pro-cycling.org
Herald Sun Tour 2017 - 3. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-02-04 18:34:57), kat. 2.1 (AUS); 165.6km (Benalla – Mitchelton Winery); 4 lutego 2017. 

  1 Travis McCabe (USA) UnitedHealthcare                     3:46:00
  2 Mitch Docker (Aus) Orica-Scott
  3 Leigh Howard (Aus) Aqua Blue Sport
  4 Luke Rowe (GBr) Team Sky
  5 Aleksei Tcatevich (Rus) Gazprom–RusVelo
  6 Benjamin Hill (Aus) Attaque Team Gusto
  7 Ivan Savitckii (Rus) Gazprom–RusVelo
  8 Jesper Asselman (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij
  9 Jesse Kerrison (Aus) IsoWhey Sports SwissWellness
 10 Brad Evans (NZl) Drapac&n-Pat's Veg
 11 Daniel Fitter (Aus) NSW Institute of Sport
 12 Ian Bibby (GBr) JLT Condor
 13 Nick van der Lijke (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij
 14 Taco van der Hoorn (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij
 15 Michael Hepburn (Aus) Orica-Scott
 16 Nathan Earle (Aus) KordaMentha Real Estate
 17 Michel Kreder (Ned) Aqua Blue Sport
 18 Marcelo Felipe (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippines
 19 Kenny Elissonde (Fra) Team Sky
 20 Janier Alexis Acevedo Calle (Col) UnitedHealthcare
 21 Damien Howson (Aus) Orica-Scott
 22 Cyrus Monk (Aus) Drapac&n-Pat's Veg
 23 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom–RusVelo
 24 Tanner Putt (USA) UnitedHealthcare
 25 Martijn Tusveld (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij
 26 Timothy Guy (Aus) Attaque Team Gusto
 27 Pavel Brutt (Rus) Gazprom–RusVelo
 28 Michael Storer (Aus) KordaMentha Real Estate
 29 Aaron Gate (NZl) Aqua Blue Sport
 30 Jason Christie (NZl) New Zealand National Team
 31 Sam Bewley (NZl) Orica-Scott
 32 Lawrence Warbasse (USA) Aqua Blue Sport
 33 Sergey Nikolaev (Rus) Gazprom–RusVelo
 34 Jesse Ewart (Aus) 7 Eleven Roadbike Philippines
 35 Samuel Jenner (Aus) KordaMentha Real Estate
 36 Benjamin Dyball (Aus) St George
 37 Cameron Meyer (Aus) KordaMentha Real Estate
 38 Alistair Slater (GBr) JLT Condor
 39 Kirill Sveshnikov (Rus) Gazprom–RusVelo
 40 Artur Ershov (Rus) Gazprom–RusVelo
 41 Simon Gerrans (Aus) Orica-Scott
 42 Jesse Featonby (Aus) Drapac&n-Pat's Veg
 43 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare
 44 Lachlan Norris (Aus) UnitedHealthcare
 45 Alistair Donohoe (Aus) Attaque Team Gusto
 46 Jhoan Esteban Chaves Rubio (Col) Orica-Scott
 47 Guy Kalma (NZl) Attaque Team Gusto
 48 Dylan Sunderland (Aus) NSW Institute of Sport
 49 Jai Hindley (Aus) KordaMentha Real Estate
 50 Lucas Hamilton (Aus) KordaMentha Real Estate
 51 Anthony Giacoppo (Aus) IsoWhey Sports SwissWellness
 52 Timothy Roe (Aus) IsoWhey Sports SwissWellness
 53 Mario Vogt (Ger) Attaque Team Gusto                        02:31
 54 Alexandr Shushemoin (Kaz) Attaque Team Gusto
 55 Josh Berry (Aus) 7 Eleven Roadbike Philippines
 56 Oliver Kent-Spark (Aus) Drapac&n-Pat's Veg
 57 Mathew Ross (Aus) Drapac&n-Pat's Veg
 58 Nicholas Katsonis (Aus) Drapac&n-Pat's Veg                 02:31
 59 Conor Dunne (Irl) Aqua Blue Sport
 60 Peter Koning (Ned) Aqua Blue Sport
 61 Cameron Bayly (Aus) IsoWhey Sports SwissWellness
 62 Jacob Kauffmann (Aus) NSW Institute of Sport
 63 Danny van Poppel (Ned) Team Sky
 64 Chris Froome (GBr) Team Sky
 65 Sebastian Henao Gomez (Col) Team Sky
 66 Tim Ariesen (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij            02:58
 67 Jeroen Meijers (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij
 68 Philip Martz (USA) Attaque Team Gusto
 69 Ayden Toovey (Aus) NSW Institute of Sport
 70 Ian Stannard (GBr) Team Sky
 71 Sam Dobbs (NZl) New Zealand National Team
 72 Brenton Jones (Aus) JLT Condor
 73 Hamish Schreurs (NZl) New Zealand National Team            02:58
 74 Edmund Bradbury (GBr) JLT Condor
 75 James Oram (NZl) New Zealand National Team                 03:16
 76 Taylor Gunman (NZl) New Zealand National Team
 77 Patrick Sharpe (Aus) St George
 78 Joshua Taylor (Aus) NSW Institute of Sport
 79 Darcy Ellerm-Norton (NZl) St George
 80 Drew Morey (Aus) Drapac&n-Pat's Veg
 81 Joseph Cooper (NZl) IsoWhey Sports SwissWellness
 82 Robbie Hucker (Aus) IsoWhey Sports SwissWellness
 83 Alex Frame (NZl) JLT Condor
