pro-cycling.org
Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol 2017 - 1. etapNastępny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-02-15 17:12:25), kat. 2.HC (SPA); 155.4km (Rincón de la Victoria/Málaga › Granada); 15 lutego 2017. 

  1 Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team                   4:02:28
  2 Wout Poels (Ned) Team Sky
  3 Sébastien Reichenbach (Swi) FDJ
  4 Diego Rosa (Ita) Team Sky
  5 Jon Izaguirre (Spa) Bahrain-Merida
  6 Alberto Contador (Spa) Trek-Segafredo
  7 Thibaut Pinot (Fra) FDJ                                    00:05
  8 Mikel Landa (Spa) Team Sky
  9 Rigoberto Uran (Col) Cannondale-Drapac
 10 Warren Barguil (Fra) Team Sunweb
 11 Pieter Weening (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij         00:24
 12 Mikel Nieve (Spa) Team Sky                                 00:31
 13 Javier Moreno (Spa) Bahrain-Merida
 14 Ondrej Cink (Cze) Bahrain-Merida
 15 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal                         00:51
 16 Huub Duijn (Ned) Veranda's Willems Crelan                  01:04
 17 Oscar Riesebeek (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 18 Sam Oomen (Ned) Team Sunweb
 19 Sindre Skj?stad Lunke (Nor) Team Sunweb
 20 Floris De Tier (Bel) Team LottoNl-Jumbo
 21 Eduard Prades (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 22 Marco Minnaard (Ned) Wanty - Groupe Gobert
 23 David Belda (Spa) Burgos BH
 24 Stef Clement (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 25 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom – Rusvelo
 26 Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Euskadi Basque Country-Murias
 27 Michal Schlegel (Cze) CCC Sprandi Polkowice
 28 Romain Sicard (Fra) Direct Energie
 29 Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal
 30 Sergio Pardilla (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 31 Laurens Ten Dam (Ned) Team Sunweb
 32 Hugh Carthy (GBr) Cannondale-Drapac
 33 Daniel Navarro (Spa) Cofidis, Solutions Credits
 34 Hector Saez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 35 Mikel Bizkarra Etxegibel (Spa) Euskadi Basque Country-Murias
 36 Gorka Izagirre (Spa) Movistar Team
 37 André Cardoso (Por) Trek-Segafredo
 38 David Lopez (Spa) Team Sky
 39 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal                         04:05
 40 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 41 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 42 Antwan Tolhoek (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 43 Guillaume Bonnafond (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 44 Igor Merino (Spa) Burgos BH
 45 Nick Van Der Lijke (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij     06:04
 46 Krists Neilands (Lat) Israel Cycling Academy
 47 Chad Haga (USA) Team Sunweb
 48 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice
 49 Steve Morabito (Swi) FDJ                                   07:01
 50 Jerome Cousin (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 51 Victor De La Parte (Spa) Movistar Team
 52 Eliot Lietaer (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 53 Martijn Budding (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 54 Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal
 55 Leszek Pluciński (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 56 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal
 57 Marc Soler (Spa) Movistar Team
 58 Haimar Zubeldia (Spa) Trek-Segafredo
 59 Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo
 60 Stijn Devolder (Bel) Veranda's Willems Crelan              09:02
 61 Jorge Cubero Galvez (Spa) Burgos BH                        10:00
 62 Edward Planckaert (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 63 Xandro Meurisse (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 64 Jérôme Baugnies (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 65 Anton Vorobyev (Rus) Gazprom – Rusvelo
 66 Maciej Paterski (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 67 Tobias Ludvigsson (Swe) FDJ
