pro-cycling.org
Giro d'Italia 2017 - 5. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Magda Tkacz (2017-05-10 17:07:33), kat. 2.UWT (ITA); 159 km. (Pedara › Messina); 10 maja 2017. 

1. Fernando Gaviria (Col) Quick-Step Floors                                                3:40:11
2. Jakub Mareczko (Ita) Wilier Triestina                                                    
3. Sam Bennett (Irl) Bora-Hansgrohe                                                         
4. André Greipel (Ger) Lotto Soudal                                                         
5. Phil Bauhaus (Ger) Team Sunweb                                                           
6. Kristian Sbaragli (Ita) Dimension Data                                                   
7. Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data                                                        
8. Roberto Ferrari (Ita) UAE Team Emirates                                                  
9. Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo                                                      
10. Enrico Battaglin (Ita) Team LottoNl-Jumbo                                               
11. Viacheslav Kuznetsov (Rus) Katusha-Alpecin                                              
12. Aleksei Tcatevich (Rus) Gazprom – Rusvelo                                               
13. Adam Yates (GBr) Orica-Scott                                                            
14. Jan Tratnik (Slo) CCC Sprandi Polkowice                                                 
15. Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale                                                 
16. Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale                                               
17. Salvatore Puccio (Ita) Team Sky                                                         
18. Georg Preidler (Aut) Team Sunweb                                                        
19. Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF                                                        
20. Geraint Thomas (GBr) Team Sky                                                           
21. Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF                                                        
22. Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin                                                     
23. Caleb Ewan (Aus) Orica-Scott                                                            
24. Tom Dumoulin (Ned) Team Sunweb                                                          
25. Jose Rojas (Spa) Movistar Team                                                          
26. Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal                                                      
27. Rüdiger Selig (Ger) Bora-Hansgrohe                                                      
28. José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin                                                    
29. Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors                                             
30. Andrey Amador (CRc) Movistar Team                                                       
31. Nairo Quintana (Col) Movistar Team                                                      
32. Bob Jungels (Lux) Quick-Step Floors                                                     
33. Rui Costa (Por) UAE Team Emirates                                                       
34. Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida                                                    
35. Francisco Ventoso (Spa) BMC Racing Team                                                 
36. Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team                                                     
37. Tejay Van Garderen (USA) BMC Racing Team                                                
38. Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNl-Jumbo                                              
39. Kanstantsin Siutsou (Blr) Bahrain-Merida                                                
40. Daniel Teklehaimanot (Eri) Dimension Data                                               
41. Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF                                                    
42. Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates                                                      
43. Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe                                                  
44. Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo                                                      
45. Simone Ponzi (Ita) CCC Sprandi Polkowice                                                
46. Joey Rosskopf (USA) BMC Racing Team                                                     
47. Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky                                                          
48. William Bonnet (Fra) FDJ                                                                
49. Diego Rosa (Ita) Team Sky                                                               
50. Manuele Boaro (Ita) Bahrain-Merida                                                      
51. Bram Tankink (Ned) Team LottoNl-Jumbo                                                   
52. Natnael Berhane (Eri) Dimension Data                                                    
53. Clement Chevrier (Fra) AG2R La Mondiale                                                 
54. Davide Villella (Ita) Cannondale-Drapac                                                 
55. Thibaut Pinot (Fra) FDJ                                                                 
56. Simone Petilli (Ita) UAE Team Emirates                                                  
57. Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb                                                       
58. Tobias Ludvigsson (Swe) FDJ                                                             
59. Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates                                                   
60. Nicola Boem (Ita) Bardiani CSF                                                          
61. Chad Haga (USA) Team Sunweb                                                             
62. Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates                                                   
63. Mikel Landa (Spa) Team Sky                                                              
