pro-cycling.org
Etoile de Besseges 2017 - 3. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-02-03 21:56:35), kat. 2.1 (FRA); 152.6km (Bessèges – Bessèges); 3 lutego 2017. 

  1 Lilian Calmejane (Fra) Direct Energie                      3:48:07
  2 Mads Würtz Schmidt (Den) Katusha-Alpecin                     00:07
  3 Mauro Finetto (Ita) Delko Marseille Provence KTM             00:09
  4 Samuel Dumoulin (Fra) AG2R La Mondiale
  5 Nils Politt (Ger) Katusha-Alpecin
  6 Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie
  7 Romain Hardy (Fra) Fortuneo - Vital Concept
  8 Christophe Laporte (Fra) Cofidis, Solutions Credits
  9 Frederik Backaert (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 10 Reto Hollenstein (Swi) Katusha-Alpecin
 11 Tony Gallopin (Fra) Lotto Soudal
 12 Jimmy Janssens (Bel) Cibel - Cebon
 13 Julien El Fares (Fra) Delko Marseille Provence KTM
 14 Roland Thalmann (Swi) Roth - Akros
 15 Jaime Roson (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 16 Pierre Roger Latour (Fra) AG2R La Mondiale
 17 Arnold Jeannesson (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 18 Romain Combaud (Fra) Delko Marseille Provence KTM
 19 Maxime Vantomme (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect           00:17
 20 Damien Gaudin (Fra) Armee de Terre                           00:42
 21 Jerome Cousin (Fra) Cofidis, Solutions Credits               00:43
 22 Quentin Pacher (Fra) Delko Marseille Provence KTM            01:16
 23 Rein Taaramäe (Est) Katusha-Alpecin                          01:24
 24 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale
 25 Jonas Bokeloh (Ger) An Post Chain Reaction                   15:21
 26 Damien Touze (Fra) HP BTP - Auber 93
 27 Lukas Jaun (Swi) Roth - Akros
 28 Massimo Vanderaerden (Bel) An Post Chain Reaction
 29 Jérémy Leveau (Fra) Roubaix - Lille Metropole
 30 Damian Lüscher (Swi) Roth - Akros
 31 Dries De Bondt (Bel) Veranda's Willems Crelan
 32 Mathias De Witte (Bel) Cibel - Cebon
 33 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 34 Joeri Stallaert (Bel) Cibel - Cebon
 35 Dennis Coenen (Bel) Cibel - Cebon
 36 Félix Pouilly (Fra) Roubaix - Lille Metropole
 37 Jonas Rickaert (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 38 Jarl Salomein (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 39 Jenthe Biermans (Bel) Katusha-Alpecin
 40 Valentin Baillifard (Swi) Roth - Akros
 41 Colin Chris Stüssi (Swi) Roth - Akros
 42 Romain Feillu (Fra) HP BTP - Auber 93
 43 Evaldas Siskevicius (Ltu) Delko Marseille Provence KTM
 44 Alexandre Pichot (Fra) Direct Energie
 45 Robin Stenuit (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 46 Kris Boeckmans (Bel) Lotto Soudal
 47 Yann Guyot (Fra) Armee de Terre
 48 Flavien Dassonville (Fra) HP BTP - Auber 93
 49 Alo Jakin (Est) HP BTP - Auber 93
 50 Angel Madrazo (Spa) Delko Marseille Provence KTM
 51 Pierre Gouault (Fra) HP BTP - Auber 93
 52 Eduard Prades (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 53 Jérémy Lecroq (Fra) Roubaix - Lille Metropole
 54 Nans Peters (Fra) AG2R La Mondiale
 55 Rick Zabel (Ger) Katusha-Alpecin
 56 Kenneth Van Rooy (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 57 Brecht Ruyters (Bel) Cibel - Cebon
 58 Ignatas Konovalovas (Ltu) FDJ
 59 Jimmy Turgis (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 60 Jon Irisarri (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 61 Dylan Page (Swi) Caja Rural-Seguros RGA
 62 Fabricio Ferrari (Uru) Caja Rural-Seguros RGA
 63 Maxime Daniel (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 64 Emiel Vermeulen (Bel) Roubaix - Lille Metropole
 65 Olivier Le Gac (Fra) FDJ
 66 Perrig Quemeneur (Fra) Direct Energie
 67 Edward Planckaert (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 68 Przemysław Kasperkiewicz (Pol) An Post Chain Reaction
 69 Roy Jans (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
 70 Anthony Maldonado (Fra) HP BTP - Auber 93
