pro-cycling.org
Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol 2017 - 3. etap (ITT)< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-02-17 18:46:49), kat. 2.HC (SPA); 12km (Lucena - Lucena); 17 lutego 2017. 

  1 Victor Campenaerts (Bel) Team LottoNl-Jumbo          14:55
  2 Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team               00:01
  3 Alberto Contador (Spa) Trek-Segafredo                00:07
  4 Thibaut Pinot (Fra) FDJ                              00:09
  5 Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo
  6 Wout Poels (Ned) Team Sky                            00:16
  7 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal                       00:20
  8 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky                       00:21
  9 Tobias Ludvigsson (Swe) FDJ                          00:25
 10 Matthias Brändle (Aut) Trek-Segafredo                00:28
 11 Chad Haga (USA) Team Sunweb                          00:32
 12 Sébastien Reichenbach (Swi) FDJ
 13 Martijn Keizer (Ned) Team LottoNl-Jumbo              00:35
 14 Victor De La Parte (Spa) Movistar Team               00:37
 15 Ondrej Cink (Cze) Bahrain-Merida                     00:39
 16 Johan Le Bon (Fra) FDJ
 17 Javier Moreno (Spa) Bahrain-Merida                   00:41
 18 Stef Clement (Ned) Team LottoNl-Jumbo                00:42
 19 Marc Soler (Spa) Movistar Team
 20 Mikel Landa (Spa) Team Sky
 21 Georg Preidler (Aut) Team Sunweb                     00:43
 22 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal
 23 Felix Großschartner (Aut) CCC Sprandi Polkowice      00:44
 24 Diego Rosa (Ita) Team Sky
 25 Rigoberto Uran (Col) Cannondale-Drapac               00:46
 26 Gorka Izagirre (Spa) Movistar Team
 27 Sam Oomen (Ned) Team Sunweb                          00:48
 28 Marcin Białobłocki (Pol) CCC Sprandi Polkowice       00:49
 29 Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal                 00:50
 30 Anton Vorobyev (Rus) Gazprom – Rusvelo
 31 Kristijan Koren (Slo) Cannondale-Drapac              00:51
 32 Pieter Weening (Ned) Roompot                         00:55
 33 Steve Morabito (Swi) FDJ                             00:56
 34 Berden De Vries (Ned) Roompot
 35 Romain Sicard (Fra) Direct Energie
 36 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal                   00:57
 37 Simon Clarke (Aus) Cannondale-Drapac
 38 Haimar Zubeldia (Spa) Trek-Segafredo                 00:58
 39 Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal
 40 David Lopez (Spa) Team Sky                           00:59
 41 Rory Sutherland (Aus) Movistar Team
 42 Michal Schlegel (Cze) CCC Sprandi Polkowice          01:01
 43 Oscar Riesebeek (Ned) Roompot
 44 Florian Senechal (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 45 Pim Ligthart (Ned) Roompot
 46 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Team LottoNl-Jumbo       01:02
 47 Warren Barguil (Fra) Team Sunweb
 48 Igor Merino (Spa) Burgos BH                          01:03
 49 Hugh Carthy (GBr) Cannondale-Drapac                  01:04
 50 Angelo Tulik (Fra) Direct Energie                    01:10
 51 Laurens Ten Dam (Ned) Team Sunweb                    01:12
 52 Bryan Coquard (Fra) Direct Energie
 53 Nick Van Der Lijke (Ned) Roompot
 54 Ivan Garcia (Spa) Bahrain-Merida                     01:14
 55 William Bonnet (Fra) FDJ
 56 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom – Rusvelo
 57 Jerome Cousin (Fra) Cofidis, Solutions Credits       01:15
 58 Bram Tankink (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 59 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 60 Eliot Lietaer (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise       01:17
 61 Mikel Nieve (Spa) Team Sky                           01:18
 62 Maciej Paterski (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 63 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 64 Nathan Brown (USA) Cannondale-Drapac                 01:20
 65 Julien Morice (Fra) Direct Energie
 66 Stijn Devolder (Bel) Veranda's Willems Crelan        01:21
 67 Mikel Bizkarra Etxegibel (Spa) Euskadi Basque        01:23
 68 Hector Saez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA             01:24
 69 Jorge Arcas Pe?a (Spa) Movistar Team
 70 Martijn Budding (Ned) Roompot
 71 David Belda (Spa) Burgos BH                          01:25
 72 Floris De Tier (Bel) Team LottoNl-Jumbo              01:26
 73 Moreno Hofland (Ned) Lotto Soudal
