pro-cycling.org
Tour de Pologne 2017 - 4. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Magda Tkacz (2017-08-01 19:00:53), kat. 2.UWT (POL); 238 km. (Zawiercie - Zabrze); 1 sierpnia 2017. 

  1 Caleb Ewan (Aus) Orica-Scott                       5:38:49
  2 Danny Van Poppel (Ned) Team Sky
  3 Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe
  4 Boy van Poppel (Ned) Trek-Segafredo
  5 Sacha Modolo (Ita) UAE Team Emirates
  6 Lorenzo Manzin (Fra) FDJ
  7 Tom Van Asbroeck (Bel) Cannondale-Drapac
  8 Enrico Battaglin (Ita) Team LottoNl-Jumbo
  9 Alan Banaszek (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 10 Roberto Ferrari (Ita) UAE Team Emirates
 11 Alexander Porsev (Rus) Gazprom – Rusvelo
 12 Floris Gerts (Ned) BMC Racing Team
 13 Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal
 14 Max Walscheid (Ger) Team Sunweb
 15 Niccolo Bonifazio (Ita) Bahrain-Merida
 16 Riccardo Minali (Ita) Astana Pro Team
 17 Jose Rojas (Spa) Movistar Team
 18 Paweł Franczak (Pol) Reprezentacja Polski
 19 Youcef Reguigui (Alg) Dimension Data
 20 Gregor Mühlberger (Aut) Bora-Hansgrohe
 21 Nathan Haas (Aus) Dimension Data
 22 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek-Segafredo
 23 Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal
 24 Sondre Holst Enger (Nor) AG2R La Mondiale
 25 Pavel Kochetkov (Rus) Katusha-Alpecin
 26 Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe
 27 Luka Mezgec (Slo) Orica-Scott
 28 Wout Poels (Ned) Team Sky
 29 Ivan Rovny (Rus) Gazprom – Rusvelo
 30 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida
 31 Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale
 32 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team
 33 Marek Rutkiewicz (Pol) Reprezentacja Polski
 34 Diego Rosa (Ita) Team Sky
 35 Aleksejs Saramotins (Lat) Bora-Hansgrohe
 36 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb
 37 Jack Haig (Aus) Orica-Scott
 38 Davide Martinelli (Ita) Quick-Step Floors
 39 Erik Baska (Svk) Bora-Hansgrohe
 40 Tom-Jelte Slagter (Ned) Cannondale-Drapac
 41 Antwan Tolhoek (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 42 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates
 43 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky
 44 Gorka Izagirre (Spa) Movistar Team
 45 Dayer Quintana (Col) Movistar Team
 46 Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal
 47 Koen Bouwman (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 48 Maximilian Schachmann (Ger) Quick-Step Floors
 49 José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin
 50 Laurens De Plus (Bel) Quick-Step Floors
 51 Adam Yates (GBr) Orica-Scott
 52 Manuele Boaro (Ita) Bahrain-Merida
 53 Adrian Kurek (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 54 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale
 55 Łukasz Wiśniowski (Pol) Team Sky
 56 Davide Villella (Ita) Cannondale-Drapac
 57 Petr Vakoc (Cze) Quick-Step Floors
 58 Dylan Teuns (Bel) BMC Racing Team
 59 Sam Oomen (Ned) Team Sunweb
 60 Bob Jungels (Lux) Quick-Step Floors
 61 François Bidard (Fra) AG2R La Mondiale
 62 Odd Christian Eiking (Nor) FDJ
 63 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates
 64 Jérémy Maison (Fra) FDJ
 65 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice
 66 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team
 67 Charles Planet (Fra) Team Novo Nordisk
 68 Aleksei Tcatevich (Rus) Gazprom – Rusvelo
 69 Daan Olivier (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 70 Ben O'Connor (Aus) Dimension Data
 71 Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin
 72 Jesus Hernandez (Spa) Trek-Segafredo
 73 Winner Anacona (Col) Movistar Team
 74 Pavel Brutt (Rus) Gazprom – Rusvelo
 75 Michal Schlegel (Cze) CCC Sprandi Polkowice
 76 Tejay Van Garderen (USA) BMC Racing Team
 77 Luis León Sanchez (Spa) Astana Pro Team
 78 Natnael Berhane (Eri) Dimension Data
 79 Giovanni Visconti (Ita) Bahrain-Merida
 80 Samuel Sanchez (Spa) BMC Racing Team
 81 Joonas Henttala (Fin) Team Novo Nordisk
 82 Javier Megias (Spa) Team Novo Nordisk
 83 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal
 84 Ruben Plaza (Spa) Orica-Scott
 85 Sander Armee (Bel) Lotto Soudal
 86 Matej Mohoric (Slo) UAE Team Emirates