64. Rudy Molard (Fra) FDJ                                                                   
65. Matthieu Ladagnous (Fra) FDJ                                                            
66. François Bidard (Fra) AG2R La Mondiale                                                  
67. Daniele Bennati (Ita) Movistar Team                                                     
68. Davide Formolo (Ita) Cannondale-Drapac                                                  
69. Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal                                                       
70. Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team                                                     
71. Jos Van Emden (Ned) Team LottoNl-Jumbo                                                  
72. Tomasz Marczynski (Pol) Lotto Soudal                                                    
73. Kristijan Koren (Slo) Cannondale-Drapac                                                 
74. Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team                                                      
75. Jose Herrada (Spa) Movistar Team                                                        
76. Matej Mohoric (Slo) UAE Team Emirates                                                   
77. Sacha Modolo (Ita) UAE Team Emirates                                                    
78. Stef Clement (Ned) Team LottoNl-Jumbo                                                   
79. Michael Woods (Can) Cannondale-Drapac                                                   
80. Jacques Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data                                         
81. Ivan Savitckii (Rus) Gazprom – Rusvelo                                                  
82. Sebastian Henao (Col) Team Sky                                                          
83. Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice                                                    
84. Alexander Edmondson (Aus) Orica-Scott                                                   
85. Lukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice                                               
86. Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale                                                    
87. Felix Großschartner (Aut) CCC Sprandi Polkowice                                         
88. Michal Golas (Pol) Team Sky                                                             
89. Benoit Vaugrenard (Fra) FDJ                                                             
90. Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team                                                  
91. Jesper Hansen (Den) Astana Pro Team                                                     
92. Luka Mezgec (Slo) Orica-Scott                                                           
93. Laurens De Plus (Bel) Quick-Step Floors                                                 
94. Luis León Sanchez (Spa) Astana Pro Team                                                 
95. Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale                                                     
96. Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida                                                  
97. Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo                                                      
98. Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team                                                   
99. Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe                                                   
100. Alex Howes (USA) Cannondale-Drapac                                                     
101. Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe                                                    
102. Quentin Jauregui (Fra) AG2R La Mondiale                                                
103. Kenny Elissonde (Fra) Team Sky                                                         
104. Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team                                                      
105. Simon Geschke (Ger) Team Sunweb                                                        
106. Gorka Izagirre (Spa) Movistar Team                                                     
107. Pavel Brutt (Rus) Gazprom – Rusvelo                                                    
108. Alexander Foliforov (Rus) Gazprom – Rusvelo                                            
109. Cristian Rodriguez (Spa) Wilier Triestina                                              
110. Winner Anacona (Col) Movistar Team                                                     
111. Davide Martinelli (Ita) Quick-Step Floors                                             0:00:16
112. Sergey Firsanov (Rus) Gazprom – Rusvelo                                               0:00:20
113. Tom Stamsnijder (Ned) Team Sunweb                                                      
114. Victor De La Parte (Spa) Movistar Team                                                 
115. Pierre Rolland (Fra) Cannondale-Drapac                                                 
116. Hugh Carthy (GBr) Cannondale-Drapac                                                    
117. Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale                                                   
118. Sindre Skjøstad Lunke (Nor) Team Sunweb                                                
119. Enrico Gasparotto (Ita) Bahrain-Merida                                                 
120. Eugenio Alafaci (Ita) Trek-Segafredo                                                   
121. Silvan Dillier (Swi) BMC Racing Team                                                   
122. Michal Schlegel (Cze) CCC Sprandi Polkowice                                            
123. Matvey Mamykin (Rus) Katusha-Alpecin                                                   
124. Matteo Pelucchi (Ita) Bora-Hansgrohe                                                   
125. Laurens Ten Dam (Ned) Team Sunweb                                                      
126. Twan Castelijns (Ned) Team LottoNl-Jumbo                                               
127. Moreno Hofland (Ned) Lotto Soudal                                                      
128. Jérémy Roy (Fra) FDJ                                                                   
129. Michael Hepburn (Aus) Orica-Scott                                                      
