pro-cycling.org
Volta a la Comunitat Valenciana 2017 - 5. etap< < < Poprzedni etap
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-02-05 20:30:38), kat. 2.1 (SPA); 53.6km (Paterna – Walencja); 5 lutego 2016. 

1 Bryan Coquard (Fra) Direct Energie                            1:01:23
2 Nacer Bouhanni (Fra) Cofidis, Solutions Credits
3 Coen Vermeltfoort (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
4 Yves Lampaert (Bel) Quick-Step Floors
5 Iljo Keisse (Bel) Quick-Step Floors
6 Viacheslav Kuznetsov (Rus) Katusha-Alpecin
7 Magnus Cort Nielsen (Den) Orica-Scott
8 Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy
9 Enrique Sanz Unzue (Spa) Reprezentacja Hiszpanii
10 Kristian Sbaragli (Ita) Dimension Data
11 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale
12 Alexander Porsev (Rus) Gazprom – Rusvelo
13 Jon Aberasturi Izaga (Spa) Team UKYO
14 Gediminas Bagdonas (Ltu) AG2R La Mondiale
15 Tobias Ludvigsson (Swe) FDJ
16 Łukasz Wiśniowski (Pol) Team Sky
17 Raymond Kreder (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
18 Albert Torres Barcelo (Spa) Inteja Dominican Cycling Team
19 Jan Tratnik (Slo) CCC Sprandi Polkowice
20 Samuel Caldeira (Por) W52/FC Porto
21 Sebastián Mora Vedri (Spa) Reprezentacja Hiszpanii
22 Maciej Paterski (Pol) CCC Sprandi Polkowice
23 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky
24 Philippe Gilbert (Bel) Quick-Step Floors
25 Wouter Wippert (Ned) Cannondale-Drapac
26 Elmar Reinders (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
27 Garikoitz Bravo (Spa) Euskadi Basque Country - Murias
28 Daniel Lopez Parada (Spa) Burgos BH
29 Zdenek Stybar (Cze) Quick-Step Floors
30 Wout Poels (Ned) Team Sky
31 Manuel Senni (Ita) BMC Racing Team
32 Daniel Martin (Irl) Quick-Step Floors
33 Toms Skujins (Lat) Cannondale-Drapac
34 Beñat Txoperena (Spa) Euskadi Basque Country - Murias
35 Merhawi Kudus (Eri) Dimension Data
36 Pavel Kochetkov (Rus) Katusha-Alpecin
37 Aitor Gonzales (Spa) Euskadi Basque Country - Murias
38 Etienne Van Empel (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
39 Daniel Teklehaimanot (Eri) Dimension Data
40 Victor Campenaerts (Bel) Team LottoNl-Jumbo
41 Luka Mezgec (Slo) Orica-Scott
42 Victor De La Parte (Spa) Movistar Team
43 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team
44 Steve Morabito (Swi) FDJ
45 Nairo Quintana (Col) Movistar Team
46 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team
47 David De La Cruz (Spa) Quick-Step Floors
48 Philip Deignan (Irl) Team Sky
49 Salvador Guardiola (Spa) Team UKYO
50 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team
51 Ben King (USA) Dimension Data
52 Andrey Amador (CRc) Movistar Team
53 Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale
54 Jonathan Castroviejo (Spa) Movistar Team
55 José Manuel Díaz (Spa) Israel Cycling Academy
56 Geoffrey Soupe (Fra) Cofidis, Solutions Credits
57 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team
58 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team
59 Dayer Quintana (Col) Movistar Team
60 Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale
61 Amaro Antunes (Por) W52/FC Porto
62 Stef Clement (Ned) Team LottoNl-Jumbo
63 Jonas Van Genechten (Bel) Cofidis, Solutions Credits
64 Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNl-Jumbo
65 Laurens De Plus (Bel) Quick-Step Floors
66 Jesus Herrada (Spa) Movistar Team
67 Stefan Küng (Swi) BMC Racing Team
68 Egoitz Fernandez Ayarzaguena (Spa) Team UKYO
69 Michele Scarponi (Ita) Astana Pro Team
70 Jos Van Emden (Ned) Team LottoNl-Jumbo
71 Twan Castelijns (Ned) Team LottoNl-Jumbo
72 Julien Simon (Fra) Cofidis, Solutions Credits
73 Gustavo Veloso (Por) W52/FC Porto
74 Tom Bohli (Swi) BMC Racing Team
75 Imanol Estevez Salas (Spa) Euskadi Basque Country - Murias
76 David Lopez (Spa) Team Sky
77 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team
78 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice
79 Sergei Chernetski (Rus) Astana Pro Team
80 Rui Vinhas (Por) W52/FC Porto
81 Thibaut Pinot (Fra) FDJ
82 Sébastien Reichenbach (Swi) FDJ
83 Daniel Moreno (Spa) Movistar Team
84 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom – Rusvelo
85 Ryan Mullen (Irl) Cannondale-Drapac
86 Dennis Van Winden (Ned) Israel Cycling Academy
87 Adrien Petit (Fra) Direct Energie                              00:19
88 Antoine Duchesne (Can) Direct Energie
