pro-cycling.org
Vuelta a Burgos 2017 - 2. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Mateusz Dudek (2017-08-02 19:10:50), kat. 2.HC (ESP); 153 km. (Ona - Belorado); 2 sierpnia 2017. 

  1 Matteo Trentin (Ita) Quick-Step Floors               3:38:54
  2 Adam Blythe (GBr) Aqua Blue Sport
  3 Tim Ariesen (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
  4 Romain Cardis (Fra) Direct Energie
  5 Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo - Vini Fantini
  6 Raymond Kreder (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
  7 Armindo Fonseca (Fra) Team Fortuneo - Oscaro
  8 Eduard Prades (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
  9 Christophe Noppe (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 10 Aaron Gate (NZl) Aqua Blue Sport
 11 Artyom Zakharov (Kaz) Astana Pro Team
 12 Iuri Filosi (Ita) Nippo - Vini Fantini
 13 Jonas Van Genechten (Bel) Cofidis, Solutions Credits
 14 Mikel Aristi (Spa) Delko Marseille Provence KTM
 15 Omar Fraile (Spa) Dimension Data
 16 Jetse Bol (Ned) Manzana Postobon
 17 Julian Alaphilippe (Fra) Quick-Step Floors
 18 Igor Boev (Rus) Gazprom – Rusvelo
 19 Dorian Godon (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 20 Fabien Grellier (Fra) Direct Energie
 21 Martijn Budding (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 22 Mathias Leturnier (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 23 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team
 24 Bernardo Suaza (Col) Manzana Postobon
 25 Merhawi Kudus (Eri) Dimension Data
 26 Julen Irizar (Spa) Euskadi Basque Country
 27 Eliot Lietaer (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 28 Fernando Barcelo (Spa) Cofidis, Solutions Credits
 29 Jeremy Cornu (Fra) Direct Energie
 30 Jorge Arcas Pe?a (Spa) Movistar Team
 31 Carlos Barbero (Spa) Movistar Team
 32 Angel Madrazo (Spa) Delko Marseille Provence KTM
 33 Antoine Duchesne (Can) Direct Energie
 34 Aritz Bagues (Spa) Euskadi Basque Country
 35 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 36 Gatis Smukulis (Lat) Delko Marseille Provence KTM
 37 David De La Cruz (Spa) Quick-Step Floors
 38 Joan Bou (Spa) Nippo - Vini Fantini
 39 Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 40 Ruben Fernandez (Spa) Movistar Team
 41 Romain Guillemois (Fra) Direct Energie
 42 Guillaume Bonnafond (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 43 Garikoitz Bravo (Spa) Euskadi Basque Country
 44 Sjoerd Van Ginneken (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 45 Anthony Perez (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 46 Jaime Roson (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 47 Larry Warbasse (USA) Aqua Blue Sport
 48 Aldemar Reyes (Col) Manzana Postobon
 49 Hernan Aguirre (Col) Manzana Postobon
 50 Lasse Norman Hansen (Den) Aqua Blue Sport
 51 John Anderson Rodriguez (Col) Delko Marseille Provence KTM
 52 Jesper Hansen (Den) Astana Pro Team
 53 Ryan Anderson (Can) Direct Energie
 54 Hernando Bohorquez (Col) Manzana Postobon
 55 Enric Mas (Spa) Quick-Step Floors
 56 Delio Fernandez (Spa) Delko Marseille Provence KTM
 57 Ricardo Vilela (Por) Manzana Postobon
 58 Romain Sicard (Fra) Direct Energie
 59 Igor Merino (Spa) Burgos BH
 60 Mikel Landa (Spa) Team Sky
 61 Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team
 62 Pablo Torres (Spa) Burgos BH
 63 Sergei Chernetski (Rus) Astana Pro Team
 64 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team
 65 Fabricio Ferrari (Uru) Caja Rural-Seguros RGA
 66 Remy Di Gregorio (Fra) Delko Marseille Provence KTM
 67 Fernando Orjuela (Col) Manzana Postobon
 68 Daniel Moreno (Spa) Movistar Team
 69 Mauro Finetto (Ita) Delko Marseille Provence KTM
 70 Aime De Gendt (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 71 Jorge Cubero (Spa) Burgos BH
 72 Jose Herrada (Spa) Movistar Team
 73 Oscar Quiroz (Col) Burgos BH