130. Jurgen Van Den Broeck (Bel) Team LottoNl-Jumbo                                         
131. José Mendes (Por) Bora-Hansgrohe                                                       
132. Branislau Samoilau (Blr) CCC Sprandi Polkowice                                         
133. Eugert Zhupa (Alb) Wilier Triestina                                                    
134. Sébastien Reichenbach (Swi) FDJ                                                        
135. Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF                                                      
136. Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo                                                    
137. Eros Capecchi (Ita) Quick-Step Floors                                                  
138. Tom-Jelte Slagter (Ned) Cannondale-Drapac                                              
139. Adam James Hansen (Aus) Lotto Soudal                                                   
140. Sergey Lagutin (Rus) Gazprom – Rusvelo                                                 
141. Jan Bárta (Cze) Bora-Hansgrohe                                                         
142. Steve Morabito (Swi) FDJ                                                               
143. Manuel Senni (Ita) BMC Racing Team                                                     
144. Ángel Vicioso (Spa) Katusha-Alpecin                                                    
145. Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo                                                    
146. Philip Deignan (Irl) Team Sky                                                          
147. Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina                                                 
148. Luka Pibernik (Slo) Bahrain-Merida                                                     
149. Joe Dombrowski (USA) Cannondale-Drapac                                                 
150. Robert Kiserlovski (Cro) Katusha-Alpecin                                               
151. Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team                                                     
152. Martijn Keizer (Ned) Team LottoNl-Jumbo                                                
153. Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates                                                 0:00:33
154. Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data                                                   0:00:52
155. Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina                                                  0:01:06
156. Iljo Keisse (Bel) Quick-Step Floors                                                   0:01:11
157. Lars Ytting Bak (Den) Lotto Soudal                                                    0:01:28
158. Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo                                                     
159. Dries Devenyns (Bel) Quick-Step Floors                                                 
160. Valerio Agnoli (Ita) Bahrain-Merida                                                    
161. Gregor Mühlberger (Aut) Bora-Hansgrohe                                                 
162. Ruben Plaza (Spa) Orica-Scott                                                          
163. Jesus Hernandez (Spa) Trek-Segafredo                                                   
164. Daniel Martinez (Col) Wilier Triestina                                                 
165. Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal                                                      
166. Julen Amezqueta (Spa) Wilier Triestina                                                 
167. Svein Tuft (Can) Orica-Scott                                                          0:02:03
168. Giacomo Nizzolo (Ita) Trek-Segafredo                                                  0:02:11
169. Sean De Bie (Bel) Lotto Soudal                                                        0:02:44
170. Giovanni Visconti (Ita) Bahrain-Merida                                                0:02:52
171. Carlos Verona (Spa) Orica-Scott                                                       0:03:06
172. Omar Fraile (Spa) Dimension Data                                                       
173. Ivan Rovny (Rus) Gazprom – Rusvelo                                                    0:03:25
174. Ilia Koshevoy (Blr) Wilier Triestina                                                  0:03:27
175. Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom – Rusvelo                                                
176. Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin                                                     
177. Igor Anton (Spa) Dimension Data                                                        
178. Nathan Haas (Aus) Dimension Data                                                      0:03:59
179. Giuseppe Fonzi (Ita) Wilier Triestina                                                 0:05:10
180. Maciej Paterski (Pol) CCC Sprandi Polkowice                                           0:06:16
181. Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF                                                   0:07:01
182. Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF                                                        
183. Marcin Bialoblocki (Pol) CCC Sprandi Polkowice                                         
184. Zhandos Bizhigitov (Kaz) Astana Pro Team                                               
185. Dmitriy Kozontchuk (Rus) Gazprom – Rusvelo                                             
186. Christopher Juul Jensen (Den) Orica-Scott                                              
187. Dylan Teuns (Bel) BMC Racing Team                                                      
188. Victor Campenaerts (Bel) Team LottoNl-Jumbo                                            
189. Pieter Serry (Bel) Quick-Step Floors                                                   
190. Rory Sutherland (Aus) Movistar Team                                                    
191. Alberto Losada (Spa) Katusha-Alpecin   

Klasyfikacja generalna po 5. etapie:

1. Bob Jungels (Lux) Quick-Step Floors                                                     23:22:07
2. Geraint Thomas (GBr) Team Sky                                                           0:00:06
3. Adam Yates (GBr) Orica-Scott                                                            0:00:10
4. Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale                                                
5. Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida                                                     
6. Tom Dumoulin (Ned) Team Sunweb                                                           
7. Nairo Quintana (Col) Movistar Team                                                       
8. Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo                                                       
9. Tejay Van Garderen (USA) BMC Racing Team                                                 
10. Andrey Amador (CRc) Movistar Team                                                       
11. Thibaut Pinot (Fra) FDJ                                                                 
12. Mikel Landa (Spa) Team Sky                                                              
13. Davide Formolo (Ita) Cannondale-Drapac                                                  
14. Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin                                                    0:00:14
15. Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNl-Jumbo                                             0:00:23
16. Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb                                                       
17. Rui Costa (Por) UAE Team Emirates                                                      0:00:46
18. Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team                                                    0:00:54
19. Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates                                                     0:00:58
20. Simone Petilli (Ita) UAE Team Emirates                                                 0:01:14
21. Kanstantsin Siutsou (Blr) Bahrain-Merida                                               0:01:23
22. Michael Woods (Can) Cannondale-Drapac                                                  0:01:27
23. Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team                                                    0:01:32
24. Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates                                                  0:01:50
25. Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal                                                      0:02:17
26. Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team                                                      0:02:59
27. Pierre Rolland (Fra) Cannondale-Drapac                                                 0:03:01
28. Natnael Berhane (Eri) Dimension Data                                                   0:03:06
29. Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale                                                0:03:11
30. Winner Anacona (Col) Movistar Team                                                     0:03:34
31. Jesper Hansen (Den) Astana Pro Team                                                    0:03:38
32. Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida                                                 0:03:39
33. Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale                                                   0:04:17
34. Gorka Izagirre (Spa) Movistar Team                                                     0:04:32
35. Sébastien Reichenbach (Swi) FDJ                                                        0:04:52
36. Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo                                                     0:05:09
37. Tomasz Marczynski (Pol) Lotto Soudal                                                   0:05:20
38. Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice                                                   0:06:00
39. Jose Herrada (Spa) Movistar Team                                                       0:06:03
40. Cristian Rodriguez (Spa) Wilier Triestina                                              0:06:55
41. Laurens De Plus (Bel) Quick-Step Floors                                                0:07:09
42. Tobias Ludvigsson (Swe) FDJ                                                            0:08:02
43. Steve Morabito (Swi) FDJ                                                               0:08:32
44. Rudy Molard (Fra) FDJ                                                                  0:08:52
45. Robert Kiserlovski (Cro) Katusha-Alpecin                                               0:09:14
46. Hugh Carthy (GBr) Cannondale-Drapac                                                    0:09:46
47. Jose Rojas (Spa) Movistar Team                                                         0:09:57
48. Chad Haga (USA) Team Sunweb                                                            0:10:19
49. Victor De La Parte (Spa) Movistar Team                                                 0:10:20
50. Sebastian Henao (Col) Team Sky                                                         0:10:25
51. Joey Rosskopf (USA) BMC Racing Team                                                    0:10:26
52. Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe                                                     
53. Igor Anton (Spa) Dimension Data                                                        0:10:35
54. Georg Preidler (Aut) Team Sunweb                                                       0:11:01
55. Philip Deignan (Irl) Team Sky                                                          0:11:26
56. Simon Geschke (Ger) Team Sunweb                                                        0:11:48
57. Stef Clement (Ned) Team LottoNl-Jumbo                                                   
58. Gregor Mühlberger (Aut) Bora-Hansgrohe                                                 0:11:54
59. Tom-Jelte Slagter (Ned) Cannondale-Drapac                                              0:12:01
60. Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team                                                     0:12:48
61. Enrico Battaglin (Ita) Team LottoNl-Jumbo                                              0:13:13
62. Diego Rosa (Ita) Team Sky                                                               
63. Alexander Foliforov (Rus) Gazprom – Rusvelo                                            0:13:19
64. Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo                                                    0:13:36
65. Luis León Sanchez (Spa) Astana Pro Team                                                0:13:47
66. José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin                                                   0:13:49
