pro-cycling.org
Giro d'Italia 2017 - 9. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-05-14 17:05:51), kat. 2.UWT (ITA); 152km (Montenero di Bisaccia - Blockhaus); 14 maja 2017. 

  1 Nairo Quintana (Col) Movistar Team                   3:44:51
  2 Thibaut Pinot (Fra) FDJ                                00:24
  3 Tom Dumoulin (Ned) Team Sunweb
  4 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo                     00:41
  5 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida                   01:00
  6 Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale              01:18
  7 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team                    02:02
  8 Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin                    02:14
  9 Sébastien Reichenbach (Swi) FDJ                        02:28
 10 Davide Formolo (Ita) Cannondale-Drapac                 02:35
 11 Andrey Amador (CRc) Movistar Team                      02:43
 12 Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 13 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team                    03:00
 14 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates                     03:28
 15 Bob Jungels (Lux) Quick-Step Floors                    03:30
 16 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team                      03:46
 17 Tejay Van Garderen (USA) BMC Racing Team
 18 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida
 19 José Mendes (Por) Bora-Hansgrohe                       04:03
 20 Winner Anacona (Col) Movistar Team                     04:17
 21 Laurens Ten Dam (Ned) Team Sunweb                      04:28
 22 Jacques Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data        04:38
 23 Adam Yates (GBr) Orica-Scott                           04:39
 24 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe
 25 Cristian Rodriguez (Spa) Wilier Triestina
 26 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice
 27 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal
 28 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates                      05:06
 29 Geraint Thomas (GBr) Team Sky                          05:08
 30 Igor Anton (Spa) Dimension Data
 31 Jesper Hansen (Den) Astana Pro Team
 32 Stef Clement (Ned) Team LottoNl-Jumbo                  06:08
 33 Michael Woods (Can) Cannondale-Drapac                  06:50
 34 Simone Petilli (Ita) UAE Team Emirates
 35 Michal Schlegel (Cze) CCC Sprandi Polkowice
 36 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates
 37 François Bidard (Fra) AG2R La Mondiale                 07:01
 38 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo                     07:20
 39 Alexander Foliforov (Rus) Gazprom – Rusvelo
 40 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF                      07:58
 41 Hugh Carthy (GBr) Cannondale-Drapac                    08:16
 42 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale                    08:49
 43 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale
 44 Rudy Molard (Fra) FDJ                                  09:14
 45 Philip Deignan (Irl) Team Sky                          09:24
 46 Laurens De Plus (Bel) Quick-Step Floors                09:32
 47 Felix Großschartner (Aut) CCC Sprandi Polkowice
 48 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom – Rusvelo                10:58
 49 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo                    11:10
 50 Jesus Hernandez (Spa) Trek-Segafredo
 51 Manuel Senni (Ita) BMC Racing Team                     12:01
 52 Joe Dombrowski (USA) Cannondale-Drapac                 13:15
 53 Ruben Plaza (Spa) Orica-Scott                          13:18
 54 Carlos Verona (Spa) Orica-Scott
 55 Kanstantsin Siutsou (Blr) Bahrain-Merida               14:32
 56 Robert Kiserlovski (Cro) Katusha-Alpecin
 57 Adam James Hansen (Aus) Lotto Soudal
 58 Manuele Boaro (Ita) Bahrain-Merida
 59 Giovanni Visconti (Ita) Bahrain-Merida
 60 Tobias Ludvigsson (Swe) FDJ
 61 Eros Capecchi (Ita) Quick-Step Floors
 62 Silvan Dillier (Swi) BMC Racing Team                   15:07
 63 Joey Rosskopf (USA) BMC Racing Team
 64 Chad Haga (USA) Team Sunweb
 65 Natnael Berhane (Eri) Dimension Data
 66 Bram Tankink (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 67 Jérémy Roy (Fra) FDJ
 68 Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal                      15:27
 69 Jose Herrada (Spa) Movistar Team                       15:40
 70 Victor De La Parte (Spa) Movistar Team                 16:32
 71 Sebastian Henao (Col) Team Sky
 72 Clement Chevrier (Fra) AG2R La Mondiale
 73 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky                        17:17
 74 Georg Preidler (Aut) Team Sunweb
 75 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates
 76 Lars Ytting Bak (Den) Lotto Soudal
 77 Dries Devenyns (Bel) Quick-Step Floors