 74 Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team
 75 Alessandro Bisolti (Ita) Nippo - Vini Fantini
 76 Stefan Denifl (Aut) Aqua Blue Sport
 77 Nicola Bagioli (Ita) Nippo - Vini Fantini
 78 Aleksei Rybalkin (Rus) Gazprom – Rusvelo
 79 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom – Rusvelo
 80 Nicholas Dlamini (RSA) Dimension Data
 81 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team
 82 Jeroen Meijers (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 83 Igor Anton (Spa) Dimension Data
 84 Mikel Iturria (Spa) Euskadi Basque Country
 85 Sergio Pardilla (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 86 Yoann Bagot (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 87 Artem Ovechkin (Rus) Gazprom – Rusvelo
 88 Jacques Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data
 89 Benoit Jarrier (Fra) Team Fortuneo - Oscaro
 90 Marcos Jurado (Spa) Burgos BH
 91 Gianni Moscon (Ita) Team Sky
 92 Nicholas Schultz (Aus) Caja Rural-Seguros RGA
 93 Peter Kennaugh (GBr) Team Sky
 94 Arnaud Gerard (Fra) Team Fortuneo - Oscaro
 95 Andrei Solomennikov (Rus) Gazprom – Rusvelo
 96 Eros Capecchi (Ita) Quick-Step Floors
 97 Marino Kobayashi (Jpn) Nippo - Vini Fantini
 98 Lachlan Morton (Aus) Dimension Data
 99 Oscar Riesebeek (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
100 Pieter Serry (Bel) Quick-Step Floors
101 Kenny Elissonde (Fra) Team Sky
102 Luis Mas (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
103 Pieter Weening (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
104 Tim Declercq (Bel) Quick-Step Floors                   00:25
105 Juan Felipe Osorio (Col) Manzana Postobon              01:07
106 Eugeniy Koberniak (Rus) Gazprom – Rusvelo              01:19
107 Adrian Gonzalez (Spa) Euskadi Basque Country
108 Hiroki Nishimura (Jpn) Nippo - Vini Fantini
109 Dmitriy Kozontchuk (Rus) Gazprom – Rusvelo
110 Eduardo Sepulveda (Arg) Team Fortuneo - Oscaro
111 Alexander Foliforov (Rus) Gazprom – Rusvelo            01:40
112 Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team
113 Alvaro Robredo (Spa) Burgos BH                         02:05
114 Danilo Celano (Ita) Caja Rural-Seguros RGA             02:08
115 Ben King (USA) Dimension Data
116 Daniel Pearson (GBr) Aqua Blue Sport
117 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky
118 Francis Mourey (Fra) Team Fortuneo - Oscaro
119 Zhandos Bizhigitov (Kaz) Astana Pro Team
120 Jerome Cousin (Fra) Cofidis, Solutions Credits
121 Marc Soler (Spa) Movistar Team                         02:43
122 David Arroyo (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
123 Philip Deignan (Irl) Team Sky                          02:49
124 Oscar Linares (Spa) Burgos BH
125 Maxime Farazijn (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
126 Conor Dunne (Irl) Aqua Blue Sport                      04:00
127 Martin Velits (Svk) Quick-Step Floors
128 Daniel Diaz (Arg) Delko Marseille Provence KTM
129 David Lopez (Spa) Team Sky                             04:37
130 Ibai Salas (Spa) Burgos BH                             04:43
131 Jens Wallays (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
132 Arnold Jeannesson (Fra) Team Fortuneo - Oscaro
133 Alexandre Pichot (Fra) Direct Energie
134 Etienne Van Empel (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
135 Kenny De Ketele (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
136 Mark Christian (GBr) Aqua Blue Sport                   05:40
137 Ander Barrenetxea (Spa) Euskadi Basque Country         05:56

Klasyfikacja generalna po 2. etapie:

  1 Mikel Landa (Spa) Team Sky                           7:04:52
  2 Sergei Chernetski (Rus) Astana Pro Team                00:02
  3 Julian Alaphilippe (Fra) Quick-Step Floors             00:03
  4 Enric Mas (Spa) Quick-Step Floors                      00:05