 68 Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 69 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Sunweb
 70 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky
 71 Georg Preidler (Aut) Team Sunweb
 72 Kristijan Koren (Slo) Cannondale-Drapac
 73 Simon Clarke (Aus) Cannondale-Drapac
 74 Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida
 75 Otto Vergaerde (Bel) Veranda's Willems Crelan
 76 Nathan Brown (USA) Cannondale-Drapac
 77 Luis Lemus (Mex) Israel Cycling Academy                    12:00
 78 Felix Großschartner (Aut) CCC Sprandi Polkowice            12:02
 79 Victor Campenaerts (Bel) Team LottoNl-Jumbo                13:03
 80 Maxime Farazijn (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 81 Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy
 82 Kevin Van Melsen (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 83 Dennis Van Winden (Ned) Israel Cycling Academy
 84 Moreno Hofland (Ned) Lotto Soudal
 85 Martijn Keizer (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 86 Bram Tankink (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 87 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Team LottoNl-Jumbo
 88 Antonio Molina (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 89 Ivan Garcia (Spa) Bahrain-Merida
 90 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain-Merida
 91 Diego Rubio (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 92 Jorge Arcas Pe?a (Spa) Movistar Team
 93 Amaury Capiot (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 94 Christian Knees (Ger) Team Sky
 95 Julien Morice (Fra) Direct Energie
 96 Mihkel Räim (Est) Israel Cycling Academy
 97 Ruben Pols (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 98 Daniel Turek (Cze) Israel Cycling Academy
 99 Jens Wallays (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
100 Hugo Hofstetter (Fra) Cofidis, Solutions Credits
101 Aitor Gonzalez (Spa) Euskadi Basque Country-Murias
102 Domen Novak (Slo) Bahrain-Merida
103 Alexander Aranburu (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
104 Jon Irisarri (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
105 Benat Txoperena (Spa) Euskadi Basque Country-Murias
106 Winner Anacona (Col) Movistar Team
107 Aydar Zakarin (Rus) Gazprom – Rusvelo
108 William Bonnet (Fra) FDJ
109 Rory Sutherland (Aus) Movistar Team
110 Jesus Hernandez (Spa) Trek-Segafredo
111 Andrei Solomennikov (Rus) Gazprom – Rusvelo
112 Dmitriy Kozontchuk (Rus) Gazprom – Rusvelo
113 Daniel Hoelgaard (Nor) FDJ
114 Johan Le Bon (Fra) FDJ
115 Angelo Tulik (Fra) Direct Energie
116 Pierre Rolland (Fra) Cannondale-Drapac
117 Yohann Gene (Fra) Direct Energie
118 Thomas Boudat (Fra) Direct Energie
119 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal
120 Raymond Kreder (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
121 Pim Ligthart (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
122 Mark Mcnally (GBr) Wanty - Groupe Gobert                   14:05
123 Aidis Kruopis (Ltu) Veranda's Willems Crelan
124 Adrian Gonzalez (Spa) Euskadi Basque Country-Murias
125 Daniel Lopez (Spa) Burgos BH
126 Bryan Coquard (Fra) Direct Energie
127 Florian Senechal (Fra) Cofidis, Solutions Credits
128 Berden De Vries (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij        16:01
129 Marcin Białobłocki (Pol) CCC Sprandi Polkowice
130 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis, Solutions Credits
131 Ibai Salas (Spa) Burgos BH                                 17:03
132 Markel Irizar (Spa) Trek-Segafredo
133 Pello Olaberria (Spa) Euskadi Basque Country-Murias
134 José Manuel Díaz (Spa) Israel Cycling Academy
135 Alvaro Robredo (Spa) Burgos BH
136 Gaetan Bille (Bel) Veranda's Willems Crelan
137 Sander Cordeel (Bel) Veranda's Willems Crelan
138 Adrien Petit (Fra) Direct Energie                          19:03
139 Gotzon Udondo (Spa) Euskadi Basque Country-Murias
140 Elias Van Breussegem (Bel) Veranda's Willems Crelan
141 Matthias Brändle (Aut) Trek-Segafredo                      20:03
142 Roman Maikin (Rus) Gazprom – Rusvelo                       20:05
