pro-cycling.org
Dubai Tour 2017 - 2. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-02-01 12:49:06), kat. 2.HC (UAE); 188km (Dubaj – Ras al Khaimah); 1 lutego 2017. 

  1 Marcel Kittel (Ger) Quick-Step Floors            4:25:33
  2 Dylan Groenewegen (Ned) Team LottoNl-Jumbo
  3 Jakub Mareczko (Ita) Wilier Triestina
  4 John Degenkolb (Ger) Trek-Segafredo
  5 Sacha Modolo (Ita) Team UAE Abu Dhabi
  6 Juan Jose Lobato (Spa) Team LottoNl-Jumbo
  7 Mark Cavendish (GBr) Dimension Data
  8 Riccardo Minali (Ita) Astana Pro Team
  9 Marco Maronese (Ita) Bardiani CSF
 10 Adam Blythe (GBr) Aqua Blue Sport
 11 Jean-Pierre Drucker (Lux) BMC Racing Team
 12 Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data
 13 Matej Mohoric (Slo) Team UAE Abu Dhabi
 14 Steele Von Hoff (Aus) ONE Pro Cycling
 15 Matteo Trentin (Ita) Quick-Step Floors
 16 Andrew Fenn (GBr) Aqua Blue Sport
 17 Joey Rosskopf (USA) BMC Racing Team
 18 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF
 19 Roberto Ferrari (Ita) Team UAE Abu Dhabi
 20 Elia Viviani (Ita) Team Sky
 21 Carlos Barbero (Spa) Movistar Team
 22 Ahmed Almansoori (UAE) UAE
 23 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team
 24 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team
 25 Daniele Bennati (Ita) Movistar Team
 26 Floris Gerts (Ned) BMC Racing Team
 27 Alex Dowsett (GBr) Movistar Team
 28 Quentin Valognes (Fra) Team Novo Nordisk
 29 Truls Korsaeth (Nor) Astana Pro Team
 30 Simone Consonni (Ita) Team UAE Abu Dhabi
 31 Hayden Mccormick (NZl) ONE Pro Cycling
 32 Badr Alhammadi (UAE) UAE
 33 Koen De Kort (Ned) Trek-Segafredo
 34 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team
 35 Jaber Almansoori (UAE) UAE
 36 Lo?c Vliegen (Bel) BMC Racing Team
 37 Fabio Sabatini (Ita) Quick-Step Floors
 38 Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team
 39 Thomas Stewart (GBr) ONE Pro Cycling
 40 Mohammed Yousef Al Mansouri (UAE) UAE
 41 Maximilian Schachmann (Ger) Quick-Step Floors
 42 Chun Kai Feng (Tpe) Bahrain-Merida
 43 Julian Alaphilippe (Fra) Quick-Step Floors
 44 Andrey Grivko (Ukr) Astana Pro Team
 45 David Per (Slo) Bahrain-Merida
 46 Julien Vermote (Bel) Quick-Step Floors
 47 Jan Polanc (Slo) Team UAE Abu Dhabi
 48 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF
 49 Silvan Dillier (Swi) BMC Racing Team
 50 Gianni Moscon (Ita) Team Sky
 51 Nicola Boem (Ita) Bardiani CSF
 52 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain-Merida
 53 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data
 54 Ivan Garcia (Spa) Bahrain-Merida
 55 Umberto Poli (Ita) Team Novo Nordisk
 56 Simone Velasco (Ita) Bardiani CSF
 57 Karol Domagalski (Pol) ONE Pro Cycling
 58 Kiel Reijnen (USA) Trek-Segafredo
 59 Jonathan Dibben (GBr) Team Sky
 60 Joshua Hunt (GBr) ONE Pro Cycling
 61 Borut Bozic (Slo) Bahrain-Merida
 62 Yousif Mirza (UAE) Team UAE Abu Dhabi
 63 Samuel Sanchez (Spa) BMC Racing Team
 64 Christopher Williams (Aus) Team Novo Nordisk
 65 Charles Planet (Fra) Team Novo Nordisk
 66 Joonas Henttala (Fin) Team Novo Nordisk
 67 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team
 68 Christian Knees (Ger) Team Sky
 69 Peter Williams (GBr) ONE Pro Cycling
 70 Enrico Gasparotto (Ita) Bahrain-Merida
 71 Rafael Andriato (Bra) Wilier Triestina
 72 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team
 73 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek-Segafredo
 74 Grega Bole (Slo) Bahrain-Merida
 75 Daniel Pearson (GBr) Aqua Blue Sport
 76 Cristian Rodriguez (Spa) Wilier Triestina
 77 Thomas Leezer (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 78 Jacopo Mosca (Ita) Wilier Triestina
 79 Bram Tankink (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 80 Markel Irizar (Spa) Trek-Segafredo
 81 Winner Anacona (Col) Movistar Team
 82 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF
 83 David Lozano (Spa) Team Novo Nordisk
 84 Luka Pibernik (Slo) Bahrain-Merida
 85 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky
 86 Zhandos Bizhigitov (Kaz) Astana Pro Team
 87 Dylan Teuns (Bel) BMC Racing Team
