pro-cycling.org
Tour de l'Avenir 2017 - 7. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-08-25 18:51:43), kat. 2.Ncup (FRA); 116,6km (Saint-Gervais-Mont-Blanc - Hauteluce-Les-Saisies); 25 sierpnia 2017. 

  1 Egan Arley Bernal Gomez (Kolumbia)                3:14:22
  2 James Knox (Wielka Brytania)                        01:00
  3 Bjorg Lambrecht (Belgia)                            01:09
  4 Lucas Hamilton (Australia)
  5 Niklas Eg (Dania)
  6 Matteo Fabbro (Włochy)
  7 Tobias S. Foss (Norwegia)
  8 Michal Schlegel (Czechy)                            01:12
  9 Markus Freiberger (Austria)                         01:17
 10 Daniel Martinez Poveda (Kolumbia)                   01:23
 11 Steff Cras (Belgia)
 12 Jai Hindley (Australia)                             01:29
 13 Scott Davies (Wielka Brytania)                      01:49
 14 Michael Storer (Australia)
 15 Johannes Schinnagel (Niemcy)                        01:57
 16 Victor Lafay (Francja)                              02:02
 17 Neilson Powless (USA)                               02:05
 18 Gino Mäder (Szwajcaria)                             02:10
 19 Georg Zimmermann (Niemcy)                           02:13
 20 Aurélien Paret-Peintre (Francja)                    02:16
 21 Aurélien Doleatto (Francja) Auvergne Rhône-Alpes
 22 Artem Nych (Rosja)                                  02:26
 23 Dmitrii Strakhov (Rosja)                            02:31
 24 Michel Ries (Luksemburg)                            02:36
 25 Takeaki Amezawa (Japonia)                           02:37
 26 Marc Hirschi (Szwajcaria)                           02:41
 27 José Fernandes (Portugalia)                         02:52
 28 William Barta (USA)                                 03:10
 29 Callum Scotson (Australia)
 30 Valentin Madouas (Francja)                          03:38
 31 Patrick Müller (Szwajcaria)                         03:52
 32 Remy Rochas (Francja) Auvergne Rhône-Alpes          04:20
 33 Tiago Antunes (Portugalia)
 34 Robert Stannard (Australia)                         04:58
 35 Giovanni Carboni (Włochy)                           05:07
 36 Gracjan Szeląg (Polska)                             05:18
 37 Marcel Neuhauser (Austria)
 38 Jonas Gregaard Wilsly (Dania)                       05:20
 39 Anthony Rappo (Szwajcaria)
 40 Cristian Munoz Lancheros (Kolumbia)                 05:22
 41 Martin Schäppi (Szwajcaria)
 42 Florian Nowak (Niemcy)
 43 Ivan Ramiro Sosa Cuervo (Kolumbia)
 44 Jan Petelin (Luksemburg)                            05:59
 45 Jesper Schultz (Dania)                              06:43
 46 Jonas Abrahamsen (Norwegia)
 47 Hugo Nunes (Portugalia)
 48 Pavel Sivakov (Rosja)
 49 Andre Carvalho (Portugalia)
 50 Aaron Verwilst (Belgia)
 51 Aleksandr Riabushenko (Białoruś)
 52 Aleksandr Vlasov (Rosja)
 53 Michał Paluta (Polska)
 54 Petr Rikunov (Rosja)
 55 Piotr Brożyna (Polska)
 56 Masaki Yamamoto (Japonia)
 57 Larry Valvasori (Luksemburg)                        07:46
 58 Thibault Guernalec (Francja) Bretania               07:50
 59 Florian Cam (Francja) Bretania
 60 Maxime Roger (Fra) Auvergne Rhône-Alpes
 61 Edoardo Affini (Włochy)                             07:54
 62 Ilya Volkau (Białoruś)                              08:38
 63 Kevin Geniets (Luksemburg)                          08:40
 64 Alan Riou (Francja) Bretania                        10:03
 65 Simon Guglielmi (Francja) Auvergne Rhône-Alpes
 66 Mark Stewart (Wielka Brytania)
 67 Matthew Teggart (Irlandia)                          10:12
 68 Mohcine Elkouraji (Maroko)                          10:43