89 Niki Terpstra (Ned) Quick-Step Floors                          00:21
90 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis, Solutions Credits                 00:33
91 William Bonnet (Fra) FDJ
92 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky                                00:35
93 Martijn Budding (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij            00:49
94 Tony Martin (Ger) Katusha-Alpecin                              01:13
95 Julien Morice (Fra) Direct Energie                             01:42
96 Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin                             01:43
97 Jérémy Roy (Fra) FDJ                                           01:45
98 António Carvalho (Por) W52/FC Porto
99 Ibai Salas Zorrozua (Spa) Burgos BH
100 Benoit Vaugrenard (Fra) FDJ
101 Hector Saez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
102 Raul Alarcon Garcia (Spa) W52/FC Porto
103 Antonio Molina (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
104 Tyler Williams (USA) Israel Cycling Academy
105 Jonathan Lastra (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
106 Christopher Butler (USA) Caja Rural-Seguros RGA
107 Sep Vanmarcke (Bel) Cannondale-Drapac
108 Davide Formolo (Ita) Cannondale-Drapac
109 Simone Ponzi (Ita) CCC Sprandi Polkowice
110 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team
111 Jens Keukeleire (Bel) Orica-Scott
112 Ivan Moreno Sanchez (Spa) Reprezentacja Hiszpanii
113 Mathew Hayman (Aus) Orica-Scott
114 Serge Pauwels (Bel) Dimension Data
115 Diego Milan (Dom) Inteja Dominican Cycling Team
116 Ivan Rovny (Rus) Gazprom – Rusvelo
117 Jose Herrada (Spa) Movistar Team
118 Mikel Bizkarra (Spa) Euskadi Basque Country - Murias
119 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team
120 Julen Irizar (Spa) Euskadi Basque Country - Murias
121 Adriá Moreno Sala (Spa) Reprezentacja Hiszpanii
122 Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin
123 Branislau Samoilau (Blr) CCC Sprandi Polkowice
124 Manuel Jimenez Garcia (Spa) Reprezentacja Hiszpanii
125 Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team
126 David Belda (Spa) Burgos BH
127 Jorge Cubero Galvez (Spa) Burgos BH
128 Igor Merino Kortazar (Spa) Burgos BH
129 Daniel Navarro (Spa) Cofidis, Solutions Credits
130 Berden De Vries (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
131 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale
132 Joaquim Silva (Por) W52/FC Porto
133 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom – Rusvelo
134 Rudy Molard (Fra) FDJ
135 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis, Solutions Credits
136 Thomas Scully (NZl) Cannondale-Drapac
137 Alberto Losada (Spa) Katusha-Alpecin
138 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale
139 Cyril Gautier (Fra) AG2R La Mondiale
140 Lawson Craddock (USA) Cannondale-Drapac
141 Benjamin Perry (Can) Israel Cycling Academy
142 Zakkari Dempster (Aus) Israel Cycling Academy
143 Martijn Keizer (Ned) Team LottoNl-Jumbo
144 Pim Ligthart (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
145 Aydar Zakarin (Rus) Gazprom – Rusvelo
146 Pieter Weening (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
147 Tony Hurel (Fra) Direct Energie
148 Matvey Mamykin (Rus) Katusha-Alpecin
149 Alexander Foliforov (Rus) Gazprom – Rusvelo
150 Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data
151 Michael Albasini (Swi) Orica-Scott
152 Oscar Pujol (Spa) Team UKYO
153 Marcin Białobłocki (Pol) CCC Sprandi Polkowice
154 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team
155 Bryan Nauleau (Fra) Direct Energie
156 Igor Anton (Spa) Dimension Data
157 Romain Sicard (Fra) Direct Energie
158 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice
159 Peter Kennaugh (GBr) Team Sky
160 Nathan Brown (USA) Cannondale-Drapac
161 Christopher Juul Jensen (Den) Orica-Scott
162 Simon Yates (GBr) Orica-Scott
163 Adam Yates (GBr) Orica-Scott
164 Aviv Yechzkel (Isr) Israel Cycling Academy
165 Primoz Roglic (Slo) Team LottoNl-Jumbo                        02:01
166 Angelo Tulik (Fra) Direct Energie                             02:17
167 Felix Großschartner (Aut) CCC Sprandi Polkowice               02:28
168 Yoshimitsu Hiratsuka (Jpn) Team UKYO                          02:43
169 Julio Amores Palacios (Spa) Inteja Dominican Cycling Team     04:16
