pro-cycling.org
Tour de Romandie 2017 - 3. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Mateusz Dudek (2017-04-28 17:33:20), kat. 2.UWT (SUI); 187 km (Payerne-Payerne); 28 kwietnia 2017. 

  1 Elia Viviani (Ita) Team Sky                          4:27:42
  2 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain-Merida
  3 Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Hansgrohe
  4 Alexander Edmondson (Aus) Orica-Scott
  5 Samuel Dumoulin (Fra) AG2R La Mondiale
  6 Youcef Reguigui (Alg) Dimension Data
  7 Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors
  8 Moreno Hofland (Ned) Lotto Soudal
  9 Viacheslav Kuznetsov (Rus) Katusha-Alpecin
 10 Juan Jose Lobato (Spa) Team LottoNl-Jumbo
 11 Dion Smith (NZl) Wanty - Groupe Gobert
 12 Kevin Reza (Fra) FDJ
 13 Andrea Pasqualon (Ita) Wanty - Groupe Gobert
 14 Kristijan Koren (Slo) Cannondale-Drapac
 15 Lennard Kämna (Ger) Team Sunweb
 16 Georg Preidler (Aut) Team Sunweb
 17 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team
 18 Guillaume Martin (Fra) Wanty - Groupe Gobert
 19 Ben Swift (GBr) UAE Team Emirates
 20 Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale
 21 Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Hansgrohe
 22 Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo
 23 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team
 24 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team
 25 Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale
 26 Richie Porte (Aus) BMC Racing Team
 27 Antwan Tolhoek (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 28 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates
 29 Xandro Meurisse (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 30 Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team
 31 Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo
 32 Michael Gogl (Aut) Trek-Segafredo
 33 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team
 34 Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe
 35 Odd Christian Eiking (Nor) FDJ
 36 Bob Jungels (Lux) Quick-Step Floors
 37 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb
 38 Jesus Herrada (Spa) Movistar Team
 39 José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin
 40 Fabien Doubey (Fra) Wanty - Groupe Gobert
 41 David De La Cruz (Spa) Quick-Step Floors
 42 Simon Clarke (Aus) Cannondale-Drapac
 43 Natnael Berhane (Eri) Dimension Data
 44 Pierre Roger Latour (Fra) AG2R La Mondiale
 45 Rémi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors
 46 Primoz Roglic (Slo) Team LottoNl-Jumbo
 47 Thomas Degand (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 48 Tom Bohli (Swi) BMC Racing Team
 49 Roman Kreuziger (Cze) Orica-Scott
 50 Lorenzo Manzin (Fra) FDJ
 51 André Cardoso (Por) Trek-Segafredo
 52 Robert Gesink (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 53 Nans Peters (Fra) AG2R La Mondiale
 54 Marco Minnaard (Ned) Wanty - Groupe Gobert
 55 Brendan Canty (Aus) Cannondale-Drapac
 56 Simon Spilak (Slo) Katusha-Alpecin
 57 Sébastien Reichenbach (Swi) FDJ
 58 Silvio Herklotz (Ger) Bora-Hansgrohe
 59 Merhawi Kudus (Eri) Dimension Data
 60 Owain Doull (GBr) Team Sky
 61 Jonathan Castroviejo (Spa) Movistar Team
 62 Jon Izaguirre (Spa) Bahrain-Merida
 63 Daniel Teklehaimanot (Eri) Dimension Data
 64 Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin
 65 Mathias Frank (Swi) AG2R La Mondiale
 66 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal
 67 Ruben Fernandez (Spa) Movistar Team
 68 Christopher Froome (GBr) Team Sky
 69 Damien Howson (Aus) Orica-Scott
 70 Gianni Moscon (Ita) Team Sky
 71 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates
 72 Winner Anacona (Col) Movistar Team
 73 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team
 74 Remy Mertz (Bel) Lotto Soudal
 75 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team
 76 Carlos Betancur (Col) Movistar Team
 77 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team
 78 Andrey Amador (CRc) Movistar Team
 79 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal
 80 Louis Meintjes (RSA) UAE Team Emirates
 81 James Shaw (GBr) Lotto Soudal
 82 Tsgabu Grmay (Eth) Bahrain-Merida
 83 Tejay Van Garderen (USA) BMC Racing Team
 84 Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates
 85 Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Hansgrohe
