pro-cycling.org
Volta a la Comunitat Valenciana 2017 - 3. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Tomasz Bojanowski (2017-02-03 20:35:42), 2.1 (ESP); 161 km; 3 lutego 2017. 

  1 Magnus Cort Nielsen (Den) Orica-Scott                  3:49:02
  2 Nacer Bouhanni (Fra) Cofidis, Solutions Credits
  3 Bryan Coquard (Fra) Direct Energie
  4 Yves Lampaert (Bel) Quick-Step Floors
  5 Enrique Sanz Unzue (Spa) Spain
  6 Samuel Caldeira (Por) W52/FC Porto
  7 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale
  8 Zakkari Dempster (Aus) Israel Cycling Academy
  9 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team
 10 Viacheslav Kuznetsov (Rus) Katusha-Alpecin
 11 Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy
 12 Zdenek Stybar (Cze) Quick-Step Floors
 13 Sep Vanmarcke (Bel) Cannondale-Drapac
 14 Gediminas Bagdonas (Ltu) AG2R La Mondiale
 15 Wouter Wippert (Ned) Cannondale-Drapac
 16 Coen Vermeltfoort (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 17 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky
 18 Wout Poels (Ned) Team Sky
 19 Kristian Sbaragli (Ita) Dimension Data
 20 Geoffrey Soupe (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 21 Merhawi Kudus (Eri) Dimension Data
 22 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team
 23 Jens Keukeleire (Bel) Orica-Scott
 24 Nairo Quintana (Col) Movistar Team
 25 Jonas Van Genechten (Bel) Cofidis, Solutions Credits
 26 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team
 27 Philippe Gilbert (Bel) Quick-Step Floors
 28 Michele Scarponi (Ita) Astana Pro Team                   00:07
 29 Tobias Ludvigsson (Swe) FDJ
 30 Manuel Senni (Ita) BMC Racing Team
 31 Dayer Quintana (Col) Movistar Team
 32 David De La Cruz (Spa) Quick-Step Floors
 33 Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Euskadi Basque
 34 Raul Alarcon Garcia (Spa) W52/FC Porto
 35 Angelo Tulik (Fra) Direct Energie
 36 Ivan Rovny (Rus) Gazprom – Rusvelo
 37 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team
 38 Andrey Amador (CRc) Movistar Team
 39 Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale
 40 Maciej Paterski (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 41 Rudy Molard (Fra) FDJ
 42 Alexander Porsev (Rus) Gazprom – Rusvelo
 43 Pim Ligthart (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 44 Lawson Craddock (USA) Cannondale-Drapac
 45 Serge Pauwels (Bel) Dimension Data
 46 Elmar Reinders (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 47 Dennis Van Winden (Ned) Israel Cycling Academy
 48 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team
 49 Laurens De Plus (Bel) Quick-Step Floors
 50 Łukasz Wisniowski (Pol) Team Sky
 51 Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale
 52 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team
 53 Victor Campenaerts (Bel) Team LottoNl-Jumbo
 54 Daniel Teklehaimanot (Eri) Dimension Data
 55 Sergei Chernetski (Rus) Astana Pro Team
 56 Raymond Kreder (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 57 Ben King (USA) Dimension Data
 58 Amaro Antunes (Por) W52/FC Porto
 59 Jesus Herrada (Spa) Movistar Team
 60 Jonathan Castroviejo (Spa) Movistar Team
 61 David Lopez (Spa) Team Sky
 62 Victor De La Parte (Spa) Movistar Team
 63 Steve Morabito (Swi) FDJ
 64 Antonio Molina (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 65 Philip Deignan (Irl) Team Sky
 66 Christopher Juul Jensen (Den) Orica-Scott
 67 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 68 Ryan Mullen (Irl) Cannondale-Drapac
 69 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky
 70 Sébastien Reichenbach (Swi) FDJ
 71 William Bonnet (Fra) FDJ
 72 Jose Herrada (Spa) Movistar Team
 73 Toms Skujins (Lat) Cannondale-Drapac
 74 Niki Terpstra (Ned) Quick-Step Floors
 75 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team
 76 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team
 77 Ibai Salas Zorrozua (Spa) Burgos BH
 78 Daniel Martin (Irl) Quick-Step Floors
 79 Oscar Rodriguez Garaicoechea (Spa) Euskadi Basque
 80 Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team
 81 Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 82 Cyril Gautier (Fra) AG2R La Mondiale
 83 Stef Clement (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 84 Julien Simon (Fra) Cofidis, Solutions Credits            00:18
 85 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team
