pro-cycling.org
Tour of Croatia 2017 - 4. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Mateusz Dudek (2017-04-21 18:11:51), kat. 2.1 (CRO); 171km (Crikvenica - Umag); 21 kwietnia 2017. 

  1 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani CSF                    4:10:15
  2 Riccardo Minali (Ita) Astana Pro Team
  3 Ivan Savitckii (Rus) Gazprom - Rusvelo
  4 Marco Canola (Ita) Nippo - Vini Fantini
  5 Dusan Rajovic (Srb) Adria Mobil
  6 Alan Marangoni (Ita) Nippo - Vini Fantini
  7 Daniel Auer (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels
  8 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek - Segafredo
  9 Eduard Michael Grosu (Rom) Nippo - Vini Fantini
 10 Gasper Katrasnik (Slo) Adria Mobil
 11 Lukas Jaun (Swi) Roth - Akros
 12 Dylan Page (Swi) Caja Rural - Seguros RGA
 13 Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy
 14 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team
 15 Sacha Modolo (Ita) UAE Team Emirates
 16 Ivan Balykin (Rus) Torku Sekerspor
 17 Davide Mucelli (Ita) Meridiana Kamen Team
 18 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain - Merida
 19 Jason Lowndes (Aus) Israel Cycling Academy
 20 Andrea Borso (Ita) Adria Mobil
 21 Ahmet Orken (Tur) Torku Sekerspor
 22 Boy Van Poppel (Ned) Trek - Segafredo
 23 Roland Thalmann (Swi) Roth - Akros
 24 Kanstantsin Siutsou (Blr) Bahrain - Merida
 25 Martijn Verschoor (Ned) Team Novo Nordisk
 26 Colin Chris St¸ssi (Swi) Roth - Akros
 27 Luis Guillermo Mas Bonet (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
 28 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF
 29 Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo - Vini Fantini
 30 Mykhaylo Kononenko (Ukr) Kolss Cycling Team
 31 Roberto Ferrari (Ita) UAE Team Emirates
 32 Oscar Sanchez Guarin (Col) Bicicletas Strongman
 33 José Manuel Díaz (Spa) Israel Cycling Academy
 34 Jesper Hansen (Den) Astana Pro Team                    00:07
 35 Artem Nych (Rus) Gazprom - Rusvelo
 36 Jonathan Fumeaux (Swi) Roth - Akros
 37 Oleksandr Prevar (Ukr) Kolss Cycling Team
 38 Antonio Di Sante (Ita) GM Europa Ovini
 39 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice
 40 Felix Grossschartner (Aut) CCC Sprandi Polkowice
 41 Markus Eibegger (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels
 42 Matija Kvasina (Cro) Team Felbermayr Simplon Wels
 43 Vitaliy Buts (Ukr) Kolss Cycling Team
 44 Luca Chirico (Ita) Torku Sekerspor
 45 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team
 46 Jonathan Martinez Lastra (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
 47 Daniel Turek (Cze) Israel Cycling Academy
 48 Jaime Roson Garcia (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
 49 Jonathan Caicedo Cepeda (Ecu) Bicicletas Strongman
 50 Andriy Vasylyuk (Ukr) Kolss Cycling Team
 51 Ahmet Akdilek (Tur) Torku Sekerspor
 52 Daniel Andres Rozo Velez (Col) Bicicletas Strongman
 53 Gorazd Per (Slo) Adria Mobil
 54 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF
 55 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates
 56 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 57 Manuele Boaro (Ita) Bahrain - Merida
 58 Nathan Draper (GBr) Team Wiggins
 59 Francesco Canepa (Ita) GM Europa Ovini
 60 Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk
 61 Michael Thompson (GBr) Team Wiggins
 62 Emanuel Kiserlovski (Cro) Meridiana Kamen Team
 63 Gregor Gazvoda (Slo) Adria Mobil
 64 Matthias Reutimann (Swi) Roth - Akros
 65 Matteo Rabottini (Ita) Meridiana Kamen Team
 66 James Knox (GBr) Team Wiggins
 67 Jure Golcer (Slo) Adria Mobil
 68 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates
 69 Leonardo Canepa (Ita) GM Europa Ovini
 70 Radoslav Rogina (Cro) Adria Mobil
 71 Mateo Frankovic (Cro) Meridiana Kamen Team
 72 Truls Korsaeth (Nor) Astana Pro Team
 73 Charles Planet (Fra) Team Novo Nordisk
 74 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom - Rusvelo
 75 Fabio Calabria (Aus) Team Novo Nordisk
 76 Johannes Schinnagel (Ger) Team Felbermayr Simplon Wels
 77 Javier Megias Leal (Spa) Team Novo Nordisk
 78 Michal Schlegel (Cze) CCC Sprandi Polkowice
 79 Alex Aranburu Deba (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