 87 Maciej Paterski (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 88 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo
 89 Martijn Verschoor (Ned) Team Novo Nordisk
 90 Nico Denz (Ger) AG2R La Mondiale
 91 David Lozano (Spa) Team Novo Nordisk
 92 Floris De Tier (Bel) Team LottoNl-Jumbo
 93 Joe Dombrowski (USA) Cannondale-Drapac
 94 Oscar Gatto (Ita) Astana Pro Team
 95 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 96 Kristian Sbaragli (Ita) Dimension Data
 97 Emanuel Piaskowy (Pol) Reprezentacja Polski
 98 Lennard Kämna (Ger) Team Sunweb
 99 Domen Novak (Slo) Bahrain-Merida
100 Alex Dowsett (GBr) Movistar Team
101 Alberto Losada (Spa) Katusha-Alpecin
102 Bert De Backer (Bel) Team Sunweb
103 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team
104 Anass Ait El Abdia (Mor) UAE Team Emirates
105 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida
106 Gregory Daniel (USA) Trek-Segafredo
107 Frantisek Sisr (Cze) CCC Sprandi Polkowice
108 Adam Stachowiak (Pol) Reprezentacja Polski
109 Moreno Moser (Ita) Astana Pro Team
110 Matti Breschel (Den) Astana Pro Team                 00:21
111 Rory Sutherland (Aus) Movistar Team
112 Przemysław Niemiec (Pol) UAE Team Emirates           00:25
113 Sergey Lagutin (Rus) Gazprom – Rusvelo               00:27
114 Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team
115 Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe                00:30
116 Paweł Cieślik (Pol) Reprezentacja Polski
117 Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal
118 Marco Coledan (Ita) Trek-Segafredo
119 Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin                   00:33
120 Niki Terpstra (Ned) Quick-Step Floors                00:36
121 Rafael Valls (Spa) Lotto Soudal                      00:38
122 Roman Maikin (Rus) Gazprom – Rusvelo                 00:45
123 Michał Gołaś (Pol) Team Sky                          00:48
124 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale                 00:57
125 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom – Rusvelo              00:58
126 Rob Power (Aus) Orica-Scott                          01:19
127 Martijn Keizer (Ned) Team LottoNl-Jumbo              01:32
128 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team
129 Tyler Farrar (USA) Dimension Data
130 Kristijan Koren (Slo) Cannondale-Drapac              01:40
131 Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk
132 Christopher Williams (Aus) Team Novo Nordisk         01:41
133 Chad Haga (USA) Team Sunweb                          01:43
134 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Sunweb
135 Marc Fournier (Fra) FDJ                              01:54
136 Kamil Gradek (Pol) Reprezentacja Polski              02:42
137 Kevin Reza (Fra) FDJ
138 Sébastien Reichenbach (Swi) FDJ
139 Nick Dougall (RSA) Dimension Data
140 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe
141 Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida
142 Rémi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors                 02:49
143 Toms Skujins (Lat) Cannondale-Drapac                 05:05
144 Ian Boswell (USA) Team Sky
145 Jan Tratnik (Slo) CCC Sprandi Polkowice              05:51
146 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale
147 Matvey Mamykin (Rus) Katusha-Alpecin                 08:06
148 Simon Spilak (Slo) Katusha-Alpecin
149 Paweł Bernas (Pol) Reprezentacja Polski              08:08
DNF Daniel Hoelgaard (Nor) FDJ

Klasyfikacja generalna po 4. etapie:

  1 Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe                  15:41:47
  2 Dylan Teuns (Bel) BMC Racing Team                    00:10
  3 Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe                     00:16
  4 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb                    00:20
  5 Tom-Jelte Slagter (Ned) Cannondale-Drapac            00:25
  6 Odd Christian Eiking (Nor) FDJ                       00:27
  7 Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale            00:28
  8 Wout Poels (Ned) Team Sky                            00:29
  9 Adam Yates (GBr) Orica-Scott
 10 Nathan Haas (Aus) Dimension Data                     00:34
 11 Sam Oomen (Ned) Team Sunweb
 12 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida                 00:35