 86 Imanol Estevez Salas (Spa) Euskadi Basque                00:21
 87 Be?at Txoperena Matxikote (Spa) Euskadi Basque
 88 Jan Tratnik (Slo) CCC Sprandi Polkowice
 89 Sebastián Mora Vedri (Spa) Spain
 90 Alberto Losada (Spa) Katusha-Alpecin
 91 Daniel Moreno (Spa) Movistar Team
 92 Benjamin Perry (Can) Israel Cycling Academy
 93 David Belda (Spa) Burgos BH
 94 Igor Anton (Spa) Dimension Data
 95 Joaquim Silva (Por) W52/FC Porto
 96 Salvador Guardiola (Spa) Team UKYO
 97 Romain Sicard (Fra) Direct Energie
 98 Rui Vinhas (Por) W52/FC Porto
 99 Martijn Keizer (Ned) Team LottoNl-Jumbo
100 Twan Castelijns (Ned) Team LottoNl-Jumbo
101 Jérémy Roy (Fra) FDJ
102 Stefan Küng (Swi) BMC Racing Team
103 Gustavo Veloso (Por) W52/FC Porto
104 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale
105 Benoit Vaugrenard (Fra) FDJ
106 Marco Mathis (Ger) Katusha-Alpecin                       00:32
107 Antoine Duchesne (Can) Direct Energie
108 Tyler Williams (USA) Israel Cycling Academy
109 Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin
110 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky
111 Nathan Brown (USA) Cannondale-Drapac
112 Davide Formolo (Ita) Cannondale-Drapac
113 Sergio Pardilla (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
114 Felix Großschartner (Aut) CCC Sprandi Polkowice
115 Simone Ponzi (Ita) CCC Sprandi Polkowice
116 Jos Van Emden (Ned) Team LottoNl-Jumbo
117 Igor Merino Kortazar (Spa) Burgos BH
118 Pavel Kochetkov (Rus) Katusha-Alpecin
119 Daniel Lopez Parada (Spa) Burgos BH
120 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale
121 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis, Solutions Credits
122 Iljo Keisse (Bel) Quick-Step Floors
123 Pieter Weening (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
124 Bryan Nauleau (Fra) Direct Energie
125 Adrien Petit (Fra) Direct Energie
126 Mathew Hayman (Aus) Orica-Scott
127 Luka Mezgec (Slo) Orica-Scott
128 Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin
129 Martijn Budding (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
130 Peter Kennaugh (GBr) Team Sky
131 Thomas Scully (NZl) Cannondale-Drapac
132 Jon Aberasturi Izaga (Spa) Team UKYO                     01:13
133 Adam Yates (GBr) Orica-Scott                             01:41
134 Michael Albasini (Swi) Orica-Scott                       01:45
135 Julien Morice (Fra) Direct Energie                       01:49
136 Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data                      01:52
137 Aitor Gonzales (Spa) Euskadi Basque
138 Tony Martin (Ger) Katusha-Alpecin
139 Tanzou Tokuda (Jpn) Team UKYO                            06:22
140 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom – Rusvelo
141 Matvey Mamykin (Rus) Katusha-Alpecin
142 Manuel Jimenez Garcia (Spa) Spain
143 Christopher Butler (USA) Caja Rural-Seguros RGA
144 Hector Saez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
145 Ivan Moreno Sanchez (Spa) Spain
146 Rafael Reis (Por) Caja Rural-Seguros RGA
147 Albert Torres Barcelo (Spa) Inteja Dominican
148 Oscar Pujol (Spa) Team UKYO
149 José Manuel Díaz (Spa) Israel Cycling Academy
150 António Carvalho (Por) W52/FC Porto
151 Diego Milan Jimenez (Dom) Inteja Dominican
152 Julio Alberto Amores Palacios (Spa) Inteja Dominican
153 Eduardo Llacer Gabarron (Spa) Spain
154 Adriá Moreno Sala (Spa) Spain
155 Branislau Samoilau (Blr) CCC Sprandi Polkowice
156 Marcin Białobłocki (Pol) CCC Sprandi Polkowice
157 Berden De Vries (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
158 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis, Solutions Credits
159 Aviv Yechzkel (Isr) Israel Cycling Academy
160 Alexander Foliforov (Rus) Gazprom – Rusvelo
161 Etienne Van Empel (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
162 Jorge Cubero Galvez (Spa) Burgos BH
163 Thibaut Pinot (Fra) FDJ
164 Loic Chetout (Fra) Cofidis, Solutions Credits
165 Artem Ovechkin (Rus) Gazprom – Rusvelo
166 Aydar Zakarin (Rus) Gazprom – Rusvelo
167 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom – Rusvelo
168 Simon Yates (GBr) Orica-Scott
169 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Team LottoNl-Jumbo
170 Daniel Navarro (Spa) Cofidis, Solutions Credits
171 Tom Bohli (Swi) BMC Racing Team
172 Julen Irizar Laskurain (Spa) Euskadi Basque
173 Aritz Bagues Kalparsoro (Spa) Euskadi Basque
174 Mikel Bizkarra Etxegibel (Spa) Euskadi Basque
175 Yoshimitsu Hiratsuka (Jpn) Team UKYO