143 Kirill Sveshnikov (Rus) Gazprom – Rusvelo                  21:03
DNF Tom Van Asbroeck (Bel) Cannondale-Drapac
DNF Frederik Veuchelen (Bel) Wanty - Groupe Gobert
DNF Marco Jurado (Spa) Burgos BH

Klasyfikacja generalna po 1. etapie:

  1 Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team                   4:02:28
  2 Wout Poels (Ned) Team Sky
  3 Sébastien Reichenbach (Swi) FDJ
  4 Diego Rosa (Ita) Team Sky
  5 Jon Izaguirre (Spa) Bahrain-Merida
  6 Alberto Contador (Spa) Trek-Segafredo
  7 Thibaut Pinot (Fra) FDJ                                    00:05
  8 Mikel Landa (Spa) Team Sky
  9 Rigoberto Uran (Col) Cannondale-Drapac
 10 Warren Barguil (Fra) Team Sunweb
 11 Pieter Weening (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij         00:24
 12 Mikel Nieve (Spa) Team Sky                                 00:31
 13 Javier Moreno (Spa) Bahrain-Merida
 14 Ondrej Cink (Cze) Bahrain-Merida
 15 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal                         00:51
 16 Huub Duijn (Ned) Veranda's Willems Crelan                  01:04
 17 Oscar Riesebeek (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 18 Sam Oomen (Ned) Team Sunweb
 19 Sindre Skj?stad Lunke (Nor) Team Sunweb
 20 Floris De Tier (Bel) Team LottoNl-Jumbo
 21 Eduard Prades (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 22 Marco Minnaard (Ned) Wanty - Groupe Gobert
 23 David Belda (Spa) Burgos BH
 24 Stef Clement (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 25 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom – Rusvelo
 26 Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Euskadi Basque Country-Murias
 27 Michal Schlegel (Cze) CCC Sprandi Polkowice
 28 Romain Sicard (Fra) Direct Energie
 29 Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal
 30 Sergio Pardilla (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 31 Laurens Ten Dam (Ned) Team Sunweb
 32 Hugh Carthy (GBr) Cannondale-Drapac
 33 Daniel Navarro (Spa) Cofidis, Solutions Credits
 34 Hector Saez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 35 Mikel Bizkarra Etxegibel (Spa) Euskadi Basque Country-Murias
 36 Gorka Izagirre (Spa) Movistar Team
 37 André Cardoso (Por) Trek-Segafredo
 38 David Lopez (Spa) Team Sky
 39 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal                         04:05
 40 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 41 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 42 Antwan Tolhoek (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 43 Guillaume Bonnafond (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 44 Igor Merino (Spa) Burgos BH
 45 Nick Van Der Lijke (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij     06:04
 46 Krists Neilands (Lat) Israel Cycling Academy
 47 Chad Haga (USA) Team Sunweb
 48 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice
 49 Steve Morabito (Swi) FDJ                                   07:01
 50 Jerome Cousin (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 51 Victor De La Parte (Spa) Movistar Team
 52 Eliot Lietaer (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 53 Martijn Budding (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 54 Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal
 55 Leszek Pluciński (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 56 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal
 57 Marc Soler (Spa) Movistar Team
 58 Haimar Zubeldia (Spa) Trek-Segafredo
 59 Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo
 60 Stijn Devolder (Bel) Veranda's Willems Crelan              09:02
 61 Jorge Cubero Galvez (Spa) Burgos BH                        10:00
 62 Edward Planckaert (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 63 Xandro Meurisse (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 64 Jérôme Baugnies (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 65 Anton Vorobyev (Rus) Gazprom – Rusvelo
 66 Maciej Paterski (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 67 Tobias Ludvigsson (Swe) FDJ
 68 Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 69 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Sunweb
