pro-cycling.org
Herald Sun Tour 2017 - 4. etap< < < Poprzedni etap
dodał: Tomasz Bojanowski (2017-02-05 12:05:54), 2.1 (AUS); 121 km; 5 lutego 2016. 

1 Ian Stannard (GBr) Team Sky                                    2:52:44
2 Aaron Gate (NZl) Aqua Blue Sport
3 Taco van der Hoorn (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij
4 Benjamin Hill (Aus) Attaque Team Gusto
5 Robbie Hucker (Aus) IsoWhey Sports SwissWellness
6 Alistair Slater (GBr) JLT Condor
7 Jason Christie (NZl) Reprezentacja Nowej Zelandii
8 Daniel Fitter (Aus) NSW Institute of Sport
9 Cyrus Monk (Aus) Drapac–Pat's Veg
10 Travis McCabe (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
11 Cameron Bayly (Aus) IsoWhey Sports SwissWellness                00:17
12 Cameron Meyer (Aus) Reprezentacja Australii
13 Dylan Sunderland (Aus) NSW Institute of Sport
14 Jai Hindley (Aus) Reprezentacja Australii
15 Lucas Hamilton (Aus) Reprezentacja Australii
16 James Oram (NZl) Reprezentacja Nowej Zelandii                   00:08
17 Janier Alexis Acevedo Calle (Col) UnitedHealthcare Pro Cycling  00:17
18 Timothy Roe (Aus) IsoWhey Sports SwissWellness
19 Tim Ariesen (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij                 00:08
20 Damien Howson (Aus) Orica-Scott                                 00:17
21 Nathan Earle (Aus) Reprezentacja Australii
22 Sebastian Henao Gomez (Col) Team Sky                            00:13
23 Benjamin Dyball (Aus) St George Continental Cycling Team        00:17
24 Jesse Featonby (Aus) Drapac–Pat's Veg
25 Kenny Elissonde (Fra) Team Sky
26 Ian Bibby (GBr) JLT Condor                                      00:12
27 Michael Storer (Aus) Reprezentacja Australii                    00:17
28 Tanner Putt (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling                  00:31
29 Jhoan Esteban Chaves Rubio (Col) Orica-Scott                    00:17
30 Ivan Savitckii (Rus) Gazprom–RusVelo                            00:55
31 Nick van der Lijke (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij
32 Marcelo Felipe (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippines
33 Martijn Tusveld (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij
34 Jesper Asselman (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij             01:08
35 Michel Kreder (Ned) Aqua Blue Sport
36 Pavel Brutt (Rus) Gazprom–RusVelo                               01:21
37 Alistair Donohoe (Aus) Attaque Team Gusto
38 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare Pro Cycling
39 Luke Rowe (GBr) Team Sky                                        01:29
40 Peter Koning (Ned) Aqua Blue Sport
41 Chris Froome (GBr) Team Sky                                     00:17
42 Sergey Nikolaev (Rus) Gazprom–RusVelo                           01:21
43 James Gullen (GBr) JLT Condor                                   01:43
44 Josh Berry (Aus) 7 Eleven Roadbike Philippines                  02:28
45 Jesse Ewart (Aus) 7 Eleven Roadbike Philippines
46 Alexandr Shushemoin (Kaz) Attaque Team Gusto
47 Nicholas Katsonis (Aus) Drapac–Pat's Veg
48 Michael Hepburn (Aus) Orica-Scott
49 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom–RusVelo                            03:06
50 Mathew Ross (Aus) Drapac–Pat's Veg
51 Sam Dobbs (NZl) New Zealand National Team                       03:20
52 Lachlan Norris (Aus) UnitedHealthcare Pro Cycling               03:36
53 Alex Frame (NZl) JLT Condor
54 Conor Dunne (Irl) Aqua Blue Sport
55 Edgar Nohales Neto (Spa) 7 Eleven Roadbike Philippines          04:08
56 Samuel Jenner (Aus) Reprezentacja Australii                     04:34
57 Steve Lampier (GBr) JLT Condor                                  04:50
58 Simon Gerrans (Aus) Orica-Scott
59 Brad Evans (NZl) Drapac–Pat's Veg                               05:30
60 Rustom Lim (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippines
61 Aleksei Tcatevich (Rus) Gazprom–RusVelo
62 Joseph Cooper (NZl) IsoWhey Sports SwissWellness
63 Mario Vogt (Ger) Attaque Team Gusto
64 Mitch Docker (Aus) Orica-Scott
65 Calvin Watson (Aus) Aqua Blue Sport
66 Greg Henderson (NZl) UnitedHealthcare Pro Cycling               05:55
67 Timothy Guy (Aus) Attaque Team Gusto
68 Mark John Lexer Galedo (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippines      06:18
69 Artur Ershov (Rus) Gazprom–RusVelo                              06:50
70 Drew Morey (Aus) Drapac–Pat's Veg
71 Jesse Kerrison (Aus) IsoWhey Sports SwissWellness               07:33
72 Hamish Schreurs (NZl) Reprezentacja Nowej Zelandii              08:10