176 Primoz Roglic (Slo) Team LottoNl-Jumbo                   06:31
177 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice
178 Egoitz Fernandez Ayarzaguena (Spa) Team UKYO             06:33
179 Jonathan Lastra (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
180 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team               06:36
181 Angel Rebollido (Spa) W52/FC Porto
182 Tony Hurel (Fra) Direct Energie
183 Benjami Prades (Spa) Team UKYO                           22:45
DNF David Arroyo (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
DNF Jaime Castrillo Zapater (Spa) Spain
Klasyfikacja generalna po 3. etapie:

  1 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team                9:17:13
  2 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team
  3 Manuel Senni (Ita) BMC Racing Team                       00:07
  4 David Lopez (Spa) Team Sky                               00:28
  5 Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team                      00:44
  6 David De La Cruz (Spa) Quick-Step Floors                 00:48
  7 Zdenek Stybar (Cze) Quick-Step Floors                    00:49
  8 Philippe Gilbert (Bel) Quick-Step Floors
  9 Nairo Quintana (Col) Movistar Team                       00:54
 10 Daniel Martin (Irl) Quick-Step Floors                    00:56
 11 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky                        00:58
 12 Wout Poels (Ned) Team Sky
 13 Philip Deignan (Irl) Team Sky                            01:05
 14 Dayer Quintana (Col) Movistar Team                       01:09
 15 Andrey Amador (CRc) Movistar Team
 16 Jesus Herrada (Spa) Movistar Team
 17 Jonathan Castroviejo (Spa) Movistar Team
 18 Michele Scarponi (Ita) Astana Pro Team                   01:15
 19 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team                     01:23
 20 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team
 21 Tobias Ludvigsson (Swe) FDJ                              01:37
 22 Steve Morabito (Swi) FDJ
 23 Jose Herrada (Spa) Movistar Team                         01:43
 24 Victor De La Parte (Spa) Movistar Team                   01:46
 25 Magnus Cort Nielsen (Den) Orica-Scott                    01:50
 26 Viacheslav Kuznetsov (Rus) Katusha-Alpecin               01:52
 27 Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNl-Jumbo               01:56
 28 Rudy Molard (Fra) FDJ                                    01:58
 29 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team                      02:00
 30 Christopher Juul Jensen (Den) Orica-Scott                02:07
 31 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team
 32 Alberto Losada (Spa) Katusha-Alpecin                     02:13
 33 Sébastien Reichenbach (Swi) FDJ                          02:14
 34 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team                       02:18
 35 Jens Keukeleire (Bel) Orica-Scott                        02:21
 36 Jos Van Emden (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 37 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice                02:22
 38 Merhawi Kudus (Eri) Dimension Data                       02:27
 39 Maciej Paterski (Pol) CCC Sprandi Polkowice              02:30
 40 Ben King (USA) Dimension Data                            02:34
 41 Jan Tratnik (Slo) CCC Sprandi Polkowice                  02:36
 42 Lawson Craddock (USA) Cannondale-Drapac                  02:41
 43 Toms Skujins (Lat) Cannondale-Drapac
 44 Victor Campenaerts (Bel) Team LottoNl-Jumbo              02:46
 45 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team                      03:01
 46 Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin
 47 Serge Pauwels (Bel) Dimension Data                       03:11
 48 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale                     03:12
 49 Tony Martin (Ger) Katusha-Alpecin                        03:15
 50 Romain Sicard (Fra) Direct Energie                       03:18
 51 Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale                        03:19
 52 Kristian Sbaragli (Ita) Dimension Data                   03:24
 53 Felix Großschartner (Aut) CCC Sprandi Polkowice
 54 Ivan Rovny (Rus) Gazprom – Rusvelo                       03:44
 55 Angelo Tulik (Fra) Direct Energie                        03:48
 56 Alexander Porsev (Rus) Gazprom – Rusvelo                 04:00
