pro-cycling.org
Tour de France 2017 - 19. etap < < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-07-21 17:55:52), kat. 2.UWT (FRA); 222,5km (Embrun - Salon de Provence); 21 lipca 2017. 

  1 Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data          5:06:09
  2 Nikias Arndt (Ger) Team Sunweb                       00:05
  3 Jens Keukeleire (Bel) Orica-Scott                    00:17
  4 Daniele Bennati (Ita) Movistar Team
  5 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal
  6 Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie
  7 Elie Gesbert (Fra) Team Fortuneo - Oscaro
  8 Jan Bakelants (Bel) AG2R La Mondiale
  9 Michael Albasini (Swi) Orica-Scott                   00:19
 10 Pierre Luc Perichon (Fra) Team Fortuneo - Oscaro     01:32
 11 Lilian Calmejane (Fra) Direct Energie                01:37
 12 Ben Swift (GBr) UAE Team Emirates
 13 Gianluca Brambilla (Ita) Quick-Step Floors
 14 Julien Simon (Fra) Cofidis
 15 Romain Hardy (Fra) Team Fortuneo - Oscaro
 16 Rudy Molard (Fra) FDJ
 17 Robert Kiserlovski (Cro) Katusha-Alpecin
 18 Tony Gallopin (Fra) Lotto Soudal
 19 Romain Sicard (Fra) Direct Energie
 20 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo
 21 Christian Knees (Ger) Team Sky                       12:27
 22 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky
 23 Sergio Henao (Col) Team Sky
 24 Mikel Nieve (Spa) Team Sky
 25 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky
 26 Luke Rowe (GBr) Team Sky
 27 Christopher Froome (GBr) Team Sky
 28 Mikel Landa (Spa) Team Sky
 29 Cyril Gautier (Fra) AG2R La Mondiale
 30 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale
 31 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale
 32 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale
 33 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale
 34 Damien Howson (Aus) Orica-Scott
 35 Roman Kreuziger (Cze) Orica-Scott
 36 Mathias Frank (Swi) AG2R La Mondiale
 37 Daryl Impey (RSA) Orica-Scott
 38 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale
 39 Pierre Latour (Fra) AG2R La Mondiale
 40 Patrick Bevin (NZl) Cannondale-Drapac
 41 Simon Clarke (Aus) Cannondale-Drapac
 42 Mathew Hayman (Aus) Orica-Scott
 43 Pierre Rolland (Fra) Cannondale-Drapac
 44 Andrew Talansky (USA) Cannondale-Drapac
 45 Simon Yates (GBr) Orica-Scott
 46 Rigoberto Uran (Col) Cannondale-Drapac
 47 Alberto Bettiol (Ita) Cannondale-Drapac
 48 Esteban Chaves (Col) Orica-Scott
 49 Dylan Van Baarle (Ned) Cannondale-Drapac
 50 Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data
 51 Nathan Brown (USA) Cannondale-Drapac
 52 Haimar Zubeldia (Spa) Trek-Segafredo
 53 Koen De Kort (Ned) Trek-Segafredo
 54 Serge Pauwels (Bel) Dimension Data
 55 Andriy Grivko (Ukr) Astana Pro Team
 56 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team
 57 Taylor Phinney (USA) Cannondale-Drapac
 58 Markel Irizar (Spa) Trek-Segafredo
 59 Rüdiger Selig (Ger) Bora-Hansgrohe
 60 Fabio Sabatini (Ita) Quick-Step Floors
 61 Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team
 62 Alberto Contador (Spa) Trek-Segafredo
 63 Jack Bauer (NZl) Quick-Step Floors
 64 Roy Curvers (Ned) Team Sunweb
 65 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team
 66 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team
 67 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team
 68 Daniel Martin (Irl) Quick-Step Floors
 69 Louis Meintjes (RSA) UAE Team Emirates
 70 Warren Barguil (Fra) Team Sunweb
 71 Ramon Sinkeldam (Ned) Team Sunweb
 72 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team
 73 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team
 74 Julien Vermote (Bel) Quick-Step Floors
 75 Mike Teunissen (Ned) Team Sunweb
 76 Zdenek Stybar (Cze) Quick-Step Floors
 77 Yoann Offredo (Fra) Wanty
 78 Scott Thwaites (GBr) Dimension Data