  5 Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo - Vini Fantini         00:07
  6 Jetse Bol (Ned) Manzana Postobon
  7 Jonas Van Genechten (Bel) Cofidis, Solutions Credits
  8 Carlos Barbero (Spa) Movistar Team
  9 Fabien Grellier (Fra) Direct Energie
 10 Merhawi Kudus (Eri) Dimension Data
 11 Eliot Lietaer (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 12 Garikoitz Bravo (Spa) Euskadi Basque Country
 13 Sjoerd Van Ginneken (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 14 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 15 Jaime Roson (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 16 Daniel Moreno (Spa) Movistar Team
 17 Mauro Finetto (Ita) Delko Marseille Provence KTM
 18 Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team
 19 Nicola Bagioli (Ita) Nippo - Vini Fantini
 20 Alessandro Bisolti (Ita) Nippo - Vini Fantini
 21 Jeroen Meijers (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 22 Gianni Moscon (Ita) Team Sky
 23 Igor Anton (Spa) Dimension Data
 24 Peter Kennaugh (GBr) Team Sky
 25 Aaron Gate (NZl) Aqua Blue Sport                       00:18
 26 Matteo Trentin (Ita) Quick-Step Floors
 27 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team
 28 Angel Madrazo (Spa) Delko Marseille Provence KTM
 29 Dorian Godon (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 30 Guillaume Bonnafond (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 31 Ruben Fernandez (Spa) Movistar Team
 32 David De La Cruz (Spa) Quick-Step Floors
 33 Larry Warbasse (USA) Aqua Blue Sport
 34 Jesper Hansen (Den) Astana Pro Team
 35 Aldemar Reyes (Col) Manzana Postobon
 36 Romain Guillemois (Fra) Direct Energie
 37 Hernan Aguirre (Col) Manzana Postobon
 38 Romain Sicard (Fra) Direct Energie
 39 Fabricio Ferrari (Uru) Caja Rural-Seguros RGA
 40 Remy Di Gregorio (Fra) Delko Marseille Provence KTM
 41 Ricardo Vilela (Por) Manzana Postobon
 42 Igor Merino (Spa) Burgos BH
 43 Hernando Bohorquez (Col) Manzana Postobon
 44 Jose Herrada (Spa) Movistar Team
 45 Sergio Pardilla (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 46 Mikel Iturria (Spa) Euskadi Basque Country
 47 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom – Rusvelo
 48 Stefan Denifl (Aut) Aqua Blue Sport
 49 Yoann Bagot (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 50 Oscar Riesebeek (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 51 Bernardo Suaza (Col) Manzana Postobon                  00:31
 52 Jeremy Cornu (Fra) Direct Energie
 53 Delio Fernandez (Spa) Delko Marseille Provence KTM
 54 Pablo Torres (Spa) Burgos BH
 55 Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team
 56 Arnaud Gerard (Fra) Team Fortuneo - Oscaro
 57 Fernando Barcelo (Spa) Cofidis, Solutions Credits      00:35
 58 John Anderson Rodriguez (Col) Delko Marseille Provence KTM
 59 Lachlan Morton (Aus) Dimension Data
 60 Mathias Leturnier (Fra) Cofidis, Solutions Credits     00:40
 61 Luis Mas (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                  00:43
 62 Lasse Norman Hansen (Den) Aqua Blue Sport              00:45
 63 Anthony Perez (Fra) Cofidis, Solutions Credits         00:47
 64 Artyom Zakharov (Kaz) Astana Pro Team                  00:52
 65 Julen Irizar (Spa) Euskadi Basque Country              01:08
 66 Kenny Elissonde (Fra) Team Sky                         01:09
 67 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team                    01:30
 68 Iuri Filosi (Ita) Nippo - Vini Fantini                 01:33
 69 Juan Felipe Osorio (Col) Manzana Postobon              01:47
 70 Daniel Pearson (GBr) Aqua Blue Sport                   02:26
 71 Aleksei Rybalkin (Rus) Gazprom – Rusvelo               02:45
 72 Marino Kobayashi (Jpn) Nippo - Vini Fantini            02:52
 73 Marcos Jurado (Spa) Burgos BH                          03:22
 74 Benoit Jarrier (Fra) Team Fortuneo - Oscaro            03:24