 13 Gorka Izagirre (Spa) Movistar Team
 14 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates                    00:38
 15 Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal                    00:40
 16 Laurens De Plus (Bel) Quick-Step Floors              00:43
 17 Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin
 18 Bob Jungels (Lux) Quick-Step Floors
 19 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates
 20 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team                  00:58
 21 Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal                 01:01
 22 Daan Olivier (Ned) Team LottoNl-Jumbo                01:06
 23 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice                 01:10
 24 Diego Rosa (Ita) Team Sky
 25 Luis León Sanchez (Spa) Astana Pro Team              01:31
 26 Marek Rutkiewicz (Pol) Reprezentacja Polski          01:37
 27 Ivan Rovny (Rus) Gazprom – Rusvelo                   01:41
 28 Jack Haig (Aus) Orica-Scott                          01:54
 29 Giovanni Visconti (Ita) Bahrain-Merida               02:18
 30 Ben O'Connor (Aus) Dimension Data                    02:39
 31 Dayer Quintana (Col) Movistar Team                   02:48
 32 François Bidard (Fra) AG2R La Mondiale
 33 Pavel Kochetkov (Rus) Katusha-Alpecin
 34 Petr Vakoc (Cze) Quick-Step Floors
 35 Winner Anacona (Col) Movistar Team
 36 Maximilian Schachmann (Ger) Quick-Step Floors
 37 Tejay Van Garderen (USA) BMC Racing Team             02:58
 38 Sander Armee (Bel) Lotto Soudal                      03:14
 39 Gregor Mühlberger (Aut) Bora-Hansgrohe               03:17
 40 Samuel Sanchez (Spa) BMC Racing Team                 03:19
 41 Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team                   03:46
 42 Floris Gerts (Ned) BMC Racing Team                   04:05
 43 Antwan Tolhoek (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 44 Jérémy Maison (Fra) FDJ
 45 Emanuel Piaskowy (Pol) Reprezentacja Polski
 46 Javier Megias (Spa) Team Novo Nordisk                04:08
 47 Jose Rojas (Spa) Movistar Team                       04:18
 48 Koen Bouwman (Ned) Team LottoNl-Jumbo                04:32
 49 Ruben Plaza (Spa) Orica-Scott
 50 David Lozano (Spa) Team Novo Nordisk                 04:38
 51 Przemysław Niemiec (Pol) UAE Team Emirates           04:43
 52 Davide Villella (Ita) Cannondale-Drapac              05:46
 53 Jesus Hernandez (Spa) Trek-Segafredo                 05:59
 54 Natnael Berhane (Eri) Dimension Data
 55 Michal Schlegel (Cze) CCC Sprandi Polkowice          06:04
 56 Matej Mohoric (Slo) UAE Team Emirates                06:09
 57 Paweł Cieślik (Pol) Reprezentacja Polski             06:20
 58 Sergey Lagutin (Rus) Gazprom – Rusvelo               06:26
 59 Rob Power (Aus) Orica-Scott                          06:29
 60 Rafael Valls (Spa) Lotto Soudal                      06:55
 61 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale                 08:33
 62 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky                      08:57
 63 Pavel Brutt (Rus) Gazprom – Rusvelo                  09:10
 64 Chad Haga (USA) Team Sunweb                          09:49
 65 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale              10:29
 66 Youcef Reguigui (Alg) Dimension Data                 10:30
 67 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo
 68 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida
 69 Simon Spilak (Slo) Katusha-Alpecin                   10:48
 70 Matti Breschel (Den) Astana Pro Team                 10:49
 71 Rory Sutherland (Aus) Movistar Team                  10:51
 72 Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal                     10:58
 73 Michał Gołaś (Pol) Team Sky                          11:18
 74 Matvey Mamykin (Rus) Katusha-Alpecin                 11:20
 75 Domen Novak (Slo) Bahrain-Merida                     11:36
 76 Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe                12:41
 77 Nick Dougall (RSA) Dimension Data                    13:03
 78 Luka Mezgec (Slo) Orica-Scott                        13:16
 79 Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin                   13:30
 80 José Gon&ccediccedil;alves (Por) Katusha-Alpecin     13:33