 79 Stephen Cummings (GBr) Dimension Data
 80 Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team
 81 Brice Feillu (Fra) Team Fortuneo - Oscaro
 82 Imanol Erviti (Spa) Movistar Team
 83 Thomas Degand (Bel) Wanty
 84 Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Hansgrohe
 85 Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates
 86 Nacer Bouhanni (Fra) Cofidis
 87 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Wanty
 88 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team
 89 Nairo Quintana (Col) Movistar Team
 90 Jay McCarthy (Aus) Bora-Hansgrohe
 91 Guillaume Martin (Fra) Wanty
 92 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates
 93 Albert Timmer (Ned) Team Sunweb
 94 Michael Matthews (Aus) Team Sunweb
 95 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain-Merida
 96 Kristijan Durasek (Cro) UAE Team Emirates
 97 Jurgen Roelandts (Bel) Lotto Soudal
 98 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Wanty
 99 Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe
100 Rick Zabel (Ger) Katusha-Alpecin
101 Borut Bozic (Slo) Bahrain-Merida
102 Nils Politt (Ger) Katusha-Alpecin
103 Carlos Betancur (Col) Movistar Team
104 Marco Minnaard (Ned) Wanty
105 Janez Brajkovic (Slo) Bahrain-Merida
106 Luis Angel Mate (Spa) Cofidis
107 Adam James Hansen (Aus) Lotto Soudal
108 Tsgabu Grmay (Eth) Bahrain-Merida
109 Marcus Burghardt (Ger) Bora-Hansgrohe
110 Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates
111 Matteo Bono (Ita) UAE Team Emirates
112 Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates
113 Amael Moinard (Fra) BMC Racing Team
114 Eduardo Sepulveda (Arg) Team Fortuneo - Oscaro
115 Frederik Backaert (Bel) Wanty
116 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data
117 André Greipel (Ger) Lotto Soudal
118 Maxime Bouet (Fra) Team Fortuneo - Oscaro
119 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal
120 Lars Ytting Bak (Den) Lotto Soudal
121 Florian Senechal (Fra) Cofidis
122 Michael Valgren Andersen (Den) Astana Pro Team
123 Stefan Küng (Swi) BMC Racing Team
124 Andrea Pasqualon (Ita) Wanty
125 John Degenkolb (Ger) Trek-Segafredo
126 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team
127 Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team
128 Nicolas Edet (Fra) Cofidis
129 Grega Bole (Slo) Bahrain-Merida
130 Jaco Venter (RSA) Dimension Data
131 Dion Smith (NZl) Wanty
132 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain-Merida
133 Maurits Lammertink (Ned) Katusha-Alpecin
134 Olivier Le Gac (Fra) FDJ
135 Tiago Machado (Por) Katusha-Alpecin
136 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis
137 Javier Moreno (Spa) Bahrain-Merida
138 Christophe Laporte (Fra) Cofidis
139 Laurent Pichon (Fra) Team Fortuneo - Oscaro
140 Perrig Quemeneur (Fra) Direct Energie
141 Laurens Ten Dam (Ned) Team Sunweb
142 Daniel Navarro (Spa) Cofidis
143 Andrey Amador (CRc) Movistar Team
144 Jonathan Castroviejo (Spa) Movistar Team
145 Paul Martens (Ger) Team LottoNl-Jumbo
146 Jesus Herrada (Spa) Movistar Team
147 Simon Geschke (Ger) Team Sunweb
148 Reto Hollenstein (Swi) Katusha-Alpecin
149 Tony Martin (Ger) Katusha-Alpecin
150 Marco Haller (Aut) Katusha-Alpecin
151 Michael Gogl (Aut) Trek-Segafredo
152 Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo
153 Dylan Groenewegen (Ned) Team LottoNl-Jumbo
154 Alexander Kristoff (Nor) Katusha-Alpecin
155 Robert Wagner (Ger) Team LottoNl-Jumbo
156 Primoz Roglic (Slo) Team LottoNl-Jumbo
157 Thomas Leezer (Ned) Team LottoNl-Jumbo
158 Angelo Tulik (Fra) Direct Energie
159 Yohann Gene (Fra) Direct Energie
160 Thomas Voeckler (Fra) Direct Energie
161 Dimitri Claeys (Bel) Cofidis
162 Florian Vachon (Fra) Team Fortuneo - Oscaro
163 Thomas Boudat (Fra) Direct Energie
164 Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe
165 Adrien Petit (Fra) Direct Energie
166 Davide Cimolai (Ita) FDJ