 78 Matvey Mamykin (Rus) Katusha-Alpecin                   18:06
 79 Gorka Izagirre (Spa) Movistar Team                     18:40
 80 Pieter Serry (Bel) Quick-Step Floors
 81 Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo                    19:16
 82 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain-Merida                    20:10
 83 Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team
 84 Jose Rojas (Spa) Movistar Team
 85 Alberto Losada (Spa) Katusha-Alpecin
 86 Daniel Teklehaimanot (Eri) Dimension Data
 87 Steve Morabito (Swi) FDJ
 88 Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo
 89 Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal
 90 Enrico Gasparotto (Ita) Bahrain-Merida                 21:03
 91 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team
 92 Nathan Haas (Aus) Dimension Data
 93 Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale
 94 Julen Amezqueta (Spa) Wilier Triestina
 95 Enrico Battaglin (Ita) Team LottoNl-Jumbo
 96 Pierre Rolland (Fra) Cannondale-Drapac
 97 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale
 98 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 99 Dylan Teuns (Bel) BMC Racing Team                      21:27
100 Rory Sutherland (Aus) Movistar Team                    21:59
101 Luka Pibernik (Slo) Bahrain-Merida                     22:06
102 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Team LottoNl-Jumbo         22:09
103 Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe
104 Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin
105 Benoit Vaugrenard (Fra) FDJ                            22:16
106 Matthieu Ladagnous (Fra) FDJ
107 Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data                    22:22
108 Ilia Koshevoy (Blr) Wilier Triestina
109 Zhandos Bizhigitov (Kaz) Astana Pro Team               22:24
110 Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina                   23:31
111 Kenny Elissonde (Fra) Team Sky                         23:51
112 Francisco Ventoso (Spa) BMC Racing Team                24:55
113 Luis León Sanchez (Spa) Astana Pro Team
114 Quentin Jauregui (Fra) AG2R La Mondiale
115 Omar Fraile (Spa) Dimension Data
116 Ángel Vicioso (Spa) Katusha-Alpecin
117 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team
118 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom – Rusvelo
119 Jan Tratnik (Slo) CCC Sprandi Polkowice                25:32
120 Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina                 26:37
121 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team
122 Simone Ponzi (Ita) CCC Sprandi Polkowice
123 Daniel Martinez (Col) Wilier Triestina
124 Tom-Jelte Slagter (Ned) Cannondale-Drapac
125 Sindre Skj?stad Lunke (Nor) Team Sunweb
126 Michał Gołaś (Pol) Team Sky
127 Martijn Keizer (Ned) Team LottoNl-Jumbo
128 Jos Van Emden (Ned) Team LottoNl-Jumbo
129 Eugert Zhupa (Alb) Wilier Triestina
130 Aleksei Tcatevich (Rus) Gazprom – Rusvelo
131 Branislau Samoilau (Blr) CCC Sprandi Polkowice
132 Moreno Hofland (Ned) Lotto Soudal
133 Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data
134 Michael Hepburn (Aus) Orica-Scott
135 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF
136 Pavel Brutt (Rus) Gazprom – Rusvelo
137 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo
138 Twan Castelijns (Ned) Team LottoNl-Jumbo
139 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal
140 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF
141 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF
142 Tom Stamsnijder (Ned) Team Sunweb
143 José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin
144 Matej Mohoric (Slo) UAE Team Emirates
145 Eugenio Alafaci (Ita) Trek-Segafredo
146 Svein Tuft (Can) Orica-Scott
147 Christopher Juul Jensen (Den) Orica-Scott
148 Ivan Rovny (Rus) Gazprom – Rusvelo
149 Jan Bárta (Cze) Bora-Hansgrohe
150 Dmitriy Kozontchuk (Rus) Gazprom – Rusvelo
151 Kristian Sbaragli (Ita) Dimension Data
152 Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe
153 Simon Geschke (Ger) Team Sunweb
154 Gregor Mühlberger (Aut) Bora-Hansgrohe
155 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky
156 Caleb Ewan (Aus) Orica-Scott
157 Kristijan Koren (Slo) Cannondale-Drapac
158 Victor Campenaerts (Bel) Team LottoNl-Jumbo
159 Davide Villella (Ita) Cannondale-Drapac
160 Iljo Keisse (Bel) Quick-Step Floors
161 Fernando Gaviria (Col) Quick-Step Floors
162 Viacheslav Kuznetsov (Rus) Katusha-Alpecin
163 Alex Howes (USA) Cannondale-Drapac
164 Mikel Landa (Spa) Team Sky                             26:56
165 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF                   27:08
166 Marcin Białobłocki (Pol) CCC Sprandi Polkowice         27:19
167 André Greipel (Ger) Lotto Soudal                       27:50
168 Daniele Bennati (Ita) Movistar Team
169 Luka Mezgec (Slo) Orica-Scott
