pro-cycling.org
Herald Sun Tour 2017 - 1. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Tomasz Bojanowski (2017-02-02 14:01:10), 2.1 (AUS); 174,2 km; 2 lutego 2017. 

  1 Damien Howson (Aus) Orica-Scott                          4:33:54
  2 Jai Hindley (Aus) KordaMentha Real Estate                  00:32
  3 Kenny Elissonde (Fra) Team Sky                             00:47
  4 Michael Storer (Aus) KordaMentha Real Estate               01:03
  5 Jhoan Esteban Chaves Rubio (Col) Orica-Scott               01:10
  6 Chris Froome (GBr) Team Sky                                01:11
  7 Nathan Earle (Aus) KordaMentha Real Estate
  8 Lucas Hamilton (Aus) KordaMentha Real Estate
  9 Cameron Meyer (Aus) KordaMentha Real Estate                01:13
 10 Timothy Roe (Aus) IsoWhey Sports SwissWellness             01:15
 11 Janier Alexis Acevedo Calle (Col) UnitedHealthcare         01:21
 12 Ian Bibby (GBr) JLT Condor                                 01:28
 13 Edmund Bradbury (GBr) JLT Condor                           01:33
 14 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare
 15 Sebastian Henao Gomez (Col) Team Sky                       01:43
 16 Cameron Bayly (Aus) IsoWhey Sports SwissWellness           01:47
 17 Jesse Featonby (Aus) Drapac-Pat's Veg                      01:49
 18 Alistair Donohoe (Aus) Attaque Team Gusto                  01:51
 19 Lachlan Norris (Aus) UnitedHealthcare                      01:56
 20 Benjamin Dyball (Aus) St George                            02:25
 21 Simon Gerrans (Aus) Orica-Scott                            02:39
 22 Scott Bowden (Aus) IsoWhey Sports SwissWellness            03:14
 23 Dylan Sunderland (Aus) NSW Institute of Sport              03:40
 24 Pavel Brutt (Rus) Gazprom-RusVelo
 25 Lawrence Warbasse (USA) Aqua Blue Sport                    04:17
 26 Daniel Fitter (Aus) NSW Institute of Sport                 04:36
 27 Jason Christie (NZl) Reprezentacja Nowej Zelandii          04:49
 28 Martijn Tusveld (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij        05:33
 29 Sam Dobbs (NZl) Reprezentacja Nowej Zelandii               06:33
 30 Steve Lampier (GBr) JLT Condor                             07:04
 31 Jesse Ewart (Aus) 7 Eleven Roadbike Philippines            07:28
 32 Mario Vogt (Ger) Attaque Team Gusto
 33 Robbie Hucker (Aus) IsoWhey Sports SwissWellness           07:31
 34 Samuel Jenner (Aus) KordaMentha Real Estate                07:42
 35 James Oram (NZl) Reprezentacja Nowej Zelandii              08:21
 36 Tanner Putt (USA) UnitedHealthcare                         08:26
 37 Mitch Docker (Aus) Orica-Scott
 38 Timothy Guy (Aus) Attaque Team Gusto                       10:32
 39 Cyrus Monk (Aus) Drapac-Pat's Veg
 40 Drew Morey (Aus) Drapac-Pat's Veg
 41 Brodie Talbot (Aus) St George                              11:35
 42 Greg Henderson (NZl) UnitedHealthcare
 43 Sjoerd van Ginneken (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 44 Artur Ershov (Rus) Gazprom-RusVelo
 45 James Gullen (GBr) JLT Condor
 46 Alexandr Shushemoin (Kaz) Attaque Team Gusto               13:43
 47 Calvin Watson (Aus) Aqua Blue Sport                        14:16
 48 Luke Rowe (GBr) Team Sky
 49 Jesper Asselman (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 50 Taco van der Hoorn (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 51 Michael Hepburn (Aus) Orica-Scott                          14:48
 52 Rob Power (Aus) Orica-Scott
 53 Angus Lyons (Aus) KordaMentha Real Estate
 54 Alistair Slater (GBr) JLT Condor                           16:30
 55 Nick van der Lijke (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij     17:19
 56 Jeroen Meijers (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 57 Oliver Kent-Spark (Aus) Drapac-Pat's Veg
 58 Jacob Kauffmann (Aus) NSW Institute of Sport
 59 Brad Evans (NZl) Drapac-Pat's Veg
 60 Sergey Nikolaev (Rus) Gazprom-RusVelo
 61 Rustom Lim (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippines
 62 Benjamin Hill (Aus) Attaque Team Gusto
 63 Nicholas Katsonis (Aus) Drapac-Pat's Veg
 64 Conor Dunne (Irl) Aqua Blue Sport
 65 Travis McCabe (USA) UnitedHealthcare                       18:38
 66 Edgar Nohales Neto (Spa) 7 Eleven Roadbike Philippines     18:52
 67 Joseph Cooper (NZl) IsoWhey Sports SwissWellness           19:00
 68 Tim Ariesen (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij            21:55
 69 Michel Kreder (Ned) Aqua Blue Sport