167 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team
DNF Ondrej Cink (Cze) Bahrain-Merida
DNF Timo Roosen (Ned) Team LottoNl-Jumbo

Klasyfikacja generalna po 19. etapie:

  1 Christopher Froome (GBr) Team Sky                 83:26:55
  2 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale                 00:23
  3 Rigoberto Uran (Col) Cannondale-Drapac               00:29
  4 Mikel Landa (Spa) Team Sky                           01:36
  5 Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team                      01:55
  6 Daniel Martin (Irl) Quick-Step Floors                02:56
  7 Simon Yates (GBr) Orica-Scott                        04:46
  8 Louis Meintjes (RSA) UAE Team Emirates               06:52
  9 Warren Barguil (Fra) Team Sunweb                     08:22
 10 Alberto Contador (Spa) Trek-Segafredo                08:34
 11 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team                 13:41
 12 Nairo Quintana (Col) Movistar Team                   13:52
 13 Mikel Nieve (Spa) Team Sky                           23:11
 14 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale             23:33
 15 Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Hansgrohe                31:01
 16 Brice Feillu (Fra) Team Fortuneo - Oscaro            35:06
 17 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo                   36:13
 18 Carlos Betancur (Col) Movistar Team                  36:25
 19 Serge Pauwels (Bel) Dimension Data                   37:31
 20 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal                      40:49
 21 Tony Gallopin (Fra) Lotto Soudal                     41:49
 22 Jan Bakelants (Bel) AG2R La Mondiale                 48:09
 23 Guillaume Martin (Fra) Wanty                         50:53
 24 Roman Kreuziger (Cze) Orica-Scott                    57:45
 25 Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie             01:03:51
 26 Pierre Latour (Fra) AG2R La Mondiale              01:10:34
 27 Romain Hardy (Fra) Team Fortuneo - Oscaro         01:10:38
 28 Daniel Navarro (Spa) Cofidis                      01:11:36
 29 Sergio Henao (Col) Team Sky                       01:13:11
 30 Mathias Frank (Swi) AG2R La Mondiale              01:18:14
 31 Robert Kiserlovski (Cro) Katusha-Alpecin          01:22:00
 32 Amael Moinard (Fra) BMC Racing Team               01:30:00
 33 Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team               01:31:16
 34 Thomas Degand (Bel) Wanty                         01:31:43
 35 Rudy Molard (Fra) FDJ                             01:33:17
 36 Lilian Calmejane (Fra) Direct Energie             01:33:55
 37 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale               01:36:47
 38 Primoz Roglic (Slo) Team LottoNl-Jumbo            01:39:06
 39 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates              01:43:37
 40 Marco Minnaard (Ned) Wanty                        01:45:02
 41 Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates            01:45:40
 42 Nathan Brown (USA) Cannondale-Drapac              01:54:33
 43 Pierre Luc Perichon (Fra) Team Fortuneo - Oscaro  01:55:01
 44 Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo            01:56:26
 45 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team                01:57:17
 46 Janez Brajkovic (Slo) Bahrain-Merida              01:57:22
 47 Cyril Gautier (Fra) AG2R La Mondiale              02:00:34
 48 Andrew Talansky (USA) Cannondale-Drapac           02:01:13
 49 Kristijan Durasek (Cro) UAE Team Emirates         02:01:32
 50 Daryl Impey (RSA) Orica-Scott                     02:01:45
 51 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal                02:03:05
 52 Gianluca Brambilla (Ita) Quick-Step Floors        02:04:28
 53 Haimar Zubeldia (Spa) Trek-Segafredo              02:04:40
