pro-cycling.org
4 Jours de Dunkerque 2017 - 6. etap< < < Poprzedni etap
dodał: Mateusz Dudek (2017-05-14 18:45:16), kat. 2.HC (FRA); 159,8km (Coudekerque - Dunkierka); 14 maja 2017. 

  1 Adrien Petit (Fra) Direct Energie                         3:34:14
  2 Berden De Vries (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij         00:15
  3 Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale                         00:18
  4 Niccolo' Bonifazio (Ita) Bahrain-Merida                     00:37
  5 Kenny Dehaes (Bel) Wanty - Groupe Gobert
  6 Coen Vermeltfoort (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
  7 Raymond Kreder (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
  8 Emiel Vermeulen (Bel) Roubaix - Lille Metropole
  9 Kevin Ista (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
 10 Bert Van Lerberghe (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 11 Jonas Rickaert (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 12 Yannis Yssaad (Fra) Armee de Terre
 13 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale
 14 Marco Canola (Ita) Nippo - Vini Fantini
 15 Yannick Martinez (Fra) Delko Marseille Provence KTM
 16 Maxime Vantomme (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
 17 Fabien Touze (Fra) HP BTP - Auber 93
 18 Matteo Malucelli (Ita) Androni Giocattoli
 19 Clement Venturini (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 20 Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie
 21 Arnaud Demare (Fra) FDJ
 22 Franck Bonnamour (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 23 Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal
 24 Steven Tronet (Fra) Armee de Terre
 25 Taco Van Der Hoorn (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 26 Heinrich Haussler (Aus) Bahrain-Merida
 27 Pim Ligthart (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 28 Laurent Pichon (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 29 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale
 30 Florian Senechal (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 31 Mauro Finetto (Ita) Delko Marseille Provence KTM
 32 Flavien Dassonville (Fra) HP BTP - Auber 93
 33 Sander Armee (Bel) Lotto Soudal
 34 Antoine Duchesne (Can) Direct Energie
 35 Lasse Norman Hansen (Den) Aqua Blue Sport
 36 Ignatas Konovalovas (Ltu) FDJ
 37 Marcel Sieberg (Ger) Lotto Soudal
 38 Jacopo Guarnieri (Ita) FDJ
 39 Gediminas Bagdonas (Ltu) AG2R La Mondiale
 40 Nikolas Maes (Bel) Lotto Soudal
 41 Alo Jakin (Est) HP BTP - Auber 93
 42 Yoann Offredo (Fra) Wanty - Groupe Gobert
 43 Jérémy Leveau (Fra) Roubaix - Lille Metropole
 44 Iuri Filosi (Ita) Nippo - Vini Fantini
 45 Dimitri Claeys (Bel) Cofidis, Solutions Credits
 46 Aaron Gate (NZl) Aqua Blue Sport
 47 Arnaud Gerard (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 48 Benjamin Thomas (Fra) Armee de Terre
 49 Marco Benfatto (Ita) Androni Giocattoli                     01:26
 50 Huub Duyn (Ned) Veranda's Willems Crelan                    01:28
 51 Tim Ariesen (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij             02:12
 52 Martijn Budding (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 53 Elmar Reinders (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 54 Andrea Vendrame (Ita) Androni Giocattoli                    02:14
 55 Davide Cimolai (Ita) FDJ
 56 Danilo Napolitano (Ita) Wanty - Groupe Gobert               02:47
 57 Simone Antonini (Ita) Wanty - Groupe Gobert
 58 Edward Planckaert (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 59 Lukas Spengler (Swi) WB Veranclassic Aqua Protect
 60 Christophe Noppe (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 61 Enzo Wouters (Bel) Lotto Soudal
 62 Romain Cardis (Fra) Direct Energie
 63 Frederik Veuchelen (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 64 Christophe Masson (Fra) WB Veranclassic Aqua Protect
 65 Fabien Grellier (Fra) Direct Energie
 66 Olivier Le Gac (Fra) FDJ
 67 Delio Fernandez Cruz (Spa) Delko Marseille Provence KTM
 68 Yohann Gene (Fra) Direct Energie
 69 Fabien Canal (Fra) Armee de Terre
 70 Benoit Jarrier (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 71 Julien Stassen (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
 72 Francis Mourey (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 73 David Menut (Fra) HP BTP - Auber 93
 74 Quentin Pacher (Fra) Delko Marseille Provence KTM           03:29
 75 Nicolas Baldo (Fra) HP BTP - Auber 93
 76 David Per (Slo) Bahrain-Merida
 77 Evaldas Siskevicius (Ltu) Delko Marseille Provence          04:59
 78 Borut Bozic (Slo) Bahrain-Merida                            05:31
 79 Alan Marangoni (Ita) Nippo - Vini Fantini                   05:53
 80 Nicolas Marini (Ita) Nippo - Vini Fantini
 81 Luca Pacioni (Ita) Androni Giocattoli
 82 Gatis Smukulis (Lat) Delko Marseille Provence KTM           06:02
 83 Angel Madrazo Ruiz (Spa) Delko Marseille Provence KTM
 84 Jimmy Duquennoy (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
 85 Stéphane Poulhies (Fra) Armee de Terre                      06:19
 86 Martyn Irvine (Irl) Aqua Blue Sport                         08:20

Końcowa klasyfikacja generalna:

  1 Clement Venturini (Fra) Cofidis, Solutions Credits       24:57:13
  2 Sander Armee (Bel) Lotto Soudal                             00:02
  3 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale                        00:07
  4 Ignatas Konovalovas (Ltu) FDJ                               00:21
  5 Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie                       00:31
  6 Mauro Finetto (Ita) Delko Marseille Provence KTM            00:42
  7 Florian Senechal (Fra) Cofidis, Solutions Credits           01:19
  8 Iuri Filosi (Ita) Nippo - Vini Fantini                      01:26
  9 Pim Ligthart (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij            01:29
 10 Laurent Pichon (Fra) Fortuneo - Vital Concept               01:42
 11 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale                    01:43
 12 Adrien Petit (Fra) Direct Energie                           01:51
 13 Maxime Vantomme (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect          02:26
 14 Taco Van Der Hoorn (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij      02:28
 15 Dimitri Claeys (Bel) Cofidis, Solutions Credits
 16 Antoine Duchesne (Can) Direct Energie
 17 Benjamin Thomas (Fra) Armee de Terre                        02:44
 18 Flavien Dassonville (Fra) HP BTP - Auber 93                 02:51
 19 Steven Tronet (Fra) Armee de Terre                          02:54
 20 Heinrich Haussler (Aus) Bahrain-Merida
 21 Kevin Ista (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect               02:56
 22 Jérémy Leveau (Fra) Roubaix - Lille Metropole               03:06
 23 Franck Bonnamour (Fra) Fortuneo - Vital Concept             04:21
 24 David Menut (Fra) HP BTP - Auber 93                         05:04
 25 Elmar Reinders (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij          06:23
 26 Olivier Le Gac (Fra) FDJ                                    06:49
 27 Fabien Canal (Fra) Armee de Terre                           06:50
 28 Jonas Rickaert (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise             07:57
 29 Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale                         08:57
 30 Aaron Gate (NZl) Aqua Blue Sport                            10:34
 31 Martijn Budding (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij         10:37
 32 Yoann Offredo (Fra) Wanty - Groupe Gobert                   12:04
 33 Delio Fernandez Cruz (Spa) Delko Marseille Provence         12:33
 34 Nikolas Maes (Bel) Lotto Soudal                             12:42
 35 Bert Van Lerberghe (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise         13:06
 36 Lasse Norman Hansen (Den) Aqua Blue Sport
 37 Christophe Masson (Fra) WB Veranclassic Aqua Protect        13:35
 38 Yannis Yssaad (Fra) Armee de Terre                          13:44
 39 Raymond Kreder (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij          13:56
 40 Edward Planckaert (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise          13:57
 41 Romain Cardis (Fra) Direct Energie                          14:50
 42 Benoit Jarrier (Fra) Fortuneo - Vital Concept               14:51
 43 Arnaud Gerard (Fra) Fortuneo - Vital Concept                16:09
 44 Nicolas Baldo (Fra) HP BTP - Auber 93                       16:12
 45 Marcel Sieberg (Ger) Lotto Soudal                           16:29
 46 Marco Canola (Ita) Nippo - Vini Fantini                     16:35
 47 Francis Mourey (Fra) Fortuneo - Vital Concept               17:06
 48 Huub Duyn (Ned) Veranda's Willems Crelan                    17:55
 49 Berden De Vries (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij         18:04
 50 Alo Jakin (Est) HP BTP - Auber 93                           18:46
 51 Fabien Touze (Fra) HP BTP - Auber 93                        19:27
 52 Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal                         20:32
 53 David Per (Slo) Bahrain-Merida                              20:42
 54 Frederik Veuchelen (Bel) Wanty - Groupe Gobert              21:03
 55 Fabien Grellier (Fra) Direct Energie                        21:21
 56 Julien Stassen (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect           21:49
 57 Christophe Noppe (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise           22:01
 58 Evaldas Siskevicius (Ltu) Delko Marseille Provence          22:47
 59 Kenny Dehaes (Bel) Wanty - Groupe Gobert                    23:05
 60 Arnaud Demare (Fra) FDJ                                     24:34
 61 Yannick Martinez (Fra) Delko Marseille Provence KTM         26:35
 62 Andrea Vendrame (Ita) Androni Giocattoli                    28:02
 63 Coen Vermeltfoort (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij       28:37
 64 Angel Madrazo Ruiz (Spa) Delko Marseille Provence           28:40
 65 Niccolo' Bonifazio (Ita) Bahrain-Merida                     29:41
 66 Lukas Spengler (Swi) WB Veranclassic Aqua Protect           29:43
 67 Simone Antonini (Ita) Wanty - Groupe Gobert                 30:40
 68 Danilo Napolitano (Ita) Wanty - Groupe Gobert               30:55
 69 Emiel Vermeulen (Bel) Roubaix - Lille Metropole             32:28
 70 Matteo Malucelli (Ita) Androni Giocattoli                   32:41
 71 Borut Bozic (Slo) Bahrain-Merida                            34:39
 72 Quentin Pacher (Fra) Delko Marseille Provence KTM           34:51
 73 Jacopo Guarnieri (Ita) FDJ                                  35:44
 74 Tim Ariesen (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij             36:03
 75 Jimmy Duquennoy (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect          36:17
 76 Gatis Smukulis (Lat) Delko Marseille Provence KTM           36:46
 77 Davide Cimolai (Ita) FDJ                                    39:47
 78 Enzo Wouters (Bel) Lotto Soudal                             40:53
 79 Marco Benfatto (Ita) Androni Giocattoli                     41:56
 80 Luca Pacioni (Ita) Androni Giocattoli                       42:01
 81 Alan Marangoni (Ita) Nippo - Vini Fantini                   43:07
 82 Gediminas Bagdonas (Ltu) AG2R La Mondiale                   43:51
 83 Stéphane Poulhies (Fra) Armee de Terre                      44:17
 84 Nicolas Marini (Ita) Nippo - Vini Fantini                   44:59
 85 Yohann Gene (Fra) Direct Energie                            46:55
 86 Martyn Irvine (Irl) Aqua Blue Sport                         56:45