 57 Nathan Brown (USA) Cannondale-Drapac                     04:03
 58 Pim Ligthart (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij         04:12
 59 Julien Simon (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 60 Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Euskadi Basque            04:16
 61 Amaro Antunes (Por) W52/FC Porto                         04:26
 62 Cyril Gautier (Fra) AG2R La Mondiale                     04:49
 63 Sergei Chernetski (Rus) Astana Pro Team                  04:52
 64 Elmar Reinders (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij       05:03
 65 Samuel Caldeira (Por) W52/FC Porto                       05:04
 66 Ibai Salas Zorrozua (Spa) Burgos BH                      05:12
 67 Enrique Sanz Unzue (Spa) Spain                           05:13
 68 Joaquim Silva (Por) W52/FC Porto                         05:16
 69 Antonio Molina (Spa) Caja Rural-Seguros RGA              05:18
 70 Pavel Kochetkov (Rus) Katusha-Alpecin
 71 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis, Solutions Credits           05:19
 72 Stef Clement (Ned) Team LottoNl-Jumbo                    05:22
 73 David Belda (Spa) Burgos BH                              05:26
 74 Rui Vinhas (Por) W52/FC Porto                            05:31
 75 Laurens De Plus (Bel) Quick-Step Floors                  05:32
 76 Stefan Küng (Swi) BMC Racing Team                        06:01
 77 Gediminas Bagdonas (Ltu) AG2R La Mondiale                06:06
 78 Łukasz Wisniowski (Pol) Team Sky                         06:08
 79 Yves Lampaert (Bel) Quick-Step Floors                    06:29
 80 Davide Formolo (Ita) Cannondale-Drapac                   06:32
 81 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky                          06:33
 82 Benjamin Perry (Can) Israel Cycling Academy              06:55
 83 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team                     06:56
 84 Zakkari Dempster (Aus) Israel Cycling Academy            07:24
 85 Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy
 86 Mathew Hayman (Aus) Orica-Scott                          07:26
 87 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky                           07:30
 88 Sep Vanmarcke (Bel) Cannondale-Drapac                    07:31
 89 Benoit Vaugrenard (Fra) FDJ
 90 Niki Terpstra (Ned) Quick-Step Floors                    07:34
 91 Daniel Moreno (Spa) Movistar Team                        07:45
 92 Imanol Estevez Salas (Spa) Euskadi Basque                07:59
 93 Jon Aberasturi Izaga (Spa) Team UKYO                     08:04
 94 Thomas Scully (NZl) Cannondale-Drapac                    08:09
 95 Igor Anton (Spa) Dimension Data                          08:28
 96 Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale                     08:35
 97 Twan Castelijns (Ned) Team LottoNl-Jumbo                 08:54
 98 Michael Albasini (Swi) Orica-Scott                       09:25
 99 Pieter Weening (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij       09:45
100 Martijn Keizer (Ned) Team LottoNl-Jumbo                  09:48
101 Dennis Van Winden (Ned) Israel Cycling Academy           10:07
102 Bryan Coquard (Fra) Direct Energie                       10:21
103 Gustavo Veloso (Por) W52/FC Porto                        10:28
104 Tyler Williams (USA) Israel Cycling Academy              10:32
105 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team               10:56
106 Peter Kennaugh (GBr) Team Sky                            11:25
107 Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data                      12:07
108 Adriá Moreno Sala (Spa) Spain                            12:12
109 Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin                       12:24
110 José Manuel Díaz (Spa) Israel Cycling Academy            12:56
111 Coen Vermeltfoort (Ned) Roompot - Nederlandse Loteri     12:59
112 Sergio Pardilla (Spa) Caja Rural-Seguros RGA             13:00
113 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Team LottoNl-Jumbo           13:14
114 Simone Ponzi (Ita) CCC Sprandi Polkowice                 13:23
115 Jérémy Roy (Fra) FDJ                                     13:32
116 Igor Merino Kortazar (Spa) Burgos BH                     13:38
117 Ryan Mullen (Irl) Cannondale-Drapac                      13:45
118 Julen Irizar Laskurain (Spa) Euskadi Basque              14:00
119 Thibaut Pinot (Fra) FDJ                                  14:02