170 Sam Bennett (Irl) Bora-Hansgrohe
171 Alexander Edmondson (Aus) Orica-Scott                  27:56
172 Sean De Bie (Bel) Lotto Soudal
173 Sergey Lagutin (Rus) Gazprom – Rusvelo
174 William Bonnet (Fra) FDJ                               27:59
175 Rüdiger Selig (Ger) Bora-Hansgrohe
176 Nicola Boem (Ita) Bardiani CSF                         29:49
177 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek-Segafredo
178 Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates                  31:08
179 Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF
180 Sacha Modolo (Ita) UAE Team Emirates
181 Davide Martinelli (Ita) Quick-Step Floors
182 Phil Bauhaus (Ger) Team Sunweb
183 Maciej Paterski (Pol) CCC Sprandi Polkowice            31:23
184 Ivan Savitckii (Rus) Gazprom – Rusvelo                 31:32
185 Roberto Ferrari (Ita) UAE Team Emirates                31:41
186 Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors            31:52
187 Jakub Mareczko (Ita) Wilier Triestina                  34:05
188 Giuseppe Fonzi (Ita) Wilier Triestina
189 Matteo Pelucchi (Ita) Bora-Hansgrohe                   35:18
DNF Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb

Klasyfikacja generalna po 9. etapie:

  1 Nairo Quintana (Col) Movistar Team                  42:06:09
  2 Thibaut Pinot (Fra) FDJ                                00:28
  3 Tom Dumoulin (Ned) Team Sunweb                         00:30
  4 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo                     00:51
  5 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida                   01:10
  6 Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale              01:28
  7 Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin                    02:28
  8 Davide Formolo (Ita) Cannondale-Drapac                 02:45
  9 Andrey Amador (CRc) Movistar Team                      02:53
 10 Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNl-Jumbo             03:06
 11 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team                    03:15
 12 Bob Jungels (Lux) Quick-Step Floors                    03:30
 13 Tejay Van Garderen (USA) BMC Racing Team               03:56
 14 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team                    04:32
 15 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates                     04:46
 16 Adam Yates (GBr) Orica-Scott                           04:49
 17 Geraint Thomas (GBr) Team Sky                          05:14
 18 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates                      05:52
 19 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal                      07:13
 20 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team                      07:38
 21 Simone Petilli (Ita) UAE Team Emirates                 08:24
 22 Michael Woods (Can) Cannondale-Drapac                  08:26
 23 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates                  08:45
 24 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida                 10:14
 25 Sébastien Reichenbach (Swi) FDJ                        10:42
 26 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice                   11:22
 27 Cristian Rodriguez (Spa) Wilier Triestina              12:52
 28 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo                     13:26
 29 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale                   13:54
 30 Jesper Hansen (Den) Astana Pro Team                    14:11
 31 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe                    15:14
 32 Laurens De Plus (Bel) Quick-Step Floors                16:50
 33 Kanstantsin Siutsou (Blr) Bahrain-Merida               16:58
 34 Rudy Molard (Fra) FDJ                                  18:35
 35 Natnael Berhane (Eri) Dimension Data                   18:46
 36 Stef Clement (Ned) Team LottoNl-Jumbo                  19:29
 37 Winner Anacona (Col) Movistar Team                     19:42
 38 Jose Herrada (Spa) Movistar Team                       22:59
 39 Laurens Ten Dam (Ned) Team Sunweb                      23:20
 40 Gorka Izagirre (Spa) Movistar Team                     23:36
 41 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale                    24:45
 42 Jacques Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data        26:03
 43 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale                26:07
 44 Mikel Landa (Spa) Team Sky                             27:06
 45 Tobias Ludvigsson (Swe) FDJ                            27:52
 46 François Bidard (Fra) AG2R La Mondiale                 28:35
 47 Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal                   28:49
 48 Joey Rosskopf (USA) BMC Racing Team                    29:18
 49 Steve Morabito (Swi) FDJ                               31:04
 50 Pierre Rolland (Fra) Cannondale-Drapac                 31:36
