pro-cycling.org
Volta a la Comunitat Valenciana 2017 - 2. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-02-02 18:57:36), kat. 2.1 (SPA); 180.6km (Alicante – Denia); 2 lutego 2017. 

  1 Tony Martin (Ger) Katusha-Alpecin                    4:44:35
  2 Pim Ligthart (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij       00:11
  3 Primoz Roglic (Slo) Team LottoNl-Jumbo
  4 David De La Cruz (Spa) Quick-Step Floors
  5 Michele Scarponi (Ita) Astana Pro Team
  6 Amaro Antunes (Por) W52/FC Porto
  7 Nairo Quintana (Col) Movistar Team
  8 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team                00:19
  9 Philippe Gilbert (Bel) Quick-Step Floors
 10 Kristian Sbaragli (Ita) Dimension Data
 11 Magnus Cort Nielsen (Den) Orica-Scott
 12 Zdenek Stybar (Cze) Quick-Step Floors
 13 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale
 14 Enrique Sanz Unzue (Spa) Reprezentacja Hiszpanii
 15 Tobias Ludvigsson (Swe) FDJ
 16 Jan Tratnik (Slo) CCC Sprandi Polkowice
 17 Ben King (USA) Dimension Data
 18 Viacheslav Kuznetsov (Rus) Katusha-Alpecin
 19 Manuel Senni (Ita) BMC Racing Team
 20 Jesus Herrada (Spa) Movistar Team
 21 Jose Herrada (Spa) Movistar Team
 22 Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale
 23 Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale
 24 Merhawi Kudus (Eri) Dimension Data
 25 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team
 26 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team
 27 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team
 28 Andrey Amador (CRc) Movistar Team
 29 Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Euskadi Basque Country
 30 Christopher Juul Jensen (Den) Orica-Scott
 31 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 32 Romain Sicard (Fra) Direct Energie
 33 Daniel Martin (Irl) Quick-Step Floors
 34 David Lopez (Spa) Team Sky
 35 Dayer Quintana (Col) Movistar Team
 36 Jonathan Castroviejo (Spa) Movistar Team
 37 Alberto Losada (Spa) Katusha-Alpecin
 38 Steve Morabito (Swi) FDJ
 39 Maciej Paterski (Pol) CCC Sprandi Polkowice            00:27
 40 Rudy Molard (Fra) FDJ                                  00:40
 41 Jens Keukeleire (Bel) Orica-Scott
 42 Ivan Rovny (Rus) Gazprom – Rusvelo
 43 Thibaut Pinot (Fra) FDJ                                00:43
 44 Joaquim Silva (Por) W52/FC Porto                       00:47
 45 Ibai Salas Zorrozua (Spa) Burgos BH                    00:56
 46 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky
 47 Benjamin Perry (Can) Israel Cycling Academy
 48 Toms Skujins (Lat) Cannondale-Drapac
 49 Elmar Reinders (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 50 Wout Poels (Ned) Team Sky
 51 Jon Aberasturi Izaga (Spa) Team UKYO
 52 Samuel Caldeira (Por) W52/FC Porto
 53 José Manuel Díaz (Spa) Israel Cycling Academy
 54 Twan Castelijns (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 55 Philip Deignan (Irl) Team Sky
 56 Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team
 57 Victor De La Parte (Spa) Movistar Team
 58 Adriá Moreno Sala (Spa) Reprezentacja Hiszpanii
 59 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team
 60 Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin
 61 Felix Großschartner (Aut) CCC Sprandi Polkowice
 62 Martijn Keizer (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 63 Serge Pauwels (Bel) Dimension Data
 64 David Belda (Spa) Burgos BH
 65 Alexander Porsev (Rus) Gazprom – Rusvelo
 66 Sébastien Reichenbach (Swi) FDJ
 67 Lawson Craddock (USA) Cannondale-Drapac
 68 Jos Van Emden (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 69 Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 70 Julien Simon (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 71 Angel Rebollido (Spa) W52/FC Porto                     01:02