 70 Brenton Jones (Aus) JLT Condor
 71 Joshua Taylor (Aus) NSW Institute of Sport
 72 Kaden Groves (Aus) St George
 73 Anthony Giacoppo (Aus) IsoWhey Sports SwissWellness
 74 Aleksei Tcatevich (Rus) Gazprom-RusVelo
 75 Peter Koning (Ned) Aqua Blue Sport
 76 Hamish Schreurs (NZl) Reprezentacja Nowej Zelandii
 77 Taylor Gunman (NZl) Reprezentacja Nowej Zelandii
 78 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom-RusVelo
 79 Adrian Hegyvary (USA) UnitedHealthcare
 80 Ayden Toovey (Aus) NSW Institute of Sport
 81 Patrick Sharpe (Aus) St George
 82 Marcelo Felipe (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippines
 83 Guy Kalma (NZl) Attaque Team Gusto
 84 Aaron Gate (NZl) Aqua Blue Sport                           23:17
 85 Matthew Zenovich (NZl) Reprezentacja Nowej Zelandii
 86 Alex Frame (NZl) JLT Condor
 87 James Fouche (NZl) Reprezentacja Nowej Zelandii
 88 Ivan Savitckii (Rus) Gazprom-RusVelo
 89 Leigh Howard (Aus) Aqua Blue Sport
 90 Mark John Lexer Galedo (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippines
 91 Ian Stannard (GBr) Team Sky
 92 Philip Martz (USA) Attaque Team Gusto                      24:00
 93 Josh Berry (Aus) 7 Eleven Roadbike Philippines             24:36
 94 Sam Bewley (NZl) Orica-Scott                               25:43
 95 Jesse Kerrison (Aus) IsoWhey Sports SwissWellness          26:17
 96 Darcy Ellerm-Norton (NZl) St George
 97 Mathew Ross (Aus) Drapac-Pat's Veg
 98 Danny van Poppel (Ned) Team Sky                            30:20
 99 Craig Evers (Aus) 7 Eleven Roadbike Philippines            31:53
100 Kirill Sveshnikov (Rus) Gazprom-RusVelo                    36:09
101 Alex Wohler (Aus) NSW Institute of Sport                   37:19
102 Thomas Hubbard (NZl) St George                             37:30
103 Jay Dutton (Aus) St George
DNF Tom Robinson (Aus) NSW Institute of Sport
Klasyfikacja generalna po 1. etapie

  1 Damien Howson (Aus) Orica-Scott                          4:36:32
  2 Jai Hindley (Aus) KordaMentha Real Estate                  00:38
  3 Kenny Elissonde (Fra) Team Sky                             00:53
  4 Michael Storer (Aus) KordaMentha Real Estate               01:10
  5 Chris Froome (GBr) Team Sky                                01:12
  6 Cameron Meyer (Aus) KordaMentha Real Estate                01:13
  7 Lucas Hamilton (Aus) KordaMentha Real Estate
  8 Nathan Earle (Aus) KordaMentha Real Estate                 01:15
  9 Jhoan Esteban Chaves Rubio (Col) Orica-Scott
 10 Timothy Roe (Aus) IsoWhey Sports SwissWellness             01:17
 11 Ian Bibby (GBr) JLT Condor                                 01:26
 12 Janier Alexis Acevedo Calle (Col) UnitedHealthcare         01:28
 13 Edmund Bradbury (GBr) JLT Condor                           01:35
 14 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare                     01:40
 15 Sebastian Henao Gomez (Col) Team Sky                       01:43
 16 Cameron Bayly (Aus) IsoWhey Sports SwissWellness           01:45
 17 Jesse Featonby (Aus) Drapac-Pat's Veg                      01:56
 18 Lachlan Norris (Aus) UnitedHealthcare                      01:57
 19 Alistair Donohoe (Aus) Attaque Team Gusto                  02:04
 20 Benjamin Dyball (Aus) St George                            02:30
 21 Simon Gerrans (Aus) Orica-Scott                            02:41
 22 Scott Bowden (Aus) IsoWhey Sports SwissWellness            03:22
 23 Dylan Sunderland (Aus) NSW Institute of Sport              03:43
 24 Pavel Brutt (Rus) Gazprom-RusVelo                          03:44
 25 Lawrence Warbasse (USA) Aqua Blue Sport                    04:26
 26 Daniel Fitter (Aus) NSW Institute of Sport                 04:39
 27 Jason Christie (NZl) Reprezentacja Nowej Zelandii          04:51
 28 Martijn Tusveld (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij        05:39
 29 Sam Dobbs (NZl) Reprezentacja Nowej Zelandii               06:37
 30 Steve Lampier (GBr) JLT Condor                             07:08
 31 Robbie Hucker (Aus) IsoWhey Sports SwissWellness           07:31
 32 Mario Vogt (Ger) Attaque Team Gusto
 33 Jesse Ewart (Aus) 7 Eleven Roadbike Philippines            07:46
 34 Samuel Jenner (Aus) KordaMentha Real Estate                07:51
 35 James Oram (NZl) Reprezentacja Nowej Zelandii              08:24
 36 Tanner Putt (USA) UnitedHealthcare                         08:28
 37 Mitch Docker (Aus) Orica-Scott                             08:30