 74 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 75 Aitor Gonzalez (Spa) Euskadi Basque
 76 Antwan Tolhoek (Ned) Team LottoNl-Jumbo              01:27
 77 Sindre Skj?stad Lunke (Nor) Team Sunweb              01:28
 78 Krists Neilands (Lat) Israel Cycling Academy
 79 Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise      01:29
 80 Christian Knees (Ger) Team Sky                       01:30
 81 Domen Novak (Slo) Bahrain-Merida                     01:31
 82 Aydar Zakarin (Rus) Gazprom – Rusvelo                01:32
 83 Alexander Aranburu (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 84 Daniel Hoelgaard (Nor) FDJ                           01:33
 85 Kirill Sveshnikov (Rus) Gazprom – Rusvelo
 86 Adrien Petit (Fra) Direct Energie                    01:36
 87 Daniel Turek (Cze) Israel Cycling Academy
 88 Xandro Meurisse (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 89 Huub Duijn (Ned) Veranda's Willems Crelan            01:37
 90 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain-Merida
 91 Jens Wallays (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise        01:41
 92 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice
 93 Thomas Boudat (Fra) Direct Energie                   01:42
 94 Diego Rubio (Spa) Caja Rural-Seguros RGA             01:43
 95 Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Euskadi Basque
 96 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Sunweb
 97 Dennis Van Winden (Ned) Israel Cycling Academy       01:44
 98 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal                01:45
 99 Ibai Salas (Spa) Burgos BH                           01:46
100 Pierre Rolland (Fra) Cannondale-Drapac
101 Leszek Pluciński (Pol) CCC Sprandi Polkowice
102 Kevin Van Melsen (Bel) Wanty - Groupe Gobert         01:48
103 Eduard Prades (Spa) Caja Rural-Seguros RGA           01:49
104 Sander Cordeel (Bel) Veranda's Willems Crelan        01:51
105 Andrei Solomennikov (Rus) Gazprom – Rusvelo          01:52
106 Markel Irizar (Spa) Trek-Segafredo
107 André Cardoso (Por) Trek-Segafredo                   01:53
108 Elias Van Breussegem (Bel) Veranda's Willems Cre     01:54
109 Yohann Gene (Fra) Direct Energie                     01:58
110 Edward Planckaert (Bel) Sport Vlaanderen - Baloi     01:59
111 Marco Minnaard (Ned) Wanty - Groupe Gobert           02:00
112 Winner Anacona (Col) Movistar Team                   02:01
113 Ruben Pols (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
114 Jesus Hernandez (Spa) Trek-Segafredo                 02:02
115 Dmitriy Kozontchuk (Rus) Gazprom – Rusvelo           02:04
116 Jorge Cubero Galvez (Spa) Burgos BH                  02:05
117 Otto Vergaerde (Bel) Veranda's Willems Crelan
118 Roman Maikin (Rus) Gazprom – Rusvelo                 02:06
119 Daniel Lopez (Spa) Burgos BH                         02:07
120 Raymond Kreder (Ned) Roompot                         02:09
121 Jon Irisarri (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
122 Guillaume Bonnafond (Fra) Cofidis, Solutions Cre     02:10
123 Be?at Txoperena (Spa) Euskadi Basque                 02:15
124 Luis Lemus (Mex) Israel Cycling Academy              02:26
125 Alvaro Robredo (Spa) Burgos BH                       02:27
126 Adrian Gonzalez (Spa) Euskadi Basque
127 Pello Olaberria (Spa) Euskadi Basque                 02:31
128 Aidis Kruopis (Ltu) Veranda's Willems Crelan
129 Maxime Farazijn (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise     02:32
130 Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida                  02:33
131 Mihkel Räim (Est) Israel Cycling Academy
132 Hugo Hofstetter (Fra) Cofidis, Solutions Credits     02:34
133 Antonio Molina (Spa) Caja Rural-Seguros RGA          02:37
134 Mark Mcnally (GBr) Wanty - Groupe Gobert
135 Jérôme Baugnies (Bel) Wanty - Groupe Gobert          02:46
136 Gotzon Udondo (Spa) Euskadi Basque                   02:48
137 Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy               03:02
138 José Manuel Díaz (Spa) Israel Cycling Academy        03:20
DNF Jon Izaguirre (Spa) Bahrain-Merida
DNF Gaetan Bille (Bel) Veranda's Willems Crelan
DNS Daniel Navarro (Spa) Cofidis, Solutions Credits

Klasyfikacja generalna po 3. etapie:

  1 Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team             9:01:34
  2 Alberto Contador (Spa) Trek-Segafredo                00:01
  3 Thibaut Pinot (Fra) FDJ                              00:06
