pro-cycling.org
Herald Sun Tour 2017 - 2. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-02-03 12:19:56), kat. 2.1 (AUS); 165.6km (Mt Beauty – Beechworth); 3 lutego 2017. 

  1 Luke Rowe (GBr) Team Sky                                 4:08:23
  2 Conor Dunne (Irl) Aqua Blue Sport                          00:33
  3 Tanner Putt (USA) UnitedHealthcare                         00:56
  4 Robbie Hucker (Aus) IsoWhey Sports SwissWellness           00:57
  5 Steve Lampier (GBr) JLT Condor
  6 Cameron Meyer (Aus) KordaMentha Real Estate                01:12
  7 Martijn Tusveld (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij        01:17
  8 Janier Alexis Acevedo Calle (Col) UnitedHealthcare
  9 Ian Bibby (GBr) JLT Condor
 10 Lucas Hamilton (Aus) KordaMentha Real Estate
 11 Alistair Donohoe (Aus) Attaque Team Gusto
 12 Nathan Earle (Aus) KordaMentha Real Estate
 13 Dylan Sunderland (Aus) NSW Institute of Sport
 14 Ivan Savitckii (Rus) Gazprom–RusVelo
 15 Cyrus Monk (Aus) Drapac–Pat's Veg
 16 Aleksei Tcatevich (Rus) Gazprom–RusVelo
 17 Edmund Bradbury (GBr) JLT Condor
 18 Lachlan Norris (Aus) UnitedHealthcare
 19 Timothy Roe (Aus) IsoWhey Sports SwissWellness
 20 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare
 21 Chris Froome (GBr) Team Sky
 22 Jason Christie (NZl) New Zealand
 23 Damien Howson (Aus) Orica-Scott
 24 Michael Storer (Aus) KordaMentha Real Estate
 25 Jhoan Esteban Chaves Rubio (Col) Orica-Scott
 26 Tim Ariesen (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij
 27 Kenny Elissonde (Fra) Team Sky
 28 Pavel Brutt (Rus) Gazprom–RusVelo
 29 Benjamin Dyball (Aus) St George
 30 Jai Hindley (Aus) KordaMentha Real Estate
 31 Jesse Featonby (Aus) Drapac–Pat's Veg
 32 James Oram (NZl) New Zealand
 33 Cameron Bayly (Aus) IsoWhey Sports SwissWellness
 34 Sebastian Henao Gomez (Col) Team Sky
 35 Nicholas Katsonis (Aus) Drapac–Pat's Veg                   01:25
 36 Mario Vogt (Ger) Attaque Team Gusto                        03:50
 37 Jacob Kauffmann (Aus) NSW Institute of Sport
 38 Marcelo Felipe (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippines
 39 Aaron Gate (NZl) Aqua Blue Sport                           03:54
 40 Scott Bowden (Aus) IsoWhey Sports SwissWellness
 41 Daniel Fitter (Aus) NSW Institute of Sport
 42 Jesse Ewart (Aus) 7 Eleven Roadbike Philippines
 43 Jesper Asselman (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij
 44 Travis McCabe (USA) UnitedHealthcare
 45 Sjoerd van Ginneken (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij
 46 Taco van der Hoorn (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij
 47 Lawrence Warbasse (USA) Aqua Blue Sport
 48 Sam Dobbs (NZl) New Zealand                                06:03
 49 Alexandr Shushemoin (Kaz) Attaque Team Gusto
 50 Timothy Guy (Aus) Attaque Team Gusto
 51 Michael Hepburn (Aus) Orica-Scott
 52 Rustom Lim (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippines
 53 Nick van der Lijke (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij
 54 Jeroen Meijers (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij
 55 James Gullen (GBr) JLT Condor
 56 Sergey Nikolaev (Rus) Gazprom–RusVelo
 57 Michel Kreder (Ned) Aqua Blue Sport
 58 Alistair Slater (GBr) JLT Condor
 59 Brad Evans (NZl) Drapac–Pat's Veg
 60 Taylor Gunman (NZl) New Zealand
 61 Guy Kalma (NZl) Attaque Team Gusto
 62 Simon Gerrans (Aus) Orica-Scott
 63 Greg Henderson (NZl) UnitedHealthcare
 64 Mark John Lexer Galedo (Phi) 7 Eleven Roadbike Philipp     06:31
 65 Artur Ershov (Rus) Gazprom–RusVelo
 66 Ian Stannard (GBr) Team Sky
 67 Drew Morey (Aus) Drapac–Pat's Veg
 68 Edgar Nohales Neto (Spa) 7 Eleven Roadbike Philippines
 69 Mathew Ross (Aus) Drapac–Pat's Veg
 70 Oliver Kent-Spark (Aus) Drapac–Pat's Veg
 71 Calvin Watson (Aus) Aqua Blue Sport
 72 Samuel Jenner (Aus) KordaMentha Real Estate
 73 Danny van Poppel (Ned) Team Sky
 74 Anthony Giacoppo (Aus) IsoWhey Sports SwissWellness
 75 James Fouche (NZl) New Zealand
 76 Brodie Talbot (Aus) St George
 77 Patrick Sharpe (Aus) St George
 78 Ayden Toovey (Aus) NSW Institute of Sport
 79 Joseph Cooper (NZl) IsoWhey Sports SwissWellness
 80 Jesse Kerrison (Aus) IsoWhey Sports SwissWellness          09:16
