pro-cycling.org
Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol 2017 - 2. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-02-16 17:07:54), kat. 2.HC (SPA); 177.9km (Torredonjimeno › Alto Peña del Águila, Mancha Real/Jaén); 16 lutego 2017. 

  1 Thibaut Pinot (Fra) FDJ                                4:44:03
  2 Alberto Contador (Spa) Trek-Segafredo                    00:02
  3 Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team                   00:07
  4 Jon Izaguirre (Spa) Bahrain-Merida
  5 Mikel Landa (Spa) Team Sky                               00:09
  6 Diego Rosa (Ita) Team Sky
  7 Wout Poels (Ned) Team Sky                                00:13
  8 Sébastien Reichenbach (Swi) FDJ                          00:28
  9 Pieter Weening (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij       00:46
 10 Floris De Tier (Bel) Team LottoNl-Jumbo
 11 Ondrej Cink (Cze) Bahrain-Merida
 12 Javier Moreno (Spa) Bahrain-Merida
 13 Rigoberto Uran (Col) Cannondale-Drapac
 14 Mikel Nieve (Spa) Team Sky
 15 Warren Barguil (Fra) Team Sunweb                         01:05
 16 Alexander Aranburu (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 17 Eduard Prades (Spa) Caja Rural-Seguros RGA               01:18
 18 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom – Rusvelo
 19 Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal
 20 Sam Oomen (Ned) Team Sunweb
 21 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice                     01:39
 22 Antwan Tolhoek (Ned) Team LottoNl-Jumbo                  01:55
 23 Victor De La Parte (Spa) Movistar Team
 24 André Cardoso (Por) Trek-Segafredo
 25 Guillaume Bonnafond (Fra) Cofidis, Solutions Credits     02:01
 26 Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Euskadi Basque
 27 Marc Soler (Spa) Movistar Team                           02:05
 28 Stef Clement (Ned) Team LottoNl-Jumbo                    02:06
 29 Laurens Ten Dam (Ned) Team Sunweb
 30 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal
 31 Michal Schlegel (Cze) CCC Sprandi Polkowice              02:30
 32 Nick Van Der Lijke (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 33 Oscar Riesebeek (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 34 David Belda (Spa) Burgos BH
 35 Haimar Zubeldia (Spa) Trek-Segafredo
 36 Marco Minnaard (Ned) Wanty - Groupe Gobert               02:43
 37 Sindre Skj?stad Lunke (Nor) Team Sunweb                  01:50
 38 Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo                       02:55
 39 Jon Irisarri (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                03:01
 40 Jesus Hernandez (Spa) Trek-Segafredo
 41 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal                       03:31
 42 Tobias Ludvigsson (Swe) FDJ
 43 Martijn Budding (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij      03:55
 44 Ibai Salas (Spa) Burgos BH                               03:59
 45 Steve Morabito (Swi) FDJ                                 04:15
 46 Eliot Lietaer (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 47 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 48 Krists Neilands (Lat) Israel Cycling Academy             04:34
 49 Antonio Molina (Spa) Caja Rural-Seguros RGA              05:13
 50 Mikel Bizkarra Etxegibel (Spa) Euskadi Basque            05:15
 51 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice                05:31
 52 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Team LottoNl-Jumbo           05:32
 53 Jerome Cousin (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 54 Pierre Rolland (Fra) Cannondale-Drapac
 55 Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 56 Romain Sicard (Fra) Direct Energie                       05:46
 57 Benat Txoperena (Spa) Euskadi Basque
 58 Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal
 59 Leszek Pluciński (Pol) CCC Sprandi Polkowice             06:14
 60 Luis Lemus (Mex) Israel Cycling Academy                  06:31
 61 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Sunweb                    06:45
 62 Hector Saez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                 07:04
 63 Daniel Navarro (Spa) Cofidis, Solutions Credits
 64 Stijn Devolder (Bel) Veranda's Willems Crelan            07:26
 65 Hugh Carthy (GBr) Cannondale-Drapac                      07:34
 66 Anton Vorobyev (Rus) Gazprom – Rusvelo                   07:47
 67 Angelo Tulik (Fra) Direct Energie                        08:08
 68 José Manuel Díaz (Spa) Israel Cycling Academy            08:22
 69 Thomas Boudat (Fra) Direct Energie                       08:31
 70 Chad Haga (USA) Team Sunweb                              08:57