 71 Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal
 72 Nicolas Baldo (Fra) HP BTP - Auber 93
 73 Marc Sarreau (Fra) FDJ
 74 Rudy Barbier (Fra) AG2R La Mondiale
 75 Alexander Aranburu (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 76 Preben Van Hecke (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 77 Jonathan Fumeaux (Swi) Roth - Akros
 78 Andrea Pasqualon (Ita) Wanty - Groupe Gobert
 79 Anthony Turgis (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 80 Julien Loubet (Fra) Armee de Terre
 81 Anthony Delaplace (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 82 Jeremy Bescond (Fra) HP BTP - Auber 93
 83 Davide Cimolai (Ita) FDJ
 84 Arnaud Demare (Fra) FDJ
 85 Florian Senechal (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 86 Sébastien Delfosse (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
 87 Olivier Pardini (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
 88 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal
 89 Mickael Delage (Fra) FDJ
 90 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal
 91 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 92 Bert Van Lerberghe (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 93 Stijn Steels (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 94 Marco Haller (Aut) Katusha-Alpecin
 95 Alexander Kristoff (Nor) Katusha-Alpecin
 96 Florian Vachon (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 97 Ludwig De Winter (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
 98 Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale
 99 Wesley Kreder (Ned) Wanty - Groupe Gobert
100 Nico Denz (Ger) AG2R La Mondiale
101 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Wanty - Groupe Gobert
102 Armindo Fonseca (Fra) Fortuneo - Vital Concept
103 Jacopo Guarnieri (Ita) FDJ
104 Josu Zabala (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
105 Quentin Jauregui (Fra) AG2R La Mondiale
106 Michiel Dieleman (Bel) Cibel - Cebon
107 Yannis Yssaad (Fra) Armee de Terre
108 Bryan Alaphilippe (Fra) Armee de Terre
109 Stijn Devolder (Bel) Veranda's Willems Crelan
110 Dan Gardner (GBr) An Post Chain Reaction
111 Jeremy Cornu (Fra) Direct Energie
112 Alex Kirsch (Lux) WB Veranclassic Aqua Protect
113 Fabien Grellier (Fra) Direct Energie
114 Robby Cobbaert (Bel) Cibel - Cebon
115 Bastien Duculty (Fra) Armee de Terre
116 Romain Cardis (Fra) Direct Energie
117 Yohann Gene (Fra) Direct Energie
118 Julien Antomarchi (Fra) Roubaix - Lille Metropole
119 Lawrence Naesen (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
120 Stijn De Bock (Bel) Cibel - Cebon
121 Mark Stewart (GBr) An Post Chain Reaction
122 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal
123 Stef Van Zummeren (Bel) Veranda's Willems Crelan
124 Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal
125 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal
126 Christophe Prémont (Bel) Veranda's Willems Crelan
127 Sander Cordeel (Bel) Veranda's Willems Crelan
128 Kevyn Ista (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
129 Hugo Hofstetter (Fra) Cofidis, Solutions Credits
130 Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis, Solutions Credits
131 Steven Tronet (Fra) Armee de Terre
132 Jeremy Cabot (Fra) Roubaix - Lille Metropole
133 Kevin Lebreton (Fra) Armee de Terre
134 Dimitri Claeys (Bel) Cofidis, Solutions Credits
135 Otto Vergaerde (Bel) Veranda's Willems Crelan
136 Daniel Mclay (GBr) Fortuneo - Vital Concept                  15:54

Klasyfikacja generalna po 3. etapie:

  1 Lilian Calmejane (Fra) Direct Energie                     10:49:09
  2 Mads Würtz Schmidt (Den) Katusha-Alpecin                     00:17
  3 Tony Gallopin (Fra) Lotto Soudal                             00:18
  4 Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie                        00:22
  5 Christophe Laporte (Fra) Cofidis, Solutions Credits          00:25
  6 Pierre Roger Latour (Fra) AG2R La Mondiale
