pro-cycling.org
Vuelta a Burgos 2017 - 4. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Mateusz Dudek (2017-08-04 17:15:40), kat. 2.HC (ESP); 147 km. (Bodegas Nabal - Clunia); 4 sierpnia 2017. 

  1 Carlos Barbero (Spa) Movistar Team                   3:19:19
  2 Gianni Moscon (Ita) Team Sky
  3 Julian Alaphilippe (Fra) Quick-Step Floors
  4 Mauro Finetto (Ita) Delko Marseille Provence KTM     00:03
  5 Merhawi Kudus (Eri) Dimension Data
  6 Matteo Trentin (Ita) Quick-Step Floors
  7 Jonas Van Genechten (Bel) Cofidis, Solutions Credits
  8 Eduard Prades (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
  9 Eliot Lietaer (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 10 Daniel Moreno (Spa) Movistar Team
 11 Tim Ariesen (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 12 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 13 Jetse Bol (Ned) Manzana Postobon
 14 Nicholas Dlamini (RSA) Dimension Data
 15 David De La Cruz (Spa) Quick-Step Floors
 16 Mikel Landa (Spa) Team Sky
 17 Angel Madrazo (Spa) Delko Marseille Provence KTM
 18 Jaime Roson (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 19 Enric Mas (Spa) Quick-Step Floors
 20 Sergei Chernetski (Rus) Astana Pro Team
 21 Garikoitz Bravo (Spa) Euskadi Basque Country
 22 Sergio Pardilla (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 23 Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo - Vini Fantini
 24 Jeremy Cornu (Fra) Direct Energie
 25 Igor Anton (Spa) Dimension Data
 26 Romain Sicard (Fra) Direct Energie
 27 John Anderson Rodriguez (Col) Delko Marseille Provence KTM
 28 Aldemar Reyes (Col) Manzana Postobon
 29 Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team
 30 Delio Fernandez (Spa) Delko Marseille Provence KTM
 31 Jesper Hansen (Den) Astana Pro Team
 32 Mikel Iturria (Spa) Euskadi Basque Country
 33 Jose Herrada (Spa) Movistar Team
 34 Igor Merino (Spa) Burgos BH
 35 Andrei Solomennikov (Rus) Gazprom – Rusvelo          00:19
 36 Luis Mas (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 37 Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 38 Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team
 39 Sjoerd Van Ginneken (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 40 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom – Rusvelo
 41 Hernan Aguirre (Col) Manzana Postobon
 42 Eugeniy Koberniak (Rus) Gazprom – Rusvelo            00:26
 43 Aleksei Rybalkin (Rus) Gazprom – Rusvelo
 44 Jeroen Meijers (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 45 Remy Di Gregorio (Fra) Delko Marseille Provence KTM
 46 Alexander Foliforov (Rus) Gazprom – Rusvelo
 47 Fernando Orjuela (Col) Manzana Postobon              00:29
 48 Yoann Bagot (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 49 Oscar Riesebeek (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 50 Fabien Grellier (Fra) Direct Energie                 00:34
 51 Juan Felipe Osorio (Col) Manzana Postobon            00:35
 52 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team                 00:38
 53 Hernando Bohorquez (Col) Manzana Postobon
 54 Ibai Salas (Spa) Burgos BH
 55 Bernardo Suaza (Col) Manzana Postobon                00:44
 56 Nicola Bagioli (Ita) Nippo - Vini Fantini
 57 Iuri Filosi (Ita) Nippo - Vini Fantini               00:46
 58 Alessandro Bisolti (Ita) Nippo - Vini Fantini
 59 Marino Kobayashi (Jpn) Nippo - Vini Fantini
 60 Aritz Bagues (Spa) Euskadi Basque Country            00:48
 61 Romain Guillemois (Fra) Direct Energie
 62 Arnaud Gerard (Fra) Team Fortuneo - Oscaro
 63 Anthony Perez (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 64 Dorian Godon (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 65 Dmitriy Kozontchuk (Rus) Gazprom – Rusvelo           00:57
 66 Ryan Anderson (Can) Direct Energie
 67 Artyom Zakharov (Kaz) Astana Pro Team
 68 Adrian Gonzalez (Spa) Euskadi Basque Country
 69 Lachlan Morton (Aus) Dimension Data
 70 Benoit Jarrier (Fra) Team Fortuneo - Oscaro          00:59
 71 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team                  01:08
 72 Armindo Fonseca (Fra) Team Fortuneo - Oscaro         01:11
 73 Raymond Kreder (Ned) Roompot - Nederlandse Loter     01:24