 75 Armindo Fonseca (Fra) Team Fortuneo - Oscaro           03:26
 76 Aritz Bagues (Spa) Euskadi Basque Country              03:29
 77 Nicholas Dlamini (RSA) Dimension Data
 78 Ben King (USA) Dimension Data                          04:17
 79 Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise        04:28
 80 Jorge Cubero (Spa) Burgos BH
 81 Romain Cardis (Fra) Direct Energie                     04:30
 82 Martijn Budding (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 83 Antoine Duchesne (Can) Direct Energie
 84 Gatis Smukulis (Lat) Delko Marseille Provence KTM
 85 Jorge Arcas Pe?a (Spa) Movistar Team
 86 Ryan Anderson (Can) Direct Energie
 87 Oscar Quiroz (Col) Burgos BH
 88 Aime De Gendt (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 89 Jacques Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data
 90 Andrei Solomennikov (Rus) Gazprom – Rusvelo
 91 Nicholas Schultz (Aus) Caja Rural-Seguros RGA
 92 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team                   04:52
 93 Tim Declercq (Bel) Quick-Step Floors                   04:55
 94 Eros Capecchi (Ita) Quick-Step Floors                  04:58
 95 Omar Fraile (Spa) Dimension Data                       05:32
 96 Eugeniy Koberniak (Rus) Gazprom – Rusvelo              05:47
 97 Eduardo Sepulveda (Arg) Team Fortuneo - Oscaro         05:49
 98 Adrian Gonzalez (Spa) Euskadi Basque Country
 99 Hiroki Nishimura (Jpn) Nippo - Vini Fantini
100 Mark Christian (GBr) Aqua Blue Sport                   05:58
101 Alexander Foliforov (Rus) Gazprom – Rusvelo            06:10
102 Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team
103 Danilo Celano (Ita) Caja Rural-Seguros RGA             06:38
104 Zhandos Bizhigitov (Kaz) Astana Pro Team
105 Francis Mourey (Fra) Team Fortuneo - Oscaro
106 Jerome Cousin (Fra) Cofidis, Solutions Credits
107 Pieter Serry (Bel) Quick-Step Floors                   07:21
108 Daniel Diaz (Arg) Delko Marseille Provence KTM         08:30
109 Eduard Prades (Spa) Caja Rural-Seguros RGA             08:49
110 Arnold Jeannesson (Fra) Team Fortuneo - Oscaro         09:13
111 Alexandre Pichot (Fra) Direct Energie
112 Pieter Weening (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij     09:22
113 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky                      09:29
114 Adam Blythe (GBr) Aqua Blue Sport                      10:28
115 David Arroyo (Spa) Caja Rural-Seguros RGA              11:32
116 Philip Deignan (Irl) Team Sky                          11:38
117 Conor Dunne (Irl) Aqua Blue Sport                      11:55
118 Ibai Salas (Spa) Burgos BH                             12:04
119 Christophe Noppe (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise      12:16
120 Tim Ariesen (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
121 Raymond Kreder (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
122 Igor Boev (Rus) Gazprom – Rusvelo
123 Mikel Aristi (Spa) Delko Marseille Provence KTM
124 Joan Bou (Spa) Nippo - Vini Fantini
125 Fernando Orjuela (Col) Manzana Postobon
126 Artem Ovechkin (Rus) Gazprom – Rusvelo
127 David Lopez (Spa) Team Sky                             13:26
128 Dmitriy Kozontchuk (Rus) Gazprom – Rusvelo             13:35
129 Alvaro Robredo (Spa) Burgos BH                         14:21
130 Martin Velits (Svk) Quick-Step Floors                  14:28
131 Marc Soler (Spa) Movistar Team                         14:59
132 Oscar Linares (Spa) Burgos BH                          15:05
133 Maxime Farazijn (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
134 Jens Wallays (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise          16:59
135 Kenny De Ketele (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
136 Etienne Van Empel (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
137 Ander Barrenetxea (Spa) Euskadi Basque Country         18:12