pro-cycling.org
Tour of Oman 2017 - 4. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-02-17 15:09:38), kat. 2.HC (OMA); 118km (Yiti/Al Sifah – Ministry of Tourism); 17 lutego 2017. 

  1 Alexander Kristoff (Nor) Katusha-Alpecin         2:50:29
  2 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain-Merida
  3 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team
  4 Nathan Haas (Aus) Dimension Data
  5 Marko Kump (Slo) Team UAE Abu Dhabi
  6 Kristian Sbaragli (Ita) Dimension Data
  7 Benjamin Declercq (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
  8 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale
  9 Yves Lampaert (Bel) Quick-Step Floors
 10 Marco Canola (Ita) Nippo - Vini Fantini
 11 Simone Ponzi (Ita) CCC Sprandi Polkowice
 12 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team
 13 S?ren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb
 14 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale
 15 Mekseb Debesay (Eri) Dimension Data
 16 Niki Terpstra (Ned) Quick-Step Floors
 17 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team
 18 Preben Van Hecke (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 19 Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team
 20 Lawrence Warbasse (USA) Aqua Blue Sport
 21 Christopher Jones (USA) UnitedHealthcare
 22 Laurens De Plus (Bel) Quick-Step Floors
 23 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team
 24 Reto Hollenstein (Swi) Katusha-Alpecin
 25 Merhawi Kudus (Eri) Dimension Data
 26 Delio Fernandez (Spa) Delko Marseille
 27 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale
 28 Giovanni Visconti (Ita) Bahrain-Merida
 29 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team
 30 Rui Costa (Por) Team UAE Abu Dhabi
 31 Dimitri Peyskens (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
 32 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team
 33 Mathias Frank (Swi) AG2R La Mondiale
 34 David De La Cruz (Spa) Quick-Step Floors
 35 Ivan Santaromita (Ita) Nippo - Vini Fantini
 36 Guillaume Martin (Fra) Wanty - Groupe Gobert
 37 Lachlan Norris (Aus) UnitedHealthcare
 38 Daniel Pearson (GBr) Aqua Blue Sport
 39 Tsgabu Grmay (Eth) Bahrain-Merida
 40 Lachlan Morton (Aus) Dimension Data
 41 Eros Capecchi (Ita) Quick-Step Floors
 42 Ilia Koshevoy (Blr) Wilier Triestina
 43 Janier Acevedo (Col) UnitedHealthcare
 44 Stefan Küng (Swi) BMC Racing Team
 45 Rein Taaramäe (Est) Katusha-Alpecin
 46 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team                00:12
 47 Tom Stamsnijder (Ned) Team Sunweb
 48 Marco Marcato (Ita) Team UAE Abu Dhabi             00:25
 49 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain-Merida                00:27
 50 Branislau Samoilau (Blr) CCC Sprandi Polkowice     00:57
 51 Nikolay Mihaylov (Bul) CCC Sprandi Polkowice
 52 Grega Bole (Slo) Bahrain-Merida                    00:58
 53 Marco Haller (Aut) Katusha-Alpecin                 01:15
 54 Annas Ait el Abdia (Mar) Team UAE Abu Dhabi        01:35
 55 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team
 56 Stefan Denifl (Aut) Aqua Blue Sport                01:40
 57 John Anderson Rodriguez (Col) Delko Marseille      02:18
 58 Olivier Pardini (Bel) WB Veranclassic Aqua Pro     02:49
 59 Jakub Kaczmarek (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 60 Simone Antonini (Ita) Wanty - Groupe Gobert        04:29
 61 Christophe Noppe (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 62 Patryk Stosz (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 63 Guillaume Levarlet (Fra) Wanty - Groupe Gobert
 64 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team
 65 Alexander Cataford (Can) UnitedHealthcare
 66 Jacopo Mosca (Ita) Wilier Triestina
 67 Lasse Norman Hansen (Den) Aqua Blue Sport          05:26
 68 Tom Boonen (Bel) Quick-Step Floors
 69 Thierry Hupond (Fra) Delko Marseille
 70 Asbj?rn Kragh Andersen (Den) Delko Marseille
 71 Mike Teunissen (Ned) Team Sunweb
 72 Mark Christian (GBr) Aqua Blue Sport
 73 Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina
 74 Kilian Frankiny (Swi) BMC Racing Team