 70 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky
 71 Georg Preidler (Aut) Team Sunweb
 72 Kristijan Koren (Slo) Cannondale-Drapac
 73 Simon Clarke (Aus) Cannondale-Drapac
 74 Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida
 75 Otto Vergaerde (Bel) Veranda's Willems Crelan
 76 Nathan Brown (USA) Cannondale-Drapac
 77 Luis Lemus (Mex) Israel Cycling Academy                    12:00
 78 Felix Großschartner (Aut) CCC Sprandi Polkowice            12:02
 79 Victor Campenaerts (Bel) Team LottoNl-Jumbo                13:03
 80 Maxime Farazijn (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 81 Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy
 82 Kevin Van Melsen (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 83 Dennis Van Winden (Ned) Israel Cycling Academy
 84 Moreno Hofland (Ned) Lotto Soudal
 85 Martijn Keizer (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 86 Bram Tankink (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 87 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Team LottoNl-Jumbo
 88 Antonio Molina (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 89 Ivan Garcia (Spa) Bahrain-Merida
 90 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain-Merida
 91 Diego Rubio (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 92 Jorge Arcas Pe?a (Spa) Movistar Team
 93 Amaury Capiot (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 94 Christian Knees (Ger) Team Sky
 95 Julien Morice (Fra) Direct Energie
 96 Mihkel Räim (Est) Israel Cycling Academy
 97 Ruben Pols (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 98 Daniel Turek (Cze) Israel Cycling Academy
 99 Jens Wallays (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
100 Hugo Hofstetter (Fra) Cofidis, Solutions Credits
101 Aitor Gonzalez (Spa) Euskadi Basque Country-Murias
102 Domen Novak (Slo) Bahrain-Merida
103 Alexander Aranburu (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
104 Jon Irisarri (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
105 Be?at Txoperena (Spa) Euskadi Basque Country-Murias
106 Winner Anacona (Col) Movistar Team
107 Aydar Zakarin (Rus) Gazprom – Rusvelo
108 William Bonnet (Fra) FDJ
109 Rory Sutherland (Aus) Movistar Team
110 Jesus Hernandez (Spa) Trek-Segafredo
111 Andrei Solomennikov (Rus) Gazprom – Rusvelo
112 Dmitriy Kozontchuk (Rus) Gazprom – Rusvelo
113 Daniel Hoelgaard (Nor) FDJ
114 Johan Le Bon (Fra) FDJ
115 Angelo Tulik (Fra) Direct Energie
116 Pierre Rolland (Fra) Cannondale-Drapac
117 Yohann Gene (Fra) Direct Energie
118 Thomas Boudat (Fra) Direct Energie
119 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal
120 Raymond Kreder (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
121 Pim Ligthart (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
122 Mark Mcnally (GBr) Wanty - Groupe Gobert                   14:05
123 Aidis Kruopis (Ltu) Veranda's Willems Crelan
124 Adrian Gonzalez (Spa) Euskadi Basque Country-Murias
125 Daniel Lopez (Spa) Burgos BH
126 Bryan Coquard (Fra) Direct Energie
127 Florian Senechal (Fra) Cofidis, Solutions Credits
128 Berden De Vries (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij        16:01
129 Marcin Białobłocki (Pol) CCC Sprandi Polkowice
130 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis, Solutions Credits
131 Ibai Salas (Spa) Burgos BH                                 17:03
132 Markel Irizar (Spa) Trek-Segafredo
133 Pello Olaberria (Spa) Euskadi Basque Country-Murias
134 José Manuel Díaz (Spa) Israel Cycling Academy
135 Alvaro Robredo (Spa) Burgos BH
136 Gaetan Bille (Bel) Veranda's Willems Crelan
137 Sander Cordeel (Bel) Veranda's Willems Crelan
138 Adrien Petit (Fra) Direct Energie                          19:03
139 Gotzon Udondo (Spa) Euskadi Basque Country-Murias
140 Elias Van Breussegem (Bel) Veranda's Willems Crelan
141 Matthias Brändle (Aut) Trek-Segafredo                      20:03
142 Roman Maikin (Rus) Gazprom – Rusvelo                       20:05
143 Kirill Sveshnikov (Rus) Gazprom – Rusvelo                  21:03