 51 José Mendes (Por) Bora-Hansgrohe                       31:56
 52 Alexander Foliforov (Rus) Gazprom – Rusvelo            31:57
 53 Georg Preidler (Aut) Team Sunweb                       32:21
 54 Giovanni Visconti (Ita) Bahrain-Merida                 32:45
 55 Jose Rojas (Spa) Movistar Team                         33:26
 56 Philip Deignan (Irl) Team Sky                          33:37
 57 Robert Kiserlovski (Cro) Katusha-Alpecin               33:49
 58 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo                    34:17
 59 Enrico Battaglin (Ita) Team LottoNl-Jumbo              35:30
 60 Victor De La Parte (Spa) Movistar Team                 35:39
 61 Sebastian Henao (Col) Team Sky                         35:44
 62 Igor Anton (Spa) Dimension Data                        35:47
 63 Hugh Carthy (GBr) Cannondale-Drapac
 64 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky                        36:48
 65 Gregor Mühlberger (Aut) Bora-Hansgrohe                 37:22
 66 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom – Rusvelo                38:13
 67 Luis León Sanchez (Spa) Astana Pro Team                39:03
 68 Chad Haga (USA) Team Sunweb                            39:29
 69 Manuele Boaro (Ita) Bahrain-Merida                     40:29
 70 Bram Tankink (Ned) Team LottoNl-Jumbo                  40:39
 71 Jérémy Roy (Fra) FDJ                                   40:49
 72 Michal Schlegel (Cze) CCC Sprandi Polkowice            41:07
 73 Eros Capecchi (Ita) Quick-Step Floors                  41:11
 74 Adam James Hansen (Aus) Lotto Soudal                   42:11
 75 Ruben Plaza (Spa) Orica-Scott                          42:31
 76 Silvan Dillier (Swi) BMC Racing Team                   42:42
 77 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team                     44:07
 78 José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin                   44:44
 79 Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo                    45:18
 80 Simon Geschke (Ger) Team Sunweb                        45:32
 81 Dylan Teuns (Bel) BMC Racing Team                      48:57
 82 Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team                  49:16
 83 Clement Chevrier (Fra) AG2R La Mondiale                49:28
 84 Felix Großschartner (Aut) CCC Sprandi Polkowice        50:18
 85 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team                     50:31
 86 Carlos Verona (Spa) Orica-Scott                        51:14
 87 Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal                      51:24
 88 Enrico Gasparotto (Ita) Bahrain-Merida                 52:24
 89 Pavel Brutt (Rus) Gazprom – Rusvelo                    52:32
 90 Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe                 53:07
 91 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates                  53:09
 92 Tom-Jelte Slagter (Ned) Cannondale-Drapac              54:24
 93 Jesus Hernandez (Spa) Trek-Segafredo                   54:45
 94 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo                    54:51
 95 Francisco Ventoso (Spa) BMC Racing Team                54:55
 96 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Team LottoNl-Jumbo         56:04
 97 Lars Ytting Bak (Den) Lotto Soudal                     58:09
 98 Luka Pibernik (Slo) Bahrain-Merida                     58:18
 99 Matthieu Ladagnous (Fra) FDJ                           59:32
100 Benoit Vaugrenard (Fra) FDJ                            59:36
101 Dries Devenyns (Bel) Quick-Step Floors                 59:40
102 Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale                   59:59
103 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain-Merida                 01:00:36
104 Kristian Sbaragli (Ita) Dimension Data              01:00:51
105 Davide Villella (Ita) Cannondale-Drapac             01:01:00
106 Omar Fraile (Spa) Dimension Data                    01:01:58
107 Matvey Mamykin (Rus) Katusha-Alpecin                01:02:04
108 Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina                01:02:44
109 Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data                   01:03:36
110 Nathan Haas (Aus) Dimension Data                    01:04:04
111 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF                   01:05:13
112 Kenny Elissonde (Fra) Team Sky                      01:05:20
113 Jos Van Emden (Ned) Team LottoNl-Jumbo              01:05:24
114 Quentin Jauregui (Fra) AG2R La Mondiale             01:05:34
115 Matej Mohoric (Slo) UAE Team Emirates               01:05:51
116 Fernando Gaviria (Col) Quick-Step Floors            01:05:53
117 Maciej Paterski (Pol) CCC Sprandi Polkowice         01:05:56
118 Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates               01:06:06