73 Thomas Hubbard (NZl) St George Continental Cycling Team
74 Lawrence Warbasse (USA) Aqua Blue Sport
75 Leigh Howard (Aus) Aqua Blue Sport
76 Brenton Jones (Aus) JLT Condor
77 Angus Lyons (Aus) Reprezentacja Australii
78 James Fouche (NZl) Reprezentacja Nowej Zelandii
79 Kaden Groves (Aus) St George Continental Cycling Team
80 Jeroen Meijers (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij
81 Oliver Kent-Spark (Aus) Drapac–Pat's Veg                        10:00
82 Matthew Zenovich (NZl) Reprezentacja Nowej Zelandii
83 Jacob Kauffmann (Aus) NSW Institute of Sport
84 Alex Wohler (Aus) NSW Institute of Sport
85 Joshua Taylor (Aus) NSW Institute of Sport
86 Taylor Gunman (NZl) New Zealand National Team
87 Jay Dutton (Aus) St George Continental Cycling Team
88 Ayden Toovey (Aus) NSW Institute of Sport
89 Brodie Talbot (Aus) St George Continental Cycling Team          09:15
90 Guy Kalma (NZl) Attaque Team Gusto                              11:00
91 Sam Bewley (NZl) Orica-Scott                                    11:25
92 Adrian Hegyvary (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling              11:50
93 Rob Power (Aus) Orica-Scott                                     13:07
94 Philip Martz (USA) Attaque Team Gusto                           13:59
95 Darcy Ellerm-Norton (NZl) St George Continental Cycling Team
96 Kirill Sveshnikov (Rus) Gazprom–RusVelo                         16:26
DNF Edmund Bradbury (GBr) JLT Condor
DNF Anthony Giacoppo (Aus) IsoWhey Sports SwissWellness
DNS Danny van Poppel (Ned) Team Sky
DNS Sjoerd van Ginneken (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij
DNS Craig Evers (Aus) 7 Eleven Roadbike Philippines
DNS Patrick Sharpe (Aus) St George Continental Cycling Team

Końcowa klasyfikacja generalna:

1 Damien Howson (Aus) Orica-Scott                               15:25:13
2 Jai Hindley (Aus) Reprezentacja Australii                        00:38
3 Kenny Elissonde (Fra) Team Sky                                   00:53
4 Cameron Meyer (Aus) Reprezentacja Australii                      01:08
5 Michael Storer (Aus) Reprezentacja Australii                     01:10
6 Chris Froome (GBr) Team Sky                                      01:12
7 Lucas Hamilton (Aus) Reprezentacja Australii                     01:13
8 Nathan Earle (Aus) Reprezentacja Australii                       01:15
9 Jhoan Esteban Chaves Rubio (Col) Orica-Scott
10 Timothy Roe (Aus) IsoWhey Sports SwissWellness                  01:17
11 Ian Bibby (GBr) JLT Condor                                      01:21
12 Janier Alexis Acevedo Calle (Col) UnitedHealthcare Pro Cycling  01:28
13 Sebastian Henao Gomez (Col) Team Sky                            01:39
14 Cameron Bayly (Aus) IsoWhey Sports SwissWellness                01:45
15 Jesse Featonby (Aus) Drapac–Pat's Veg                           01:56
16 Benjamin Dyball (Aus) St George Continental Cycling Team        02:30
17 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare Pro Cycling              02:44
18 Alistair Donohoe (Aus) Attaque Team Gusto                       03:08
19 Dylan Sunderland (Aus) NSW Institute of Sport                   03:43
20 Jason Christie (NZl) New Zealand National Team                  04:33
21 Pavel Brutt (Rus) Gazprom–RusVelo                               04:44
22 Lachlan Norris (Aus) UnitedHealthcare Pro Cycling               05:16
23 Martijn Tusveld (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij             06:17
24 Robbie Hucker (Aus) IsoWhey Sports SwissWellness                06:50
25 Daniel Fitter (Aus) NSW Institute of Sport                      06:55
26 Tanner Putt (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling                  08:17
27 Cyrus Monk (Aus) Drapac–Pat's Veg                               10:12
28 James Oram (NZl) Reprezentacja Nowej Zelandii                   11:31
29 Simon Gerrans (Aus) Orica-Scott                                 12:00
30 Jesse Ewart (Aus) 7 Eleven Roadbike Philippines                 12:34
31 Luke Rowe (GBr) Team Sky                                        13:59
32 Lawrence Warbasse (USA) Aqua Blue Sport                         14:56
33 Taco van der Hoorn (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij          16:33
34 Steve Lampier (GBr) JLT Condor                                  17:17
35 Samuel Jenner (Aus) Reprezentacja Australii                     17:22
36 Sam Dobbs (NZl) Reprezentacja Nowej Zelandii                    17:24
37 Mario Vogt (Ger) Attaque Team Gusto                             17:48