 72 Rui Vinhas (Por) W52/FC Porto
 73 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team             01:03
 74 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team
 75 Angelo Tulik (Fra) Direct Energie
 76 Antonio Molina (Spa) Caja Rural-Seguros RGA            01:40
 77 Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy          01:46
 78 Zakkari Dempster (Aus) Israel Cycling Academy
 79 Victor Campenaerts (Bel) Team LottoNl-Jumbo
 80 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis, Solutions Credits         01:49
 81 Cyril Gautier (Fra) AG2R La Mondiale
 82 Nathan Brown (USA) Cannondale-Drapac                   01:53
 83 Sep Vanmarcke (Bel) Cannondale-Drapac                  02:47
 84 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team                    03:13
 85 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team
 86 Gediminas Bagdonas (Ltu) AG2R La Mondiale
 87 Pavel Kochetkov (Rus) Katusha-Alpecin
 88 Julen Irizar Laskurain (Spa) Euskadi Basque Countr     03:48
 89 Imanol Estevez Salas (Spa) Euskadi Basque Country - Murias
 90 Sergei Chernetski (Rus) Astana Pro Team
 91 Stef Clement (Ned) Team LottoNl-Jumbo                  04:22
 92 Dennis Van Winden (Ned) Israel Cycling Academy
 93 Tyler Williams (USA) Israel Cycling Academy
 94 Simone Ponzi (Ita) CCC Sprandi Polkowice
 95 Davide Formolo (Ita) Cannondale-Drapac
 96 Matvey Mamykin (Rus) Katusha-Alpecin                   04:37
 97 Laurens De Plus (Bel) Quick-Step Floors                04:55
 98 Mathew Hayman (Aus) Orica-Scott                        05:13
 99 Pieter Weening (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
100 Daniel Moreno (Spa) Movistar Team                      05:29
101 Stefan Küng (Swi) BMC Racing Team                      05:59
102 Julien Morice (Fra) Direct Energie
103 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team
104 Yves Lampaert (Bel) Quick-Step Floors
105 Łukasz Wiśniowski (Pol) Team Sky
106 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky
107 Gustavo Veloso (Por) W52/FC Porto
108 Igor Anton (Spa) Dimension Data
109 Berden De Vries (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
110 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Team LottoNl-Jumbo
111 Peter Kennaugh (GBr) Team Sky
112 Michael Albasini (Swi) Orica-Scott
113 Thomas Scully (NZl) Cannondale-Drapac
114 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky
115 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom – Rusvelo
116 Benoit Vaugrenard (Fra) FDJ
117 António Carvalho (Por) W52/FC Porto
118 Oscar Pujol (Spa) Team UKYO
119 Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin
120 Niki Terpstra (Ned) Quick-Step Floors                  06:57
121 David Arroyo (Spa) Caja Rural-Seguros RGA              07:25
122 Hector Saez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
123 Tony Hurel (Fra) Direct Energie                        07:47
124 Bryan Coquard (Fra) Direct Energie
125 Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data
126 Sergio Pardilla (Spa) Caja Rural-Seguros RGA           08:57
127 Igor Merino Kortazar (Spa) Burgos BH
128 Coen Vermeltfoort (Ned) Roompot - Nederlandse Lote     08:59
129 Jérémy Roy (Fra) FDJ                                   12:00
130 William Bonnet (Fra) FDJ
131 Eduardo Llacer Gabarron (Spa) Reprezentacja Hiszpanii
132 Jaime Castrillo Zapater (Spa) Reprezentacja Hiszpanii
133 Ryan Mullen (Irl) Cannondale-Drapac
134 Raymond Kreder (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
135 Artem Ovechkin (Rus) Gazprom – Rusvelo
136 Adrien Petit (Fra) Direct Energie
137 Iljo Keisse (Bel) Quick-Step Floors
138 Etienne Van Empel (Ned) Roompot - Nederlandse Lote     12:03
