pro-cycling.org
Vuelta a Espana 2017 - 2. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-08-20 17:51:15), kat. 2.UWT (SPA); 203,4km (Nimes - Gruissan); 20 sierpnia 2017. 

1. Yves Lampaert (Bel) Quick-Step Floors                                                   4:36:13
2. Matteo Trentin (Ita) Quick-Step Floors                                                   
3. Adam Blythe (GBr) Aqua Blue Sport                                                        
4. Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo                                                       
5. Sacha Modolo (Ita) UAE Team Emirates                                                     
6. Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Hansgrohe                                                 
7. Tom Van Asbroeck (Bel) Cannondale-Drapac                                                 
8. Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team                                                         
9. Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe                                                      
10. Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida                                                    
11. Johan Esteban Chaves Rubio (Col) Orica-Scott                                           0:00:05
12. Simon Clarke (Aus) Cannondale-Drapac                                                    
13. Sebastián Molano (Col) Manzana Postobon                                                 
14. Marco Haller (Aut) Katusha-Alpecin                                                     0:00:08
15. Youcef Reguigui (Alg) Dimension Data                                                    
16. Christopher Froome (GBr) Team Sky                                                       
17. Daniel Hoelgaard (Nor) FDJ                                                              
18. Julian Alaphilippe (Fra) Quick-Step Floors                                              
19. Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team                                                         
20. Rui Alberto Faria da Costa (Por) UAE Team Emirates                                      
21. Luis León Sánchez (Spa) Astana Pro Team                                                 
22. Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team                                                 
23. Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe                                                        
24. Sven Erik Bystrøm (Nor) Katusha-Alpecin                                            
25. Carlos Alberto Betancur Gomez (Col) Movistar Team                                       
26. Wout Poels (Ned) Team Sky                                                               
27. Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal                                                    
28. Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal                                                        
29. Adam Yates (GBr) Orica-Scott                                                            
30. Lorrenzo Manzin (Fra) FDJ                                                               
31. Toms Skujins (Lat) Cannondale-Drapac                                                    
32. Lluís Guillermo Mas Bonet (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                  
33. Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale                                               
34. Rubén Fernandez (Spa) Movistar Team                                                     
35. Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb                                                       
36. Jonas Van Genechten (Bel) Cofidis, Solutions Credits                                   0:00:13
37. Marc Soler (Spa) Movistar Team                                                          
38. Diego Rosa (Ita) Team Sky                                                               
39. Juan José Lobato (Spa) Team LottoNL-Jumbo                                               
40. David de la Cruz (Spa) Quick-Step Floors                                                
41. Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team                                                
42. Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team                                                     
43. Koen de Kort (Ned) Trek-Segafredo                                                       
44. Warren Barguil (Fra) Team Sunweb                                                        
45. Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal                                                     
46. Nelson Oliveira (Por) Movistar Team                                                     
47. Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team                                              
48. Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale                                                    
49. Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin                                                     
50. Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNL-Jumbo                                              
51. Jetse Bol (Ned) Manzana Postobon                                                        
52. Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal                                                       
53. Matej Mohoric (Slo) UAE Team Emirates                                                   
54. Antwan Tolhoek (Ned) Team LottoNL-Jumbo                                                 
55. Michael Mørkøv (Den) Katusha-Alpecin                                          
56. Michael Woods (Can) Cannondale-Drapac                                                   
57. Jaime Roson Garcia (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                         
58. Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team                                                
59. Igor Anton Hernandez (Spa) Dimension Data                                               
60. Daniel Moreno Fernandez (Spa) Movistar Team                                             
61. Merhawi Kudus Ghebremedhin (Eri) Dimension Data                                         
62. Alberto Contador Velasco (Spa) Trek-Segafredo                                           
63. Jimmy Turgis (Fra) Cofidis, Solutions Credits                                           
64. Anthony Roux (Fra) FDJ                                                                  
