidad de Rawson Somos Todos       12:09
 58 Juan Molina (Arg) Argentina                                  13:29
 59 Simone Ravanelli (Ita) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896       13:30
 60 Walter Vargas (Col) Medellin - Inder                         13:45
 61 Oliviero Troia (Ita) Team UAE Abu Dhabi                      13:55
 62 Edison Bravo (Chi) Chile                                     13:57
 63 Mauro Abel Richeze (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima         14:14
 64 Emerson Da Silva (Bra) Brazil                                14:20
 65 Emanuel Domingo Guevara (Arg) Municipalidad de Rawson So     14:46
 66 Luke Keough (USA) UnitedHealthcare                           14:52
 67 Kazushige Kuboki (Jpn) Nippo - Vini Fantini                  14:58
 68 Manuel Belletti (Ita) Wilier Triestina                       15:00
 69 Manuele Boaro (Ita) Bahrain Merida                           15:27
 70 German Nicolas Tivani (Arg) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
 71 Matthias Brändle (Aut) Trek-Segafredo                        15:47
 72 Matteo Draperi (Ita) Wilier Triestina                        15:49
 73 Sebastian Haedo (Arg) UnitedHealthcare                       16:10
 74 Filippo Ganna (Ita) Team UAE Abu Dhabi                       16:32
 75 Andrey Sartassov (Rus) Sindicato Empleados                   16:37
 76 Carlos Alzate (Col) UnitedHealthcare                         16:39
 77 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF                              16:43
 78 Marvin Orlando Angarita (Col) Equipo Bolivia                 16:49
 79 Miguel Benito (Spa) Caja Rural - Seguros RGA                 16:56
 80 Nahuel Soares De Lima (Uru) Uruguay                          17:05
 81 Daniel Juarez (Arg) Asociacion Civil Mardan                  17:09
 82 Alexander Gutierrez (Uru) Uruguay                            17:52
 83 Eugenio Alafaci (Ita) Trek-Segafredo                         19:03
 84 Franco German Lopez (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima        19:44
 85 Ricardo Julio (Arg) Municipalidad de Pocito                  19:56
 86 Marco Coledan (Ita) Trek-Segafredo
 87 Mattia Viel (Ita) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896            20:07
 88 Mauricio Muller (Arg) Sindicato Empleados                    20:10
 89 Attilio Viviani (Ita) Italy                                  20:37
 90 Jose Luis Rivera (Arg) Municipalidad de Pocito               20:47
 91 Pedro Gonzalez (Arg) Municipalidad de Pocito                 21:13
 92 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF                             21:28
 93 Adrián Richeze (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima             21:30
 94 Emiliano Ibarra (Arg) Sindicato Empleados                    21:33
 95 Nicolás Naranjo (Arg) Agrupacion Virgen De Fatima            21:49
 96 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain Merida                          22:12
 97 Sergio Vega (Spa) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896            22:40
 98 Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo - Vini Fantini              24:03
 99 Nicolas Marini (Ita) Nippo - Vini Fantini                    25:09
100 Omar Azzem (Arg) Los Cascos Esco - Agroplan                  25:50
101 Gaston Emiliano Javier (Arg) Sindicato Empleados             26:48
102 Federico Sartor (Ita) Italy                                  31:34
103 Andrea Guardini (Ita) Team UAE Abu Dhabi                     33:15
104 Héctor Lucero (Arg) Municipalidad de Pocito                  33:34
105 Matteo Malucelli (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec         33:58
106 Lucas Manuel Gaday (Arg) Los Cascos Esco - Agroplan          33:59
107 Victor Olivarez (Chi) Chile                                  34:17
108 Leonardo Rodriguez (Arg) Asociacion Civil Mardan             34:20
109 Rene Corella (Mex) Mexico                                    34:31
110 Hector Hugo Rangel (Mex) Mexico                              34:32
111 Nicol? Pacinotti (Ita) Bardiani CSF                          34:36
112 Wilmer Dario Rodriguez (Col) Italomat-dogo                   34:55
113 Antonio Roberto Cabrera (Chi) Chile                          35:10
114 Francesco Lamon (Ita) Italy                                  35:15
115 Aitor Escobar (Spa) Italomat-dogo                            35:16
116 Diego Gonzalez (Uru) Uruguay                                 35:24
117 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani CSF                            35:28
118 Felipe Penalosa (Chi) Chile                                  35:35
119 Joaquin Corbalan (Chi) Chile                                 35:42
120 Alejandro Saquilan (Arg) Asociacion Civil Mardan             35:54
121 Matias Gomez (Uru) Uruguay                                   35:59
122 César Sigura (Arg) Los Cascos Esco - Agroplan                36:09
123 Francisco Chamorro (Arg) Argentina                           36:11
124 Pablo Anchieri (Uru) Uruguay                                 36:33
125 Julian Paulo Gaday (Arg) Los Cascos Esco - Agroplan          37:09
126 Ignacio De Jesús Prado (Mex) Sindicato Empleados             38:28
127 Gerardo Tivani (Arg) Municipalidad de Pocito                 38:37
128 Stanimir Cholakov (Rus) Unieuro Trevigiani - Hemus 1896      46:05
129 Nicolas Gonzales (Chi) Chile                                 51:29
130 Maximiliano Ezequiel Navarrete (Arg) Argentina               51:40
131 Emiliano Fernández (Arg) Asociacion Civil Mardan             51:42
132 Juan Manuel Aguirre (Arg) Los Cascos Esco - Agroplan         51:56
133 Victor Arroyo (Arg) Asociacion Civil Mardan                  52:43