 88 Kristijan Durasek (Cro) Team UAE Abu Dhabi
 89 Michał Gołaś (Pol) Team Sky
 90 Liam Bertazzo (Ita) Wilier Triestina
 91 Imanol Erviti (Spa) Movistar Team
 92 Stephen Clancy (Irl) Team Novo Nordisk
 93 Stefan Denifl (Aut) Aqua Blue Sport
 94 Rory Sutherland (Aus) Movistar Team
 95 Mark Renshaw (Aus) Dimension Data
 96 Giuseppe Fonzi (Ita) Wilier Triestina
 97 Majed Albloushi (UAE) UAE
 98 Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF
 99 Mark Christian (GBr) Aqua Blue Sport
100 Matteo Bono (Ita) Team UAE Abu Dhabi               00:22
101 Nasser Almemari (UAE) UAE
102 Héctor Carretero (Spa) Movistar Team
103 Amund Grondahl Jansen (Nor) Team LottoNl-Jumbo     00:24
104 Gerd De Keijzer (Ned) Team Novo Nordisk            00:30
105 Mohammed Al Maurawwi Alblooshi (UAE) UAE           00:31
106 Scott Thwaites (GBr) Dimension Data                00:36
107 Maarten Wynants (Bel) Team LottoNl-Jumbo
108 Saif Alkaabi (UAE) UAE
109 Matthew Brammeier (Irl) Aqua Blue Sport
110 Davide Martinelli (Ita) Quick-Step Floors          00:46
111 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo
112 Gregory Rast (Swi) Trek-Segafredo
113 Jay Robert Thomson (RSA) Dimension Data
114 Bob Jungels (Lux) Quick-Step Floors
115 Alberto Cecchin (Ita) Wilier Triestina             00:50
116 Timo Roosen (Ned) Team LottoNl-Jumbo
117 Samuel Williams (GBr) ONE Pro Cycling              01:06
118 Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina               01:44
119 Kristian House (GBr) ONE Pro Cycling               01:47
120 Michael Gogl (Aut) Trek-Segafredo                  02:05
121 Gijs Van Hoecke (Bel) Team LottoNl-Jumbo           02:15
122 Ian Boswell (USA) Team Sky
123 Nicholas Dougall (RSA) Dimension Data              02:19
124 Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data
DNS Simone Sterbini (Ita) Bardiani CSF

Klasyfikacja generalna po 2. etapie:

  1 Marcel Kittel (Ger) Quick-Step Floors            8:31:46
  2 Dylan Groenewegen (Ned) Team LottoNl-Jumbo         00:08
  3 Nicola Boem (Ita) Bardiani CSF                     00:13
  4 Jean-Pierre Drucker (Lux) BMC Racing Team          00:14
  5 Thomas Stewart (GBr) One Pro Cycling
  6 Mark Cavendish (GBr) Dimension Data                00:16
  7 Jakub Mareczko (Ita) Wilier Triestina
  8 Yousif Mirza Alhammadi (UAE) Team UAE Abu Dhabi
  9 Silvan Dillier (Swi) BMC Racing Team
 10 Peter Williams (GBr) One Pro Cycling               00:19
 11 Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF
 12 John Degenkolb (Ger) Trek-Segafredo                00:20
 13 Sacha Modolo (Ita) Team UAE Abu Dhabi
 14 Juan Jose Lobato (Spa) Lotto NL-Jumbo
 15 Adam Blythe (GBr) Aqua Blue Sport
 16 Riccardo Minali (Ita) Astana Pro Team
 17 Steele Von Hoff (Aus) One Pro Cycling
 18 Elia Viviani (Ita) Team Sky
 19 Andrew Fenn (GBr) Aqua Blue Sport
 20 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF
 21 Simone Consonni (Ita) Team UAE Abu Dhabi
 22 Marco Maronese (Ita) Bardiani CSF
 23 Daniele Bennati (Ita) Movistar Team
 24 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team
 25 Alex Dowsett (GBr) Movistar Team
 26 Floris Gerts (Ned) BMC Racing Team
 27 Koen De Kort (Ned) Trek-Segafredo
 28 Matej Mohoric (Slo) Team UAE Abu Dhabi
 29 Loc Vliegen (Bel) BMC Racing Team
 30 Carlos Barbero (Spa) Movistar Team
 31 Quentin Valognes (Fra) Team Novo Nordisk
 32 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team
 33 Matteo Trentin (Ita) Quick-Step Floors
 34 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data
 35 Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team
 36 Andrey Grivko (Ukr) Astana Pro Team
 37 Hayden McCormick (NZl) One Pro Cycling
 38 Truls Korsaeth (Nor) Astana Pro Team
 39 Joey Rosskopf (USA) BMC Racing Team
 40 Jan Polanc (Slo) Team UAE Abu Dhabi
 41 Fabio Sabatini (Ita) Quick-Step Floors
 42 Charles Planet (Fra) Team Novo Nordisk
 43 Kiel Reijnen (USA) Trek-Segafredo
 44 Jonathan Dibben (GBr) Team Sky
 45 Karol Domagalski (Pol) One Pro Cycling
 46 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team
 47 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek-Segafredo