 86 Maximilian Schachmann (Ger) Quick-Step Floors
 87 Pavel Kochetkov (Rus) Katusha-Alpecin
 88 Sander Armee (Bel) Lotto Soudal
 89 Rob Power (Aus) Orica-Scott
 90 Matvey Mamykin (Rus) Katusha-Alpecin
 91 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Sunweb
 92 Chad Haga (USA) Team Sunweb
 93 Sergei Chernetski (Rus) Astana Pro Team
 94 Jack Haig (Aus) Orica-Scott
 95 Laurens Ten Dam (Ned) Team Sunweb
 96 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale
 97 Annas Ait el Abdia (Mor) UAE Team Emirates
 98 Janez Brajkovic (Slo) Bahrain-Merida
 99 Juraj Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe
100 Arnaud Courteille (Fra) FDJ
101 Rigoberto Uran (Col) Cannondale-Drapac
102 Stefan Küng (Swi) BMC Racing Team
103 David Gaudu (Fra) FDJ
104 Ondrej Cink (Cze) Bahrain-Merida
105 Simon Yates (GBr) Orica-Scott
106 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo
107 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Team LottoNl-Jumbo
108 Jaco Venter (RSA) Dimension Data
109 Rein Taaramäe (Est) Katusha-Alpecin
110 Nathan Brown (USA) Cannondale-Drapac
111 Alberto Losada (Spa) Katusha-Alpecin
112 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale
113 Peter Kennaugh (GBr) Team Sky
114 Michael Albasini (Swi) Orica-Scott
115 Mekseb Debesay (Eri) Dimension Data                    00:12
116 Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida                    00:14
117 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain-Merida
118 David Lopez (Spa) Team Sky                             00:33
119 Matteo Bono (Ita) UAE Team Emirates                    00:37
120 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team
121 Johan Le Bon (Fra) FDJ                                 00:42
122 Marcus Burghardt (Ger) Bora-Hansgrohe                  00:55
123 Toms Skujins (Lat) Cannondale-Drapac                   01:34
124 Tim Declercq (Bel) Quick-Step Floors                   02:06
125 Alex Dowsett (GBr) Movistar Team                       03:33
126 Ian Boswell (USA) Team Sky                             05:47
127 Andriy Grivko (Ukr) Astana Pro Team                    07:42
128 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal                     08:43
129 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky
130 Martin Velits (Svk) Quick-Step Floors
131 Gregory Daniel (USA) Trek-Segafredo
132 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team
133 Frederik Veuchelen (Bel) Wanty - Groupe Gobert
134 Davide Martinelli (Ita) Quick-Step Floors
135 Alexey Vermeulen (USA) Team LottoNl-Jumbo
136 Oscar Gatto (Ita) Astana Pro Team
137 Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe
138 Wouter Wippert (Ned) Cannondale-Drapac
139 Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates
140 William Clarke (Aus) Cannondale-Drapac
141 Tom Stamsnijder (Ned) Team Sunweb
142 Meiyin Wang (Chn) Bahrain-Merida
143 Koen Bouwman (Ned) Team LottoNl-Jumbo                  08:43
144 Victor Campenaerts (Bel) Team LottoNl-Jumbo
145 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek-Segafredo
146 Jay Robert Thomson (RSA) Dimension Data
147 Sam Bewley (NZl) Orica-Scott
148 Adrien Niyonshuti (Rwa) Dimension Data
149 Kris Boeckmans (Bel) Lotto Soudal

Klasyfikacja generalna po 3. etapie:

  1 Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo                  12:40:24
  2 Maximilian Schachmann (Ger) Quick-Step Floors          00:08
  3 Jesus Herrada (Spa) Movistar Team
  4 Primoz Roglic (Slo) Team LottoNl-Jumbo                 00:09
  5 Jon Izaguirre (Spa) Bahrain-Merida                     00:12
  6 Bob Jungels (Lux) Quick-Step Floors
  7 José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin                   00:13
  8 Ruben Fernandez (Spa) Movistar Team
  9 Michael Albasini (Swi) Orica-Scott                     00:14
 10 Jonathan Castroviejo (Spa) Movistar Team
 11 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates
 12 Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo                 00:15
 13 Damien Howson (Aus) Orica-Scott
 14 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb                      00:16
 15 Gianni Moscon (Ita) Team Sky
 16 Simon Yates (GBr) Orica-Scott                          00:18
 17 Jack Haig (Aus) Orica-Scott                            00:19
 18 Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Hansgrohe                  00:20
