pro-cycling.org
Volta ao Algarve em Bicicleta 2017 - 2. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-02-16 20:13:11), kat. 2.HC (POR); 189.3km (Lagoa – Fóia / Monchique); 16 lutego 2017. 

  1 Daniel Martin (Irl) Quick-Step Floors                  4:46:35
  2 Primoz Roglic (Slo) Team LottoNl-Jumbo
  3 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky                        00:20
  4 Amaro Antunes (Por) W52/FC Porto                         00:33
  5 Rinaldo Nocentini (Ita) Sporting / Tavira
  6 Luis León Sanchez (Spa) Astana Pro Team                  00:35
  7 Jonathan Castroviejo (Spa) Movistar Team
  8 Tony Gallopin (Fra) Lotto Soudal
  9 Edgar Pinto (Por) LA / Metalusa Blackjack
 10 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal                          00:46
 11 Ricardo Vilela (Por) Manzana Postobon                    00:54
 12 Jaime Roson (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                 01:07
 13 Simon Spilak (Slo) Katusha-Alpecin                       01:09
 14 Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team                      01:14
 15 Enric Mas (Spa) Quick-Step Floors                        01:16
 16 Alejandro Manue Marque Porto (Spa) Sporting / Tavira
 17 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team
 18 Davide Villella (Ita) Cannondale-Drapac                  01:32
 19 Anthony Turgis (Fra) Cofidis, Solutions Credits          01:35
 20 Tony Martin (Ger) Katusha-Alpecin
 21 Yoann Offredo (Fra) Wanty - Groupe Gobert
 22 Michele Scarponi (Ita) Astana Pro Team
 23 Tiago Machado (Por) Katusha-Alpecin
 24 Joaquim Silva (Por) W52/FC Porto
 25 Moreno Moser (Ita) Astana Pro Team
 26 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team                      01:46
 27 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo                      01:58
 28 Frederik Backaert (Bel) Wanty - Groupe Gobert            02:01
 29 David De La Fuente Rasilla (Spa) Louletano - Hospita     02:03
 30 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky                        02:17
 31 Jan Bárta (Cze) Bora-Hansgrohe                           02:19
 32 Silvio Herklotz (Ger) Bora-Hansgrohe                     03:01
 33 Maurits Lammertink (Ned) Katusha-Alpecin                 03:14
 34 Victor Etxeberria Carrasco (Spa) RP - Boavista
 35 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team                      03:52
 36 Zdenek Stybar (Cze) Quick-Step Floors                    04:26
 37 Dion Smith (NZl) Wanty - Groupe Gobert
 38 Scott Thwaites (GBr) Dimension Data
 39 José Mendes (Por) Bora-Hansgrohe
 40 Gianni Moscon (Ita) Team Sky
 41 Vicente Garcia De Mateos Rubio (Spa) Louletano 
 42 Sergei Chernetski (Rus) Astana Pro Team
 43 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky
 44 Hernando Bohorquez (Col) Manzana Postobon                05:24
 45 Martijn Tusveld (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij      05:47
 46 Artem Nych (Rus) Gazprom – Rusvelo                       05:52
 47 Rui Vinhas (Por) W52/FC Porto                            06:31
 48 David Gaudu (Fra) FDJ
 49 Thomas Degand (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 50 Juan Felipe Osorio (Col) Manzana Postobon                07:00
 51 Dries Devenyns (Bel) Quick-Step Floors                   07:06
 52 Rob Britton (Can) Rally Cycling                          08:10
 53 Alex Dowsett (GBr) Movistar Team                         08:16
 54 Antonio Angulo Sampedro (Spa) LA / Metalusa Blackjack
 55 Héctor Carretero (Spa) Movistar Team
 56 Fabricio Ferrari (Uru) Caja Rural-Seguros RGA
 57 José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin
 58 Nuno Matos (Por) Movistar Team