 71 Rory Sutherland (Aus) Movistar Team                      08:59
 72 Gorka Izagirre (Spa) Movistar Team
 73 Domen Novak (Slo) Bahrain-Merida                         09:03
 74 Maxime Farazijn (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise         09:22
 75 Igor Merino (Spa) Burgos BH                              09:24
 76 Nathan Brown (USA) Cannondale-Drapac                     10:03
 77 Simon Clarke (Aus) Cannondale-Drapac
 78 Ivan Garcia (Spa) Bahrain-Merida                         11:01
 79 Georg Preidler (Aut) Team Sunweb
 80 Mihkel Räim (Est) Israel Cycling Academy
 81 Kristijan Koren (Slo) Cannondale-Drapac
 82 Maciej Paterski (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 83 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky
 84 Bram Tankink (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 85 Huub Duijn (Ned) Veranda's Willems Crelan                11:29
 86 Jérôme Baugnies (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 87 Kevin Van Melsen (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 88 Dmitriy Kozontchuk (Rus) Gazprom – Rusvelo
 89 Jorge Cubero Galvez (Spa) Burgos BH
 90 Andrei Solomennikov (Rus) Gazprom – Rusvelo
 91 Daniel Hoelgaard (Nor) FDJ
 92 Dennis Van Winden (Ned) Israel Cycling Academy
 93 David Lopez (Spa) Team Sky                               11:54
 94 Julien Morice (Fra) Direct Energie                       12:00
 95 Jens Wallays (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise            12:34
 96 William Bonnet (Fra) FDJ                                 12:44
 97 Christian Knees (Ger) Team Sky                           13:05
 98 Pim Ligthart (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij         13:07
 99 Moreno Hofland (Ned) Lotto Soudal                        13:16
100 Raymond Kreder (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
101 Daniel Turek (Cze) Israel Cycling Academy
102 Victor Campenaerts (Bel) Team LottoNl-Jumbo              13:33
103 Aydar Zakarin (Rus) Gazprom – Rusvelo                    13:46
104 Florian Senechal (Fra) Cofidis, Solutions Credits        13:51
105 Yohann Gene (Fra) Direct Energie
106 Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy                   14:16
107 Bryan Coquard (Fra) Direct Energie                       14:58
108 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis, Solutions Credits
109 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal
110 Markel Irizar (Spa) Trek-Segafredo                       15:44
111 Martijn Keizer (Ned) Team LottoNl-Jumbo
112 Aitor Gonzalez (Spa) Euskadi Basque
113 Adrien Petit (Fra) Direct Energie
114 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal                    16:50
115 Sander Cordeel (Bel) Veranda's Willems Crelan            17:17
116 Berden De Vries (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij      17:28
117 Xandro Meurisse (Bel) Wanty - Groupe Gobert
118 Otto Vergaerde (Bel) Veranda's Willems Crelan            17:33
119 Diego Rubio (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                 17:52
120 Jorge Arcas Pe?a (Spa) Movistar Team
121 Matthias Brändle (Aut) Trek-Segafredo                    17:53
122 Felix Großschartner (Aut) CCC Sprandi Polkowice
123 Adrian Gonzalez (Spa) Euskadi Basque
124 Gaetan Bille (Bel) Veranda's Willems Crelan              18:10
125 Mark Mcnally (GBr) Wanty - Groupe Gobert
126 Aidis Kruopis (Ltu) Veranda's Willems Crelan
127 Winner Anacona (Col) Movistar Team
128 Ruben Pols (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
129 Elias Van Breussegem (Bel) Veranda's Willems Crelan
130 Pello Olaberria (Spa) Euskadi Basque
131 Edward Planckaert (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise       18:49
132 Daniel Lopez (Spa) Burgos BH                             18:54
133 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain-Merida                     18:58
134 Alvaro Robredo (Spa) Burgos BH                           19:00
135 Hugo Hofstetter (Fra) Cofidis, Solutions Credits         19:01
136 Roman Maikin (Rus) Gazprom – Rusvelo                     19:03
137 Johan Le Bon (Fra) FDJ                                   19:05
138 Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida                      19:10
139 Gotzon Udondo (Spa) Euskadi Basque                       19:28
140 Marcin Białobłocki (Pol) CCC Sprandi Polkowice           19:39
141 Kirill Sveshnikov (Rus) Gazprom – Rusvelo                20:43

Klasyfikacja generalna po 2. etapie:

  1 Alberto Contador (Spa) Trek-Segafredo                  8:46:33
  2 Thibaut Pinot (Fra) FDJ                                  00:03