 19 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team
 20 Mathias Frank (Swi) AG2R La Mondiale
 21 Lennard Kämna (Ger) Team Sunweb
 22 David De La Cruz (Spa) Quick-Step Floors
 23 Robert Gesink (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 24 Antwan Tolhoek (Ned) Team LottoNl-Jumbo                00:21
 25 Chad Haga (USA) Team Sunweb
 26 Simon Spilak (Slo) Katusha-Alpecin                     00:23
 27 Winner Anacona (Col) Movistar Team
 28 Louis Meintjes (RSA) UAE Team Emirates                 00:24
 29 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal
 30 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo                     00:25
 31 Roman Kreuziger (Cze) Orica-Scott                      00:26
 32 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale               00:27
 33 Tsgabu Grmay (Eth) Bahrain-Merida                      00:28
 34 Sébastien Reichenbach (Swi) FDJ
 35 Pierre Roger Latour (Fra) AG2R La Mondiale
 36 Christopher Froome (GBr) Team Sky                      00:29
 37 Carlos Betancur (Col) Movistar Team
 38 David Gaudu (Fra) FDJ
 39 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team
 40 Rigoberto Uran (Col) Cannondale-Drapac                 00:30
 41 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team
 42 Guillaume Martin (Fra) Wanty - Groupe Gobert
 43 Thomas Degand (Bel) Wanty - Groupe Gobert              00:31
 44 Natnael Berhane (Eri) Dimension Data
 45 Nathan Brown (USA) Cannondale-Drapac                   00:33
 46 Richie Porte (Aus) BMC Racing Team
 47 Sergei Chernetski (Rus) Astana Pro Team                00:34
 48 Brendan Canty (Aus) Cannondale-Drapac
 49 Tejay Van Garderen (USA) BMC Racing Team
 50 Laurens Ten Dam (Ned) Team Sunweb                      00:36
 51 Ondrej Cink (Cze) Bahrain-Merida                       00:37
 52 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal
 53 Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team
 54 Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin                    00:42
 55 Annas Ait el Abdia (Mor) UAE Team Emirates             00:44
 56 Peter Kennaugh (GBr) Team Sky                          00:53
 57 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team             00:54
 58 Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale                   00:58
 59 Merhawi Kudus (Eri) Dimension Data                     01:02
 60 Andrey Amador (CRc) Movistar Team
 61 Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe                   01:04
 62 Alberto Losada (Spa) Katusha-Alpecin                   01:09
 63 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Team LottoNl-Jumbo         01:25
 64 Georg Preidler (Aut) Team Sunweb                       01:37
 65 Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Hansgrohe               01:42
 66 Rémi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors                   01:53
 67 Janez Brajkovic (Slo) Bahrain-Merida                   02:03
 68 Rob Power (Aus) Orica-Scott
 69 Pavel Kochetkov (Rus) Katusha-Alpecin
 70 Odd Christian Eiking (Nor) FDJ                         02:04
 71 Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates                   02:07
 72 Rein Taaramäe (Est) Katusha-Alpecin                    02:14
 73 André Cardoso (Por) Trek-Segafredo                     02:21
 74 Youcef Reguigui (Alg) Dimension Data                   03:03
 75 Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale                      03:35
 76 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team                      03:36
 77 Arnaud Courteille (Fra) FDJ                            04:34
 78 Daniel Teklehaimanot (Eri) Dimension Data              04:47
 79 James Shaw (GBr) Lotto Soudal                          04:50
 80 Marco Minnaard (Ned) Wanty - Groupe Gobert             05:24
 81 Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida                    05:42
 82 Andrea Pasqualon (Ita) Wanty - Groupe Gobert           06:09
 83 Sander Armee (Bel) Lotto Soudal                        06:42
 84 Xandro Meurisse (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 85 Kristijan Koren (Slo) Cannondale-Drapac                06:48
 86 Stefan Küng (Swi) BMC Racing Team                      07:56
 87 David Lopez (Spa) Team Sky                             08:06
 88 Matvey Mamykin (Rus) Katusha-Alpecin                   08:08