120 Angel Rebollido (Spa) W52/FC Porto                       14:09
121 Luka Mezgec (Slo) Orica-Scott                            14:16
122 William Bonnet (Fra) FDJ                                 14:41
123 Primoz Roglic (Slo) Team LottoNl-Jumbo                   15:09
124 Julien Morice (Fra) Direct Energie                       15:15
125 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom – Rusvelo                  15:18
126 Adam Yates (GBr) Orica-Scott                             15:25
127 Raymond Kreder (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij       16:07
128 Raul Alarcon Garcia (Spa) W52/FC Porto                   16:18
129 Berden De Vries (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij      16:21
130 António Carvalho (Por) W52/FC Porto                      16:29
131 Martijn Budding (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij      16:35
132 Matvey Mamykin (Rus) Katusha-Alpecin                     16:52
133 Tony Hurel (Fra) Direct Energie                          17:01
134 Sebastián Mora Vedri (Spa) Spain                         17:18
135 Hector Saez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
136 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale                   17:38
137 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale                 17:49
138 Oscar Pujol (Spa) Team UKYO                              18:16
139 Tom Bohli (Swi) BMC Racing Team                          19:51
140 Adrien Petit (Fra) Direct Energie                        19:54
141 Iljo Keisse (Bel) Quick-Step Floors                      20:00
142 Simon Yates (GBr) Orica-Scott                            20:06
143 Marco Mathis (Ger) Katusha-Alpecin                       20:49
144 Artem Ovechkin (Rus) Gazprom – Rusvelo                   21:19
145 Alexander Foliforov (Rus) Gazprom – Rusvelo              21:25
146 Daniel Teklehaimanot (Eri) Dimension Data                22:35
147 Marcin Białobłocki (Pol) CCC Sprandi Polkowice           22:42
148 Eduardo Llacer Gabarron (Spa) Spain                      23:16
149 Geoffrey Soupe (Fra) Cofidis, Solutions Credits          23:18
150 Antoine Duchesne (Can) Direct Energie                    23:30
151 Bryan Nauleau (Fra) Direct Energie
152 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom – Rusvelo                  24:11
153 Oscar Rodriguez Garaicoechea (Spa) Euskadi Basque        24:17
154 Rafael Reis (Por) Caja Rural-Seguros RGA
155 Wouter Wippert (Ned) Cannondale-Drapac                   25:46
156 Nacer Bouhanni (Fra) Cofidis, Solutions Credits          25:49
157 Aitor Gonzales (Spa) Euskadi Basque                      26:02
158 Jonas Van Genechten (Bel) Cofidis, Solutions Credits     26:21
159 Salvador Guardiola (Spa) Team UKYO                       26:36
160 Yoshimitsu Hiratsuka (Jpn) Team UKYO                     26:41
161 Be?at Txoperena Matxikote (Spa) Euskadi Basque           27:53
162 Daniel Lopez Parada (Spa) Burgos BH                      28:00
163 Branislau Samoilau (Blr) CCC Sprandi Polkowice           28:38
164 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice                     28:47
165 Etienne Van Empel (Ned) Roompot - Nederlandse Loteri     29:26
166 Aydar Zakarin (Rus) Gazprom – Rusvelo                    29:39
167 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis, Solutions Credits       29:40
168 Daniel Navarro (Spa) Cofidis, Solutions Credits
169 Loic Chetout (Fra) Cofidis, Solutions Credits            30:09
170 Jonathan Lastra (Spa) Caja Rural-Seguros RGA             30:24
171 Mikel Bizkarra Etxegibel (Spa) Euskadi Basque            30:32
172 Jorge Cubero Galvez (Spa) Burgos BH                      30:51
173 Ivan Moreno Sanchez (Spa) Spain                          31:36
174 Manuel Jimenez Garcia (Spa) Spain
175 Aviv Yechzkel (Isr) Israel Cycling Academy               32:20
176 Tanzou Tokuda (Jpn) Team UKYO                            32:37
177 Egoitz Fernandez Ayarzaguena (Spa) Team UKYO             32:48
178 Aritz Bagues Kalparsoro (Spa) Euskadi Basque             33:11
179 Julio Alberto Amores Palacios (Spa) Inteja Dominican     33:38
180 Albert Torres Barcelo (Spa) Inteja Dominican
181 Diego Milan Jimenez (Dom) Inteja Dominican               33:56
182 Christopher Butler (USA) Caja Rural-Seguros RGA          37:47
183 Benjami Prades (Spa) Team UKYO                           49:00