 59 Taco Van Der Hoorn (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 60 César Fonte (Por) LA / Metalusa Blackjack
 61 Julien Vermote (Bel) Quick-Step Floors
 62 Ricardo Mestre (Por) W52/FC Porto
 63 António Carvalho (Por) W52/FC Porto                      08:41
 64 Domingos Goncalves (Por) RP - Boavista
 65 Dylan Van Baarle (Ned) Cannondale-Drapac                 09:10
 66 Jesper Hansen (Den) Astana Pro Team                      09:11
 67 Sérgio Paulinho (Por) Efapel                             09:13
 68 Hernan Aguirre (Col) Manzana Postobon                    09:37
 69 Jesus Ezquerra (Spa) Sporting / Tavira
 70 Xuban Errazquin (Spa) RP - Boavista                      09:43
 71 Lars Boom (Ned) Team LottoNl-Jumbo                       10:15
 72 Jesus Del Pino Corrochano (Spa) Efapel                   10:21
 73 Jesper Asselman (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij      11:38
 74 Carlos Barbero (Spa) Movistar Team
 75 Sepp Kuss (USA) Rally Cycling
 76 Arnaud Demare (Fra) FDJ                                  12:18
 77 Antonio Piedra (Spa) Manzana Postobon
 78 Koen De Kort (Ned) Trek-Segafredo
 79 John Degenkolb (Ger) Trek-Segafredo
 80 Michał Gołaś (Pol) Team Sky
 81 Henrique Casimiro (Por) Efapel
 82 Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal
 83 Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe
 84 Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data
 85 Ignatas Konovalovas (Ltu) FDJ                            13:32
 86 Benoit Vaugrenard (Fra) FDJ
 87 Timo Roosen (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 88 Łukasz Wiśniowski (Pol) Team Sky
 89 Alberto Bettiol (Ita) Cannondale-Drapac
 90 Aldemar Reyes (Col) Manzana Postobon
 91 Jonathan Lastra (Spa) Caja Rural-Seguros RGA             14:12
 92 Ben King (USA) Dimension Data                            16:03
 93 Natnael Berhane (Eri) Dimension Data
 94 Alvaro Trueba Diego (Spa) Efapel
 95 Robert Wagner (Ger) Team LottoNl-Jumbo                   17:08
 96 Gregory Rast (Swi) Trek-Segafredo
 97 Jóni Brand?o (Por) Sporting / Tavira
 98 Oscar Hernandez (Spa) Louletano - Hospital de Loule
 99 Rúben Guerreiro (Por) Trek-Segafredo
100 Geoffrey Soupe (Fra) Cofidis, Solutions Credits
101 Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Hansgrohe
102 Sep Vanmarcke (Bel) Cannondale-Drapac
103 Jurgen Roelandts (Bel) Lotto Soudal
104 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Wanty - Groupe Gobert
105 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Wanty - Groupe Gobert
106 Mickael Delage (Fra) FDJ
107 Sergey Nikolaev (Rus) Gazprom – Rusvelo
108 Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data
109 Andrea Pasqualon (Ita) Wanty - Groupe Gobert
110 Evan Huffman (USA) Rally Cycling
111 Oscar Gatto (Ita) Astana Pro Team
112 Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo
113 Marc Sarreau (Fra) FDJ                                   17:14
114 Omar Fraile (Spa) Dimension Data                         18:02
115 Boy van Poppel (Ned) Trek-Segafredo
116 Mateo Garcia Castaneda (Col) Efapel                      18:16
117 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal                       18:31
118 Nuno Almeida (Por) Louletano - Hospital de Loule
119 Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal
120 Luis Afonso (Por) LA / Metalusa Blackjack
121 Luis Mendonça (Por) Louletano - Hospital de Loule
122 Hugo Sancho (Por) LA / Metalusa Blackjack
123 André Greipel (Ger) Lotto Soudal
124 Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe
125 Nikolas Maes (Bel) Lotto Soudal
126 Thomas Leezer (Ned) Team LottoNl-Jumbo
127 Sebastian Langeveld (Ned) Cannondale-Drapac