38 Jesper Asselman (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij             17:50
39 Conor Dunne (Irl) Aqua Blue Sport                               19:53
40 Travis McCabe (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling                20:46
41 Alistair Slater (GBr) JLT Condor                                21:01
42 Timothy Guy (Aus) Attaque Team Gusto                            21:04
43 Michael Hepburn (Aus) Orica-Scott                               21:41
44 Nicholas Katsonis (Aus) Drapac–Pat's Veg                        22:16
45 Nick van der Lijke (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij          22:51
46 Sergey Nikolaev (Rus) Gazprom–RusVelo                           23:19
47 Alexandr Shushemoin (Kaz) Attaque Team Gusto                    23:20
48 Artur Ershov (Rus) Gazprom–RusVelo                              23:26
49 James Gullen (GBr) JLT Condor                                   23:49
50 Ivan Savitckii (Rus) Gazprom–RusVelo                            23:58
51 Tim Ariesen (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij                 24:46
52 Marcelo Felipe (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippines              25:18
53 Aaron Gate (NZl) Aqua Blue Sport                                25:27
54 Drew Morey (Aus) Drapac–Pat's Veg                               25:38
55 Greg Henderson (NZl) UnitedHealthcare Pro Cycling               26:54
56 Mitch Docker (Aus) Orica-Scott                                  27:11
57 Aleksei Tcatevich (Rus) Gazprom–RusVelo                         27:15
58 Brad Evans (NZl) Drapac–Pat's Veg                               27:18
59 Michel Kreder (Ned) Aqua Blue Sport                             27:38
60 Jacob Kauffmann (Aus) NSW Institute of Sport                    29:23
61 Benjamin Hill (Aus) Attaque Team Gusto                          30:37
62 Calvin Watson (Aus) Aqua Blue Sport                             30:45
63 Ian Stannard (GBr) Team Sky                                     31:07
64 Brodie Talbot (Aus) St George Continental Cycling Team          31:47
65 Oliver Kent-Spark (Aus) Drapac–Pat's Veg                        32:24
66 Joseph Cooper (NZl) IsoWhey Sports SwissWellness                32:41
67 Jeroen Meijers (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij              32:58
68 Rustom Lim (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippines                  33:30
69 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom–RusVelo                            34:01
70 Edgar Nohales Neto (Spa) 7 Eleven Roadbike Philippines          34:12
71 Alex Frame (NZl) JLT Condor                                     34:30
72 Mathew Ross (Aus) Drapac–Pat's Veg                              34:34
73 James Fouche (NZl) Reprezentacja Nowej Zelandii                 36:26
74 Peter Koning (Ned) Aqua Blue Sport                              36:44
75 Guy Kalma (NZl) Attaque Team Gusto                              37:27
76 Brenton Jones (Aus) JLT Condor                                  37:42
77 Mark John Lexer Galedo (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippines      38:05
78 Angus Lyons (Aus) Reprezentacja Australii                       38:48
79 Taylor Gunman (NZl) Reprezentacja Nowej Zelandii                39:47
80 Ayden Toovey (Aus) NSW Institute of Sport                       39:49
81 Jesse Kerrison (Aus) IsoWhey Sports SwissWellness               41:29
82 Rob Power (Aus) Orica-Scott                                     42:52
83 Josh Berry (Aus) 7 Eleven Roadbike Philippines                  43:06
84 Leigh Howard (Aus) Aqua Blue Sport                              44:37
85 Hamish Schreurs (NZl) Reprezentacja Nowej Zelandii              46:24
86 Matthew Zenovich (NZl) Reprezentacja Nowej Zelandii             48:18
87 Kaden Groves (Aus) St George Continental Cycling Team           48:21
88 Joshua Taylor (Aus) NSW Institute of Sport                      48:31
89 Sam Bewley (NZl) Orica-Scott                                    50:24
90 Adrian Hegyvary (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling              53:02
91 Philip Martz (USA) Attaque Team Gusto                           54:22
92 Darcy Ellerm-Norton (NZl) St George Continental Cycling Team    56:47
93 Alex Wohler (Aus) NSW Institute of Sport                      1:00:39
94 Jay Dutton (Aus) St George Continental Cycling Team           1:03:27
95 Thomas Hubbard (NZl) St George Continental Cycling Team       1:05:03
96 Kirill Sveshnikov (Rus) Gazprom–RusVelo                       1:05:57