 80 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF
 81 Yuma Koishi (Jpn) Nippo - Vini Fantini
 82 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team
 83 Leszek Pluciński (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 84 Laurent Didier (Lux) Trek - Segafredo
 85 Uros Repse (Slo) Meridiana Kamen Team
 86 Branislau Samoilau (Blr) CCC Sprandi Polkowice
 87 Aristobulo Cala Cala (Col) Bicicletas Strongman
 88 David Lozano Riba (Spa) Team Novo Nordisk
 89 Pirmin Lang (Swi) Roth - Akros
 90 Artur Ershov (Rus) Gazprom - Rusvelo
 91 Marcin Białobłocki (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 92 Llibert Sendros Juve (Spa) Kolss Cycling Team
 93 Julien Bernard (Fra) Trek - Segafredo
 94 Roy Goldstein (Isr) Israel Cycling Academy
 95 Kazushige Kuboki (Jpn) Nippo - Vini Fantini
 96 Javier Moreno Bazan (Spa) Bahrain - Merida
 97 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain - Merida
 98 Michael O'Loughlin (Irl) Team Wiggins
 99 Domen Novak (Slo) Bahrain - Merida
100 Stephan Rabitsch (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels
101 Andrea Guardini (Ita) UAE Team Emirates
102 Joonas Henttala (Fin) Team Novo Nordisk
103 Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy
104 Aleksei Rybalkin (Rus) Gazprom - Rusvelo
105 Damian Lüscher (Swi) Roth - Akros
106 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team
107 Oleksandr Polivoda (Ukr) Kolss Cycling Team            00:22
108 Feritcan Samli (Tur) Torku Sekerspor
109 Mustafa Sayar (Tur) Torku Sekerspor
110 Sergiy Lagkuti (Ukr) Kolss Cycling Team
111 Ziga Groselj (Slo) Adria Mobil
112 Christopher Williams (Aus) Team Novo Nordisk
113 Etienne Georgi (GBr) Team Wiggins
114 Valentin Baillifard (Swi) Roth - Akros
115 Gianfranco Raffaele Visconti (Ita) Meridiana Kamen Team
116 Ashley Dennis (GBr) Team Wiggins
117 Andrii Bratashchuk (Ukr) Kolss Cycling Team
118 Riccardo Zoidl (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels
119 Luis Enrique Lemus Davila (Mex) Israel Cycling Academy
120 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain - Merida
121 Sergey Lagutin (Rus) Gazprom - Rusvelo                 00:33
122 Marco Coledan (Ita) Trek - Segafredo
123 Marco Tizza (Ita) GM Europa Ovini                      00:35
124 Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team
125 Nicola Boem (Ita) Bardiani CSF                         00:41
126 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF
127 Juan Tamayo Martinez (Col) Bicicletas Strongman        00:47
128 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF
129 Gregory Rast (Swi) Trek - Segafredo
130 Anton Vorobyev (Rus) Gazprom - Rusvelo                 00:54
131 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom - Rusvelo                01:02
132 Dennis Van Winden (Ned) Israel Cycling Academy         01:11
133 Nicolas Marini (Ita) Nippo - Vini Fantini              01:16
134 Samuel Harrison (GBr) Team Wiggins
135 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF                       01:42
136 Kiel Reijnen (USA) Trek - Segafredo                    03:49
137 David Jabuka (Cro) Meridiana Kamen Team                04:50
138 Antonio Parrinello (Ita) GM Europa Ovini               07:16
139 Justin Oien (USA) Caja Rural - Seguros RGA
140 Adriano Brogi (Ita) GM Europa Ovini
141 Davide Pacchiardo (Ita) GM Europa Ovini
142 Diego Rubio Hernandez (Spa) Caja Rural - Seguros R     07:50
143 Rafael Reis (Por) Caja Rural - Seguros RGA
DNF Carlos Becerra Alarcon (Col) Bicicletas Strongman
DNS Kristijan Durasek (Cro) UAE Team Emirates

Klasyfikacja generalna po 4. etapie:

  1 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain - Merida              18:13:38
  2 Jaime Roson Garcia (Spa) Caja Rural - Seguros RGA      00:02
  3 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice                   00:11
  4 Kanstantsin Siutsou (Blr) Bahrain - Merida             00:15
  5 Felix Grossschartner (Aut) CCC Sprandi Polkowice       00:17
  6 Oscar Sanchez Guarin (Col) Bicicletas Strongman        00:27
  7 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates                     00:29
  8 James Knox (GBr) Team Wiggins                          00:34