128 Taylor Phinney (USA) Cannondale-Drapac
129 Raul Alarcon Garcia (Spa) W52/FC Porto
130 Shaun-Nick Bester (RSA) Sporting / Tavira                18:41
131 David Livramento (Por) Sporting / Tavira                 20:07
132 Jo?o Benta (Por) RP - Boavista                           21:32
133 Dylan Groenewegen (Ned) Team LottoNl-Jumbo
134 Ildar Arslanov (Rus) Gazprom – Rusvelo
135 Andre Looij (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
136 Daniel Mestre (Por) Efapel
137 Mads Würtz Schmidt (Den) Katusha-Alpecin
138 Samuel Blanco Prol (Spa) LA / Metalusa Blackjack
139 Baptiste Planckaert (Bel) Katusha-Alpecin
140 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom – Rusvelo
141 Gijs Van Hoecke (Bel) Team LottoNl-Jumbo
142 Alexander Foliforov (Rus) Gazprom – Rusvelo
143 Filipe Cardoso (Por) RP - Boavista
144 Pablo Guerrero Bonilla (Spa) RP - Boavista
145 Aleksei Tcatevich (Rus) Gazprom – Rusvelo
146 Justin Oien (USA) Caja Rural-Seguros RGA
147 Aleksei Rybalkin (Rus) Gazprom – Rusvelo
148 Michaël Van Staeyen (Bel) Cofidis, Solutions Credits
149 Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis, Solutions Credits
150 Tiago Ferreira (Por) W52/FC Porto                        21:37
151 Jetse Bol (Ned) Manzana Postobon
152 Sandro Pinto (Por) Louletano - Hospital de Loule
153 Dylan Page (Swi) Caja Rural-Seguros RGA
154 Jimmy Turgis (Fra) Cofidis, Solutions Credits
155 Jonas Van Genechten (Bel) Cofidis, Solutions Credits
156 Jacopo Guarnieri (Ita) FDJ
157 Nacer Bouhanni (Fra) Cofidis, Solutions Credits
158 Christophe Laporte (Fra) Cofidis, Solutions Credits
159 Sjoerd Van Ginneken (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
160 Juan Sebastian Molano (Col) Manzana Postobon
161 Marc Fournier (Fra) FDJ
162 Philip Deignan (Irl) Team Sky
163 Adam De Vos (Can) Rally Cycling
164 Sven Erik Bystr?m (Nor) Katusha-Alpecin
165 Maarten Wynants (Bel) Team LottoNl-Jumbo
166 Josu Zabala (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
167 Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo
168 Colin Joyce (USA) Rally Cycling
169 Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe
170 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team
171 Danny Pate (USA) Rally Cycling
172 Ryan Mullen (Irl) Cannondale-Drapac
173 Mark Cavendish (GBr) Dimension Data
174 Coen Vermeltfoort (Ned) Roompot - Nederlandse Loteri     21:55
175 Oscar Brea (Por) Sporting / Tavira
176 Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Hansgrohe                 21:58
177 Matteo Trentin (Ita) Quick-Step Floors                   22:20
178 Brian Van Goethem (Ned) Roompot - Nederlandse Loteri     22:41
179 Matteo Dal-Cin (Can) Rally Cycling                       23:15
180 Fábio Silvestre (Por) Sporting / Tavira                  24:31
181 Wouter Wippert (Ned) Cannondale-Drapac                   25:14
182 Eric Young (USA) Rally Cycling
183 Fernando Gaviria (Col) Quick-Step Floors                 25:48
184 Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors
185 Pedro Paulinho (Por) Louletano - Hospital de Loule       29:36
186 Rafael Silva (Por) Efapel                                32:12
187 António Barbio (Por) Efapel
188 Hélder Ferreira (Por) Louletano - Hospital de Loule
189 Luis Gomes (Por) RP - Boavista
190 Jacobo Ucha Rodriguez (Spa) W52/FC Porto
191 Igor Boev (Rus) Gazprom – Rusvelo
192 Zulmiro Magalhnes (Por) LA / Metalusa Blackjack          33:28
193 Jono Matias (Por) LA / Metalusa Blackjack
194 Daniel Sanchez Cidoncha (Spa) RP - Boavista
DNF Stephen Cummings (GBr) Dimension Data
DNF Ian Boswell (USA) Team Sky

Klasyfikacja generalna po 2. etapie:

  1 Daniel Martin (Irl) Quick-Step Floors                  9:14:56
