pro-cycling.org
Herald Sun Tour 2017 - prolog (ITT)Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-02-01 18:23:46), kat. 2.1 (AUS); 2.1km (Melbourne Southbank – Melbourne Southbank); 1 lutego 2017. 

  1 Danny van Poppel (Ned) Team Sky                            02:32
  2 Brenton Jones (Aus) JLT Condor                             00:01
  3 Alex Frame (NZl) JLT Condor
  4 Michael Hepburn (Aus) Orica-Scott                          00:02
  5 Leigh Howard (Aus) Aqua Blue Sport                         00:03
  6 Anthony Giacoppo (Aus) IsoWhey Sports SwissWellness
  7 Jesse Kerrison (Aus) IsoWhey Sports SwissWellness
  8 Ian Bibby (GBr) JLT Condor                                 00:04
  9 Travis McCabe (USA) UnitedHealthcare
 10 Cameron Bayly (Aus) IsoWhey Sports SwissWellness
 11 Luke Rowe (GBr) Team Sky
 12 Joseph Cooper (NZl) IsoWhey Sports SwissWellness
 13 Sam Bewley (NZl) Orica-Scott                               00:05
 14 Aaron Gate (NZl) Aqua Blue Sport
 15 Ayden Toovey (Aus) NSW Institute of Sport                  00:06
 16 Sebastian Henao Gomez (Col) Team Sky
 17 Robbie Hucker (Aus) IsoWhey Sports SwissWellness
 18 Cameron Meyer (Aus) KordaMentha Real Estate
 19 Damien Howson (Aus) Orica-Scott
 20 Brad Evans (NZl) Drapac-Pat's Veg
 21 Jacob Kauffmann (Aus) NSW Institute of Sport
 22 Greg Henderson (NZl) UnitedHealthcare                      00:07
 23 Taco van der Hoorn (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 24 Darcy Ellerm-Norton (NZl) St George
 25 Lachlan Norris (Aus) UnitedHealthcare
 26 Chris Froome (GBr) Team Sky
 27 James Fouche (NZl) New Zealand                             00:08
 28 Simon Gerrans (Aus) Orica-Scott
 29 Timothy Roe (Aus) IsoWhey Sports SwissWellness
 30 Jason Christie (NZl) New Zealand
 31 Jeroen Meijers (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 32 Benjamin Hill (Aus) Attaque Team Gusto
 33 Angus Lyons (Aus) KordaMentha Real Estate
 34 Adrian Hegyvary (USA) UnitedHealthcare
 35 Lucas Hamilton (Aus) KordaMentha Real Estate
 36 Edmund Bradbury (GBr) JLT Condor
 37 Brodie Talbot (Aus) St George
 38 Tanner Putt (USA) UnitedHealthcare
 39 Alistair Slater (GBr) JLT Condor
 40 Rob Power (Aus) Orica-Scott
 41 Tim Ariesen (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij            00:09
 42 Dylan Sunderland (Aus) NSW Institute of Sport
 43 Peter Koning (Ned) Aqua Blue Sport
 44 Daniel Fitter (Aus) NSW Institute of Sport
 45 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom-RusVelo
 46 Cyrus Monk (Aus) Drapac-Pat's Veg
 47 Alex Wohler (Aus) NSW Institute of Sport
 48 James Oram (NZl) New Zealand
 49 Guy Kalma (NZl) Attaque Team Gusto
 50 Mario Vogt (Ger) Attaque Team Gusto
 51 Ivan Savitckii (Rus) Gazprom-RusVelo
 52 Joshua Taylor (Aus) NSW Institute of Sport
 53 Drew Morey (Aus) Drapac-Pat's Veg
 54 Steve Lampier (GBr) JLT Condor                             00:10
 55 Mitch Docker (Aus) Orica-Scott
 56 Pavel Brutt (Rus) Gazprom-RusVelo
 56 James Gullen (GBr) JLT Condor
 58 Nathan Earle (Aus) KordaMentha Real Estate
 59 Hamish Schreurs (NZl) New Zealand
 60 Sam Dobbs (NZl) New Zealand
 61 Calvin Watson (Aus) Aqua Blue Sport
 62 Artur Ershov (Rus) Gazprom-RusVelo
 63 Ian Stannard (GBr) Team Sky                                00:11
 64 Jhoan Esteban Chaves Rubio (Col) Orica-Scott
 65 Kaden Groves (Aus) St George
 66 Patrick Sharpe (Aus) St George
 67 Benjamin Dyball (Aus) St George
 68 Kirill Sveshnikov (Rus) Gazprom-RusVelo
 69 Conor Dunne (Irl) Aqua Blue Sport
 70 Martijn Tusveld (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij        00:12
 71 Sjoerd van Ginneken (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 72 Michel Kreder (Ned) Aqua Blue Sport
 73 Jesper Asselman (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 74 Kenny Elissonde (Fra) Team Sky
 75 Jai Hindley (Aus) KordaMentha Real Estate
 76 Matthew Zenovich (NZl) New Zealand
 77 Michael Storer (Aus) KordaMentha Real Estate               00:13
 78 Nicholas Katsonis (Aus) Drapac-Pat's Veg
 79 Janier Alexis Acevedo Calle (Col) UnitedHealthcare
 80 Taylor Gunman (NZl) New Zealand
 81 Jesse Featonby (Aus) Drapac-Pat's Veg
 82 Aleksei Tcatevich (Rus) Gazprom-RusVelo
 83 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare
 84 Philip Martz (USA) Attaque Team Gusto                      00:14
 85 Oliver Kent-Spark (Aus) Drapac-Pat's Veg
 86 Scott Bowden (Aus) IsoWhey Sports SwissWellness
 87 Nick van der Lijke (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 88 Thomas Hubbard (NZl) St George
 89 Timothy Guy (Aus) Attaque Team Gusto
 90 Samuel Jenner (Aus) KordaMentha Real Estate                00:15
 91 Tom Robinson (Aus) NSW Institute of Sport
 92 Jay Dutton (Aus) St George
 93 Lawrence Warbasse (USA) Aqua Blue Sport
 94 Alexandr Shushemoin (Kaz) Attaque Team Gusto
 95 Sergey Nikolaev (Rus) Gazprom-RusVelo                      00:16
 96 Marcelo Felipe (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippines         00:18
 97 Alistair Donohoe (Aus) Attaque Team Gusto                  00:19
 98 Josh Berry (Aus) 7 Eleven Roadbike Philippines             00:20
 99 Rustom Lim (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippines
100 Mathew Ross (Aus) Drapac-Pat's Veg                         00:21
101 Edgar Nohales Neto (Spa) 7 Eleven Roadbike Philippines     00:23
102 Mark John Lexer Galedo (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippines
103 Jesse Ewart (Aus) 7 Eleven Roadbike Philippines            00:24
104 Craig Evers (Aus) 7 Eleven Roadbike Philippines            00:30