65. Bob Jungels (Lux) Quick-Step Floors                                                     
66. Jack Haig (Aus) Orica-Scott                                                             
67. Ricardo Vilela (Por) Manzana Postobon                                                   
68. Bernardo Suaza (Col) Manzana Postobon                                                   
69. Juan Felipe Osorio (Col) Manzana Postobon                                               
70. Simon Yates (GBr) Orica-Scott                                                           
71. Valerio Agnoli (Ita) Bahrain-Merida                                                     
72. Luis Angel Maté Mardones (Spa) Cofidis, Solutions Credits                               
73. Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe                                                    
74. Clement Chevrier (Fra) AG2R La Mondiale                                                 
75. Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Hansgrohe                                                
76. Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo                                                  
77. Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale                                                       
78. Sam Oomen (Ned) Team Sunweb                                                             
79. Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team                                                     
80. José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin                                                    
81. Louis Meintjes (RSA) UAE Team Emirates                                                  
82. George Bennett (NZl) Team LottoNL-Jumbo                                                 
83. Søren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb                                             
84. Christian Knees (Ger) Team Sky                                                          
85. Stef Clement (Ned) Team LottoNL-Jumbo                                                   
86. Jesper Hansen (Den) Astana Pro Team                                                     
87. Johannes Fröhlinger (Ger) Team Sunweb                                                   
88. Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo                                                      
89. Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team                                                      
90. Gianni Moscon (Ita) Team Sky                                                            
91. Magnus Cort (Den) Orica-Scott                                                           
92. Eros Capecchi (Ita) Quick-Step Floors                                                   
93. Aldemar Reyes (Col) Manzana Postobon                                                    
94. Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates                                                      
95. Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal                                                          
96. Davide Villella (Ita) Cannondale-Drapac                                                 
97. Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale                                                  
98. Thomas Scully (NZl) Cannondale-Drapac                                                  0:00:29
99. Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale                                                     0:00:30
100. Tim Declercq (Bel) Quick-Step Floors                                                   
101. Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale                                                    
102. Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team                                                     
103. Nico Denz (Ger) AG2R La Mondiale                                                       
104. Markel Irizar Aranburu (Spa) Trek-Segafredo                                            
105. Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha-Alpecin                                          
106. Sam Bewley (NZl) Orica-Scott                                                           
107. Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal                                                      
108. Sergei Chernetckii (Rus) Astana Pro Team                                               
109. Nicholas Dougall (RSA) Dimension Data                                                  
110. Guillaume Bonnafond (Fra) Cofidis, Solutions Credits                                  0:00:39
111. Lawrence Warbasse (USA) Aqua Blue Sport                                                
112. Johan Le Bon (Fra) FDJ                                                                 
113. Arnaud Courteille (Fra) FDJ                                                            
114. Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe                                                 0:00:44
115. John Degenkolb (Ger) Trek-Segafredo                                                   0:00:48
116. Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe                                              0:00:53
117. Aaron Gate (NZl) Aqua Blue Sport                                                      0:00:55
118. Omar Fraile Matarranza (Spa) Dimension Data                                           0:01:06
119. Chad Haga (USA) Team Sunweb                                                           0:01:10
120. Mark Christian (GBr) Aqua Blue Sport                                                  0:01:14
121. Ian Stannard (GBr) Team Sky                                                            
122. Lasse Norman Hansen (Den) Aqua Blue Sport                                             0:01:17
123. Anthony Turgis (Fra) Cofidis, Solutions Credits                                        
124. Kenneth Van Bilsen (Bel) Cofidis, Solutions Credits                                    
125. Michel Kreder (Ned) Aqua Blue Sport                                                   0:01:20
126. Niki Terpstra (Ned) Quick-Step Floors                                                 0:01:32
127. Christopher Juul Jensen (Den) Orica-Scott                                             0:01:49
128. Fabricio Ferrari (Uru) Caja Rural-Seguros RGA                                         0:01:58
129. Sander Armee (Bel) Lotto Soudal                                                        
130. Giovanni Visconti (Ita) Bahrain-Merida                                                 
131. Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates                                                 
132. Tobias Ludvigsson (Swe) FDJ                                                            
133. Fernando Orjuela (Col) Manzana Postobon                                                
134. Hernán Aguirre (Col) Manzana Postobon                                                  
135. Loic Vliegen (Bel) BMC Racing Team                                                     
136. Odd Christian Eiking (Nor) FDJ                                                         
137. Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis, Solutions Credits                                     
138. Daniel Navarro Garcia (Spa) Cofidis, Solutions Credits                                 
139. Serge Pauwels (Bel) Dimension Data                                                     
140. Enric Mas (Spa) Quick-Step Floors                                                      
141. Mikel Nieve Ituralde (Spa) Team Sky                                                    
142. Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Hansgrohe                                                  
143. Lennard Kämna (Ger) Team Sunweb                                                        
144. Sergio Pardilla Bellon (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                    
145. Lachlan Morton (Aus) Dimension Data                                                    
146. Salvatore Puccio (Ita) Team Sky                                                        
147. Francisco Ventoso (Spa) BMC Racing Team                                                
148. Kilian Frankiny (Swi) BMC Racing Team                                                  
149. Svein Tuft (Can) Orica-Scott                                                           
150. Hector Sáez Benito (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                       0:02:32
151. Manuele Boaro (Ita) Bahrain-Merida                                                     
152. Joe Dombrowski (USA) Cannondale-Drapac                                                 
153. Remy Mertz (Bel) Lotto Soudal                                                          
154. Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo                                                    
155. Ben King (USA) Dimension Data                                                          
156. Jeremy Maison (Fra) FDJ                                                                
157. Matvey Mamykin (Rus) Katusha-Alpecin                                                   
158. Rein Taaramäe (Est) Katusha-Alpecin                                                    
159. Brendan Canty (Aus) Cannondale-Drapac                                                  
160. Diego Rubio (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                               
161. Bert-Jan Lindeman (Ned) Team LottoNL-Jumbo                                             
162. Peter Koning (Ned) Aqua Blue Sport                                                     
163. Floris De Tier (Bel) Team LottoNL-Jumbo                                                
164. Carlos Verona Quintanilla (Spa) Orica-Scott                                            
165. Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team                                                   
166. Ivan Garcia Cortina (Spa) Bahrain-Merida                                               
167. Jacques Janse van Rensburg (RSA) Dimension Data                                        
168. Conor Dunne (Irl) Aqua Blue Sport                                                      
169. Anthony Perez (Fra) Cofidis, Solutions Credits                                        0:02:37
170. Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team                                                   
171. Domen Novak (Slo) Bahrain-Merida                                                       
172. Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida                                                    
173. Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida                                                 
174. Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team                                             
175. Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team                                                    
176. Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team                                                  
177. Daan Olivier (Ned) Team LottoNL-Jumbo                                                 0:06:12
178. Stefan Denifl (Aut) Aqua Blue Sport                                                   0:07:28
179. Nicholas Schultz (Aus) Caja Rural-Seguros RGA                                          
180. Chris Hamilton (Aus) Team Sunweb                                                       
181. Jorge Arcas (Spa) Movistar Team                                                        
182. Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal                                                     
183. Marc Fournier (Fra) FDJ                                                                
184. Jesus Hernandez Blazquez (Spa) Trek-Segafredo                                          
185. Alexandre Geniez (Fra) AG2R La Mondiale                                                
186. Hernando Bohórquez (Col) Manzana Postobon                                              
187. Federico Zurlo (Ita) UAE Team Emirates                                                 
188. William Clarke (Aus) Cannondale-Drapac                                                 
189. Rafael Reis (Por) Caja Rural-Seguros RGA                                               
190. Przemysław Niemiec (Pol) UAE Team Emirates                                             
191. David Arroyo Duran (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                        
192. Koen Bouwman (Ned) Team LottoNL-Jumbo                                                  
193. David Lopez Garcia (Spa) Team Sky                                                      
194. Lennard Hofstede (Ned) Team Sunweb                                                     
195. Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin                                                     

Klasyfikacja generalna po 2. etapie:

1. Yves Lampaert (Bel) Quick-Step Floors                                                   4:52:07
2. Matteo Trentin (Ita) Quick-Step Floors                                                  0:00:01
3. Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team                                                        0:00:03
4. Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team                                                0:00:17
5. Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team                                                      
6. Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team                                                       
7. Julian Alaphilippe (Fra) Quick-Step Floors                                              0:00:18
8. Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb                                                        
9. Christopher Froome (GBr) Team Sky                                                       0:00:21
10. Wout Poels (Ned) Team Sky                                                               
11. David de la Cruz (Spa) Quick-Step Floors                                               0:00:23
12. Warren Barguil (Fra) Team Sunweb                                                        
13. Bob Jungels (Lux) Quick-Step Floors                                                     
14. Sam Oomen (Ned) Team Sunweb                                                             
15. Søren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb                                             
16. Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe                                                    0:00:25
17. Johan Esteban Chaves Rubio (Col) Orica-Scott                                           0:00:26
18. Gianni Moscon (Ita) Team Sky                                                            
19. Adam Yates (GBr) Orica-Scott                                                           0:00:29
20. Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe                                                       0:00:33
21. Jack Haig (Aus) Orica-Scott                                                            0:00:34
22. Simon Yates (GBr) Orica-Scott                                                           
23. Magnus Cort (Den) Orica-Scott                                                           
24. Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida                                                   0:00:35
25. Carlos Alberto Betancur Gomez (Col) Movistar Team                                      0:00:36
26. Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal                                                    
27. Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal                                                        
28. Rubén Fernandez (Spa) Movistar Team                                                     
29. Pawell Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe                                                   0:00:38
30. Adam Blythe (GBr) Aqua Blue Sport                                                      0:00:39
31. Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo                                                      
32. Marc Soler (Spa) Movistar Team                                                         0:00:41
33. Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal                                                     
34. Nelson Oliveira (Por) Movistar Team                                                     
35. Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team                                              
36. Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal                                                       
37. Daniel Moreno Fernandez (Spa) Movistar Team                                             
38. Diego Rosa (Ita) Team Sky                                                              0:00:42
39. Christian Knees (Ger) Team Sky                                                          
40. Marco Haller (Aut) Katusha-Alpecin                                                     0:00:43
41. Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team                                                    0:00:46
42. Valerio Agnoli (Ita) Bahrain-Merida                                                    0:00:48
43. Tom Van Asbroeck (Bel) Cannondale-Drapac                                               0:00:50
44. Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin                                                     
45. Michael Mørkøv (Den) Katusha-Alpecin                                          
46. Sven Erik Bystrøm (Nor) Katusha-Alpecin                                           0:00:52
47. Alberto Contador Velasco (Spa) Trek-Segafredo                                           
48. Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo                                                  
49. Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo                                                      
50. Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team                                                        0:00:53
51. Luis León Sánchez (Spa) Astana Pro Team                                                 
52. Simon Clarke (Aus) Cannondale-Drapac                                                   0:00:55
53. Anthony Roux (Fra) FDJ                                                                  
54. Igor Anton Hernandez (Spa) Dimension Data                                              0:00:56
55. Juan José Lobato (Spa) Team LottoNL-Jumbo                                              0:00:57
56. Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNL-Jumbo                                              
57. Stef Clement (Ned) Team LottoNL-Jumbo                                                   
58. Toms Skujins (Lat) Cannondale-Drapac                                                   0:00:58
59. Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale                                               
60. Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team                                                
61. Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal                                                       
62. Rui Alberto Faria da Costa (Por) UAE Team Emirates                                     0:00:59
63. Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Hansgrohe                                                
64. Sebastián Molano (Col) Manzana Postobon                                                0:01:02
65. Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale                                                   0:01:03