  2 Primoz Roglic (Slo) Team LottoNl-Jumbo                   00:04
  3 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky                        00:26
  4 Amaro Antunes (Por) W52/FC Porto                         00:43
  5 Tony Gallopin (Fra) Lotto Soudal
  6 Rinaldo Nocentini (Ita) Sporting / Tavira
  7 Luis León Sanchez (Spa) Astana Pro Team                  00:45
  8 Edgar Pinto (Por) LA / Metalusa Blackjack
  9 Jonathan Castroviejo (Spa) Movistar Team
 10 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal                          00:56
 11 Ricardo Vilela (Por) Manzana Postobon                    01:04
 12 Jaime Roson (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                 01:17
 13 Simon Spilak (Slo) Katusha-Alpecin                       01:19
 14 Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team                      01:24
 15 Alejandro Manue Marque Porto (Spa) Sporting / Tavira     01:26
 16 Enric Mas (Spa) Quick-Step Floors
 17 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team
 18 Davide Villella (Ita) Cannondale-Drapac                  01:42
 19 Tony Martin (Ger) Katusha-Alpecin                        01:45
 20 Yoann Offredo (Fra) Wanty - Groupe Gobert
 21 Tiago Machado (Por) Katusha-Alpecin
 22 Michele Scarponi (Ita) Astana Pro Team
 23 Anthony Turgis (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 24 Moreno Moser (Ita) Astana Pro Team
 25 Joaquim Silva (Por) W52/FC Porto
 26 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team                      01:56
 27 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo                      02:08
 28 Frederik Backaert (Bel) Wanty - Groupe Gobert            02:11
 29 David De La Fuente Rasilla (Spa) Louletano - Hospita     02:13
 30 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky                        02:27
 31 Jan Bárta (Cze) Bora-Hansgrohe                           02:29
 32 Silvio Herklotz (Ger) Bora-Hansgrohe                     03:11
 33 Maurits Lammertink (Ned) Katusha-Alpecin                 03:24
 34 Victor Etxeberria Carrasco (Spa) RP - Boavista
 35 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team                      04:02
 36 Zdenek Stybar (Cze) Quick-Step Floors                    04:36
 37 Vicente Garcia De Mateos Rubio (Spa) Louletano 
 38 Sergei Chernetski (Rus) Astana Pro Team
 39 Scott Thwaites (GBr) Dimension Data
 40 José Mendes (Por) Bora-Hansgrohe
 41 Dion Smith (NZl) Wanty - Groupe Gobert
 42 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky
 43 Gianni Moscon (Ita) Team Sky
 44 Hernando Bohorquez (Col) Manzana Postobon                05:34
 45 Martijn Tusveld (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij      05:57
 46 Artem Nych (Rus) Gazprom – Rusvelo                       06:02
 47 Thomas Degand (Bel) Wanty - Groupe Gobert                06:41
 48 David Gaudu (Fra) FDJ
 49 Rui Vinhas (Por) W52/FC Porto
 50 Juan Felipe Osorio (Col) Manzana Postobon                07:10
 51 Dries Devenyns (Bel) Quick-Step Floors                   07:16
 52 Rob Britton (Can) Rally Cycling                          08:20
 53 Antonio Angulo Sampedro (Spa) LA / Metalusa Blackjac     08:26
 54 Alex Dowsett (GBr) Movistar Team
 55 César Fonte (Por) LA / Metalusa Blackjack
 56 Ricardo Mestre (Por) W52/FC Porto
 57 Julien Vermote (Bel) Quick-Step Floors
 58 José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin
 59 Fabricio Ferrari (Uru) Caja Rural-Seguros RGA
 60 Héctor Carretero (Spa) Movistar Team
 61 Nuno Matos (Por) Movistar Team
 62 Domingos Goncalves (Por) RP - Boavista                   08:51
 63 António Carvalho (Por) W52/FC Porto
 64 Dylan Van Baarle (Ned) Cannondale-Drapac                 09:20
