pro-cycling.org
Cadel Evans Great Ocean Road Race 2017
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-01-29 12:26:32), kat. 1.UWT (AUS); 174km (Geelong – Geelong); 29 stycznia 2017. 

  1 Nikias Arndt (Ger) Team Sunweb                         4:19:15
  2 Simon Gerrans (Aus) Orica-Scott
  3 Cameron Meyer (Aus) reprezentacja Australii
  4 Jhonatan Restrepo (Col) Katusha-Alpecin
  5 Luke Rowe (GBr) Team Sky
  6 Petr Vakoc (Cze) Quick-Step Floors
  7 Nathan Haas (Aus) Dimension Data
  8 Gianluca Brambilla (Ita) Quick-Step Floors
  9 Jay Mccarthy (Aus) Bora-Hansgrohe
 10 Paul Martens (Ger) Team LottoNl-Jumbo
 11 Robert Gesink (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 12 Rafael Valls (Spa) Lotto Soudal
 13 Sven Erik Bystrom (Nor) Katusha-Alpecin
 14 Lucas Hamilton (Aus) reprezentacja Australii
 15 Michael Woods (Can) Cannondale-Drapac
 16 Jai Hindley (Aus) reprezentacja Australii
 17 Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale
 18 Michael Storer (Aus) reprezentacja Australii
 19 Janier Alexis Acevedo Calle (Col) UnitedHealthcare
 20 Brendan Canty (Aus) Cannondale-Drapac
 21 Richie Porte (Aus) BMC Racing Team
 22 Sergio Henao (Col) Team Sky
 23 Dries Devenyns (Bel) Quick-Step Floors
 24 Jack Bauer (NZl) Quick-Step Floors                       00:18
 25 Baptiste Planckaert (Bel) Katusha-Alpecin                00:37
 26 Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo
 27 Aaron Gate (NZl) Aqua Blue Sport
 28 Gregor Muhlberger (Aut) Bora-Hansgrohe
 29 James Shaw (GBr) Lotto Soudal
 30 Patrick Bevin (NZl) Cannondale-Drapac
 31 Lars Ytting Bak (Den) Lotto Soudal
 32 Tom-Jelte Slagter (Ned) Cannondale-Drapac
 33 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team
 34 Pavel Brutt (Rus) Gazprom - RusVelo
 35 Sjoerd Van Ginneken (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 36 Alexey Vermeulen (USA) Team LottoNl-Jumbo
 37 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team
 38 Mitch Docker (Aus) Orica-Scott
 39 Clement Chevrier (Fra) AG2R La Mondiale
 40 Tiago Machado (Por) Katusha-Alpecin
 41 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale
 42 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare
 43 Sander Armee (Bel) Lotto Soudal
 44 Lachlan Norris (Aus) UnitedHealthcare
 45 Enrico Battaglin (Ita) Team LottoNl-Jumbo
 46 José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin
 47 Koen De Kort (Ned) Trek-Segafredo                        00:42
 48 Simon Geschke (Ger) Team Sunweb
 49 Christopher Froome (GBr) Team Sky                        00:43
 50 Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo
 51 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb
 52 Damien Howson (Aus) Orica-Scott                          00:45
 53 Luke Durbridge (Aus) Orica-Scott                         00:47
 54 Esteban Chaves (Col) Orica-Scott                         00:54
 55 Cameron Bayley (Aus) reprezentacja Australii             01:14
 56 Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale                     01:56
 57 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo                       01:57
 58 Jesper Asselman (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij      02:11
 59 Leigh Howard (Aus) Aqua Blue Sport
 60 Scott Bowden (Aus) reprezentacja Australii
 61 Lawrence Warbasse (USA) Aqua Blue Sport
 62 Jeroen Meijers (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 63 Travis McCabe (USA) UnitedHealthcare
 64 Michael Hepburn (Aus) Orica-Scott
 65 Koen Bouwman (Ned) Team LottoNl-Jumbo                    03:47
 66 Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo                       04:18
 67 Maurits Lammertink (Ned) Katusha-Alpecin                 05:22
 68 Kenny Elissonde (Fra) Team Sky                           05:32
 69 Sebastian Henao (Col) Team Sky
 70 Ben O'Connor (Aus) Dimension Data                        05:49
 71 Peter Koning (Ned) Aqua Blue Sport
 72 Chris Hamilton (Aus) Team Sunweb
 73 Rudiger Selig (Ger) Bora-Hansgrohe
 74 Sam Bennett (Irl) Bora-Hansgrohe
 75 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal
 76 Jacques Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data
 77 Alexander Porter (Aus) reprezentacja Australii
 78 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale                      07:02
 79 Taco Van Der Hoorn (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 80 Tim Ariesen (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 81 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 82 Nick Van Der Lijke (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 83 Sergey Nikolaev (Rus) Gazprom - RusVelo
 84 François Bidard (Fra) AG2R La Mondiale
 85 Alex Howes (USA) Cannondale-Drapac
 86 Martijn Tusveld (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 87 Conor Dunne (Irl) Aqua Blue Sport
 88 Martin Velits (Svk) Quick-Step Floors
 89 Robert Wagner (Ger) Team LottoNl-Jumbo
 90 Lennard Hofstede (Ned) Team Sunweb
 91 Michel Kreder (Ned) Aqua Blue Sport
 92 Enric Mas (Spa) Quick-Step Floors
 93 Amael Moinard (Fra) BMC Racing Team
 94 Tanner Putt (USA) UnitedHealthcare
 95 Miles Scotson (Aus) BMC Racing Team
 96 Rohan Denis (Aus) BMC Racing Team
 97 Lukas Postlberger (Aut) Bora-Hansgrohe                   11:07
 98 Lachlan Morton (Aus) Dimension Data
 99 Calvin Watson (Aus) Aqua Blue Sport                      12:38
100 Ivan Savitckii (Rus) Gazprom - RusVelo
101 Artur Ershov (Rus) Gazprom - RusVelo
102 Jaco Venter (RSA) Dimension Data
103 Jan Bakelants (Bel) AG2R La Mondiale                     14:30