 84 Kaden Groves (Aus) St George                               04:54
 85 James Fouche (NZl) New Zealand National Team
 86 Alex Wohler (Aus) NSW Institute of Sport
 87 Calvin Watson (Aus) Aqua Blue Sport                        05:58
 88 Steve Lampier (GBr) JLT Condor
 89 Brodie Talbot (Aus) St George
 90 Adrian Hegyvary (USA) UnitedHealthcare
 91 Sjoerd van Ginneken (Ned) Roompot – Nederlandse Loteri     04:54
 92 Mark John Lexer Galedo (Phi) 7 Eleven Roadbike Philipp     03:16
 93 Edgar Nohales Neto (Spa) 7 Eleven Roadbike Philippines     05:58
 94 Thomas Hubbard (NZl) St George
 95 Jay Dutton (Aus) St George                                 02:31
 96 Rustom Lim (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippines             05:58
 97 James Gullen (GBr) JLT Condor
 98 Rob Power (Aus) Orica-Scott
 99 Matthew Zenovich (NZl) New Zealand National Team
100 Greg Henderson (NZl) UnitedHealthcare                      04:54
101 Angus Lyons (Aus) KordaMentha Real Estate                  02:31
DNF Craig Evers (Aus) 7 Eleven Roadbike Philippines
DNF Scott Bowden (Aus) IsoWhey Sports SwissWellness

Klasyfikacja generalna po 3. etapie:

  1 Damien Howson (Aus) Orica-Scott                         12:32:12
  2 Jai Hindley (Aus) KordaMentha Real Estate                  00:38
  3 Kenny Elissonde (Fra) Team Sky                             00:53
  4 Cameron Meyer (Aus) KordaMentha Real Estate                01:08
  5 Michael Storer (Aus) KordaMentha Real Estate               01:10
  6 Chris Froome (GBr) Team Sky                                01:12
  7 Lucas Hamilton (Aus) KordaMentha Real Estate               01:13
  8 Nathan Earle (Aus) KordaMentha Real Estate                 01:15
  9 Jhoan Esteban Chaves Rubio (Col) Orica-Scott
 10 Timothy Roe (Aus) IsoWhey Sports SwissWellness             01:17
 11 Ian Bibby (GBr) JLT Condor                                 01:26
 12 Janier Alexis Acevedo Calle (Col) UnitedHealthcare         01:28
 13 Edmund Bradbury (GBr) JLT Condor                           01:35
 14 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare                     01:40
 15 Sebastian Henao Gomez (Col) Team Sky                       01:43
 16 Cameron Bayly (Aus) IsoWhey Sports SwissWellness           01:45
 17 Jesse Featonby (Aus) Drapac&n-Pat's Veg                    01:56
 18 Lachlan Norris (Aus) UnitedHealthcare                      01:57
 19 Alistair Donohoe (Aus) Attaque Team Gusto                  02:04
 20 Benjamin Dyball (Aus) St George                            02:30
 21 Pavel Brutt (Rus) Gazprom–RusVelo                          03:40
 22 Dylan Sunderland (Aus) NSW Institute of Sport              03:43
 23 Jason Christie (NZl) New Zealand National Team             04:51
 24 Martijn Tusveld (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij        05:39
 25 Lawrence Warbasse (USA) Aqua Blue Sport                    07:03
 26 Robbie Hucker (Aus) IsoWhey Sports SwissWellness           07:07
 27 Daniel Fitter (Aus) NSW Institute of Sport                 07:16
 28 Simon Gerrans (Aus) Orica-Scott                            07:27
 29 Tanner Putt (USA) UnitedHealthcare                         08:03
 30 Jesse Ewart (Aus) 7 Eleven Roadbike Philippines            10:23
 31 Cyrus Monk (Aus) Drapac&n-Pat's Veg                        10:35
 32 James Oram (NZl) New Zealand National Team                 11:40
 33 Mario Vogt (Ger) Attaque Team Gusto                        12:35
 34 Steve Lampier (GBr) JLT Condor                             12:44
 35 Luke Rowe (GBr) Team Sky                                   12:47
 36 Samuel Jenner (Aus) KordaMentha Real Estate                13:05
 37 Sam Dobbs (NZl) New Zealand National Team                  14:21
 38 Timothy Guy (Aus) Attaque Team Gusto                       15:26
 39 Conor Dunne (Irl) Aqua Blue Sport                          16:34
 40 Artur Ershov (Rus) Gazprom–RusVelo                         16:53
 41 Taco van der Hoorn (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij     16:54
 42 Jesper Asselman (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij        16:59
 43 Drew Morey (Aus) Drapac&n-Pat's Veg                        19:05