139 Martijn Budding (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
140 Alexander Foliforov (Rus) Gazprom – Rusvelo
141 Luka Mezgec (Slo) Orica-Scott
142 Simon Yates (GBr) Orica-Scott
143 Adam Yates (GBr) Orica-Scott
144 Tom Bohli (Swi) BMC Racing Team
145 Sebastián Mora Vedri (Spa) Reprezentacja Hiszpanii
146 Raul Alarcon Garcia (Spa) W52/FC Porto
147 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale                 14:24
148 Rafael Reis (Por) Caja Rural-Seguros RGA
149 Marco Mathis (Ger) Katusha-Alpecin
150 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale
151 Marcin Białobłocki (Pol) CCC Sprandi Polkowice
152 Yoshimitsu Hiratsuka (Jpn) Team UKYO
153 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom – Rusvelo                14:52
154 Aitor Gonzales (Spa) Euskadi Basque Country - Muri     20:20
155 Julio Alberto Amores Palacios (Spa) Inteja Dominican
156 Diego Milan Jimenez (Dom) Inteja Dominican
157 Mikel Bizkarra Etxegibel (Spa) Euskadi Basque Country
158 Loic Chetout (Fra) Cofidis, Solutions Credits
159 Geoffrey Soupe (Fra) Cofidis, Solutions Credits
160 Antoine Duchesne (Can) Direct Energie
161 Aviv Yechzkel (Isr) Israel Cycling Academy
162 Tanzou Tokuda (Jpn) Team UKYO
163 Branislau Samoilau (Blr) CCC Sprandi Polkowice
164 Ivan Moreno Sanchez (Spa) Reprezentacja Hiszpanii
165 Daniel Teklehaimanot (Eri) Dimension Data
166 Wouter Wippert (Ned) Cannondale-Drapac
167 Be?at Txoperena Matxikote (Spa) Euskadi Basque Country
168 Bryan Nauleau (Fra) Direct Energie
169 Pablo Torres (Spa) Burgos BH
170 Albert Torres Barcelo (Spa) Inteja Dominican
171 Manuel Jimenez Garcia (Spa) Reprezentacja Hiszpanii
172 Jorge Cubero Galvez (Spa) Burgos BH
173 Daniel Lopez Parada (Spa) Burgos BH
174 Christopher Butler (USA) Caja Rural-Seguros RGA
175 Aydar Zakarin (Rus) Gazprom – Rusvelo
176 Benjami Prades (Spa) Team UKYO
177 Egoitz Fernandez Ayarzaguena (Spa) Team UKYO
178 Salvador Guardiola (Spa) Team UKYO
179 Daniel Navarro (Spa) Cofidis, Solutions Credits
180 Nacer Bouhanni (Fra) Cofidis, Solutions Credits
181 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis, Solutions Credits
182 Aritz Bagues Kalparsoro (Spa) Euskadi Basque Country
183 Oscar Rodriguez Garaicoechea (Spa) Euskadi Basque Country
184 Jonas Van Genechten (Bel) Cofidis, Solutions Credits
185 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice
186 Jonathan Lastra (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
DNF Adrien Niyonshuti (Rwa) Dimension Data
DNF Stijn Vandenbergh (Bel) AG2R La Mondiale
DNF Marcos Jurado Rodriguez (Spa) Burgos BH
DNF Oscar Linares Misioner (Spa) Burgos BH
DNF Juan Jose Cueto Montero (Dom) Inteja Dominican
DNF Ignacio Sarabia Diaz (Mex) Inteja Dominican
DNF Gregory Obando Brenes (CRc) Inteja Dominican
DNF William De Jesus Guzman Rosario (Dom) Inteja Dominican
DNF Rafael Marquez Raigon (Spa) Inteja Dominican
DNF Sergey Lagutin (Rus) Gazprom – Rusvelo
DNF Jason Lowndes (Aus) Israel Cycling Academy
DNF Eloy Teruel Rovira (Spa) Reprezentacja Hiszpanii
DNF Yusuke Hatanaka (Jpn) Team UKYO

Klasyfikacja generalna po 2. etapie:

  1 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team              5:28:11
  2 Manuel Senni (Ita) BMC Racing Team
  3 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team
  4 David Lopez (Spa) Team Sky                             00:21
  5 Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team                    00:37
  6 David De La Cruz (Spa) Quick-Step Floors               00:41
  7 Philippe Gilbert (Bel) Quick-Step Floors               00:49
  8 Zdenek Stybar (Cze) Quick-Step Floors
  9 Daniel Martin (Irl) Quick-Step Floors
 10 Nairo Quintana (Col) Movistar Team                     00:54