 65 Jesper Hansen (Den) Astana Pro Team                      09:21
 66 Sérgio Paulinho (Por) Efapel                             09:23
 67 Taco Van Der Hoorn (Ned) Roompot - Nederlandse Loter     09:26
 68 Jesus Ezquerra (Spa) Sporting / Tavira                   09:47
 69 Hernan Aguirre (Col) Manzana Postobon
 70 Xuban Errazquin (Spa) RP - Boavista                      09:53
 71 Jesus Del Pino Corrochano (Spa) Efapel                   10:31
 72 Carlos Barbero (Spa) Movistar Team                       11:48
 73 Jesper Asselman (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 74 Sepp Kuss (USA) Rally Cycling
 75 Lars Boom (Ned) Team LottoNl-Jumbo                       12:12
 76 John Degenkolb (Ger) Trek-Segafredo                      12:28
 77 Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data
 78 Arnaud Demare (Fra) FDJ
 79 Michał Gołaś (Pol) Team Sky
 80 Koen De Kort (Ned) Trek-Segafredo
 81 Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal
 82 Antonio Piedra (Spa) Manzana Postobon
 83 Henrique Casimiro (Por) Efapel
 84 Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe
 85 Łukasz Wiśniowski (Pol) Team Sky                         13:42
 86 Alberto Bettiol (Ita) Cannondale-Drapac
 87 Ignatas Konovalovas (Ltu) FDJ
 88 Aldemar Reyes (Col) Manzana Postobon
 89 Timo Roosen (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 90 Benoit Vaugrenard (Fra) FDJ
 91 Jonathan Lastra (Spa) Caja Rural-Seguros RGA             14:22
 92 Alvaro Trueba Diego (Spa) Efapel                         16:13
 93 Natnael Berhane (Eri) Dimension Data
 94 Ben King (USA) Dimension Data
 95 Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Hansgrohe                 17:09
 96 Oscar Hernandez (Spa) Louletano - Hospital de Loule      17:18
 97 Andrea Pasqualon (Ita) Wanty - Groupe Gobert
 98 Rúben Guerreiro (Por) Trek-Segafredo
 99 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Wanty - Groupe Gobert
100 Mickael Delage (Fra) FDJ
101 Oscar Gatto (Ita) Astana Pro Team
102 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Wanty - Groupe Gobert
103 Sergey Nikolaev (Rus) Gazprom – Rusvelo
104 Jurgen Roelandts (Bel) Lotto Soudal
105 Robert Wagner (Ger) Team LottoNl-Jumbo
106 Evan Huffman (USA) Rally Cycling
107 Jóni Brand?o (Por) Sporting / Tavira
108 Gregory Rast (Swi) Trek-Segafredo
109 Marc Sarreau (Fra) FDJ                                   17:24
110 Sep Vanmarcke (Bel) Cannondale-Drapac                    18:07
111 Geoffrey Soupe (Fra) Cofidis, Solutions Credits          18:09
112 Omar Fraile (Spa) Dimension Data                         18:12
113 Boy van Poppel (Ned) Trek-Segafredo
114 Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data                      18:21
115 Mateo Garcia Casta?eda (Col) Efapel                      18:26
116 André Greipel (Ger) Lotto Soudal                         18:32
117 Luis Mendonça (Por) Louletano - Hospital de Loule        18:41
118 Raul Alarcon Garcia (Spa) W52/FC Porto
119 Nuno Almeida (Por) Louletano - Hospital de Loule
120 Luis Afonso (Por) LA / Metalusa Blackjack
121 Nikolas Maes (Bel) Lotto Soudal
122 Hugo Sancho (Por) LA / Metalusa Blackjack
123 Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal
124 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal
125 Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe
126 Shaun-Nick Bester (RSA) Sporting / Tavira                18:51
127 Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo                       20:11
128 David Livramento (Por) Sporting / Tavira                 20:17
129 Thomas Leezer (Ned) Team LottoNl-Jumbo                   20:28
130 Sebastian Langeveld (Ned) Cannondale-Drapac              20:34