 81 Brenton Jones (Aus) JLT Condor
 82 Alex Frame (NZl) JLT Condor
 83 Matthew Zenovich (NZl) New Zealand                         10:31
 84 Rob Power (Aus) Orica-Scott
 85 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom–RusVelo
 86 Josh Berry (Aus) 7 Eleven Roadbike Philippines             14:51
 87 Philip Martz (USA) Attaque Team Gusto
 88 Darcy Ellerm-Norton (NZl) St George
 89 Kaden Groves (Aus) St George
 90 Thomas Hubbard (NZl) St George
 91 Benjamin Hill (Aus) Attaque Team Gusto
 92 Mitch Docker (Aus) Orica-Scott
 93 Sam Bewley (NZl) Orica-Scott
 94 Craig Evers (Aus) 7 Eleven Roadbike Philippines
 95 Peter Koning (Ned) Aqua Blue Sport
 96 Leigh Howard (Aus) Aqua Blue Sport
 97 Jay Dutton (Aus) St George
 98 Alex Wohler (Aus) NSW Institute of Sport
 99 Adrian Hegyvary (USA) UnitedHealthcare
100 Hamish Schreurs (NZl) New Zealand
101 Angus Lyons (Aus) KordaMentha Real Estate
102 Joshua Taylor (Aus) NSW Institute of Sport
103 Kirill Sveshnikov (Rus) Gazprom–RusVelo

Klasyfikacja generalna po 2. etapie:

  1 Damien Howson (Aus) Orica-Scott                          8:46:12
  2 Jai Hindley (Aus) KordaMentha Real Estate                  00:38
  3 Kenny Elissonde (Fra) Team Sky                             00:53
  4 Cameron Meyer (Aus) KordaMentha Real Estate                01:08
  5 Michael Storer (Aus) KordaMentha Real Estate               01:10
  6 Chris Froome (GBr) Team Sky                                01:12
  7 Lucas Hamilton (Aus) KordaMentha Real Estate               01:13
  8 Nathan Earle (Aus) KordaMentha Real Estate                 01:15
  9 Jhoan Esteban Chaves Rubio (Col) Orica-Scott
 10 Timothy Roe (Aus) IsoWhey Sports SwissWellness             01:17
 11 Ian Bibby (GBr) JLT Condor                                 01:26
 12 Janier Alexis Acevedo Calle (Col) UnitedHealthcare         01:28
 13 Edmund Bradbury (GBr) JLT Condor                           01:35
 14 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare                     01:40
 15 Sebastian Henao Gomez (Col) Team Sky                       01:43
 16 Cameron Bayly (Aus) IsoWhey Sports SwissWellness           01:45
 17 Jesse Featonby (Aus) Drapac–Pat's Veg                      01:56
 18 Lachlan Norris (Aus) UnitedHealthcare                      01:57
 19 Alistair Donohoe (Aus) Attaque Team Gusto                  02:04
 20 Benjamin Dyball (Aus) St George                            02:30
 21 Dylan Sunderland (Aus) NSW Institute of Sport              03:43
 22 Pavel Brutt (Rus) Gazprom–RusVelo                          03:44
 23 Jason Christie (NZl) New Zealand                           04:51
 24 Martijn Tusveld (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij        05:39
 25 Scott Bowden (Aus) IsoWhey Sports SwissWellness            05:59
 26 Steve Lampier (GBr) JLT Condor                             06:46
 27 Lawrence Warbasse (USA) Aqua Blue Sport                    07:03
 28 Robbie Hucker (Aus) IsoWhey Sports SwissWellness           07:07
 29 Daniel Fitter (Aus) NSW Institute of Sport                 07:16
 30 Simon Gerrans (Aus) Orica-Scott                            07:27
 31 Tanner Putt (USA) UnitedHealthcare                         08:03
 32 James Oram (NZl) New Zealand                               08:24
 33 Mario Vogt (Ger) Attaque Team Gusto                        10:04
 34 Jesse Ewart (Aus) 7 Eleven Roadbike Philippines            10:23
 35 Cyrus Monk (Aus) Drapac–Pat's Veg                          10:35
 36 Sam Dobbs (NZl) New Zealand                                11:23
 37 Luke Rowe (GBr) Team Sky                                   12:47
 38 Samuel Jenner (Aus) KordaMentha Real Estate                13:05
 39 Sjoerd van Ginneken (Ned) Roompot – Nederlandse Loteri     14:14
 40 Timothy Guy (Aus) Attaque Team Gusto                       15:26
 41 Drew Morey (Aus) Drapac–Pat's Veg                          15:49
 42 Greg Henderson (NZl) UnitedHealthcare                      16:22
 43 James Gullen (GBr) JLT Condor                              16:25
 44 Conor Dunne (Irl) Aqua Blue Sport                          16:34
 45 Brodie Talbot (Aus) St George                              16:51