119 Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina              01:06:18
120 Simone Ponzi (Ita) CCC Sprandi Polkowice            01:06:23
121 Sindre Skj?stad Lunke (Nor) Team Sunweb             01:06:58
122 Ivan Rovny (Rus) Gazprom – Rusvelo                  01:07:12
123 Daniel Teklehaimanot (Eri) Dimension Data           01:08:11
124 Michael Hepburn (Aus) Orica-Scott
125 Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe
126 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal                  01:09:10
127 Eugert Zhupa (Alb) Wilier Triestina                 01:09:28
128 Viacheslav Kuznetsov (Rus) Katusha-Alpecin          01:10:01
129 Sacha Modolo (Ita) UAE Team Emirates                01:10:04
130 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice           01:10:52
131 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky                      01:10:54
132 Jan Tratnik (Slo) CCC Sprandi Polkowice             01:11:30
133 Kristijan Koren (Slo) Cannondale-Drapac             01:11:48
134 Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo                  01:11:59
135 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF                    01:12:00
136 Daniele Bennati (Ita) Movistar Team
137 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF                    01:12:44
138 Aleksei Tcatevich (Rus) Gazprom – Rusvelo           01:12:46
139 William Bonnet (Fra) FDJ                            01:12:56
140 Michał Gołaś (Pol) Team Sky                         01:13:33
141 Branislau Samoilau (Blr) CCC Sprandi Polkowice      01:13:37
142 André Greipel (Ger) Lotto Soudal                    01:13:47
143 Joe Dombrowski (USA) Cannondale-Drapac              01:14:11
144 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team              01:14:16
145 Alex Howes (USA) Cannondale-Drapac                  01:14:31
146 Julen Amezqueta (Spa) Wilier Triestina              01:15:16
147 Luka Mezgec (Slo) Orica-Scott                       01:15:29
148 Moreno Hofland (Ned) Lotto Soudal                   01:16:07
149 Martijn Keizer (Ned) Team LottoNl-Jumbo             01:16:09
150 Victor Campenaerts (Bel) Team LottoNl-Jumbo         01:16:48
151 Ángel Vicioso (Spa) Katusha-Alpecin                 01:16:56
152 Christopher Juul Jensen (Den) Orica-Scott           01:17:06
153 Svein Tuft (Can) Orica-Scott                        01:17:41
154 Roberto Ferrari (Ita) UAE Team Emirates             01:18:43
155 Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data                 01:19:50
156 Caleb Ewan (Aus) Orica-Scott                        01:20:15
157 Alexander Edmondson (Aus) Orica-Scott               01:20:20
158 Eugenio Alafaci (Ita) Trek-Segafredo                01:20:51
159 Sergey Lagutin (Rus) Gazprom – Rusvelo              01:20:53
160 Rüdiger Selig (Ger) Bora-Hansgrohe                  01:21:02
161 Tom Stamsnijder (Ned) Team Sunweb                   01:21:50
162 Iljo Keisse (Bel) Quick-Step Floors                 01:22:16
163 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF                01:22:25
164 Davide Martinelli (Ita) Quick-Step Floors           01:22:49
165 Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin                  01:24:28
166 Twan Castelijns (Ned) Team LottoNl-Jumbo            01:25:10
167 Pieter Serry (Bel) Quick-Step Floors                01:25:33
168 Manuel Senni (Ita) BMC Racing Team                  01:26:05
169 Rory Sutherland (Aus) Movistar Team                 01:26:42
170 Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors         01:27:12
171 Nicola Boem (Ita) Bardiani CSF                      01:27:13
172 Phil Bauhaus (Ger) Team Sunweb                      01:28:36
173 Daniel Martinez (Col) Wilier Triestina              01:28:44
174 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek-Segafredo                01:29:02
175 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF                     01:29:49
176 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom – Rusvelo             01:30:19
177 Jakub Mareczko (Ita) Wilier Triestina               01:30:32
178 Jan Bárta (Cze) Bora-Hansgrohe                      01:32:39
179 Dmitriy Kozontchuk (Rus) Gazprom – Rusvelo          01:32:50
180 Ivan Savitckii (Rus) Gazprom – Rusvelo              01:34:26
181 Sean De Bie (Bel) Lotto Soudal                      01:35:42
182 Alberto Losada (Spa) Katusha-Alpecin                01:36:48
183 Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF                 01:37:33
184 Sam Bennett (Irl) Bora-Hansgrohe                    01:39:20
185 Ilia Koshevoy (Blr) Wilier Triestina                01:39:57
186 Zhandos Bizhigitov (Kaz) Astana Pro Team            01:40:47
187 Marcin Białobłocki (Pol) CCC Sprandi Polkowice      01:49:08
188 Giuseppe Fonzi (Ita) Wilier Triestina               01:52:19
189 Matteo Pelucchi (Ita) Bora-Hansgrohe                02:00:18