 44 Sjoerd van Ginneken (Ned) Roompot – Nederlandse Loteri     19:08
 45 Michael Hepburn (Aus) Orica-Scott                          19:30
 46 Jacob Kauffmann (Aus) NSW Institute of Sport               19:40
 47 Nicholas Katsonis (Aus) Drapac&n-Pat's Veg                 20:05
 48 Travis McCabe (USA) UnitedHealthcare                       21:03
 49 Alexandr Shushemoin (Kaz) Attaque Team Gusto               21:09
 50 Greg Henderson (NZl) UnitedHealthcare                      21:16
 51 Alistair Slater (GBr) JLT Condor                           21:18
 52 Mitch Docker (Aus) Orica-Scott                             21:58
 53 Aleksei Tcatevich (Rus) Gazprom–RusVelo                    22:02
 54 Brad Evans (NZl) Drapac&n-Pat's Veg                        22:05
 55 Nick van der Lijke (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij     22:13
 56 Sergey Nikolaev (Rus) Gazprom–RusVelo                      22:15
 57 James Gullen (GBr) JLT Condor                              22:23
 58 Oliver Kent-Spark (Aus) Drapac&n-Pat's Veg                 22:41
 59 Brodie Talbot (Aus) St George                              22:49
 60 Ivan Savitckii (Rus) Gazprom–RusVelo                       23:20
 61 Marcelo Felipe (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippines         24:40
 62 Tim Ariesen (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij            24:56
 63 Jeroen Meijers (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij         25:05
 64 Calvin Watson (Aus) Aqua Blue Sport                        25:32
 65 Aaron Gate (NZl) Aqua Blue Sport                           25:50
 66 Guy Kalma (NZl) Attaque Team Gusto                         26:44
 67 Michel Kreder (Ned) Aqua Blue Sport                        26:47
 68 Anthony Giacoppo (Aus) IsoWhey Sports SwissWellness        27:05
 69 Joseph Cooper (NZl) IsoWhey Sports SwissWellness           27:28
 70 Rustom Lim (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippines             28:17
 71 James Fouche (NZl) New Zealand National Team               28:33
 72 Brenton Jones (Aus) JLT Condor                             29:49
 73 Rob Power (Aus) Orica-Scott                                30:02
 74 Taylor Gunman (NZl) New Zealand National Team              30:04
 75 Ayden Toovey (Aus) NSW Institute of Sport                  30:06
 76 Edgar Nohales Neto (Spa) 7 Eleven Roadbike Philippines     30:21
 77 Patrick Sharpe (Aus) St George                             30:30
 78 Benjamin Hill (Aus) Attaque Team Gusto                     30:54
 79 Angus Lyons (Aus) KordaMentha Real Estate                  30:55
 80 Alex Frame (NZl) JLT Condor                                31:11
 81 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom–RusVelo                       31:12
 82 Ian Stannard (GBr) Team Sky                                31:34
 83 Mathew Ross (Aus) Drapac&n-Pat's Veg                       31:45
 84 Mark John Lexer Galedo (Phi) 7 Eleven Roadbike Philipp     32:04
 85 Jesse Kerrison (Aus) IsoWhey Sports SwissWellness          34:13
 86 Danny van Poppel (Ned) Team Sky                            35:28
 87 Peter Koning (Ned) Aqua Blue Sport                         35:32
 88 Leigh Howard (Aus) Aqua Blue Sport                         36:44
 89 Hamish Schreurs (NZl) New Zealand National Team            38:31
 90 Matthew Zenovich (NZl) New Zealand National Team           38:35
 91 Joshua Taylor (Aus) NSW Institute of Sport                 38:48
 92 Sam Bewley (NZl) Orica-Scott                               39:16
 93 Kaden Groves (Aus) St George                               40:28
 94 Philip Martz (USA) Attaque Team Gusto                      40:40
 95 Josh Berry (Aus) 7 Eleven Roadbike Philippines             40:55
 96 Adrian Hegyvary (USA) UnitedHealthcare                     41:29
 97 Darcy Ellerm-Norton (NZl) St George                        43:05
 98 Kirill Sveshnikov (Rus) Gazprom–RusVelo                    49:48
 99 Alex Wohler (Aus) NSW Institute of Sport                   50:56
100 Jay Dutton (Aus) St George                                 53:44
101 Thomas Hubbard (NZl) St George                             57:10