 75 Youcef Reguigui (Alg) Dimension Data
 76 Daniel Diaz (Arg) Delko Marseille
 77 Nicola Bagioli (Ita) Nippo - Vini Fantini
 78 Ramon Sinkeldam (Ned) Team Sunweb
 79 Nils Politt (Ger) Katusha-Alpecin
 80 Gavin Mannion (USA) UnitedHealthcare
 81 Danilo Napolitano (Ita) Wanty - Groupe Gobert      08:10
 82 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare
 83 Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale
 84 Michael Morkov (Den) Katusha-Alpecin
 85 Fabien Doubey (Fra) Wanty - Groupe Gobert
 86 Daniel Eaton (USA) UnitedHealthcare
 87 Aime De Gendt (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 88 Viacheslav Kuznetsov (Rus) Katusha-Alpecin
 89 Roy Jans (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect        08:17
 90 Bert Van Lerberghe (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 91 Stijn Steels (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 92 Rafael Andriato (Bra) Wilier Triestina
 93 Lukas Spengler (Swi) WB Veranclassic Aqua Protect
 94 Piet Allegaert (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 95 Wesley Kreder (Ned) Wanty - Groupe Gobert
 96 Dries Van Gestel (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 97 Adrian Kurek (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 98 Frantisek Sisr (Cze) CCC Sprandi Polkowice
 99 Alberto Cecchin (Ita) Wilier Triestina
100 Bert De Backer (Bel) Team Sunweb
101 Borut Bozic (Slo) Bahrain-Merida
102 Roy Curvers (Ned) Team Sunweb
103 Kohei Uchima (Jpn) Nippo - Vini Fantini
104 Manuel Belletti (Ita) Wilier Triestina
105 Alan Marangoni (Ita) Nippo - Vini Fantini
106 Federico Zurlo (Ita) Team UAE Abu Dhabi
107 Yousif Mirza Alhammadi (UAE) Team UAE Abu Dhabi
108 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale
109 Adam Blythe (GBr) Aqua Blue Sport
110 Jenthe Biermans (Bel) Katusha-Alpecin
111 Iljo Keisse (Bel) Quick-Step Floors
112 Meiyin Wang (Chn) Bahrain-Merida
113 Michal Paluta (Pol) CCC Sprandi Polkowice
114 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team
115 Sebastian Haedo (Arg) UnitedHealthcare
116 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team         08:27
117 Jay Robert Thomson (RSA) Dimension Data            10:04
118 Bob Jungels (Lux) Quick-Step Floors
119 Martin Elmiger (Swi) BMC Racing Team
120 Roberto Ferrari (Ita) Team UAE Abu Dhabi
121 Gediminas Bagdonas (Ltu) AG2R La Mondiale
122 Chun Kai Feng (Tpe) Bahrain-Merida
123 Tyler Farrar (USA) Dimension Data
124 Zico Waeytens (Bel) Team Sunweb
125 Benjamin Giraud (Fra) Delko Marseille
126 Giuseppe Fonzi (Ita) Wilier Triestina
127 Matthew Brammeier (Irl) Aqua Blue Sport
128 Sacha Modolo (Ita) Team UAE Abu Dhabi
129 Julien Stassen (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
130 Thomas Deruette (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
131 Andrew Fenn (GBr) Aqua Blue Sport                  11:32
132 Christophe Masson (Fra) WB Veranclassic Aqua Protect
133 Martin Laas (Est) Delko Marseille
134 Jean-Pierre Drucker (Lux) BMC Racing Team          12:52
135 Julian Arredondo (Col) Nippo - Vini Fantini
136 Robin Stenuit (Bel) Wanty - Groupe Gobert
137 Gregory Habeaux (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
138 Eduard Grosu (Rom) Nippo - Vini Fantini
139 Kazushige Kuboki (Jpn) Nippo - Vini Fantini
140 Kenny Dehaes (Bel) Wanty - Groupe Gobert
DNF Jakub Mareczko (Ita) Wilier Triestina

Klasyfikacja generalna po 4. etapie:

  1 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team               13:50:41
  2 Rui Costa (Por) Team UAE Abu Dhabi                 00:05
  3 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team               00:13
  4 Merhawi Kudus (Eri) Dimension Data                 00:21
  5 David De La Cruz (Spa) Quick-Step Floors           00:22
  6 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale               00:23
  7 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team            00:24
  8 Laurens De Plus (Bel) Quick-Step Floors
  9 S?ren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb
 10 Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team                    00:28
 11 Janier Acevedo (Col) UnitedHealthcare
 12 Mathias Frank (Swi) AG2R La Mondiale
 13 Tsgabu Grmay (Eth) Bahrain-Merida
 14 Lachlan Morton (Aus) Dimension Data                00:33
 15 Nathan Haas (Aus) Dimension Data                   00:44
 16 Dimitri Peyskens (Bel) WB Veranclassic Aqua Pr     00:46
 17 Lachlan Norris (Aus) UnitedHealthcare
 18 Delio Fernandez (Spa) Delko Marseille              00:52
 19 Mekseb Debesay (Eri) Dimension Data                00:53
 20 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team              00:56
 21 Giovanni Visconti (Ita) Bahrain-Merida
 22 Reto Hollenstein (Swi) Katusha-Alpecin             01:02
 23 Daniel Pearson (GBr) Aqua Blue Sport               01:05
 24 Guillaume Martin (Fra) Wanty - Groupe Gobert       01:06
 25 Simone Ponzi (Ita) CCC Sprandi Polkowice           01:15
 26 Lawrence Warbasse (USA) Aqua Blue Sport            01:19
 27 Ilia Koshevoy (Blr) Wilier Triestina               01:20
 28 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team                   01:22
 29 Rein Taaramäe (Est) Katusha-Alpecin                01:30
 30 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale               01:34
 31 Ivan Santaromita (Ita) Nippo - Vini Fantini        02:19
 32 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team                 02:21
 33 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team                02:28
 34 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain-Merida               02:34
 35 Annas Ait el Abdia (Mar) Team UAE Abu Dhabi        02:37
 36 Stefan Denifl (Aut) Aqua Blue Sport                03:20
 37 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale                 03:32
 38 John Anderson Rodriguez (Col) Delko Marseille      03:49
 39 Eros Capecchi (Ita) Quick-Step Floors              04:25
 40 Alexander Kristoff (Nor) Katusha-Alpecin           04:55
 41 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team                05:47
 42 Benjamin Declercq (Bel) Sport Vlaanderen - Bal     05:48
 43 Stefan Küng (Swi) BMC Racing Team                  06:28
 44 Jakub Kaczmarek (Pol) CCC Sprandi Polkowice        06:33
 45 Nikolay Mihaylov (Bul) CCC Sprandi Polkowice       06:37
 46 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain-Merida                07:08
 47 Branislau Samoilau (Blr) CCC Sprandi Polkowice     07:09
 48 Marko Kump (Slo) Team UAE Abu Dhabi                07:36
 49 Niki Terpstra (Ned) Quick-Step Floors              07:39
 50 Youcef Reguigui (Alg) Dimension Data               07:53
 51 Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina             08:10
 52 Guillaume Levarlet (Fra) Wanty - Groupe Gobert     08:34
 53 Tom Stamsnijder (Ned) Team Sunweb                  08:43
 54 Patryk Stosz (Pol) CCC Sprandi Polkowice           08:46
 55 Mike Teunissen (Ned) Team Sunweb                   09:12
 56 Tom Boonen (Bel) Quick-Step Floors                 09:14
 57 Fabien Doubey (Fra) Wanty - Groupe Gobert          09:29
 58 Nicola Bagioli (Ita) Nippo - Vini Fantini          09:52
 59 Lasse Norman Hansen (Den) Aqua Blue Sport          10:03
 60 Christopher Jones (USA) UnitedHealthcare           10:07
 61 Jacopo Mosca (Ita) Wilier Triestina                10:32
 62 Marco Marcato (Ita) Team UAE Abu Dhabi             11:06
 63 Olivier Pardini (Bel) WB Veranclassic Aqua Pro     11:43
 64 Preben Van Hecke (Bel) Sport Vlaanderen - Balo     11:44
 65 Kilian Frankiny (Swi) BMC Racing Team              11:56
 66 Bob Jungels (Lux) Quick-Step Floors                12:00
 67 Nils Politt (Ger) Katusha-Alpecin                  12:06
 68 Gavin Mannion (USA) UnitedHealthcare               12:34
 69 Stijn Steels (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise      12:36
 70 Alexander Cataford (Can) UnitedHealthcare
 71 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team               13:09
 72 Dries Van Gestel (Bel) Sport Vlaanderen - Balo     13:13
 73 Thierry Hupond (Fra) Delko Marseille               13:19
 74 Kristian Sbaragli (Ita) Dimension Data             13:22