DNF Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky
DNF Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team
DNF Sergio Pardilla (Spa) Caja Rural-Seguros RGA

Końcowa klasyfikacja generalna:

1 Nairo Quintana (Col) Movistar Team                           15:21:49
2 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team                               00:13
3 Manuel Senni (Ita) BMC Racing Team                              00:32
4 Wout Poels (Ned) Team Sky                                       00:52
5 Daniel Martin (Irl) Quick-Step Floors                           01:09
6 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team                            01:42
7 David De La Cruz (Spa) Quick-Step Floors                        01:53
8 Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNl-Jumbo                      02:12
9 Merhawi Kudus (Eri) Dimension Data                              02:13
10 Jonathan Castroviejo (Spa) Movistar Team                       02:25
11 Victor De La Parte (Spa) Movistar Team                         02:46
12 Tobias Ludvigsson (Swe) FDJ                                    02:50
13 Dayer Quintana (Col) Movistar Team                             02:52
14 David Lopez (Spa) Team Sky                                     02:53
15 Philippe Gilbert (Bel) Quick-Step Floors                       03:05
16 Philip Deignan (Irl) Team Sky                                  03:16
17 Sébastien Reichenbach (Swi) FDJ                                03:29
18 Michele Scarponi (Ita) Astana Pro Team                         03:43
19 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team                        03:50
20 Amaro Antunes (Por) W52/FC Porto                               04:17
21 Steve Morabito (Swi) FDJ                                       05:07
22 Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin                            05:17
23 Ben King (USA) Dimension Data                                  05:42
24 Jesus Herrada (Spa) Movistar Team                              06:12
25 Christopher Juul Jensen (Den) Orica-Scott                      06:17
26 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky                              06:47
27 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team                            06:51
28 Andrey Amador (CRc) Movistar Team                              06:58
29 Garikoitz Bravo (Spa) Euskadi Basque Country - Murias          07:15
30 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale                           07:49
31 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice                      08:11
32 Davide Formolo (Ita) Cannondale-Drapac                         08:40
33 Zdenek Stybar (Cze) Quick-Step Floors                          08:43
34 Ivan Rovny (Rus) Gazprom – Rusvelo                             08:44
35 Stef Clement (Ned) Team LottoNl-Jumbo                          08:59
36 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team                             09:39
37 Cyril Gautier (Fra) AG2R La Mondiale                           09:45
38 Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale                           10:01
39 Pavel Kochetkov (Rus) Katusha-Alpecin                          11:07
40 Jose Herrada (Spa) Movistar Team                               11:25
41 Laurens De Plus (Bel) Quick-Step Floors                        11:34
42 Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team                            11:37
43 Daniel Moreno (Spa) Movistar Team                              12:09
44 Tony Martin (Ger) Katusha-Alpecin                              12:22
45 Victor Campenaerts (Bel) Team LottoNl-Jumbo                    12:28
46 Lawson Craddock (USA) Cannondale-Drapac                        12:58
47 Sergei Chernetski (Rus) Astana Pro Team                        13:24
48 Stefan Küng (Swi) BMC Racing Team                              14:51
49 Primoz Roglic (Slo) Team LottoNl-Jumbo                         17:13
50 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky                                17:21
51 David Belda (Spa) Burgos BH                                    17:43
52 Benoit Vaugrenard (Fra) FDJ                                    19:02
53 Łukasz Wiśniowski (Pol) Team Sky                               19:12
54 Magnus Cort Nielsen (Den) Orica-Scott                          20:44