 74 Martijn Budding (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 75 Alexandre Pichot (Fra) Direct Energie                01:29
 76 Joan Bou (Spa) Nippo - Vini Fantini                  01:31
 77 Jorge Cubero (Spa) Burgos BH                         01:34
 78 Kenny Elissonde (Fra) Team Sky                       01:37
 79 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky
 80 Artem Ovechkin (Rus) Gazprom – Rusvelo
 81 Daniel Pearson (GBr) Aqua Blue Sport
 82 Romain Cardis (Fra) Direct Energie                   01:41
 83 Pablo Torres (Spa) Burgos BH                         01:43
 84 Aime De Gendt (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise       01:46
 85 Igor Boev (Rus) Gazprom – Rusvelo                    01:58
 86 Omar Fraile (Spa) Dimension Data                     02:01
 87 Jorge Arcas Pe?a (Spa) Movistar Team
 88 Alvaro Robredo (Spa) Burgos BH                       02:09
 89 Oscar Quiroz (Col) Burgos BH
 90 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team
 91 Eros Capecchi (Ita) Quick-Step Floors                02:14
 92 Julen Irizar (Spa) Euskadi Basque Country            02:23
 93 Eduardo Sepulveda (Arg) Team Fortuneo - Oscaro       02:31
 94 Pieter Weening (Ned) Roompot - Nederlandse Loter     02:32
 95 Etienne Van Empel (Ned) Roompot - Nederlandse Lo     02:36
 96 Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team                02:38
 97 Danilo Celano (Ita) Caja Rural-Seguros RGA
 98 Aaron Gate (NZl) Aqua Blue Sport                     02:42
 99 Ruben Fernandez (Spa) Movistar Team
100 Adam Blythe (GBr) Aqua Blue Sport
101 Fabricio Ferrari (Uru) Caja Rural-Seguros RGA
102 Francis Mourey (Fra) Team Fortuneo - Oscaro          02:44
103 David Lopez (Spa) Team Sky                           02:46
104 Fernando Barcelo (Spa) Cofidis, Solutions Credits
105 Kenny De Ketele (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
106 Pieter Serry (Bel) Quick-Step Floors
107 Mathias Leturnier (Fra) Cofidis, Solutions Credits
108 Guillaume Bonnafond (Fra) Cofidis, Solutions Credits
109 Arnold Jeannesson (Fra) Team Fortuneo - Oscaro
110 Jens Wallays (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
111 Jerome Cousin (Fra) Cofidis, Solutions Credits
112 Antoine Duchesne (Can) Direct Energie
113 Nicholas Schultz (Aus) Caja Rural-Seguros RGA        02:54
114 Ander Barrenetxea (Spa) Euskadi Basque Country       02:55
115 Hiroki Nishimura (Jpn) Nippo - Vini Fantini          03:01
116 Daniel Diaz (Arg) Delko Marseille Provence KTM       03:07
117 Gatis Smukulis (Lat) Delko Marseille Provence KTM
118 Tim Declercq (Bel) Quick-Step Floors                 03:19
119 Jacques Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data      03:30
120 Martin Velits (Svk) Quick-Step Floors
121 Philip Deignan (Irl) Team Sky
122 Peter Kennaugh (GBr) Team Sky                        04:13
123 Mark Christian (GBr) Aqua Blue Sport
124 Maxime Farazijn (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
125 Christophe Noppe (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
126 Zhandos Bizhigitov (Kaz) Astana Pro Team
127 Ricardo Vilela (Por) Manzana Postobon
128 David Arroyo (Spa) Caja Rural-Seguros RGA            04:17
129 Marc Soler (Spa) Movistar Team                       04:25
130 Ben King (USA) Dimension Data                        04:36
131 Lasse Norman Hansen (Den) Aqua Blue Sport
132 Mikel Aristi (Spa) Delko Marseille Provence KTM      05:02
133 Marcos Jurado (Spa) Burgos BH                        05:04
134 Oscar Linares (Spa) Burgos BH                        05:59
135 Larry Warbasse (USA) Aqua Blue Sport
136 Stefan Denifl (Aut) Aqua Blue Sport
137 Conor Dunne (Irl) Aqua Blue Sport                    06:27

Klasyfikacja generalna po 4. etapie:

1 Mikel Landa (Spa) Team Sky                        15:00:54
  2 David De La Cruz (Spa) Quick-Step Floors             00:27
  3 Enric Mas (Spa) Quick-Step Floors                    00:46
  4 Jaime Roson (Spa) Caja Rural-Seguros RGA             00:54
  5 Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team             01:02
  6 Igor Anton (Spa) Dimension Data                      01:13
  7 Merhawi Kudus (Eri) Dimension Data                   01:31
  8 Gianni Moscon (Ita) Team Sky
