pro-cycling.org
Volta a la Comunitat Valenciana 2017 - 1. etap (TTT)Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-02-01 18:19:14), kat. 2.1 (SPA); 37.9km (Orihuela – Orihuela); 1 lutego 2017. 

  1 BMC Racing Team                                       43:15
  2 Team Sky                                              00:24
  3 Quick-Step Floors                                     00:50
  4 Movistar Team                                         01:00
  5 Astana Pro Team                                       01:15
  6 Team LottoNL-Jumbo                                    01:16
  7 FDJ                                                   01:32
  8 Katusha-Alpecin                                       01:53
  9 Cannondale-Drapac                                     02:00
 10 ORICA-Scott                                           02:02
 11 CCC Sprandi Polkowice                                 02:17
 12 Dimension Data                                        02:29
 13 Direct Energie                                        02:59
 14 AG2R La Mondiale                                      03:14
 15 Gazprom-RusVelo                                       03:18
 16 Cofidis, Solutions Crédits                            03:19
 17 Caja Rural - Seguros RGA                              03:53
 18 Euskadi Basque Country - Murias                       03:47
 19 Roompot - Nederlandse Loterij                         04:22
 20 W52-FC Porto-Porto Canal                              04:29
 21 Burgos-BH                                             03:49
 22 Reprezentacja Hiszpanii                               05:16
 23 Israel Cycling Academy                                05:59
 24 Team UKYO                                             06:16
 25 Inteja Dominican Cycling Team                         07:17

Klasyfikacja generalna po 1. etapie:

  1 Manuel Senni (Ita) BMC Racing Team                    43:17
  2 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team
  3 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team
  4 Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team
  5 Stefan Küng (Swi) BMC Racing Team
  6 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team
  7 Łukasz Wiśniowski (Pol) Team Sky                      00:21
  8 Philip Deignan (Irl) Team Sky
  9 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky
 10 Wout Poels (Ned) Team Sky
 11 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky
 12 David Lopez (Spa) Team Sky
 13 Yves Lampaert (Bel) Quick-Step Floors                 00:49
 14 Philippe Gilbert (Bel) Quick-Step Floors
 15 Niki Terpstra (Ned) Quick-Step Floors
 16 Laurens De Plus (Bel) Quick-Step Floors
 17 Zdenek Stybar (Cze) Quick-Step Floors
 18 David De La Cruz (Spa) Quick-Step Floors
 19 Daniel Martin (Irl) Quick-Step Floors
 20 Nairo Quintana (Col) Movistar Team                    01:02
 21 Jonathan Castroviejo (Spa) Movistar Team
 22 Jesus Herrada (Spa) Movistar Team
 23 Victor De La Parte (Spa) Movistar Team
 24 Dayer Quintana (Col) Movistar Team
 25 Andrey Amador (CRc) Movistar Team
 26 Jos Van Emden (Ned) Team LottoNl-Jumbo                01:12
 27 Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 28 Stef Clement (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 29 Victor Campenaerts (Bel) Team LottoNl-Jumbo
 30 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Team LottoNl-Jumbo
 31 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team                  01:16
 32 Sergei Chernetski (Rus) Astana Pro Team
 33 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team
 34 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team
 35 Michele Scarponi (Ita) Astana Pro Team
 36 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team
 37 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team
 38 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team
 39 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team            01:26
 40 Sébastien Reichenbach (Swi) FDJ                       01:30
 41 Tobias Ludvigsson (Swe) FDJ
 42 Rudy Molard (Fra) FDJ
 43 Jérémy Roy (Fra) FDJ
 44 Steve Morabito (Swi) FDJ
 45 Benoit Vaugrenard (Fra) FDJ
 46 Jose Herrada (Spa) Movistar Team                      01:36