55 Peter Kennaugh (GBr) Team Sky                                  21:14
56 Igor Anton (Spa) Dimension Data                                23:17
57 Niki Terpstra (Ned) Quick-Step Floors                          23:26
58 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team                     24:18
59 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team                             24:29
60 Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale                              25:50
61 Rudy Molard (Fra) FDJ                                          25:58
62 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team                            26:04
63 Jan Tratnik (Slo) CCC Sprandi Polkowice                        26:10
64 Alberto Losada (Spa) Katusha-Alpecin                           26:13
65 Toms Skujins (Lat) Cannondale-Drapac                           26:15
66 Jens Keukeleire (Bel) Orica-Scott                              26:17
67 Jos Van Emden (Ned) Team LottoNl-Jumbo
68 Maciej Paterski (Pol) CCC Sprandi Polkowice                    26:28
69 Elmar Reinders (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij             27:05
70 Serge Pauwels (Bel) Dimension Data                             27:31
71 Rui Vinhas (Por) W52/FC Porto                                  27:37
72 Viacheslav Kuznetsov (Rus) Katusha-Alpecin                     28:03
73 Antoine Duchesne (Can) Direct Energie                          28:35
74 Romain Sicard (Fra) Direct Energie                             28:48
75 Ibai Salas Zorrozua (Spa) Burgos BH                            29:05
76 Joaquim Silva (Por) W52/FC Porto                               29:16
77 Nathan Brown (USA) Cannondale-Drapac                           29:22
78 Enrique Sanz Unzue (Spa) Reprezentacja Hiszpanii               29:33
79 Felix Großschartner (Aut) CCC Sprandi Polkowice                29:42
80 Angelo Tulik (Fra) Direct Energie                              29:53
81 Julien Simon (Fra) Cofidis, Solutions Credits                  30:02
82 Yves Lampaert (Bel) Quick-Step Floors                          30:08
83 Samuel Caldeira (Por) W52/FC Porto                             30:10
84 Kristian Sbaragli (Ita) Dimension Data                         30:32
85 Pim Ligthart (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij               30:36
86 Antonio Molina (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                    30:37
87 Gediminas Bagdonas (Ltu) AG2R La Mondiale                      30:42
88 Benjamin Perry (Can) Israel Cycling Academy                    31:54
89 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis, Solutions Credits                 31:58
90 Imanol Estevez Salas (Spa) Euskadi Basque Country - Murias     32:21
91 Daniel Teklehaimanot (Eri) Dimension Data                      32:48
92 Sep Vanmarcke (Bel) Cannondale-Drapac                          32:50
93 Alexander Porsev (Rus) Gazprom – Rusvelo                       32:57
94 Mathew Hayman (Aus) Orica-Scott                                33:21
95 Jon Aberasturi Izaga (Spa) Team UKYO                           33:38
96 Thomas Scully (NZl) Cannondale-Drapac                          33:44
97 Zakkari Dempster (Aus) Israel Cycling Academy                  34:04
98 Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy                  34:07
99 Michael Albasini (Swi) Orica-Scott                             34:29
100 Twan Castelijns (Ned) Team LottoNl-Jumbo                      35:07
101 Gustavo Veloso (Por) W52/FC Porto                             35:28
102 Martijn Keizer (Ned) Team LottoNl-Jumbo                       35:32
103 Pieter Weening (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij            35:42
104 José Manuel Díaz (Spa) Israel Cycling Academy                 35:58
105 Adriá Moreno Sala (Spa) Reprezentacja Hiszpanii               36:08
106 Thibaut Pinot (Fra) FDJ                                       36:38
107 Dennis Van Winden (Ned) Israel Cycling Academy                37:48
108 Julen Irizar (Spa) Euskadi Basque Country - Murias            37:51
109 Coen Vermeltfoort (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij         38:07
110 Tyler Williams (USA) Israel Cycling Academy                   38:11
111 Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin                            39:04
112 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom – Rusvelo                       39:20