 46 Artur Ershov (Rus) Gazprom–RusVelo                         16:53
 47 Taco van der Hoorn (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij     16:54
 48 Jesper Asselman (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij        16:59
 49 Nicholas Katsonis (Aus) Drapac–Pat's Veg                   17:34
 50 Alexandr Shushemoin (Kaz) Attaque Team Gusto               18:38
 51 Michael Hepburn (Aus) Orica-Scott                          19:30
 52 Calvin Watson (Aus) Aqua Blue Sport                        19:34
 53 Jacob Kauffmann (Aus) NSW Institute of Sport               19:40
 54 Travis McCabe (USA) UnitedHealthcare                       21:13
 55 Alistair Slater (GBr) JLT Condor                           21:18
 56 Tim Ariesen (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij            21:58
 57 Aleksei Tcatevich (Rus) Gazprom–RusVelo                    22:02
 58 Mitch Docker (Aus) Orica-Scott                             22:04
 59 Brad Evans (NZl) Drapac–Pat's Veg                          22:05
 60 Jeroen Meijers (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij         22:07
 61 Nick van der Lijke (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij     22:13
 62 Sergey Nikolaev (Rus) Gazprom–RusVelo                      22:15
 63 Rustom Lim (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippines             22:19
 64 Oliver Kent-Spark (Aus) Drapac–Pat's Veg                   22:41
 65 Ivan Savitckii (Rus) Gazprom–RusVelo                       23:20
 66 Rob Power (Aus) Orica-Scott                                24:04
 67 Joseph Cooper (NZl) IsoWhey Sports SwissWellness           24:12
 68 Edgar Nohales Neto (Spa) 7 Eleven Roadbike Philippines     24:23
 69 Marcelo Felipe (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippines         24:40
 70 Aaron Gate (NZl) Aqua Blue Sport                           25:53
 71 Guy Kalma (NZl) Attaque Team Gusto                         26:44
 72 Michel Kreder (Ned) Aqua Blue Sport                        26:47
 73 Taylor Gunman (NZl) New Zealand                            26:48
 74 Anthony Giacoppo (Aus) IsoWhey Sports SwissWellness        27:06
 75 Ayden Toovey (Aus) NSW Institute of Sport                  27:09
 76 Patrick Sharpe (Aus) St George                             27:14
 77 Angus Lyons (Aus) KordaMentha Real Estate                  28:24
 78 James Fouche (NZl) New Zealand                             28:33
 79 Ian Stannard (GBr) Team Sky                                28:36
 80 Mark John Lexer Galedo (Phi) 7 Eleven Roadbike Philipp     28:48
 81 Brenton Jones (Aus) JLT Condor                             29:49
 82 Benjamin Hill (Aus) Attaque Team Gusto                     30:54
 83 Alex Frame (NZl) JLT Condor                                31:11
 84 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom–RusVelo                       31:12
 85 Mathew Ross (Aus) Drapac–Pat's Veg                         31:45
 86 Matthew Zenovich (NZl) New Zealand                         32:37
 87 Jesse Kerrison (Aus) IsoWhey Sports SwissWellness          34:13
 88 Danny van Poppel (Ned) Team Sky                            35:28
 89 Adrian Hegyvary (USA) UnitedHealthcare                     35:31
 90 Peter Koning (Ned) Aqua Blue Sport                         35:32
 91 Joshua Taylor (Aus) NSW Institute of Sport
 92 Hamish Schreurs (NZl) New Zealand                          35:33
 93 Kaden Groves (Aus) St George                               35:34
 94 Leigh Howard (Aus) Aqua Blue Sport                         36:48
 95 Philip Martz (USA) Attaque Team Gusto                      37:42
 96 Josh Berry (Aus) 7 Eleven Roadbike Philippines             38:24
 97 Sam Bewley (NZl) Orica-Scott                               39:16
 98 Darcy Ellerm-Norton (NZl) St George                        39:52
 99 Craig Evers (Aus) 7 Eleven Roadbike Philippines            45:51
100 Kirill Sveshnikov (Rus) Gazprom–RusVelo                    49:48
101 Alex Wohler (Aus) NSW Institute of Sport                   50:56
102 Thomas Hubbard (NZl) St George                             51:12
103 Jay Dutton (Aus) St George                                 51:13