 11 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky                      00:58
 12 Wout Poels (Ned) Team Sky
 13 Philip Deignan (Irl) Team Sky
 14 Jesus Herrada (Spa) Movistar Team                      01:02
 15 Andrey Amador (CRc) Movistar Team
 16 Dayer Quintana (Col) Movistar Team
 17 Jonathan Castroviejo (Spa) Movistar Team
 18 Michele Scarponi (Ita) Astana Pro Team                 01:08
 19 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team                     01:16
 20 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team
 21 Tony Martin (Ger) Katusha-Alpecin                      01:23
 22 Tobias Ludvigsson (Swe) FDJ                            01:30
 23 Steve Morabito (Swi) FDJ
 24 Jose Herrada (Spa) Movistar Team                       01:36
 25 Victor De La Parte (Spa) Movistar Team                 01:39
 26 Jos Van Emden (Ned) Team LottoNl-Jumbo                 01:49
 27 Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 28 Rudy Molard (Fra) FDJ                                  01:51
 29 Viacheslav Kuznetsov (Rus) Katusha-Alpecin             01:52
 30 Alberto Losada (Spa) Katusha-Alpecin
 31 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team                    01:53
 32 Magnus Cort Nielsen (Den) Orica-Scott                  02:00
 33 Christopher Juul Jensen (Den) Orica-Scott
 34 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team
 35 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team
 36 Sébastien Reichenbach (Swi) FDJ                        02:07
 37 Jan Tratnik (Slo) CCC Sprandi Polkowice                02:15
 38 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 39 Jens Keukeleire (Bel) Orica-Scott                      02:21
 40 Maciej Paterski (Pol) CCC Sprandi Polkowice            02:23
 41 Ben King (USA) Dimension Data                          02:27
 42 Merhawi Kudus (Eri) Dimension Data
 43 Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin                    02:29
 44 Toms Skujins (Lat) Cannondale-Drapac                   02:34
 45 Lawson Craddock (USA) Cannondale-Drapac
 46 Victor Campenaerts (Bel) Team LottoNl-Jumbo            02:39
 47 Felix Großschartner (Aut) CCC Sprandi Polkowice        02:52
 48 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team                    02:54
 49 Romain Sicard (Fra) Direct Energie                     02:57
 50 Serge Pauwels (Bel) Dimension Data                     03:04
 51 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale                   03:12
 52 Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale
 53 Kristian Sbaragli (Ita) Dimension Data                 03:24
 54 Nathan Brown (USA) Cannondale-Drapac                   03:31
 55 Ivan Rovny (Rus) Gazprom – Rusvelo                     03:37
 56 Angelo Tulik (Fra) Direct Energie                      03:41
 57 Alexander Porsev (Rus) Gazprom – Rusvelo               03:53
 58 Julien Simon (Fra) Cofidis, Solutions Credits          03:54
 59 Pim Ligthart (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij       04:05
 60 Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Euskadi Basque Coun     04:09
 61 Amaro Antunes (Por) W52/FC Porto                       04:19
 62 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team             04:20
 63 Cyril Gautier (Fra) AG2R La Mondiale                   04:42
 64 Sergei Chernetski (Rus) Astana Pro Team                04:45
 65 Pavel Kochetkov (Rus) Katusha-Alpecin                  04:46
 66 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis, Solutions Credits         04:47
 67 Joaquim Silva (Por) W52/FC Porto                       04:55
 68 Elmar Reinders (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij     04:56