 47 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky                        01:43
 48 Tom Bohli (Swi) BMC Racing Team                       01:45
 49 Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin                   01:52
 50 Viacheslav Kuznetsov (Rus) Katusha-Alpecin
 51 Pavel Kochetkov (Rus) Katusha-Alpecin
 52 Tony Martin (Ger) Katusha-Alpecin
 53 Alberto Losada (Spa) Katusha-Alpecin
 54 Ryan Mullen (Irl) Cannondale-Drapac                   01:57
 55 Thomas Scully (NZl) Cannondale-Drapac
 56 Davide Formolo (Ita) Cannondale-Drapac
 57 Toms Skujins (Lat) Cannondale-Drapac
 58 Lawson Craddock (USA) Cannondale-Drapac
 59 Nathan Brown (USA) Cannondale-Drapac
 60 Magnus Cort Nielsen (Den) Orica-Scott                 02:00
 61 Adam Yates (GBr) Orica-Scott
 62 Luka Mezgec (Slo) Orica-Scott
 63 Christopher Juul Jensen (Den) Orica-Scott
 64 Jens Keukeleire (Bel) Orica-Scott
 65 Mathew Hayman (Aus) Orica-Scott
 66 Michael Albasini (Swi) Orica-Scott
 67 Simon Yates (GBr) Orica-Scott
 68 Daniel Moreno (Spa) Movistar Team                     02:14
 69 Jan Tratnik (Slo) CCC Sprandi Polkowice               02:15
 70 Marcin Białobłocki (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 71 Felix Großschartner (Aut) CCC Sprandi Polkowice
 72 Maciej Paterski (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 73 Branislau Samoilau (Blr) CCC Sprandi Polkowice
 74 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 75 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice
 76 Serge Pauwels (Bel) Dimension Data                    02:27
 77 Merhawi Kudus (Eri) Dimension Data
 78 Daniel Teklehaimanot (Eri) Dimension Data
 79 Ben King (USA) Dimension Data
 80 Igor Anton (Spa) Dimension Data
 81 Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data                   02:47
 82 William Bonnet (Fra) FDJ                              02:53
 83 Bryan Nauleau (Fra) Direct Energie                    02:57
 84 Tony Hurel (Fra) Direct Energie
 85 Bryan Coquard (Fra) Direct Energie
 86 Angelo Tulik (Fra) Direct Energie
 87 Antoine Duchesne (Can) Direct Energie
 88 Romain Sicard (Fra) Direct Energie
 89 Cyril Gautier (Fra) AG2R La Mondiale                  03:12
 90 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale
 91 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale
 92 Gediminas Bagdonas (Ltu) AG2R La Mondiale
 93 Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale
 94 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale
 95 Alexander Porsev (Rus) Gazprom – Rusvelo              03:16
 96 Aydar Zakarin (Rus) Gazprom – Rusvelo
 97 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom – Rusvelo
 98 Artem Ovechkin (Rus) Gazprom – Rusvelo
 99 Ivan Rovny (Rus) Gazprom – Rusvelo
100 Sergey Lagutin (Rus) Gazprom – Rusvelo
101 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom – Rusvelo
102 Stijn Vandenbergh (Bel) AG2R La Mondiale
103 Julien Simon (Fra) Cofidis, Solutions Credits         03:17
104 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis, Solutions Credits
105 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis, Solutions Credits
106 Geoffrey Soupe (Fra) Cofidis, Solutions Credits
107 Daniel Navarro (Spa) Cofidis, Solutions Credits
108 Alexander Foliforov (Rus) Gazprom – Rusvelo           03:19
109 Kristian Sbaragli (Ita) Dimension Data                03:24
110 Loic Chetout (Fra) Cofidis, Solutions Credits         03:46
111 David Arroyo (Spa) Caja Rural-Seguros RGA             03:50
112 Rafael Reis (Por) Caja Rural-Seguros RGA
113 Jonathan Lastra (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
114 Sergio Pardilla (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
115 Antonio Molina (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
116 Hector Saez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
117 Oscar Rodriguez Garaicoechea (Spa) Euskadi Bas        04:09
118 Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Euskadi Basque 
119 Imanol Estevez Salas (Spa) Euskadi Basque Country 
120 Mikel Bizkarra Etxegibel (Spa) Euskadi Basque 
121 Julen Irizar Laskurain (Spa) Euskadi Basque 
122 Aitor Gonzales (Spa) Euskadi Basque Country 
123 Elmar Reinders (Ned) Roompot - Nederlandse Lot        04:19