  3 Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team                   00:05
  4 Jon Izaguirre (Spa) Bahrain-Merida
  5 Diego Rosa (Ita) Team Sky                                00:07
  6 Wout Poels (Ned) Team Sky                                00:11
  7 Mikel Landa (Spa) Team Sky                               00:12
  8 Sébastien Reichenbach (Swi) FDJ                          00:26
  9 Rigoberto Uran (Col) Cannondale-Drapac                   00:49
 10 Pieter Weening (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij       01:08
 11 Warren Barguil (Fra) Team Sunweb
 12 Ondrej Cink (Cze) Bahrain-Merida                         01:15
 13 Javier Moreno (Spa) Bahrain-Merida
 14 Mikel Nieve (Spa) Team Sky
 15 Floris De Tier (Bel) Team LottoNl-Jumbo                  02:33
 16 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal                       02:55
 17 Eduard Prades (Spa) Caja Rural-Seguros RGA               03:05
 18 Sam Oomen (Ned) Team Sunweb
 19 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom – Rusvelo
 20 Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal
 21 Sindre Skj?stad Lunke (Nor) Team Sunweb                  03:37
 22 André Cardoso (Por) Trek-Segafredo                       03:42
 23 Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Euskadi Basque            03:48
 24 Stef Clement (Ned) Team LottoNl-Jumbo                    03:53
 25 Laurens Ten Dam (Ned) Team Sunweb
 26 Oscar Riesebeek (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij      04:17
 27 David Belda (Spa) Burgos BH
 28 Michal Schlegel (Cze) CCC Sprandi Polkowice
 29 Marco Minnaard (Ned) Wanty - Groupe Gobert               04:30
 30 Antwan Tolhoek (Ned) Team LottoNl-Jumbo                  06:43
 31 Guillaume Bonnafond (Fra) Cofidis, Solutions Credits     06:49
 32 Mikel Bizkarra Etxegibel (Spa) Euskadi Basque            07:02
 33 Romain Sicard (Fra) Direct Energie                       07:33
 34 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal                       08:19
 35 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice                     08:21
 36 Hector Saez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                 08:51
 37 Daniel Navarro (Spa) Cofidis, Solutions Credits
 38 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis, Solutions Credits       09:03
 39 Victor De La Parte (Spa) Movistar Team                   09:11
 40 Nick Van Der Lijke (Ned) Roompot - Nederlandse Loter     09:12
 41 Marc Soler (Spa) Movistar Team                           09:21
 42 Hugh Carthy (GBr) Cannondale-Drapac                      09:41
 43 Haimar Zubeldia (Spa) Trek-Segafredo                     09:46
 44 Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo                       10:11
 45 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice                10:19
 46 Gorka Izagirre (Spa) Movistar Team                       10:46
 47 Martijn Budding (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij      11:11
 48 Krists Neilands (Lat) Israel Cycling Academy             11:16
 49 Steve Morabito (Swi) FDJ                                 11:31
 50 Eliot Lietaer (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 51 Jerome Cousin (Fra) Cofidis, Solutions Credits           12:48
 52 Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal                     13:02
 53 Huub Duijn (Ned) Veranda's Willems Crelan                13:16
 54 Leszek Pluciński (Pol) CCC Sprandi Polkowice             13:30
 55 Tobias Ludvigsson (Swe) FDJ                              13:38
 56 David Lopez (Spa) Team Sky                               13:41
 57 Igor Merino (Spa) Burgos BH                              14:12
 58 Alexander Aranburu (Spa) Caja Rural-Seguros RGA          14:36
 59 Chad Haga (USA) Team Sunweb                              15:39
 60 Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 61 Jon Irisarri (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                16:32
 62 Jesus Hernandez (Spa) Trek-Segafredo
 63 Stijn Devolder (Bel) Veranda's Willems Crelan            16:51
 64 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Sunweb                    16:52
 65 Anton Vorobyev (Rus) Gazprom – Rusvelo                   17:54
 66 Antonio Molina (Spa) Caja Rural-Seguros RGA              18:44
 67 Luis Lemus (Mex) Israel Cycling Academy                  18:50
 68 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Team LottoNl-Jumbo           19:03
 69 Pierre Rolland (Fra) Cannondale-Drapac
 70 Be?at Txoperena (Spa) Euskadi Basque                     19:17
 71 Simon Clarke (Aus) Cannondale-Drapac                     20:30