 38 Cyrus Monk (Aus) Drapac-Pat's Veg                          10:35
 39 Drew Morey (Aus) Drapac-Pat's Veg
 40 Timothy Guy (Aus) Attaque Team Gusto                       10:40
 41 Greg Henderson (NZl) UnitedHealthcare                      11:36
 42 Sjoerd van Ginneken (Ned) Roompot - Nederlandse Loteri     11:37
 43 Brodie Talbot (Aus) St George
 44 James Gullen (GBr) JLT Condor                              11:39
 45 Artur Ershov (Rus) Gazprom-RusVelo
 46 Alexandr Shushemoin (Kaz) Attaque Team Gusto               13:52
 47 Luke Rowe (GBr) Team Sky                                   14:14
 48 Taco van der Hoorn (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij     14:17
 49 Calvin Watson (Aus) Aqua Blue Sport                        14:20
 50 Jesper Asselman (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij        14:22
 51 Michael Hepburn (Aus) Orica-Scott                          14:44
 52 Angus Lyons (Aus) KordaMentha Real Estate                  14:50
 53 Rob Power (Aus) Orica-Scott
 54 Alistair Slater (GBr) JLT Condor                           16:32
 55 Jacob Kauffmann (Aus) NSW Institute of Sport               17:13
 56 Brad Evans (NZl) Drapac-Pat's Veg                          17:19
 57 Benjamin Hill (Aus) Attaque Team Gusto                     17:20
 58 Jeroen Meijers (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij         17:21
 59 Conor Dunne (Irl) Aqua Blue Sport                          17:24
 60 Nicholas Katsonis (Aus) Drapac-Pat's Veg                   17:26
 61 Oliver Kent-Spark (Aus) Drapac-Pat's Veg                   17:27
 62 Nick van der Lijke (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 63 Sergey Nikolaev (Rus) Gazprom-RusVelo                      17:29
 64 Rustom Lim (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippines             17:33
 65 Travis McCabe (USA) UnitedHealthcare                       18:36
 66 Joseph Cooper (NZl) IsoWhey Sports SwissWellness           18:58
 67 Edgar Nohales Neto (Spa) 7 Eleven Roadbike Philippines     19:09
 68 Brenton Jones (Aus) JLT Condor                             21:50
 69 Anthony Giacoppo (Aus) IsoWhey Sports SwissWellness        21:52
 70 Ayden Toovey (Aus) NSW Institute of Sport                  21:55
 71 Adrian Hegyvary (USA) UnitedHealthcare                     21:57
 72 Tim Ariesen (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij            21:58
 73 Peter Koning (Ned) Aqua Blue Sport
 74 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom-RusVelo
 75 Guy Kalma (NZl) Attaque Team Gusto
 76 Joshua Taylor (Aus) NSW Institute of Sport
 77 Hamish Schreurs (NZl) Reprezentacja Nowej Zelandii         21:59
 78 Kaden Groves (Aus) St George                               22:00
 79 Patrick Sharpe (Aus) St George
 80 Michel Kreder (Ned) Aqua Blue Sport                        22:01
 81 Taylor Gunman (NZl) Reprezentacja Nowej Zelandii           22:02
 82 Aleksei Tcatevich (Rus) Gazprom-RusVelo
 83 Marcelo Felipe (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippines         22:07
 84 Alex Frame (NZl) JLT Condor                                23:12
 85 Leigh Howard (Aus) Aqua Blue Sport                         23:14
 86 Aaron Gate (NZl) Aqua Blue Sport                           23:16
 87 James Fouche (NZl) Reprezentacja Nowej Zelandii            23:19
 88 Ivan Savitckii (Rus) Gazprom-RusVelo                       23:20
 89 Ian Stannard (GBr) Team Sky                                23:22
 90 Matthew Zenovich (NZl) Reprezentacja Nowej Zelandii        23:23
 91 Mark John Lexer Galedo (Phi) 7 Eleven Roadbike Philipp     23:34
 92 Philip Martz (USA) Attaque Team Gusto                      24:08
 93 Josh Berry (Aus) 7 Eleven Roadbike Philippines             24:50
 94 Sam Bewley (NZl) Orica-Scott                               25:42
 95 Jesse Kerrison (Aus) IsoWhey Sports SwissWellness          26:14
 96 Darcy Ellerm-Norton (NZl) St George                        26:18
 97 Mathew Ross (Aus) Drapac-Pat's Veg                         26:31
 98 Danny van Poppel (Ned) Team Sky                            30:14
 99 Craig Evers (Aus) 7 Eleven Roadbike Philippines            32:17
100 Kirill Sveshnikov (Rus) Gazprom-RusVelo                    36:14
101 Alex Wohler (Aus) NSW Institute of Sport                   37:22
102 Thomas Hubbard (NZl) St George                             37:38
103 Jay Dutton (Aus) St George                                 37:39