 54 Pierre Rolland (Fra) Cannondale-Drapac            02:06:40
 55 Maxime Bouet (Fra) Team Fortuneo - Oscaro         02:11:37
 56 Luis Angel Mate (Spa) Cofidis                     02:12:19
 57 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team           02:16:44
 58 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky                 02:17:53
 59 Jens Keukeleire (Bel) Orica-Scott                 02:20:04
 60 Jonathan Castroviejo (Spa) Movistar Team          02:20:07
 61 Simon Geschke (Ger) Team Sunweb                   02:21:24
 62 Esteban Chaves (Col) Orica-Scott                  02:23:29
 63 Michael Valgren Andersen (Den) Astana Pro Team    02:23:32
 64 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale              02:24:27
 65 Laurens Ten Dam (Ned) Team Sunweb                 02:26:39
 66 Romain Sicard (Fra) Direct Energie                02:27:51
 67 Eduardo Sepulveda (Arg) Team Fortuneo - Oscaro    02:28:01
 68 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale                02:33:14
 69 Michael Matthews (Aus) Team Sunweb                02:34:12
 70 Koen De Kort (Ned) Trek-Segafredo                 02:35:54
 71 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team             02:36:09
 72 Tsgabu Grmay (Eth) Bahrain-Merida                 02:36:25
 73 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team               02:38:56
 74 Maurits Lammertink (Ned) Katusha-Alpecin          02:40:44
 75 Tiago Machado (Por) Katusha-Alpecin               02:41:17
 76 Nicolas Edet (Fra) Cofidis                        02:42:32
 77 Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data         02:45:15
 78 Dylan Van Baarle (Ned) Cannondale-Drapac          02:45:55
 79 Paul Martens (Ger) Team LottoNl-Jumbo             02:46:52
 80 Stefan Küng (Swi) BMC Racing Team                 02:48:49
 81 Ben Swift (GBr) UAE Team Emirates                 02:50:55
 82 Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe              02:51:04
 83 Thomas Voeckler (Fra) Direct Energie              02:51:39
 84 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team                 02:52:05
 85 Simon Clarke (Aus) Cannondale-Drapac              02:52:11
 86 Andrey Amador (CRc) Movistar Team                 02:52:24
 87 Elie Gesbert (Fra) Team Fortuneo - Oscaro         02:53:03
 88 Angelo Tulik (Fra) Direct Energie                 02:53:46
 89 Nikias Arndt (Ger) Team Sunweb                    02:54:32
 90 Damien Howson (Aus) Orica-Scott                   02:55:07
 91 Alberto Bettiol (Ita) Cannondale-Drapac           02:55:26
 92 Imanol Erviti (Spa) Movistar Team                 02:59:01
 93 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team        03:00:52
 94 Jesus Herrada (Spa) Movistar Team                 03:01:46
 95 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team        03:02:41
 96 Nils Politt (Ger) Katusha-Alpecin                 03:02:51
 97 Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates             03:03:48
 98 Jay McCarthy (Aus) Bora-Hansgrohe                 03:03:51
 99 Michael Albasini (Swi) Orica-Scott                03:04:35
100 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Wanty                  03:07:11
101 Tony Martin (Ger) Katusha-Alpecin                 03:08:05
102 Zdenek Stybar (Cze) Quick-Step Floors             03:08:07
103 Daniele Bennati (Ita) Movistar Team               03:11:00
104 Perrig Quemeneur (Fra) Direct Energie             03:11:05
105 Florian Vachon (Fra) Team Fortuneo - Oscaro       03:11:09
106 Scott Thwaites (GBr) Dimension Data               03:12:32
107 Jack Bauer (NZl) Quick-Step Floors                03:14:38
108 Matteo Bono (Ita) UAE Team Emirates               03:14:42
109 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain-Merida              03:15:17