  9 Branislau Samoilau (Blr) CCC Sprandi Polkowice
 10 Michal Schlegel (Cze) CCC Sprandi Polkowice
 11 Jonathan Martinez Lastra (Spa) Caja Rural - Seguro     00:42
 12 Radoslav Rogina (Cro) Adria Mobil                      00:45
 13 Artem Nych (Rus) Gazprom - Rusvelo
 14 Aleksei Rybalkin (Rus) Gazprom - Rusvelo
 15 Jesper Hansen (Den) Astana Pro Team                    00:52
 16 Marco Canola (Ita) Nippo - Vini Fantini                01:02
 17 Roland Thalmann (Swi) Roth - Akros
 18 Matija Kvasina (Cro) Team Felbermayr Simplon Wels      01:09
 19 Jonathan Caicedo Cepeda (Ecu) Bicicletas Strongman
 20 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 21 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF
 22 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team
 23 Javier Megias Leal (Spa) Team Novo Nordisk
 24 Luis Guillermo Mas Bonet (Spa) Caja Rural - Seguro     01:20
 25 Jonathan Fumeaux (Swi) Roth - Akros                    01:39
 26 José Manuel Díaz (Spa) Israel Cycling Academy          01:40
 27 Jure Golcer (Slo) Adria Mobil                          01:47
 28 Leszek Pluciński (Pol) CCC Sprandi Polkowice           01:49
 29 Laurent Didier (Lux) Trek - Segafredo                  01:57
 30 Colin Chris St¸ssi (Swi) Roth - Akros                  02:11
 31 Emanuel Kiserlovski (Cro) Meridiana Kamen Team         02:14
 32 Markus Eibegger (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels
 33 Daniel Andres Rozo Velez (Col) Bicicletas Strongma     02:18
 34 Andriy Vasylyuk (Ukr) Kolss Cycling Team
 35 Daniel Turek (Cze) Israel Cycling Academy              02:59
 36 Julien Bernard (Fra) Trek - Segafredo                  03:11
 37 Matteo Rabottini (Ita) Meridiana Kamen Team            03:14
 38 Antonio Di Sante (Ita) GM Europa Ovini                 03:16
 39 Llibert Sendros Juve (Spa) Kolss Cycling Team
 40 Stephan Rabitsch (Aut) Team Felbermayr Simplon Wel     03:18
 41 Vitaliy Buts (Ukr) Kolss Cycling Team                  03:31
 42 Riccardo Zoidl (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels      03:32
 43 Valentin Baillifard (Swi) Roth - Akros                 03:43
 44 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom - Rusvelo                03:52
 45 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom - Rusvelo                 04:10
 46 Michael O'Loughlin (Irl) Team Wiggins                  04:12
 47 Ahmet Orken (Tur) Torku Sekerspor                      04:13
 48 Luca Chirico (Ita) Torku Sekerspor
 49 Damian Lüscher (Swi) Roth - Akros
 50 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain - Merida
 51 Javier Moreno Bazan (Spa) Bahrain - Merida
 52 Luis Enrique Lemus Davila (Mex) Israel Cycling Aca     04:50
 53 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team                  05:05
 54 Alex Aranburu Deba (Spa) Caja Rural - Seguros RGA      05:29
 55 Aristobulo Cala Cala (Col) Bicicletas Strongman        05:43
 56 David Lozano Riba (Spa) Team Novo Nordisk              05:46
 57 Andrii Bratashchuk (Ukr) Kolss Cycling Team            06:01
 58 Mateo Frankovic (Cro) Meridiana Kamen Team             06:09
 59 Mykhaylo Kononenko (Ukr) Kolss Cycling Team            06:12
 60 Mustafa Sayar (Tur) Torku Sekerspor                    06:29
 61 Marco Tizza (Ita) GM Europa Ovini                      06:30
 62 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain - Merida                  06:34
 63 Oleksandr Prevar (Ukr) Kolss Cycling Team              06:45
 64 Davide Mucelli (Ita) Meridiana Kamen Team              07:41
 65 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF                       08:06
 66 Leonardo Canepa (Ita) GM Europa Ovini                  08:18
 67 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates                  08:21
 68 Joonas Henttala (Fin) Team Novo Nordisk                08:49
 69 Yuma Koishi (Jpn) Nippo - Vini Fantini
 70 Ziga Groselj (Slo) Adria Mobil                         09:19
 71 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek - Segafredo                 09:38
 72 Ivan Savitckii (Rus) Gazprom - Rusvelo                 09:40
 73 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team                 09:44
 74 Johannes Schinnagel (Ger) Team Felbermayr Simplon      09:49