  9 Jetse Bol (Ned) Manzana Postobon                     01:40
 10 Sergei Chernetski (Rus) Astana Pro Team              01:42
 11 Daniel Moreno (Spa) Movistar Team                    01:47
 12 Jesper Hansen (Den) Astana Pro Team                  01:52
 13 Sergio Pardilla (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 14 Eliot Lietaer (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise       02:26
 15 Angel Madrazo (Spa) Delko Marseille Provence KTM     02:37
 16 Hernan Aguirre (Col) Manzana Postobon                02:43
 17 Romain Sicard (Fra) Direct Energie                   02:47
 18 Jose Herrada (Spa) Movistar Team
 19 Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team                  02:51
 20 Igor Merino (Spa) Burgos BH                          02:55
 21 Delio Fernandez (Spa) Delko Marseille Provence K     03:08
 22 Garikoitz Bravo (Spa) Euskadi Basque Country         04:10
 23 Aldemar Reyes (Col) Manzana Postobon                 04:13
 24 Julian Alaphilippe (Fra) Quick-Step Floors           04:17
 25 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen - Balois     04:25
 26 Yoann Bagot (Fra) Cofidis, Solutions Credits         04:47
 27 Oscar Riesebeek (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 28 Hernando Bohorquez (Col) Manzana Postobon            05:11
 29 Mikel Iturria (Spa) Euskadi Basque Country           05:15
 30 Jeroen Meijers (Ned) Roompot - Nederlandse Loter     05:32
 31 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team                  05:35
 32 Ruben Fernandez (Spa) Movistar Team                  05:43
 33 John Anderson Rodriguez (Col) Delko Marseille Pr     05:49
 34 Lachlan Morton (Aus) Dimension Data                  05:53
 35 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom – Rusvelo              06:12
 36 Aleksei Rybalkin (Rus) Gazprom – Rusvelo             06:15
 37 Alessandro Bisolti (Ita) Nippo - Vini Fantini        07:50
 38 Luis Mas (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                07:59
 39 Mathias Leturnier (Fra) Cofidis, Solutions Credi     08:28
 40 Romain Guillemois (Fra) Direct Energie               08:48
 41 Fernando Barcelo (Spa) Cofidis, Solutions Credits
 42 Kenny Elissonde (Fra) Team Sky                       09:04
 43 Anthony Perez (Fra) Cofidis, Solutions Credits       09:18
 44 Ricardo Vilela (Por) Manzana Postobon                09:21
 45 Mauro Finetto (Ita) Delko Marseille Provence KTM     10:00
 46 Eduardo Sepulveda (Arg) Team Fortuneo - Oscaro       10:48
 47 Remy Di Gregorio (Fra) Delko Marseille Provence      10:59
 48 Pablo Torres (Spa) Burgos BH
 49 Stefan Denifl (Aut) Aqua Blue Sport                  11:19
 50 Daniel Pearson (GBr) Aqua Blue Sport                 11:33
 51 Artyom Zakharov (Kaz) Astana Pro Team                11:39
 52 Eugeniy Koberniak (Rus) Gazprom – Rusvelo            11:48
 53 Peter Kennaugh (GBr) Team Sky                        12:03
 54 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team                   12:17
 55 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team                 12:27
 56 Fabricio Ferrari (Uru) Caja Rural-Seguros RGA        12:50
 57 Mark Christian (GBr) Aqua Blue Sport
 58 Oscar Quiroz (Col) Burgos BH                         13:03
 59 Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise      13:32
 60 Bernardo Suaza (Col) Manzana Postobon                13:53
 61 Arnaud Gerard (Fra) Team Fortuneo - Oscaro           14:27
 62 Fabien Grellier (Fra) Direct Energie                 15:18
 63 Marino Kobayashi (Jpn) Nippo - Vini Fantini          15:23
 64 Guillaume Bonnafond (Fra) Cofidis, Solutions Cre     15:52
 65 Juan Felipe Osorio (Col) Manzana Postobon            16:06
 66 Larry Warbasse (USA) Aqua Blue Sport                 16:07
 67 Nicholas Dlamini (RSA) Dimension Data                16:20
 68 Dorian Godon (Fra) Cofidis, Solutions Credits        17:40
 69 Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo - Vini Fantini       17:42
 70 Carlos Barbero (Spa) Movistar Team                   17:50
 71 Nicholas Schultz (Aus) Caja Rural-Seguros RGA        18:14
 72 Jeremy Cornu (Fra) Direct Energie                    18:17
 73 Aritz Bagues (Spa) Euskadi Basque Country            18:28