66. Michael Woods (Can) Cannondale-Drapac                                                   
67. Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale                                                       
68. Davide Villella (Ita) Cannondale-Drapac                                                 
69. Matej Mohoric (Slo) UAE Team Emirates                                                  0:01:04
70. Louis Meintjes (RSA) UAE Team Emirates                                                  
71. Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates                                                      
72. Lorrenzo Manzin (Fra) FDJ                                                              0:01:06
73. Lluís Guillermo Mas Bonet (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                 0:01:08
74. Markel Irizar Aranburu (Spa) Trek-Segafredo                                            0:01:09
75. Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe                                                   
76. Jetse Bol (Ned) Manzana Postobon                                                       0:01:10
77. Ricardo Vilela (Por) Manzana Postobon                                                   
78. Aldemar Reyes (Col) Manzana Postobon                                                    
79. Jaime Roson Garcia (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                        0:01:13
80. Merhawi Kudus Ghebremedhin (Eri) Dimension Data                                        0:01:14
81. Jimmy Turgis (Fra) Cofidis, Solutions Credits                                           
82. Bernardo Suaza (Col) Manzana Postobon                                                   
83. Luis Angel Maté Mardones (Spa) Cofidis, Solutions Credits                               
84. Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal                                                         0:01:15
85. Sergei Chernetckii (Rus) Astana Pro Team                                                
86. Koen de Kort (Ned) Trek-Segafredo                                                      0:01:16
87. Thomas Scully (NZl) Cannondale-Drapac                                                  0:01:19
88. Clement Chevrier (Fra) AG2R La Mondiale                                                0:01:20
89. Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale                                                      
90. Lawrence Warbasse (USA) Aqua Blue Sport                                                0:01:21
91. Johan Le Bon (Fra) FDJ                                                                  
92. Chad Haga (USA) Team Sunweb                                                            0:01:24
93. George Bennett (NZl) Team LottoNL-Jumbo                                                0:01:27
94. Ian Stannard (GBr) Team Sky                                                             
95. Daniel Hoelgaard (Nor) FDJ                                                             0:01:28
96. Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale                                                 0:01:29
97. Nicholas Dougall (RSA) Dimension Data                                                  0:01:33
98. Juan Felipe Osorio (Col) Manzana Postobon                                              0:01:36
99. Omar Fraile Matarranza (Spa) Dimension Data                                            0:01:49
100. Youcef Reguigui (Alg) Dimension Data                                                  0:01:50
101. Sacha Modolo (Ita) UAE Team Emirates                                                  0:01:54
102. Sam Bewley (NZl) Orica-Scott                                                           
103. Eros Capecchi (Ita) Quick-Step Floors                                                 0:01:55
104. Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha-Alpecin                                          
105. Mark Christian (GBr) Aqua Blue Sport                                                  0:01:56
106. Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale                                                   0:01:58
107. Arnaud Courteille (Fra) FDJ                                                           0:01:59
108. Lasse Norman Hansen (Den) Aqua Blue Sport                                              
109. Guillaume Bonnafond (Fra) Cofidis, Solutions Credits                                  0:02:01
110. Michel Kreder (Ned) Aqua Blue Sport                                                   0:02:02
111. Aaron Gate (NZl) Aqua Blue Sport                                                      0:02:03
112. Johannes Fröhlinger (Ger) Team Sunweb                                                 0:02:04
113. Lennard Kämna (Ger) Team Sunweb                                                       0:02:08
114. Salvatore Puccio (Ita) Team Sky                                                       0:02:11
115. Jesper Hansen (Den) Astana Pro Team                                                   0:02:12
116. Tim Declercq (Bel) Quick-Step Floors                                                   
117. Enric Mas (Spa) Quick-Step Floors                                                     0:02:13
118. Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team                                               0:02:16
119. Anthony Turgis (Fra) Cofidis, Solutions Credits                                       0:02:18
120. José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin                                                  0:02:23
121. Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Hansgrohe                                                  
122. Jonas Van Genechten (Bel) Cofidis, Solutions Credits                                  0:02:24
123. Svein Tuft (Can) Orica-Scott                                                          0:02:25
124. Christopher Juul Jensen (Den) Orica-Scott                                             0:02:27
125. Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team                                                    0:02:29
126. Giovanni Visconti (Ita) Bahrain-Merida                                                0:02:33
127. Nico Denz (Ger) AG2R La Mondiale                                                      0:02:35
128. Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team                                                  0:02:36
129. Niki Terpstra (Ned) Quick-Step Floors                                                 0:02:38
130. Tobias Ludvigsson (Swe) FDJ                                                           0:02:40