 69 Samuel Caldeira (Por) W52/FC Porto                     05:04
 70 Ibai Salas Zorrozua (Spa) Burgos BH                    05:05
 71 David Belda (Spa) Burgos BH
 72 Rui Vinhas (Por) W52/FC Porto                          05:10
 73 Antonio Molina (Spa) Caja Rural-Seguros RGA            05:11
 74 Enrique Sanz Unzue (Spa) Reprezentacja Hiszpanii       05:13
 75 Stef Clement (Ned) Team LottoNl-Jumbo                  05:15
 76 Laurens De Plus (Bel) Quick-Step Floors                05:25
 77 Stefan Küng (Swi) BMC Racing Team                      05:40
 78 Adriá Moreno Sala (Spa) Reprezentacja Hiszpanii        05:50
 79 Davide Formolo (Ita) Cannondale-Drapac                 06:00
 80 Łukasz Wiśniowski (Pol) Team Sky                       06:01
 81 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky
 82 Gediminas Bagdonas (Ltu) AG2R La Mondiale              06:06
 83 Yves Lampaert (Bel) Quick-Step Floors                  06:29
 84 Benjamin Perry (Can) Israel Cycling Academy            06:34
 85 José Manuel Díaz (Spa) Israel Cycling Academy
 86 Jon Aberasturi Izaga (Spa) Team UKYO                   06:51
 87 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Team LottoNl-Jumbo         06:52
 88 Mathew Hayman (Aus) Orica-Scott                        06:54
 89 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team                   06:56
 90 Benoit Vaugrenard (Fra) FDJ                            07:10
 91 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky                         07:23
 92 Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy          07:24
 93 Zakkari Dempster (Aus) Israel Cycling Academy
 94 Daniel Moreno (Spa) Movistar Team
 95 Niki Terpstra (Ned) Quick-Step Floors                  07:27
 96 Sep Vanmarcke (Bel) Cannondale-Drapac                  07:31
 97 Angel Rebollido (Spa) W52/FC Porto                     07:33
 98 Thomas Scully (NZl) Cannondale-Drapac                  07:37
 99 Julen Irizar Laskurain (Spa) Euskadi Basque Countr     07:38
100 Imanol Estevez Salas (Spa) Euskadi Basque Country 
101 Thibaut Pinot (Fra) FDJ                                07:40
102 Michael Albasini (Swi) Orica-Scott
103 Igor Anton (Spa) Dimension Data                        08:07
104 Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale                   08:28
105 Twan Castelijns (Ned) Team LottoNl-Jumbo               08:33
106 Primoz Roglic (Slo) Team LottoNl-Jumbo                 08:38
107 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom – Rusvelo                08:56
108 Pieter Weening (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij     09:13
109 Martijn Keizer (Ned) Team LottoNl-Jumbo                09:27
110 Berden De Vries (Ned) Roompot - Nederlandse Loteri     09:59
111 Dennis Van Winden (Ned) Israel Cycling Academy         10:00
112 Tyler Williams (USA) Israel Cycling Academy
113 Gustavo Veloso (Por) W52/FC Porto                      10:07
114 António Carvalho (Por) W52/FC Porto
115 Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data                    10:15
116 Tony Hurel (Fra) Direct Energie                        10:25
117 Bryan Coquard (Fra) Direct Energie
118 Matvey Mamykin (Rus) Katusha-Alpecin                   10:30
119 Peter Kennaugh (GBr) Team Sky                          10:53
120 David Arroyo (Spa) Caja Rural-Seguros RGA              10:56
121 Hector Saez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
122 Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin                     11:52
123 Oscar Pujol (Spa) Team UKYO                            11:54
124 Sergio Pardilla (Spa) Caja Rural-Seguros RGA           12:28
125 Simone Ponzi (Ita) CCC Sprandi Polkowice               12:51
126 Coen Vermeltfoort (Ned) Roompot - Nederlandse Lote     12:59