131 Justin Oien (USA) Caja Rural-Seguros RGA                 21:36
132 Taylor Phinney (USA) Cannondale-Drapac                   21:37
133 Jo?o Benta (Por) RP - Boavista                           21:40
134 Dylan Groenewegen (Ned) Team LottoNl-Jumbo               21:42
135 Baptiste Planckaert (Bel) Katusha-Alpecin
136 Aleksei Tcatevich (Rus) Gazprom – Rusvelo
137 Filipe Cardoso (Por) RP - Boavista
138 Andre Looij (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
139 Ildar Arslanov (Rus) Gazprom – Rusvelo
140 Samuel Blanco Prol (Spa) LA / Metalusa Blackjack
141 Daniel Mestre (Por) Efapel
142 Mads Würtz Schmidt (Den) Katusha-Alpecin
143 Michaël Van Staeyen (Bel) Cofidis, Solutions Credits
144 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom – Rusvelo
145 Pablo Guerrero Bonilla (Spa) RP - Boavista
146 Alexander Foliforov (Rus) Gazprom – Rusvelo
147 Aleksei Rybalkin (Rus) Gazprom – Rusvelo
148 Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis, Solutions Credits
149 Nacer Bouhanni (Fra) Cofidis, Solutions Credits          21:43
150 Sven Erik Bystrom (Nor) Katusha-Alpecin                  21:46
151 Juan Sebastian Molano (Col) Manzana Postobon             21:47
152 Dylan Page (Swi) Caja Rural-Seguros RGA
153 Jetse Bol (Ned) Manzana Postobon
154 Christophe Laporte (Fra) Cofidis, Solutions Credits
155 Colin Joyce (USA) Rally Cycling
156 Jacopo Guarnieri (Ita) FDJ
157 Mark Cavendish (GBr) Dimension Data
158 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team
159 Danny Pate (USA) Rally Cycling
160 Philip Deignan (Irl) Team Sky
161 Tiago Ferreira (Por) W52/FC Porto
162 Sjoerd Van Ginneken (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
163 Jimmy Turgis (Fra) Cofidis, Solutions Credits
164 Jonas Van Genechten (Bel) Cofidis, Solutions Credits
165 Josu Zabala (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
166 Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe
167 Coen Vermeltfoort (Ned) Roompot - Nederlandse Loteri     22:05
168 Oscar Brea (Por) Sporting / Tavira
169 Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Hansgrohe                 22:08
170 Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo                       22:16
171 Matteo Trentin (Ita) Quick-Step Floors                   22:30
172 Marc Fournier (Fra) FDJ                                  22:41
173 Sandro Pinto (Por) Louletano - Hospital de Loule         23:06
174 Matteo Dal-Cin (Can) Rally Cycling                       23:25
175 Gijs Van Hoecke (Bel) Team LottoNl-Jumbo                 23:29
176 Ryan Mullen (Irl) Cannondale-Drapac                      23:40
177 Adam De Vos (Can) Rally Cycling                          24:04
178 Maarten Wynants (Bel) Team LottoNl-Jumbo                 24:40
179 Fábio Silvestre (Por) Sporting / Tavira                  24:41
180 Eric Young (USA) Rally Cycling                           25:24
181 Wouter Wippert (Ned) Cannondale-Drapac
182 Fernando Gaviria (Col) Quick-Step Floors                 25:48
183 Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors              25:58
184 Brian Van Goethem (Ned) Roompot - Nederlandse Loteri     27:54
185 Pedro Paulinho (Por) Louletano - Hospital de Loule       29:46
186 Rafael Silva (Por) Efapel                                32:22
187 Igor Boev (Rus) Gazprom – Rusvelo
188 Hélder Ferreira (Por) Louletano - Hospital de Loule
189 António Barbio (Por) Efapel
190 Luis Gomes (Por) RP - Boavista
191 Jacobo Ucha Rodriguez (Spa) W52/FC Porto
192 Daniel Sanchez Cidoncha (Spa) RP - Boavista              33:35
193 Jono Matias (Por) LA / Metalusa Blackjack                33:36
194 Zulmiro Magalhnes (Por) LA / Metalusa Blackjack          34:35