 75 Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk                   09:51
 76 Charles Planet (Fra) Team Novo Nordisk
 77 Michael Thompson (GBr) Team Wiggins
 78 Roy Goldstein (Isr) Israel Cycling Academy
 79 Fabio Calabria (Aus) Team Novo Nordisk
 80 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team
 81 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF
 82 Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team                   10:19
 83 Uros Repse (Slo) Meridiana Kamen Team                  10:20
 84 Gregory Rast (Swi) Trek - Segafredo                    10:31
 85 Dennis Van Winden (Ned) Israel Cycling Academy         10:55
 86 Kiel Reijnen (USA) Trek - Segafredo                    11:00
 87 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF                        11:16
 88 Francesco Canepa (Ita) GM Europa Ovini                 12:23
 89 Artur Ershov (Rus) Gazprom - Rusvelo
 90 Marcin Białobłocki (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 91 Ashley Dennis (GBr) Team Wiggins                       12:38
 92 Etienne Georgi (GBr) Team Wiggins
 93 Sergey Lagutin (Rus) Gazprom - Rusvelo                 12:49
 94 Gasper Katrasnik (Slo) Adria Mobil                     13:01
 95 Lukas Jaun (Swi) Roth - Akros
 96 Manuele Boaro (Ita) Bahrain - Merida                   13:08
 97 Nathan Draper (GBr) Team Wiggins
 98 Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy
 99 Matthias Reutimann (Swi) Roth - Akros
100 Domen Novak (Slo) Bahrain - Merida
101 Sergiy Lagkuti (Ukr) Kolss Cycling Team                13:23
102 Marco Coledan (Ita) Trek - Segafredo                   13:29
103 Sacha Modolo (Ita) UAE Team Emirates                   13:59
104 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani CSF                      14:17
105 Riccardo Minali (Ita) Astana Pro Team                  14:24
106 Eduard Michael Grosu (Rom) Nippo - Vini Fantini        14:26
107 Dylan Page (Swi) Caja Rural - Seguros RGA              14:37
108 Dusan Rajovic (Srb) Adria Mobil
109 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF
110 Daniel Auer (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels
111 Jason Lowndes (Aus) Israel Cycling Academy
112 Roberto Ferrari (Ita) UAE Team Emirates
113 Boy Van Poppel (Ned) Trek - Segafredo
114 Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy
115 Ivan Balykin (Rus) Torku Sekerspor
116 Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo - Vini Fantini
117 Gorazd Per (Slo) Adria Mobil                           14:44
118 Truls Korsaeth (Nor) Astana Pro Team
119 Nicola Boem (Ita) Bardiani CSF                         14:55
120 Martijn Verschoor (Ned) Team Novo Nordisk              14:57
121 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF                   15:24
122 Gregor Gazvoda (Slo) Adria Mobil                       15:40
123 Nicolas Marini (Ita) Nippo - Vini Fantini              15:49
124 Oleksandr Polivoda (Ukr) Kolss Cycling Team            15:55
125 Gianfranco Raffaele Visconti (Ita) Meridiana Kamen Team
126 Davide Pacchiardo (Ita) GM Europa Ovini                16:04
127 Samuel Harrison (GBr) Team Wiggins                     16:47
128 Andrea Borso (Ita) Adria Mobil                         16:50
129 Alan Marangoni (Ita) Nippo - Vini Fantini              16:57
130 Antonio Parrinello (Ita) GM Europa Ovini               17:00
131 David Jabuka (Cro) Meridiana Kamen Team                17:06
132 Pirmin Lang (Swi) Roth - Akros                         17:14
133 Andrea Guardini (Ita) UAE Team Emirates                17:16
134 Kazushige Kuboki (Jpn) Nippo - Vini Fantini
135 Christopher Williams (Aus) Team Novo Nordisk           17:31
136 Diego Rubio Hernandez (Spa) Caja Rural - Seguros R     17:34
137 Ahmet Akdilek (Tur) Torku Sekerspor                    17:45
138 Anton Vorobyev (Rus) Gazprom - Rusvelo                 18:00
139 Juan Tamayo Martinez (Col) Bicicletas Strongman        18:39
140 Adriano Brogi (Ita) GM Europa Ovini                    21:07
141 Rafael Reis (Por) Caja Rural - Seguros RGA             22:27
142 Feritcan Samli (Tur) Torku Sekerspor                   23:28
143 Justin Oien (USA) Caja Rural - Seguros RGA             25:25