127 Igor Merino Kortazar (Spa) Burgos BH                   13:06
128 Jérémy Roy (Fra) FDJ                                   13:11
129 Julien Morice (Fra) Direct Energie                     13:26
130 Tom Bohli (Swi) BMC Racing Team                        13:29
131 Ryan Mullen (Irl) Cannondale-Drapac                    13:38
132 Luka Mezgec (Slo) Orica-Scott                          13:44
133 Simon Yates (GBr) Orica-Scott
134 Adam Yates (GBr) Orica-Scott
135 William Bonnet (Fra) FDJ                               14:34
136 Artem Ovechkin (Rus) Gazprom – Rusvelo                 14:57
137 Alexander Foliforov (Rus) Gazprom – Rusvelo            15:03
138 Raymond Kreder (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij     16:00
139 Martijn Budding (Ned) Roompot - Nederlandse Loteri     16:03
140 Raul Alarcon Garcia (Spa) W52/FC Porto                 16:11
141 Marcin Białobłocki (Pol) CCC Sprandi Polkowice         16:20
142 Eduardo Llacer Gabarron (Spa) Reprezentacja Hiszpanii  16:54
143 Jaime Castrillo Zapater (Spa) Reprezentacja Hiszpanii
144 Sebastián Mora Vedri (Spa) Reprezentacja Hiszpanii     16:57
145 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale                 17:17
146 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale
147 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom – Rusvelo                17:49
148 Rafael Reis (Por) Caja Rural-Seguros RGA               17:55
149 Adrien Petit (Fra) Direct Energie                      19:22
150 Iljo Keisse (Bel) Quick-Step Floors                    19:28
151 Marco Mathis (Ger) Katusha-Alpecin                     20:17
152 Yoshimitsu Hiratsuka (Jpn) Team UKYO                   20:19
153 Branislau Samoilau (Blr) CCC Sprandi Polkowice         22:16
154 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice
155 Daniel Teklehaimanot (Eri) Dimension Data              22:28
156 Antoine Duchesne (Can) Direct Energie                  22:58
157 Bryan Nauleau (Fra) Direct Energie
158 Etienne Van Empel (Ned) Roompot - Nederlandse Lote     23:04
159 Aydar Zakarin (Rus) Gazprom – Rusvelo                  23:17
160 Geoffrey Soupe (Fra) Cofidis, Solutions Credits        23:18
161 Daniel Navarro (Spa) Cofidis, Solutions Credits
162 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis, Solutions Credits
163 Loic Chetout (Fra) Cofidis, Solutions Credits          23:47
164 Jonathan Lastra (Spa) Caja Rural-Seguros RGA           23:51
165 Aitor Gonzales (Spa) Euskadi Basque Country            24:10
166 Mikel Bizkarra Etxegibel (Spa) Euskadi Basque 
167 Oscar Rodriguez Garaicoechea (Spa) Euskadi Basque 
168 Pablo Torres (Spa) Burgos BH                           24:29
169 Jorge Cubero Galvez (Spa) Burgos BH
170 Ivan Moreno Sanchez (Spa) Reprezentacja Hiszpanii      25:14
171 Manuel Jimenez Garcia (Spa) Reprezentacja Hiszpanii
172 Wouter Wippert (Ned) Cannondale-Drapac                 25:46
173 Nacer Bouhanni (Fra) Cofidis, Solutions Credits        25:55
174 Aviv Yechzkel (Isr) Israel Cycling Academy             25:58
175 Tanzou Tokuda (Jpn) Team UKYO                          26:15
176 Benjami Prades (Spa) Team UKYO
177 Egoitz Fernandez Ayarzaguena (Spa) Team UKYO
178 Salvador Guardiola (Spa) Team UKYO
179 Jonas Van Genechten (Bel) Cofidis, Solutions Credi     26:21
180 Aritz Bagues Kalparsoro (Spa) Euskadi Basque Count     26:49
181 Julio Alberto Amores Palacios (Spa) Inteja Dominic     27:16
182 Albert Torres Barcelo (Spa) Inteja Dominican
183 Daniel Lopez Parada (Spa) Burgos BH                    27:28
184 Benat Txoperena Matxikote (Spa) Euskadi Basque Cou     27:32
185 Diego Milan Jimenez (Dom) Inteja Dominican             27:34
186 Christopher Butler (USA) Caja Rural-Seguros RGA        31:25