110 Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team               03:17:17
111 Yoann Offredo (Fra) Wanty                         03:17:35
112 Adam James Hansen (Aus) Lotto Soudal              03:18:39
113 Patrick Bevin (NZl) Cannondale-Drapac             03:19:46
114 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky                    03:20:14
115 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team             03:22:35
116 Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe                03:25:04
117 Julien Simon (Fra) Cofidis                        03:27:00
118 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data  03:27:09
119 Javier Moreno (Spa) Bahrain-Merida                03:27:34
120 John Degenkolb (Ger) Trek-Segafredo               03:29:21
121 Andriy Grivko (Ukr) Astana Pro Team               03:30:10
122 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain-Merida              03:33:28
123 Lars Ytting Bak (Den) Lotto Soudal                03:34:52
124 Dion Smith (NZl) Wanty                            03:36:03
125 Laurent Pichon (Fra) Team Fortuneo - Oscaro       03:36:44
126 Adrien Petit (Fra) Direct Energie                 03:37:51
127 Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates      03:38:31
128 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis                       03:41:04
129 Marcus Burghardt (Ger) Bora-Hansgrohe             03:41:13
130 Alexander Kristoff (Nor) Katusha-Alpecin          03:41:14
131 Mike Teunissen (Ned) Team Sunweb                  03:41:24
132 Yohann Gene (Fra) Direct Energie                  03:43:09
133 Christophe Laporte (Fra) Cofidis                  03:43:59
134 Frederik Backaert (Bel) Wanty                     03:44:12
135 Jurgen Roelandts (Bel) Lotto Soudal               03:44:15
136 Markel Irizar (Spa) Trek-Segafredo                03:44:48
137 Stephen Cummings (GBr) Dimension Data             03:44:54
138 Nacer Bouhanni (Fra) Cofidis                      03:47:12
139 Andrea Pasqualon (Ita) Wanty                      03:47:58
140 Roy Curvers (Ned) Team Sunweb                     03:48:29
141 Thomas Boudat (Fra) Direct Energie                03:49:21
142 Julien Vermote (Bel) Quick-Step Floors            03:49:41
143 Rick Zabel (Ger) Katusha-Alpecin                  03:51:58
144 Christian Knees (Ger) Team Sky                    03:52:30
145 Grega Bole (Slo) Bahrain-Merida                   03:52:41
146 Michael Gogl (Aut) Trek-Segafredo                 03:55:48
147 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Wanty              03:56:50
148 Ramon Sinkeldam (Ned) Team Sunweb                 03:59:16
149 André Greipel (Ger) Lotto Soudal                  03:59:44
150 Mathew Hayman (Aus) Orica-Scott                   04:00:10
151 Reto Hollenstein (Swi) Katusha-Alpecin            04:01:19
152 Davide Cimolai (Ita) FDJ                          04:02:49
153 Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data               04:05:11
154 Fabio Sabatini (Ita) Quick-Step Floors            04:07:41
155 Marco Haller (Aut) Katusha-Alpecin                04:09:58
156 Jaco Venter (RSA) Dimension Data                  04:11:50
157 Dylan Groenewegen (Ned) Team LottoNl-Jumbo        04:12:31
158 Albert Timmer (Ned) Team Sunweb                   04:12:53
159 Olivier Le Gac (Fra) FDJ                          04:14:02
160 Florian Senechal (Fra) Cofidis                    04:14:18
161 Dimitri Claeys (Bel) Cofidis                      04:14:52
162 Borut Bozic (Slo) Bahrain-Merida                  04:15:09
163 Taylor Phinney (USA) Cannondale-Drapac            04:17:15
164 Robert Wagner (Ger) Team LottoNl-Jumbo            04:22:00
165 Rüdiger Selig (Ger) Bora-Hansgrohe                04:23:42
166 Thomas Leezer (Ned) Team LottoNl-Jumbo            04:25:58
167 Luke Rowe (GBr) Team Sky                          04:33:04