 69 Kasper Asgreen (Dania)                              11:27
 70 Pascal Eenkhoorn (Holandia)
 71 Jakub Otruba (Czechy)
 72 Roman Lehky (Czechy)
 73 Dominik Neuman (Czechy)
 74 Joris Nieuwenhuis (Holandia)
 75 Francesco Romano (Włochy)
 76 Yahor Shpakouski (Białoruś)
 77 Lars Van Den Berg (Holandia)
 78 Patrick Haller (Niemcy)
 79 Szymon Tracz (Polska)
 80 Atsushi Oka (Japonia)
 81 Léo Danes (Francja) Auvergne Rhône-Alpes
 82 Masahiro Ishigami (Japonia)
 83 Jan Maas (Holandia)
 84 Anders Skaarseth (Norwegia)
 85 Tom Wirtgen (Luksemburg)                            15:11
 86 Lukas Rüegg (Szwajcaria)                            16:16
 87 Stan Dewulf (Belgia)
 88 Emiel Planckaert (Belgia)
 89 Samuel Jenner (Australia)
 90 Wldy Sandoval Garzon (Kolumbia)
 91 Hayato Okamoto (Japonia)
 92 Sean Bennett (USA)
 93 Michael O'Loughlin (Irlandia)
 94 Axel Journiaux (Francja)                            19:13
 95 Simon Sellier (Francja)
 96 Syver Warsted (Norwegia)
 97 Kristoffer Halvorsen (Norwegia)
 98 Rasmus Fossum Tiller (Norwegia)
 99 Oliver Wood (Wielka Brytania)
100 Imerio Cima (Włochy)
101 Justin Oien (USA)
102 Christopher Lawless (Wielka Brytania)
103 Uladzimir Harakhavik (Białoruś)
104 Casper Pedersen (Dania)
105 Konrad Geßner (Niemcy)
106 Stephen Bassett (USA)
107 Patrick Gamper (Austria)
108 Benjamin Brkic (Austria)
109 Julius Van Den Berg (Holandia)
110 Mohsine Annachnach (Maroko)                         19:50
111 Lahcen Sabbahi (Maroko)                             23:01
112 Adam Sekanina (Czechy)
113 Darragh O'Mahony (Irlandia)
114 Daire Feeley (Irlandia)
115 Nikolai Cherkasov (Rosja)
116 Nicolas Malle (Francja) Bretania
117 Clément Russo (Francja) Auvergne Rhône-Alpes
118 Ian Garrison (USA)
119 Jacob Hennessy (Wielka Brytania)
120 Pit Leyder (Luksemburg)
121 Fabio Jakobsen (Holandia) 
122 Szymon Sajnok (Polska)
123 Mark Downey (Irlandia)
124 Ward Jaspers (Belgia)
125 Vasili Strokau (Białoruś)
126 Adrien Garel (Francja) Bretania
127 Felix Gall (Austria)
128 Alvaro Jose Hodeg Chagui (Kolumbia)                 24:11
129 Francisco Campos (Portugalia)                       27:48
130 Soufiane Sahbaoui (Maroko)                          28:01
131 Emmanuel Morin (Francja) Bretania                   28:08
132 Lukas Schlemmer (Austria)                           28:47
133 Ryan Reilly (Irlandia)
134 Alan Banaszek (Polska)
DNS Rui Oliveira (Portugalia)
DNF Houcaine Sabbahi (Maroko)

Klasyfikacja generalna po 7. etapie:

  1 Egan Arley Bernal Gomez (Kolumbia)               22:58:47
  2 James Knox (Wielka Brytania)                        01:00
  3 Bjorg Lambrecht (Belgia)                            01:09
  4 Lucas Hamilton (Australia)
  5 Niklas Eg (Dania)
  6 Matteo Fabbro (Włochy)
  7 Michal Schlegel (Czechy)                           01:12
  8 Markus Freiberger (Austria)                        01:17
  9 Steff Cras (Belgia)                                01:23
 10 Daniel Martinez Poveda (Kolumbia) 
 11 Jai Hindley (Australia)                            01:29
 12 Michael Storer (Australia)                         01:49
 13 Scott Davies (Wielka Brytania)
 14 Johannes Schinnagel (Niemcy)                       01:57
 15 Victor Lafay (Francja)                             02:02
 16 Neilson Powless (USA)                              02:05
 17 Tobias S. Foss (Norwegia)                          02:08
 18 Georg Zimmermann (Niemcy)                          02:13
 19 Aurélien Paret-Peintre (Francja)                   02:16
 20 Aurélien Doleatto (Francja) Auvergne Rhône-Alpes