67. Salvatore Puccio (Ita) Team Sky                                                        0:14:17
68. Davide Villella (Ita) Cannondale-Drapac                                                 
69. François Bidard (Fra) AG2R La Mondiale                                                  
70. Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale                                                    0:14:51
71. Pavel Brutt (Rus) Gazprom – Rusvelo                                                    0:15:09
72. Ruben Plaza (Spa) Orica-Scott                                                          0:15:11
73. Eros Capecchi (Ita) Quick-Step Floors                                                  0:15:46
74. Adam James Hansen (Aus) Lotto Soudal                                                   0:15:48
75. Sergey Firsanov (Rus) Gazprom – Rusvelo                                                0:15:50
76. Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team                                                  0:16:07
77. Kenny Elissonde (Fra) Team Sky                                                         0:16:08
78. Bram Tankink (Ned) Team LottoNl-Jumbo                                                  0:16:34
79. Carlos Verona (Spa) Orica-Scott                                                        0:16:37
80. Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team                                                     0:16:42
81. Giovanni Visconti (Ita) Bahrain-Merida                                                 0:16:43
82. Silvan Dillier (Swi) BMC Racing Team                                                   0:16:58
83. Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo                                                    0:17:06
84. Laurens Ten Dam (Ned) Team Sunweb                                                      0:17:23
85. Manuele Boaro (Ita) Bahrain-Merida                                                     0:17:56
86. Francisco Ventoso (Spa) BMC Racing Team                                                0:18:14
87. Jesus Hernandez (Spa) Trek-Segafredo                                                    
88. Jérémy Roy (Fra) FDJ                                                                   0:19:16
89. Jacques Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data                                        0:19:17
90. Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale                                                   0:19:26
91. Quentin Jauregui (Fra) AG2R La Mondiale                                                0:19:36
92. Sindre Skjøstad Lunke (Nor) Team Sunweb                                                0:20:02
93. Jurgen Van Den Broeck (Bel) Team LottoNl-Jumbo                                         0:20:18
94. Enrico Gasparotto (Ita) Bahrain-Merida                                                 0:20:51
95. Matvey Mamykin (Rus) Katusha-Alpecin                                                    
96. Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe                                                 0:21:14
97. Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates                                                  0:21:38
98. Alex Howes (USA) Cannondale-Drapac                                                     0:22:00
99. Michal Schlegel (Cze) CCC Sprandi Polkowice                                            0:22:22
100. Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo                                                   0:22:24
101. Kristijan Koren (Slo) Cannondale-Drapac                                               0:22:33
102. Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team                                                0:22:51
103. Matej Mohoric (Slo) UAE Team Emirates                                                  
104. Jos Van Emden (Ned) Team LottoNl-Jumbo                                                0:23:43
105. Omar Fraile (Spa) Dimension Data                                                      0:23:46
106. William Bonnet (Fra) FDJ                                                              0:23:55
107. Luka Pibernik (Slo) Bahrain-Merida                                                    0:23:57
108. José Mendes (Por) Bora-Hansgrohe                                                      0:24:10
109. Simone Ponzi (Ita) CCC Sprandi Polkowice                                              0:24:16
110. Dries Devenyns (Bel) Quick-Step Floors                                                0:24:22
111. Fernando Gaviria (Col) Quick-Step Floors                                              0:24:44
112. Maciej Paterski (Pol) CCC Sprandi Polkowice                                           0:24:45
113. Viacheslav Kuznetsov (Rus) Katusha-Alpecin                                            0:24:47
114. Lars Ytting Bak (Den) Lotto Soudal                                                    0:25:05
115. Daniele Bennati (Ita) Movistar Team                                                   0:25:06
116. Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data                                                     0:25:18
117. Michael Hepburn (Aus) Orica-Scott                                                     0:25:26
118. Dylan Teuns (Bel) BMC Racing Team                                                     0:25:27
119. Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates                                                 0:25:53
120. Benoit Vaugrenard (Fra) FDJ                                                           0:25:55
121. André Greipel (Ger) Lotto Soudal                                                      0:26:10
122. Valerio Agnoli (Ita) Bahrain-Merida                                                   0:26:16
123. Aleksei Tcatevich (Rus) Gazprom – Rusvelo                                             0:26:22
124. Felix Großschartner (Aut) CCC Sprandi Polkowice                                        
125. Rüdiger Selig (Ger) Bora-Hansgrohe                                                    0:26:29
126. Sacha Modolo (Ita) UAE Team Emirates                                                  0:26:35
127. Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal                                                    0:26:40
128. Branislau Samoilau (Blr) CCC Sprandi Polkowice                                        0:26:46
129. Matthieu Ladagnous (Fra) FDJ                                                          0:26:53
130. Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina                                                  0:26:55
131. Eugert Zhupa (Alb) Wilier Triestina                                                   0:26:58
132. Caleb Ewan (Aus) Orica-Scott                                                          0:27:04
133. Roberto Ferrari (Ita) UAE Team Emirates                                                
134. Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal                                                     0:27:25
135. Clement Chevrier (Fra) AG2R La Mondiale                                               0:27:31
136. Michal Golas (Pol) Team Sky                                                           0:27:41
137. Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky                                                        0:27:44
138. Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF                                                      0:27:57
139. Kristian Sbaragli (Ita) Dimension Data                                                0:28:07
140. Alexander Edmondson (Aus) Orica-Scott                                                 0:28:09
141. Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors                                           0:28:20
142. Davide Martinelli (Ita) Quick-Step Floors                                             0:28:23
143. Moreno Hofland (Ned) Lotto Soudal                                                     0:28:28
144. Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina                                                0:28:36
145. Martijn Keizer (Ned) Team LottoNl-Jumbo                                               0:29:13
146. Iljo Keisse (Bel) Quick-Step Floors                                                   0:29:21
147. Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF                                                  0:29:23
148. Nathan Haas (Aus) Dimension Data                                                      0:29:28
149. Luka Mezgec (Slo) Orica-Scott                                                         0:29:48
150. Christopher Juul Jensen (Den) Orica-Scott                                             0:30:05
151. Julen Amezqueta (Spa) Wilier Triestina                                                0:30:19
152. Lukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice                                             0:30:34
153. Sergey Lagutin (Rus) Gazprom – Rusvelo                                                0:31:05
154. Ivan Savitckii (Rus) Gazprom – Rusvelo                                                0:31:13
155. Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe                                                 0:31:28
156. Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF                                                      0:31:33
157. Jan Tratnik (Slo) CCC Sprandi Polkowice                                               0:31:59
158. Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF                                                     0:32:09
159. Eugenio Alafaci (Ita) Trek-Segafredo                                                  0:32:22
160. Ángel Vicioso (Spa) Katusha-Alpecin                                                   0:32:23
161. Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data                                                   0:32:30
162. Jakub Mareczko (Ita) Wilier Triestina                                                 0:32:54
163. Ivan Rovny (Rus) Gazprom – Rusvelo                                                    0:33:12
164. Daniel Martinez (Col) Wilier Triestina                                                0:33:17
165. Daniel Teklehaimanot (Eri) Dimension Data                                             0:33:44
166. Svein Tuft (Can) Orica-Scott                                                           
167. Phil Bauhaus (Ger) Team Sunweb                                                        0:34:10
168. Giacomo Nizzolo (Ita) Trek-Segafredo                                                  0:34:15
169. Tom Stamsnijder (Ned) Team Sunweb                                                     0:34:54
170. Joe Dombrowski (USA) Cannondale-Drapac                                                 
171. Victor Campenaerts (Bel) Team LottoNl-Jumbo                                           0:35:04
172. Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo                                                    0:35:11
173. Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin                                                    0:35:47
174. Rory Sutherland (Aus) Movistar Team                                                   0:37:41
175. Twan Castelijns (Ned) Team LottoNl-Jumbo                                              0:38:29
176. Sean De Bie (Bel) Lotto Soudal                                                        0:38:35
177. Dmitriy Kozontchuk (Rus) Gazprom – Rusvelo                                            0:38:50
178. Pieter Serry (Bel) Quick-Step Floors                                                  0:39:21
179. Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom – Rusvelo                                               0:40:03
180. Nicola Boem (Ita) Bardiani CSF                                                        0:41:18
181. Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF                                                       0:41:45
182. Jan Bárta (Cze) Bora-Hansgrohe                                                        0:41:46
183. Giuseppe Fonzi (Ita) Wilier Triestina                                                 0:44:45
184. Sam Bennett (Irl) Bora-Hansgrohe                                                      0:45:04
185. Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF                                                   0:46:45
186. Ilia Koshevoy (Blr) Wilier Triestina                                                  0:47:34
187. Manuel Senni (Ita) BMC Racing Team                                                    0:48:43
188. Zhandos Bizhigitov (Kaz) Astana Pro Team                                              0:50:36
189. Marcin Bialoblocki (Pol) CCC Sprandi Polkowice                                        0:52:16
190. Matteo Pelucchi (Ita) Bora-Hansgrohe                                                  0:52:52
191. Alberto Losada (Spa) Katusha-Alpecin                                                  0:54:44