 89 Alex Dowsett (GBr) Movistar Team                       08:32
 90 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team                    08:34
 91 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain-Merida                   08:59
 92 Fabien Doubey (Fra) Wanty - Groupe Gobert              09:17
 93 Michael Gogl (Aut) Trek-Segafredo                      09:19
 94 Kevin Reza (Fra) FDJ                                   09:23
 95 Jaco Venter (RSA) Dimension Data                       09:26
 96 Dion Smith (NZl) Wanty - Groupe Gobert                 09:28
 97 Moreno Hofland (Ned) Lotto Soudal                      09:29
 98 Simon Clarke (Aus) Cannondale-Drapac                   09:33
 99 Ben Swift (GBr) UAE Team Emirates                      09:34
100 Viacheslav Kuznetsov (Rus) Katusha-Alpecin             09:35
101 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Sunweb                  09:38
102 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team                09:44
103 Nans Peters (Fra) AG2R La Mondiale                     09:54
104 Matteo Bono (Ita) UAE Team Emirates                    10:10
105 Mekseb Debesay (Eri) Dimension Data                    10:13
106 Johan Le Bon (Fra) FDJ                                 10:18
107 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain-Merida                   11:31
108 Alexander Edmondson (Aus) Orica-Scott                  12:43
109 Tom Bohli (Swi) BMC Racing Team                        12:46
110 Owain Doull (GBr) Team Sky                             13:01
111 Samuel Dumoulin (Fra) AG2R La Mondiale                 13:04
112 Juraj Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe                       13:13
113 Remy Mertz (Bel) Lotto Soudal                          13:14
114 Lorenzo Manzin (Fra) FDJ                               13:15
115 Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Hansgrohe               13:34
116 Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors            13:49
117 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team                   14:06
118 Toms Skujins (Lat) Cannondale-Drapac                   14:14
119 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates                14:16
120 Marcus Burghardt (Ger) Bora-Hansgrohe                  15:59
121 Silvio Herklotz (Ger) Bora-Hansgrohe                   17:02
122 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team                       17:21
123 Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe                 17:56
124 Frederik Veuchelen (Bel) Wanty - Groupe Gobert         19:03
125 Tom Stamsnijder (Ned) Team Sunweb                      19:28
126 Andriy Grivko (Ukr) Astana Pro Team                    20:27
127 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale               21:01
128 Jay Robert Thomson (RSA) Dimension Data                21:24
129 Victor Campenaerts (Bel) Team LottoNl-Jumbo            21:27
130 Davide Martinelli (Ita) Quick-Step Floors              21:35
131 Sam Bewley (NZl) Orica-Scott                           21:40
132 Tim Declercq (Bel) Quick-Step Floors                   22:28
133 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal                     23:01
134 Juan Jose Lobato (Spa) Team LottoNl-Jumbo              23:15
135 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky                         24:29
136 Alexey Vermeulen (USA) Team LottoNl-Jumbo              25:51
137 Wouter Wippert (Ned) Cannondale-Drapac                 27:13
138 Elia Viviani (Ita) Team Sky                            27:14
139 Meiyin Wang (Chn) Bahrain-Merida                       28:54
140 Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates                 29:07
141 Koen Bouwman (Ned) Team LottoNl-Jumbo                  30:19
142 Gregory Daniel (USA) Trek-Segafredo                    30:37
143 Ian Boswell (USA) Team Sky                             30:44
144 Kris Boeckmans (Bel) Lotto Soudal                      31:45
145 Adrien Niyonshuti (Rwa) Dimension Data                 32:23
146 Oscar Gatto (Ita) Astana Pro Team                      33:10
147 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek-Segafredo                    36:23
148 William Clarke (Aus) Cannondale-Drapac                 36:30
149 Martin Velits (Svk) Quick-Step Floors                  36:46