 75 Piet Allegaert (Bel) Sport Vlaanderen - Balois     13:24
 76 Marco Canola (Ita) Nippo - Vini Fantini            13:52
 77 Ramon Sinkeldam (Ned) Team Sunweb                  13:57
 78 Manuel Belletti (Ita) Wilier Triestina             14:10
 79 Michal Paluta (Pol) CCC Sprandi Polkowice          14:43
 80 Yves Lampaert (Bel) Quick-Step Floors              14:46
 81 Christophe Noppe (Bel) Sport Vlaanderen - Balo     15:52
 82 Simone Antonini (Ita) Wanty - Groupe Gobert        16:05
 83 Adrian Kurek (Pol) CCC Sprandi Polkowice           16:08
 84 Lukas Spengler (Swi) WB Veranclassic Aqua Prot     16:17
 85 Roy Curvers (Ned) Team Sunweb
 86 Martin Elmiger (Swi) BMC Racing Team               16:34
 87 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare             17:00
 88 Marco Haller (Aut) Katusha-Alpecin                 17:22
 89 Julian Arredondo (Col) Nippo - Vini Fantini        17:26
 90 Rafael Andriato (Bra) Wilier Triestina             17:28
 91 Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale                  18:03
 92 Zico Waeytens (Bel) Team Sunweb                    18:18
 93 Alberto Cecchin (Ita) Wilier Triestina             18:23
 94 Eduard Grosu (Rom) Nippo - Vini Fantini            18:34
 95 Grega Bole (Slo) Bahrain-Merida                    18:50
 96 Asbj?rn Kragh Andersen (Den) Delko Marseille       18:59
 97 Mark Christian (GBr) Aqua Blue Sport               19:38
 98 Daniel Diaz (Arg) Delko Marseille                  20:22
 99 Tyler Farrar (USA) Dimension Data                  20:31
100 Yousif Mirza Alhammadi (UAE) Team UAE Abu Dhab     20:44
101 Jenthe Biermans (Bel) Katusha-Alpecin
102 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team              20:57
103 Julien Stassen (Bel) WB Veranclassic Aqua Prot     20:58
104 Meiyin Wang (Chn) Bahrain-Merida                   21:07
105 Thomas Deruette (Bel) WB Veranclassic Aqua Pro     21:08
106 Iljo Keisse (Bel) Quick-Step Floors                21:24
107 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale             21:38
108 Gregory Habeaux (Bel) WB Veranclassic Aqua Pro     22:03
109 Alan Marangoni (Ita) Nippo - Vini Fantini
110 Adam Blythe (GBr) Aqua Blue Sport                  22:31
111 Daniel Eaton (USA) UnitedHealthcare                22:38
112 Bert Van Lerberghe (Bel) Sport Vlaanderen - Ba     22:58
113 Roy Jans (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect        23:03
114 Federico Zurlo (Ita) Team UAE Abu Dhabi
115 Bert De Backer (Bel) Team Sunweb
116 Sebastian Haedo (Arg) UnitedHealthcare             23:16
117 Kohei Uchima (Jpn) Nippo - Vini Fantini            23:17
118 Gediminas Bagdonas (Ltu) AG2R La Mondiale          23:21
119 Viacheslav Kuznetsov (Rus) Katusha-Alpecin         23:28
120 Jay Robert Thomson (RSA) Dimension Data            23:35
121 Benjamin Giraud (Fra) Delko Marseille              23:52
122 Kazushige Kuboki (Jpn) Nippo - Vini Fantini        23:54
123 Michael Morkov (Den) Katusha-Alpecin               24:17
124 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team         24:45
125 Frantisek Sisr (Cze) CCC Sprandi Polkowice         25:12
126 Wesley Kreder (Ned) Wanty - Groupe Gobert          25:16
127 Sacha Modolo (Ita) Team UAE Abu Dhabi              25:20
128 Danilo Napolitano (Ita) Wanty - Groupe Gobert      25:34
129 Giuseppe Fonzi (Ita) Wilier Triestina              26:01
130 Jean-Pierre Drucker (Lux) BMC Racing Team          26:02
131 Roberto Ferrari (Ita) Team UAE Abu Dhabi           27:09
132 Robin Stenuit (Bel) Wanty - Groupe Gobert          27:38
133 Martin Laas (Est) Delko Marseille                  27:45
134 Christophe Masson (Fra) WB Veranclassic Aqua P     28:03
135 Chun Kai Feng (Tpe) Bahrain-Merida                 30:14
136 Aime De Gendt (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise     31:36
137 Borut Bozic (Slo) Bahrain-Merida                   33:46
138 Matthew Brammeier (Irl) Aqua Blue Sport            35:07
139 Andrew Fenn (GBr) Aqua Blue Sport                  35:38
140 Kenny Dehaes (Bel) Wanty - Groupe Gobert           38:37