 72 Nathan Brown (USA) Cannondale-Drapac
 73 Maciej Paterski (Pol) CCC Sprandi Polkowice              21:08
 74 Georg Preidler (Aut) Team Sunweb
 75 Kristijan Koren (Slo) Cannondale-Drapac
 76 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky
 77 Ibai Salas (Spa) Burgos BH                               21:31
 78 Jérôme Baugnies (Bel) Wanty - Groupe Gobert              21:36
 79 Jorge Cubero Galvez (Spa) Burgos BH
 80 Angelo Tulik (Fra) Direct Energie                        21:39
 81 Thomas Boudat (Fra) Direct Energie                       22:02
 82 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal                           22:14
 83 Rory Sutherland (Aus) Movistar Team                      22:30
 84 Domen Novak (Slo) Bahrain-Merida                         22:34
 85 Maxime Farazijn (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise         22:53
 86 Ivan Garcia (Spa) Bahrain-Merida                         24:32
 87 Bram Tankink (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 88 Mihkel Räim (Est) Israel Cycling Academy
 89 Kevin Van Melsen (Bel) Wanty - Groupe Gobert             25:00
 90 Dennis Van Winden (Ned) Israel Cycling Academy
 91 Dmitriy Kozontchuk (Rus) Gazprom – Rusvelo
 92 Andrei Solomennikov (Rus) Gazprom – Rusvelo
 93 Daniel Hoelgaard (Nor) FDJ
 94 Julien Morice (Fra) Direct Energie                       25:31
 95 José Manuel Díaz (Spa) Israel Cycling Academy            25:54
 96 Jens Wallays (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise            26:05
 97 William Bonnet (Fra) FDJ                                 26:15
 98 Christian Knees (Ger) Team Sky                           26:36
 99 Pim Ligthart (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij         26:38
100 Moreno Hofland (Ned) Lotto Soudal                        26:47
101 Daniel Turek (Cze) Israel Cycling Academy
102 Raymond Kreder (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
103 Victor Campenaerts (Bel) Team LottoNl-Jumbo              27:04
104 Aydar Zakarin (Rus) Gazprom – Rusvelo                    27:17
105 Yohann Gene (Fra) Direct Energie                         27:22
106 Xandro Meurisse (Bel) Wanty - Groupe Gobert              27:35
107 Otto Vergaerde (Bel) Veranda's Willems Crelan            27:40
108 Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy                   27:47
109 Florian Senechal (Fra) Cofidis, Solutions Credits        28:44
110 Edward Planckaert (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise       28:56
111 Martijn Keizer (Ned) Team LottoNl-Jumbo                  29:15
112 Aitor Gonzalez (Spa) Euskadi Basque
113 Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida                      29:17
114 Bryan Coquard (Fra) Direct Energie                       29:51
115 Felix Großschartner (Aut) CCC Sprandi Polkowice          30:15
116 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal                    30:21
117 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis, Solutions Credits           31:13
118 Diego Rubio (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                 31:23
119 Jorge Arcas Pe?a (Spa) Movistar Team
120 Ruben Pols (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise              31:41
121 Winner Anacona (Col) Movistar Team
122 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain-Merida                     32:29
123 Hugo Hofstetter (Fra) Cofidis, Solutions Credits         32:32
124 Johan Le Bon (Fra) FDJ                                   32:36
125 Adrian Gonzalez (Spa) Euskadi Basque                     32:46
126 Mark Mcnally (GBr) Wanty - Groupe Gobert                 33:00
127 Aidis Kruopis (Ltu) Veranda's Willems Crelan             33:03
128 Markel Irizar (Spa) Trek-Segafredo                       33:16
129 Berden De Vries (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij      33:39
130 Daniel Lopez (Spa) Burgos BH                             33:47
131 Sander Cordeel (Bel) Veranda's Willems Crelan            34:49
132 Adrien Petit (Fra) Direct Energie                        35:12
133 Gaetan Bille (Bel) Veranda's Willems Crelan              35:42
134 Pello Olaberria (Spa) Euskadi Basque
135 Marcin Białobłocki (Pol) CCC Sprandi Polkowice           35:54
136 Alvaro Robredo (Spa) Burgos BH                           36:32
137 Elias Van Breussegem (Bel) Veranda's Willems Crelan      37:38
138 Matthias Brändle (Aut) Trek-Segafredo                    38:27
139 Gotzon Udondo (Spa) Euskadi Basque                       38:56
140 Roman Maikin (Rus) Gazprom – Rusvelo                     39:55
141 Kirill Sveshnikov (Rus) Gazprom – Rusvelo                42:13