 48 Julian Alaphilippe (Fra) Quick-Step Floors
 49 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team
 50 Joshua Hunt (GBr) One Pro Cycling
 51 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky
 52 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team
 53 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF
 54 Christian Knees (Ger) Team Sky
 55 Gianni Moscon (Ita) Team Sky
 56 Samuel Sanchez (Spa) BMC Racing Team
 57 Joonas Henttala (Fin) Team Novo Nordisk
 58 Bram Tankink (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 59 Thomas Leezer (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 60 Enrico Gasparotto (Ita) Bahrain-Merida
 61 Markel Irizar (Spa) Trek-Segafredo
 62 Michał Gołaś (Pol) Team Sky
 63 Simone Velasco (Ita) Bardiani CSF
 64 David Lozano (Spa) Team Novo Nordisk
 65 Umberto Poli (Ita) Team Novo Nordisk
 66 Daniel Pearson (GBr) Aqua Blue Sport
 67 Cristian Rodriguez (Spa) Wilier Triestina
 68 Jacopo Mosca (Ita) Wilier Triestina
 69 Dylan Teuns (Bel) BMC Racing Team
 70 Rafael Andriato (Bra) Wilier Triestina
 71 Imanol Erviti (Spa) Movistar Team
 72 Winner Anacona (Col) Movistar Team
 73 Stephen Clancy (Irl) Team Novo Nordisk
 74 Grega Bole (Slo) Bahrain-Merida
 75 Zhandos Bizhigitov (Kaz) Astana Pro Team
 76 Stefan Denifl (Aut) Aqua Blue Sport
 77 Mark Christian (GBr) Aqua Blue Sport
 78 Kristijan Durasek (Cro) Team UAE Abu Dhabi
 79 Rory Sutherland (Aus) Movistar Team
 80 Giuseppe Fonzi (Ita) Wilier Triestina
 81 Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data                  00:35
 82 Mark Renshaw (Aus) Dimension Data                  00:37
 83 Amund Grondahl Jansen (Nor) Team LottoNl-Jumbo     00:44
 84 Roberto Ferrari (Ita) Team UAE Abu Dhabi           00:45
 85 Maarten Wynants (Bel) Team LottoNl-Jumbo           00:56
 86 Matthew Brammeier (Irl) Aqua Blue Sport
 87 David Per (Slo) Bahrain-Merida                     01:00
 88 Gregory Rast (Swi) Trek-Segafredo                  01:06
 89 Bob Jungels (Lux) Quick-Step Floors
 90 Davide Martinelli (Ita) Quick-Step Floors
 91 Timo Roosen (Ned) Team LottoNl-Jumbo               01:10
 92 Maximilian Schachmann (Ger) Quick-Step Floors      01:20
 93 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF              01:26
 94 Jaber Almansoori (UAE) UAE                         01:29
 95 Scott Thwaites (GBr) Dimension Data                01:52
 96 Christopher Williams (Aus) Team Novo Nordisk       01:57
 97 Majed Albloushi (UAE) UAE
 98 Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina               02:04
 99 Luka Pibernik (Slo) Bahrain-Merida                 02:18
100 Gerd De Keijzer (Ned) Team Novo Nordisk            02:27
101 Gijs Van Hoeck (Bel) Team LottNl-Jumbo             02:35
102 Julien Vermote (Bel) Quick-Step Floors             03:13
103 HŽctor Carretero (Spa) Movistar Team               03:26
104 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo                03:30
105 Chun Kai Feng (Tpe) Bahrain-Merida                 03:36
106 Mohammed Yousef Al Mansouri (UAE) UAE
107 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain-Merida
108 Ivan Garcia (Spa) Bahrain-Merida
109 Borut Bozic (Slo) Bahrain-Merida
110 Matteo Bono (Ita) Team UAE Abu Dhabi               03:57
111 Samuel Williams (GBr) One Pro Cycling              04:10
112 Alberto Cecchin (Ita) Wilier Triestina             04:26
113 Liam Bertazzo (Ita) Wilier Triestina               04:47
114 Michael Gogl (Aut) Trek-Segafredo                  04:49
115 Kristian House (GBr) One Pro Cycling               05:18
116 Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data                05:55
117 Jay Robert Thomson (RSA) Dimension Data            05:59
118 Ian Boswell (USA) Team Sky                         07:02
119 Nick Dougall (RSA) Dimension Data                  07:32
120 Ahmed Almansoori (UAE) UAE                         07:59
121 Badr Alhammadi (UAE) UAE
122 Nasser Almemari (UAE) UAE                          08:21
123 Mohammed Al Maurawwi Alblooshi (UAE) UAE           08:30
124 Saif Alkaabi (UAE) UAE                             08:35