131. Odd Christian Eiking (Nor) FDJ                                                         
132. Serge Pauwels (Bel) Dimension Data                                                    0:02:41
133. Lachlan Morton (Aus) Dimension Data                                                    
134. Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team                                             
135. Fernando Orjuela (Col) Manzana Postobon                                               0:02:55
136. John Degenkolb (Ger) Trek-Segafredo                                                   0:02:58
137. Sergio Pardilla Bellon (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                    
138. Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Hansgrohe                                              0:02:59
139. Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis, Solutions Credits                                     
140. Daniel Navarro Garcia (Spa) Cofidis, Solutions Credits                                 
141. Antwan Tolhoek (Ned) Team LottoNL-Jumbo                                               0:03:00
142. Manuele Boaro (Ita) Bahrain-Merida                                                    0:03:07
143. Ivan Garcia Cortina (Spa) Bahrain-Merida                                               
144. Kenneth Van Bilsen (Bel) Cofidis, Solutions Credits                                   0:03:09
145. Matvey Mamykin (Rus) Katusha-Alpecin                                                   
146. Rein Taaramäe (Est) Katusha-Alpecin                                                    
147. Carlos Verona Quintanilla (Spa) Orica-Scott                                           0:03:10
148. Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo                                                   0:03:11
149. Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team                                                   0:03:12
150. Jeremy Maison (Fra) FDJ                                                               0:03:14
151. Peter Koning (Ned) Aqua Blue Sport                                                     
152. Francisco Ventoso (Spa) BMC Racing Team                                               0:03:15
153. Ben King (USA) Dimension Data                                                          
154. Hernán Aguirre (Col) Manzana Postobon                                                 0:03:21
155. Brendan Canty (Aus) Cannondale-Drapac                                                 0:03:22
156. Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team                                                  
157. Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida                                                0:03:25
158. Joe Dombrowski (USA) Cannondale-Drapac                                                0:03:30
159. Hector Sáez Benito (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                       0:03:32
160. Mikel Nieve Ituralde (Spa) Team Sky                                                   0:03:34
161. Remy Mertz (Bel) Lotto Soudal                                                          
162. Anthony Perez (Fra) Cofidis, Solutions Credits                                        0:03:38
163. Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe                                              0:03:40
164. Conor Dunne (Irl) Aqua Blue Sport                                                     0:03:45
165. Sander Armee (Bel) Lotto Soudal                                                       0:03:52
166. Diego Rubio (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                              0:03:53
167. Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida                                                   0:03:54
168. Loic Vliegen (Bel) BMC Racing Team                                                    0:04:00
169. Kilian Frankiny (Swi) BMC Racing Team                                                  
170. Fabricio Ferrari (Uru) Caja Rural-Seguros RGA                                         0:04:13
171. Jacques Janse van Rensburg (RSA) Dimension Data                                       0:04:43
172. Bert-Jan Lindeman (Ned) Team LottoNL-Jumbo                                            0:04:45
173. Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team                                                   
174. Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates                                                0:04:48
175. Domen Novak (Slo) Bahrain-Merida                                                      0:04:54
176. Floris De Tier (Bel) Team LottoNL-Jumbo                                               0:05:19
177. Daan Olivier (Ned) Team LottoNL-Jumbo                                                 0:06:56
178. Stefan Denifl (Aut) Aqua Blue Sport                                                   0:08:10
179. Koen Bouwman (Ned) Team LottoNL-Jumbo                                                 0:08:12
180. Alexandre Geniez (Fra) AG2R La Mondiale                                               0:08:18
181. Przemysław Niemiec (Pol) UAE Team Emirates                                            0:08:19
182. Hernando Bohórquez (Col) Manzana Postobon                                             0:08:25
183. Nicholas Schultz (Aus) Caja Rural-Seguros RGA                                         0:08:28
184. Rafael Reis (Por) Caja Rural-Seguros RGA                                               
185. David Arroyo Duran (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                        
186. Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin                                                    0:08:32
187. Marc Fournier (Fra) FDJ                                                               0:08:34
188. David Lopez Garcia (Spa) Team Sky                                                     0:08:55
189. Chris Hamilton (Aus) Team Sunweb                                                      0:09:05
190. Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal                                                    0:09:10
191. Lennard Hofstede (Ned) Team Sunweb                                                    0:09:19
192. William Clarke (Aus) Cannondale-Drapac                                                0:10:10
193. Jesus Hernandez Blazquez (Spa) Trek-Segafredo                                         0:10:15
194. Federico Zurlo (Ita) UAE Team Emirates                                                0:10:28
195. Jorge Arcas (Spa) Movistar Team                                                       0:12:15