  7 Reto Hollenstein (Swi) Katusha-Alpecin
  8 Nils Politt (Ger) Katusha-Alpecin
  9 Romain Hardy (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 10 Maxime Vantomme (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect           00:33
 11 Mauro Finetto (Ita) Delko Marseille Provence KTM             02:09
 12 Arnold Jeannesson (Fra) Fortuneo - Vital Concept             02:13
 13 Jerome Cousin (Fra) Cofidis, Solutions Credits               02:47
 14 Roland Thalmann (Swi) Roth - Akros                           06:01
 15 Jaime Roson (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 16 Romain Combaud (Fra) Delko Marseille Provence KTM            06:07
 17 Quentin Pacher (Fra) Delko Marseille Provence KTM            07:12
 18 Rein Taaramäe (Est) Katusha-Alpecin                          07:16
 19 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale                         07:22
 20 Julien El Fares (Fra) Delko Marseille Provence KTM           09:27
 21 Samuel Dumoulin (Fra) AG2R La Mondiale
 22 Frederik Backaert (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 23 Jimmy Janssens (Bel) Cibel - Cebon
 24 Damien Gaudin (Fra) Armee de Terre                           10:00
 25 Alexander Kristoff (Nor) Katusha-Alpecin                     15:19
 26 Arnaud Demare (Fra) FDJ                                      15:23
 27 Rudy Barbier (Fra) AG2R La Mondiale                          15:31
 28 Florian Senechal (Fra) Cofidis, Solutions Credits            15:37
 29 Rick Zabel (Ger) Katusha-Alpecin
 30 Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale
 31 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 32 Anthony Turgis (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 33 Marco Haller (Aut) Katusha-Alpecin                           15:52
 34 Mickael Delage (Fra) FDJ                                     16:39
 35 Damien Touze (Fra) HP BTP - Auber 93                         17:25
 36 Jonas Bokeloh (Ger) An Post Chain Reaction
 37 Jarl Salomein (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 38 Evaldas Siskevicius (Ltu) Delko Marseille Provence KTM
 39 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 40 Kenneth Van Rooy (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 41 Bert Van Lerberghe (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 42 Jonas Rickaert (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 43 Edward Planckaert (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 44 Flavien Dassonville (Fra) HP BTP - Auber 93
 45 Alexandre Pichot (Fra) Direct Energie
 46 Andrea Pasqualon (Ita) Wanty - Groupe Gobert
 47 Bryan Alaphilippe (Fra) Armee de Terre
 48 Julien Loubet (Fra) Armee de Terre
 49 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal
 50 Stijn Steels (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 51 Anthony Delaplace (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 52 Olivier Pardini (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
 53 Armindo Fonseca (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 54 Romain Cardis (Fra) Direct Energie
 55 Bastien Duculty (Fra) Armee de Terre
 56 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal
 57 Wesley Kreder (Ned) Wanty - Groupe Gobert
 58 Dimitri Claeys (Bel) Cofidis, Solutions Credits
 59 Kevyn Ista (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
 60 Yohann Gene (Fra) Direct Energie
 61 Hugo Hofstetter (Fra) Cofidis, Solutions Credits             18:18
 62 Marc Sarreau (Fra) FDJ                                       18:22
 63 Jenthe Biermans (Bel) Katusha-Alpecin                        18:28
 64 Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis, Solutions Credits           18:36
 65 Daniel Mclay (GBr) Fortuneo - Vital Concept                  19:56
 66 Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal                             19:59
 67 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal                            20:34