  4 Wout Poels (Ned) Team Sky                            00:21
  5 Diego Rosa (Ita) Team Sky                            00:45
  6 Mikel Landa (Spa) Team Sky                           00:48
  7 Sébastien Reichenbach (Swi) FDJ                      00:52
  8 Rigoberto Uran (Col) Cannondale-Drapac               01:29
  9 Ondrej Cink (Cze) Bahrain-Merida                     01:48
 10 Javier Moreno (Spa) Bahrain-Merida                   01:50
 11 Pieter Weening (Ned) Roompot                         01:57
 12 Warren Barguil (Fra) Team Sunweb                     02:04
 13 Mikel Nieve (Spa) Team Sky                           02:27
 14 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal                   03:46
 15 Sam Oomen (Ned) Team Sunweb                          03:47
 16 Floris De Tier (Bel) Team LottoNl-Jumbo              03:53
 17 Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal                    03:57
 18 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom – Rusvelo              04:13
 19 Stef Clement (Ned) Team LottoNl-Jumbo                04:29
 20 Eduard Prades (Spa) Caja Rural-Seguros RGA           04:48
 21 Laurens Ten Dam (Ned) Team Sunweb                    04:59
 22 Sindre Skjostad Lunke (Nor) Team Sunweb
 23 Michal Schlegel (Cze) CCC Sprandi Polkowice          05:12
 24 Oscar Riesebeek (Ned) Roompot
 25 Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Euskadi Basque        05:25
 26 André Cardoso (Por) Trek-Segafredo                   05:29
 27 David Belda (Spa) Burgos BH                          05:36
 28 Marco Minnaard (Ned) Wanty - Groupe Gobert           06:24
 29 Antwan Tolhoek (Ned) Team LottoNl-Jumbo              08:04
 30 Mikel Bizkarra Etxegibel (Spa) Euskadi Basque        08:19
 31 Romain Sicard (Fra) Direct Energie                   08:23
 32 Guillaume Bonnafond (Fra) Cofidis, Solutions Cre     08:53
 33 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal                   08:56
 34 Victor De La Parte (Spa) Movistar Team               09:42
 35 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice                 09:56
 36 Marc Soler (Spa) Movistar Team                       09:57
 37 Hector Saez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA             10:09
 38 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis, Solutions Credi     10:12
 39 Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo                   10:14
 40 Nick Van Der Lijke (Ned) Roompot                     10:18
 41 Haimar Zubeldia (Spa) Trek-Segafredo                 10:38
 42 Hugh Carthy (GBr) Cannondale-Drapac                  10:39
 43 Gorka Izagirre (Spa) Movistar Team                   11:26
 44 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice            11:39
 45 Steve Morabito (Swi) FDJ                             12:21
 46 Martijn Budding (Ned) Roompot                        12:29
 47 Krists Neilands (Lat) Israel Cycling Academy         12:38
 48 Eliot Lietaer (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise       12:42
 49 Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal                 13:46
 50 Jerome Cousin (Fra) Cofidis, Solutions Credits       13:57
 51 Tobias Ludvigsson (Swe) FDJ
 52 David Lopez (Spa) Team Sky                           14:34
 53 Huub Duijn (Ned) Veranda's Willems Crelan            14:47
 54 Igor Merino (Spa) Burgos BH                          15:09
 55 Leszek Pluciński (Pol) CCC Sprandi Polkowice         15:10
 56 Alexander Aranburu (Spa) Caja Rural-Seguros RGA      16:02
 57 Chad Haga (USA) Team Sunweb                          16:05
 58 Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise      17:02
 59 Stijn Devolder (Bel) Veranda's Willems Crelan        18:06
 60 Jesus Hernandez (Spa) Trek-Segafredo                 18:28
 61 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Sunweb                18:29
 62 Jon Irisarri (Spa) Caja Rural-Seguros RGA            18:35
 63 Anton Vorobyev (Rus) Gazprom – Rusvelo               18:38
 64 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Team LottoNl-Jumbo       19:59
 65 Pierre Rolland (Fra) Cannondale-Drapac               20:43
 66 Luis Lemus (Mex) Israel Cycling Academy              21:10
 67 Antonio Molina (Spa) Caja Rural-Seguros RGA          21:15
 68 Simon Clarke (Aus) Cannondale-Drapac                 21:21
 69 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky                       21:23
 70 Be?at Txoperena (Spa) Euskadi Basque                 21:26