 81 Enrico Battaglin (Ita) Team LottoNl-Jumbo            13:36
 82 Boy van Poppel (Ned) Trek-Segafredo                  13:45
 83 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal                    14:00
 84 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek-Segafredo
 85 Lennard Kämna (Ger) Team Sunweb
 86 Adam Stachowiak (Pol) Reprezentacja Polski           14:16
 87 Tom Van Asbroeck (Bel) Cannondale-Drapac             14:17
 88 Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal
 89 Kristian Sbaragli (Ita) Dimension Data
 90 Alexander Porsev (Rus) Gazprom – Rusvelo             14:24
 91 Łukasz Wiśniowski (Pol) Team Sky
 92 Bert De Backer (Bel) Team Sunweb
 93 Alberto Losada (Spa) Katusha-Alpecin
 94 Oscar Gatto (Ita) Astana Pro Team
 95 Frantisek Sisr (Cze) CCC Sprandi Polkowice           14:33
 96 Joe Dombrowski (USA) Cannondale-Drapac
 97 Manuele Boaro (Ita) Bahrain-Merida                   14:42
 98 Adrian Kurek (Pol) CCC Sprandi Polkowice             14:54
 99 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team LottoNl-Jumbo           15:03
100 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team                15:21
101 Niccolo Bonifazio (Ita) Bahrain-Merida               15:26
102 Nico Denz (Ger) AG2R La Mondiale
103 Roberto Ferrari (Ita) UAE Team Emirates              15:29
104 Toms Skujins (Lat) Cannondale-Drapac                 15:32
105 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe                  15:58
106 Kristijan Koren (Slo) Cannondale-Drapac              16:04
107 Danny Van Poppel (Ned) Team Sky                      16:20
108 Caleb Ewan (Aus) Orica-Scott
109 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team                     16:22
110 Gregory Daniel (USA) Trek-Segafredo                  16:37
111 Rémi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors                 16:48
112 Niki Terpstra (Ned) Quick-Step Floors                16:50
113 Kamil Gradek (Pol) Reprezentacja Polski              17:03
114 Sébastien Reichenbach (Swi) FDJ                      17:45
115 Alex Dowsett (GBr) Movistar Team                     17:53
116 Sacha Modolo (Ita) UAE Team Emirates                 18:05
117 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom – Rusvelo              18:43
118 Moreno Moser (Ita) Astana Pro Team                   18:48
119 Anass Ait El Abdia (Mor) UAE Team Emirates           19:19
120 Maciej Paterski (Pol) CCC Sprandi Polkowice          19:42
121 Charles Planet (Fra) Team Novo Nordisk               19:47
122 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Sunweb                19:51
123 Lorenzo Manzin (Fra) FDJ                             20:26
124 Tyler Farrar (USA) Dimension Data                    20:35
125 Sondre Holst Enger (Nor) AG2R La Mondiale            21:12
126 Jan Tratnik (Slo) CCC Sprandi Polkowice              21:14
127 Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida                  22:02
128 Martijn Keizer (Ned) Team LottoNl-Jumbo              22:19
129 Max Walscheid (Ger) Team Sunweb                      24:11
130 Floris De Tier (Bel) Team LottoNl-Jumbo
131 Riccardo Minali (Ita) Astana Pro Team                24:15
132 Paweł Franczak (Pol) Reprezentacja Polski
133 Aleksei Tcatevich (Rus) Gazprom – Rusvelo
134 Erik Baska (Svk) Bora-Hansgrohe
135 Roman Maikin (Rus) Gazprom – Rusvelo                 25:09
136 Joonas Henttala (Fin) Team Novo Nordisk              25:15
137 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team               25:47
138 Martijn Verschoor (Ned) Team Novo Nordisk            25:56
139 Alan Banaszek (Pol) CCC Sprandi Polkowice            26:12
140 Davide Martinelli (Ita) Quick-Step Floors            27:18
141 Marc Fournier (Fra) FDJ                              29:06
142 Marco Coledan (Ita) Trek-Segafredo                   29:39
143 Kevin Reza (Fra) FDJ                                 30:08
144 Christopher Williams (Aus) Team Novo Nordisk         31:13
145 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale             33:03
146 Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk                 34:39
147 Aleksejs Saramotins (Lat) Bora-Hansgrohe             34:41
148 Ian Boswell (USA) Team Sky
149 Paweł Bernas (Pol) Reprezentacja Polski              45:49