 74 Pieter Serry (Bel) Quick-Step Floors                 18:51
 75 Aaron Gate (NZl) Aqua Blue Sport                     19:34
 76 Jerome Cousin (Fra) Cofidis, Solutions Credits       20:16
 77 Gatis Smukulis (Lat) Delko Marseille Provence KT     20:49
 78 Sjoerd Van Ginneken (Ned) Roompot - Nederlandse      20:52
 79 Joan Bou (Spa) Nippo - Vini Fantini                  20:59
 80 Andrei Solomennikov (Rus) Gazprom – Rusvelo          21:23
 81 Matteo Trentin (Ita) Quick-Step Floors               21:43
 82 Ryan Anderson (Can) Direct Energie                   22:01
 83 Artem Ovechkin (Rus) Gazprom – Rusvelo               22:05
 84 Martijn Budding (Ned) Roompot - Nederlandse Lote     22:32
 85 Pieter Weening (Ned) Roompot - Nederlandse Loter     22:44
 86 Aime De Gendt (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise       22:54
 87 Jorge Arcas Pe?a (Spa) Movistar Team                 23:05
 88 Alexander Foliforov (Rus) Gazprom – Rusvelo          23:10
 89 Iuri Filosi (Ita) Nippo - Vini Fantini               23:41
 90 Eros Capecchi (Ita) Quick-Step Floors                23:46
 91 Antoine Duchesne (Can) Direct Energie                23:50
 92 Lasse Norman Hansen (Den) Aqua Blue Sport            24:11
 93 Jacques Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data      24:34
 94 Tim Declercq (Bel) Quick-Step Floors                 24:48
 95 Benoit Jarrier (Fra) Team Fortuneo - Oscaro          25:20
 96 Dmitriy Kozontchuk (Rus) Gazprom – Rusvelo           25:22
 97 Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team
 98 Ben King (USA) Dimension Data                        25:27
 99 Francis Mourey (Fra) Team Fortuneo - Oscaro          26:00
100 Eduard Prades (Spa) Caja Rural-Seguros RGA           26:35
101 Jonas Van Genechten (Bel) Cofidis, Solutions Cre     26:53
102 Romain Cardis (Fra) Direct Energie                   27:08
103 Jorge Cubero (Spa) Burgos BH                         27:11
104 Zhandos Bizhigitov (Kaz) Astana Pro Team             27:25
105 Armindo Fonseca (Fra) Team Fortuneo - Oscaro         28:11
106 David Lopez (Spa) Team Sky                           29:00
107 Ibai Salas (Spa) Burgos BH                           29:16
108 Daniel Diaz (Arg) Delko Marseille Provence KTM       29:20
109 Marcos Jurado (Spa) Burgos BH                        29:23
110 Hiroki Nishimura (Jpn) Nippo - Vini Fantini          30:14
111 Etienne Van Empel (Ned) Roompot - Nederlandse Lo     30:25
112 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky                    30:40
113 Nicola Bagioli (Ita) Nippo - Vini Fantini            31:37
114 Alexandre Pichot (Fra) Direct Energie                31:39
115 Julen Irizar (Spa) Euskadi Basque Country            32:32
116 Omar Fraile (Spa) Dimension Data                     32:52
117 Adam Blythe (GBr) Aqua Blue Sport                    33:36
118 Fernando Orjuela (Col) Manzana Postobon              33:42
119 Raymond Kreder (Ned) Roompot - Nederlandse Loter     34:06
120 Philip Deignan (Irl) Team Sky                        35:37
121 Arnold Jeannesson (Fra) Team Fortuneo - Oscaro       35:38
122 Marc Soler (Spa) Movistar Team                       35:58
123 David Arroyo (Spa) Caja Rural-Seguros RGA            36:46
124 Igor Boev (Rus) Gazprom – Rusvelo                    37:22
125 Kenny De Ketele (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise     40:51
126 Danilo Celano (Ita) Caja Rural-Seguros RGA           43:38
127 Conor Dunne (Irl) Aqua Blue Sport                    45:05
128 Mikel Aristi (Spa) Delko Marseille Provence KTM      46:19
129 Jens Wallays (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise        48:46
130 Tim Ariesen (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij      49:57
131 Oscar Linares (Spa) Burgos BH                        50:10
132 Martin Velits (Svk) Quick-Step Floors                55:36
133 Adrian Gonzalez (Spa) Euskadi Basque Country         57:36
134 Alvaro Robredo (Spa) Burgos BH                    01:04:26
135 Christophe Noppe (Bel) Sport Vlaanderen - Balois  01:09:14
136 Maxime Farazijn (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise  01:11:52
137 Ander Barrenetxea (Spa) Euskadi Basque Country    01:13:56