113 Bryan Coquard (Fra) Direct Energie                            39:35
114 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team                    39:54
115 William Bonnet (Fra) FDJ                                      40:00
116 Igor Merino Kortazar (Spa) Burgos BH                          40:07
117 Raymond Kreder (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij            40:12
118 Adam Yates (GBr) Orica-Scott                                  40:44
119 Simone Ponzi (Ita) CCC Sprandi Polkowice                      40:51
120 Sebastián Mora Vedri (Spa) Reprezentacja Hiszpanii            40:52
121 Ryan Mullen (Irl) Cannondale-Drapac                           40:53
122 Raul Alarcon Garcia (Spa) W52/FC Porto                        41:27
123 António Carvalho (Por) W52/FC Porto                           41:38
124 Martijn Budding (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij           41:55
125 Matvey Mamykin (Rus) Katusha-Alpecin                          42:01
126 Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data                           42:14
127 Oscar Pujol (Spa) Team UKYO                                   42:21
128 Luka Mezgec (Slo) Orica-Scott                                 42:38
129 Jérémy Roy (Fra) FDJ                                          42:51
130 Berden De Vries (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij           43:41
131 Tony Hurel (Fra) Direct Energie                               44:01
132 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale                      44:10
133 Iljo Keisse (Bel) Quick-Step Floors                           44:20
134 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale                        45:14
135 Julien Morice (Fra) Direct Energie                            45:33
136 Tom Bohli (Swi) BMC Racing Team                               46:04
137 Simon Yates (GBr) Orica-Scott
138 Geoffrey Soupe (Fra) Cofidis, Solutions Credits               46:34
139 Alexander Foliforov (Rus) Gazprom – Rusvelo                   46:57
140 Adrien Petit (Fra) Direct Energie                             47:12
141 Hector Saez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                      47:42
142 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom – Rusvelo                       48:07
143 Salvador Guardiola (Spa) Team UKYO                            48:51
144 Marcin Białobłocki (Pol) CCC Sprandi Polkowice                50:24
145 Nacer Bouhanni (Fra) Cofidis, Solutions Credits               51:06
146 Etienne Van Empel (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij         51:37
147 Bryan Nauleau (Fra) Direct Energie                            51:45
148 Beñat Txoperena (Spa) Euskadi Basque Country - Murias         52:03
149 Aitor Gonzales (Spa) Euskadi Basque Country - Murias          52:56
150 Wouter Wippert (Ned) Cannondale-Drapac                        53:40
151 Daniel Navarro (Spa) Cofidis, Solutions Credits
152 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice                          54:22
153 Mikel Bizkarra (Spa) Euskadi Basque Country - Murias          54:28
154 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis, Solutions Credits            55:24
155 Jonas Van Genechten (Bel) Cofidis, Solutions Credits          55:45
156 Daniel Lopez Parada (Spa) Burgos BH                           55:46
157 Jonathan Lastra (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                  56:16
158 Egoitz Fernandez Ayarzaguena (Spa) Team UKYO                  56:22
159 Branislau Samoilau (Blr) CCC Sprandi Polkowice                56:34
160 Jorge Cubero Galvez (Spa) Burgos BH                           57:07
161 Aydar Zakarin (Rus) Gazprom – Rusvelo                         58:26
162 Ivan Moreno Sanchez (Spa) Reprezentacja Hiszpanii             59:02
163 Yoshimitsu Hiratsuka (Jpn) Team UKYO                          59:10
164 Manuel Jimenez Garcia (Spa) Reprezentacja Hiszpanii         1:01:07
165 Aviv Yechzkel (Isr) Israel Cycling Academy                  1:01:48
166 Diego Milan Jimenez (Dom) Inteja Dominican Cycling Team     1:04:05
167 Christopher Butler (USA) Caja Rural-Seguros RGA             1:04:57
168 Julio Amores Palacios (Spa) Inteja Dominican Cycling Team   1:06:18
169 Albert Torres Barcelo (Spa) Inteja Dominican Cycling Team   1:19:49