 71 Nathan Brown (USA) Cannondale-Drapac                 21:44
 72 Georg Preidler (Aut) Team Sunweb                     21:45
 73 Kristijan Koren (Slo) Cannondale-Drapac              21:53
 74 Maciej Paterski (Pol) CCC Sprandi Polkowice          22:20
 75 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal                       22:28
 76 Angelo Tulik (Fra) Direct Energie                    22:43
 77 Ibai Salas (Spa) Burgos BH                           23:11
 78 Rory Sutherland (Aus) Movistar Team                  23:23
 79 Jorge Cubero Galvez (Spa) Burgos BH                  23:35
 80 Thomas Boudat (Fra) Direct Energie                   23:38
 81 Domen Novak (Slo) Bahrain-Merida                     23:59
 82 Jérôme Baugnies (Bel) Wanty - Groupe Gobert          24:16
 83 Maxime Farazijn (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise     25:19
 84 Ivan Garcia (Spa) Bahrain-Merida                     25:40
 85 Bram Tankink (Ned) Team LottoNl-Jumbo                25:41
 86 Daniel Hoelgaard (Nor) FDJ                           26:27
 87 Dennis Van Winden (Ned) Israel Cycling Academy       26:38
 88 Kevin Van Melsen (Bel) Wanty - Groupe Gobert         26:42
 89 Julien Morice (Fra) Direct Energie                   26:45
 90 Andrei Solomennikov (Rus) Gazprom – Rusvelo          26:46
 91 Dmitriy Kozontchuk (Rus) Gazprom – Rusvelo           26:58
 92 Victor Campenaerts (Bel) Team LottoNl-Jumbo
 93 Mihkel Räim (Est) Israel Cycling Academy             26:59
 94 William Bonnet (Fra) FDJ                             27:23
 95 Pim Ligthart (Ned) Roompot                           27:33
 96 Jens Wallays (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise        27:40
 97 Christian Knees (Ger) Team Sky                       28:00
 98 Moreno Hofland (Ned) Lotto Soudal                    28:07
 99 Daniel Turek (Cze) Israel Cycling Academy            28:17
100 Aydar Zakarin (Rus) Gazprom – Rusvelo                28:43
101 Raymond Kreder (Ned) Roompot                         28:50
102 Xandro Meurisse (Bel) Wanty - Groupe Gobert          29:05
103 José Manuel Díaz (Spa) Israel Cycling Academy        29:08
104 Yohann Gene (Fra) Direct Energie                     29:14
105 Florian Senechal (Fra) Cofidis, Solutions Credit     29:39
106 Otto Vergaerde (Bel) Veranda's Willems Crelan
107 Martijn Keizer (Ned) Team LottoNl-Jumbo              29:44
108 Aitor Gonzalez (Spa) Euskadi Basque                  30:35
109 Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy               30:43
110 Edward Planckaert (Bel) Sport Vlaanderen - Baloi     30:49
111 Felix Großschartner (Aut) CCC Sprandi Polkowice      30:53
112 Bryan Coquard (Fra) Direct Energie                   30:57
113 Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida                  31:44
114 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal                32:00
115 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis, Solutions Credits       32:25
116 Jorge Arcas Pe?a (Spa) Movistar Team                 32:41
117 Diego Rubio (Spa) Caja Rural-Seguros RGA             33:00
118 Johan Le Bon (Fra) FDJ                               33:09
119 Winner Anacona (Col) Movistar Team                   33:36
120 Ruben Pols (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
121 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain-Merida                 34:00
122 Berden De Vries (Ned) Roompot                        34:29
123 Hugo Hofstetter (Fra) Cofidis, Solutions Credits     35:00
124 Markel Irizar (Spa) Trek-Segafredo                   35:02
125 Adrian Gonzalez (Spa) Euskadi Basque                 35:07
126 Aidis Kruopis (Ltu) Veranda's Willems Crelan         35:28
127 Mark Mcnally (GBr) Wanty - Groupe Gobert             35:31
128 Daniel Lopez (Spa) Burgos BH                         35:48
129 Sander Cordeel (Bel) Veranda's Willems Crelan        36:34
130 Marcin Białobłocki (Pol) CCC Sprandi Polkowice       36:37
131 Adrien Petit (Fra) Direct Energie                    36:42
132 Pello Olaberria (Spa) Euskadi Basque                 38:07
133 Matthias Brändle (Aut) Trek-Segafredo                38:49
134 Alvaro Robredo (Spa) Burgos BH                       38:53
135 Elias Van Breussegem (Bel) Veranda's Willems Cre     39:26
136 Gotzon Udondo (Spa) Euskadi Basque                   41:38
137 Roman Maikin (Rus) Gazprom – Rusvelo                 41:55
138 Kirill Sveshnikov (Rus) Gazprom – Rusvelo            43:40