 68 Lukas Jaun (Swi) Roth - Akros                                21:13
 69 Joeri Stallaert (Bel) Cibel - Cebon
 70 Pierre Gouault (Fra) HP BTP - Auber 93
 71 Jonathan Fumeaux (Swi) Roth - Akros
 72 Jérémy Leveau (Fra) Roubaix - Lille Metropole
 73 Alexander Aranburu (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 74 Jimmy Turgis (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 75 Fabricio Ferrari (Uru) Caja Rural-Seguros RGA
 76 Michiel Dieleman (Bel) Cibel - Cebon
 77 Ludwig De Winter (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
 78 Otto Vergaerde (Bel) Veranda's Willems Crelan
 79 Nico Denz (Ger) AG2R La Mondiale                             21:16
 80 Robin Stenuit (Bel) Wanty - Groupe Gobert                    21:19
 81 Jérémy Lecroq (Fra) Roubaix - Lille Metropole
 82 Alo Jakin (Est) HP BTP - Auber 93
 83 Preben Van Hecke (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 84 Kris Boeckmans (Bel) Lotto Soudal
 85 Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal
 86 Ignatas Konovalovas (Ltu) FDJ
 87 Olivier Le Gac (Fra) FDJ
 88 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 89 Florian Vachon (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 90 Lawrence Naesen (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
 91 Steven Tronet (Fra) Armee de Terre
 92 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal
 93 Jacopo Guarnieri (Ita) FDJ                                   21:54
 94 Félix Pouilly (Fra) Roubaix - Lille Metropole                23:05
 95 Emiel Vermeulen (Bel) Roubaix - Lille Metropole              24:02
 96 Davide Cimolai (Ita) FDJ                                     24:15
 97 Roy Jans (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect                  24:35
 98 Quentin Jauregui (Fra) AG2R La Mondiale                      24:36
 99 Kevin Lebreton (Fra) Armee de Terre                          24:37
100 Jeremy Bescond (Fra) HP BTP - Auber 93                       24:38
101 Massimo Vanderaerden (Bel) An Post Chain Reaction            24:39
102 Romain Feillu (Fra) HP BTP - Auber 93
103 Eduard Prades (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
104 Angel Madrazo (Spa) Delko Marseille Provence KTM
105 Mathias De Witte (Bel) Cibel - Cebon
106 Przemysław Kasperkiewicz (Pol) An Post Chain Reaction
107 Anthony Maldonado (Fra) HP BTP - Auber 93
108 Perrig Quemeneur (Fra) Direct Energie
109 Valentin Baillifard (Swi) Roth - Akros
110 Nicolas Baldo (Fra) HP BTP - Auber 93
111 Yann Guyot (Fra) Armee de Terre
112 Dylan Page (Swi) Caja Rural-Seguros RGA
113 Jon Irisarri (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
114 Sébastien Delfosse (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
115 Colin Chris Stüssi (Swi) Roth - Akros
116 Alex Kirsch (Lux) WB Veranclassic Aqua Protect
117 Fabien Grellier (Fra) Direct Energie
118 Stef Van Zummeren (Bel) Veranda's Willems Crelan
119 Julien Antomarchi (Fra) Roubaix - Lille Metropole
120 Jeremy Cornu (Fra) Direct Energie
121 Sander Cordeel (Bel) Veranda's Willems Crelan
122 Mark Stewart (GBr) An Post Chain Reaction
123 Jeremy Cabot (Fra) Roubaix - Lille Metropole
124 Dennis Coenen (Bel) Cibel - Cebon                            25:30
125 Maxime Daniel (Fra) Fortuneo - Vital Concept                 26:05
126 Dan Gardner (GBr) An Post Chain Reaction                     26:15
127 Nans Peters (Fra) AG2R La Mondiale                           26:48
128 Damian Lüscher (Swi) Roth - Akros                            27:22
129 Stijn Devolder (Bel) Veranda's Willems Crelan
130 Christophe Prémont (Bel) Veranda's Willems Crelan
131 Yannis Yssaad (Fra) Armee de Terre                           28:35
132 Dries De Bondt (Bel) Veranda's Willems Crelan                30:03
133 Brecht Ruyters (Bel) Cibel - Cebon                           30:08
134 Robby Cobbaert (Bel) Cibel - Cebon
135 Josu Zabala (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
136 Stijn De Bock (Bel) Cibel - Cebon