124 Pieter Weening (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
125 Pim Ligthart (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
126 Raymond Kreder (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
127 Berden De Vries (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
128 Martijn Budding (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
129 Coen Vermeltfoort (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
130 Amaro Antunes (Por) W52/FC Porto                      04:27
131 Raul Alarcon Garcia (Spa) W52/FC Porto
132 Samuel Caldeira (Por) W52/FC Porto
133 Joaquim Silva (Por) W52/FC Porto
134 Gustavo Veloso (Por) W52/FC Porto
135 Rui Vinhas (Por) W52/FC Porto
136 António Carvalho (Por) W52/FC Porto
137 Igor Merino Kortazar (Spa) Burgos BH                  04:28
138 Jorge Cubero Galvez (Spa) Burgos BH
139 Marcos Jurado Rodriguez (Spa) Burgos BH
140 Ibai Salas Zorrozua (Spa) Burgos BH
141 David Belda (Spa) Burgos BH
142 Pablo Torres (Spa) Burgos BH
143 Sep Vanmarcke (Bel) Cannondale-Drapac                 05:03
144 Eloy Teruel Rovira (Spa) Reprezentacja Hiszpanii      05:13
145 Manuel Jimenez Garcia (Spa) Reprezentacja Hiszpanii
146 Sebastián Mora Vedri (Spa) Reprezentacja Hiszpanii
147 Adriá Moreno Sala (Spa) Reprezentacja Hiszpanii
148 Ivan Moreno Sanchez (Spa) Reprezentacja Hiszpanii
149 Enrique Sanz Unzue (Spa) Reprezentacja Hiszpanii
150 Jaime Castrillo Zapater (Spa) Reprezentacja Hiszpanii
151 Eduardo Llacer Gabarron (Spa) Reprezentacja Hiszpanii
152 Peter Kennaugh (GBr) Team Sky
153 Wouter Wippert (Ned) Cannondale-Drapac                05:45
154 Nacer Bouhanni (Fra) Cofidis, Solutions Credit        05:54
155 Benjamin Perry (Can) Israel Cycling Academy           05:57
156 Aviv Yechzkel (Isr) Israel Cycling Academy
157 José Manuel Díaz (Spa) Israel Cycling Academy
158 Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy
159 Tyler Williams (USA) Israel Cycling Academy
160 Dennis Van Winden (Ned) Israel Cycling Academy
161 Jason Lowndes (Aus) Israel Cycling Academy
162 Zakkari Dempster (Aus) Israel Cycling Academy
163 Marco Mathis (Ger) Katusha-Alpecin                    06:12
164 Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin
165 Matvey Mamykin (Rus) Katusha-Alpecin
166 Egoitz Fernandez Ayarzaguena (Spa) Team UKYO          06:14
167 Oscar Pujol (Spa) Team UKYO
168 Jon Aberasturi Izaga (Spa) Team UKYO
169 Salvador Guardiola (Spa) Team UKYO
170 Tanzou Tokuda (Jpn) Team UKYO
171 Benjami Prades (Spa) Team UKYO
172 Yusuke Hatanaka (Jpn) Team UKYO
173 Yoshimitsu Hiratsuka (Jpn) Team UKYO
174 Jonas Van Genechten (Bel) Cofidis, Solutions          06:20
175 Aritz Bagues Kalparsoro (Spa) Euskadi Basque          06:48
176 Angel Rebollido (Spa) W52/FC Porto                    06:50
177 Rafael Marquez Raigon (Spa) Inteja Dominican          07:15
178 Albert Torres Barcelo (Spa) Inteja Dominican 
179 Gregory Obando Brenes (CRc) Inteja Dominican 
180 Julio Alberto Amores Palacios (Spa) Inteja Dominican 
181 Juan Jose Cueto Montero (Dom) Inteja Dominican 
182 Ignacio Sarabia Diaz (Mex) Inteja Dominican 
183 William De Jesus Guzman Rosario (Dom) Inteja Dominican 
184 Thibaut Pinot (Fra) FDJ                               07:16
185 Daniel Lopez Parada (Spa) Burgos BH                   07:27
186 Be?at Txoperena Matxikote (Spa) Euskadi Basque        07:31
187 Diego Milan Jimenez (Dom) Inteja Dominican Cyc        07:33
188 Adrien Petit (Fra) Direct Energie                     07:41
189 Julien Morice (Fra) Direct Energie                    07:46
190 Iljo Keisse (Bel) Quick-Step Floors                   07:47
191 Twan Castelijns (Ned) Team LottoNl-Jumbo              07:56
192 Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale                  08:28
193 Simone Ponzi (Ita) CCC Sprandi Polkowice              08:48
194 Martijn Keizer (Ned) Team LottoNl-Jumbo               08:50
195 Primoz Roglic (Slo) Team LottoNl-Jumbo
196 Adrien Niyonshuti (Rwa) Dimension Data                10:05
197 Etienne Van Empel (Ned) Roompot - Nederlandse         11:20
198 Christopher Butler (USA) Caja Rural-Seguros RG        11:24
199 Oscar Linares Misioner (Spa) Burgos BH                11:33