 21 Artem Nych (Rosja)                                 02:26
 22 Dmitrii Strakhov (Rosja)                           02:31
 23 Gino Mäder (Szwajcaria)                            02:36
 24 Michel Ries (Luksemburg)
 25 Takeaki Amezawa (Japonia)                          02:37
 26 Marc Hirschi (Szwajcaria)                          02:41
 27 William Barta (USA)                                03:10
 28 Callum Scotson (Australia)
 29 José Fernandes (Portugalia)                        03:31
 30 Valentin Madouas (Francja)                         03:38
 31 Patrick Müller (Szwajcaria)                        03:52
 32 Remy Rochas (Francja) Auvergne Rhône-Alpes         04:20
 33 Tiago Antunes (Portugalia)
 34 Robert Stannard (Australia)                        04:58
 35 Giovanni Carboni (Włochy)                          05:07
 36 Gracjan Szeląg (Polska)                            05:18
 37 Marcel Neuhauser (Austria)
 38 Anthony Rappo (Szwajcaria)                         05:20
 39 Martin Schäppi (Szwajcaria)                        05:22
 40 Ivan Ramiro Sosa Cuervo (Kolumbia)
 41 Cristian Munoz Lancheros (Kolumbia)
 42 Florian Nowak (Niemcy)
 43 Jonas Gregaard Wilsly (Dania)                      06:01
 44 Ilya Volkau (Białoruś)                             06:12
 45 Pavel Sivakov (Rosja)                              06:43
 46 Aleksandr Riabushenko (Białoruś)
 47 Hugo Nunes (Portugalia)
 48 Jesper Schultz (Dania)
 49 Piotr Brożyna (Polska)
 50 Petr Rikunov (Rosja)
 51 Aleksandr Vlasov (Rosja)
 52 Aaron Verwilst (Belgia)
 53 Jan Petelin (Luksemburg)                           07:14
 54 Andre Carvalho (Portugalia)                        07:22
 55 Jonas Abrahamsen (Norwegia)                        07:24
 56 Larry Valvasori (Luksemburg)                       07:46
 57 Florian Cam (Francja) Bretania                     07:50
 58 Michał Paluta (Polska)                             07:55
 59 Kevin Geniets (Luksemburg)                         08:40
 60 Edoardo Affini (Włochy)                            09:53
 61 Simon Guglielmi (Francja) Auvergne Rhône-Alpes     10:03
 62 Matthew Teggart (Irlandia)                         10:12
 63 Kasper Asgreen (Dania)                             11:23
 64 Joris Nieuwenhuis (Holandia)                       11:27
 65 Dominik Neuman (Czechy)
 66 Anders Skaarseth (Norwegia)
 67 Atsushi Oka (Japonia)
 68 Yahor Shpakouski (Białoruś)
 69 Léo Danes (Francja) Auvergne Rhône-Alpes
 70 Roman Lehky (Czechy)
 71 Patrick Haller (Niemcy)
 72 Francesco Romano (Włochy)
 73 Jakub Otruba (Czechy)
 74 Lars Van Den Berg (Holandia)
 75 Maxime Roger (Fra) Auvergne Rhône-Alpes            11:41
 76 Alan Riou (Francja) Bretania                       11:51
 77 Mohcine Elkouraji (Maroko)                         12:26
 78 Szymon Tracz (Polska)                              12:41
 79 Masahiro Ishigami (Japonia)                        15:00
 80 Tom Wirtgen (Luksemburg)                           15:11
 81 Patrick Gamper (Austria)                           15:24
 82 Emiel Planckaert (Belgia)                          16:16
 83 Lukas Rüegg (Szwajcaria)
 84 Hayato Okamoto (Japonia)
 85 Sean Bennett (USA)
 86 Michael O'Loughlin (Irlandia)
 87 Stan Dewulf (Belgia)
 88 Samuel Jenner (Australia)
 89 Jan Maas (Holandia)                                17:36
 90 Thibault Guernalec (Francja) Bretania              17:51
 91 Christopher Lawless (Wielka Brytania)              19:11
 92 Kristoffer Halvorsen (Norwegia)                    19:13
 93 Konrad Geßner (Niemcy)
 94 Simon Sellier (Francja)
 95 Oliver Wood (Wielka Brytania)
 96 Imerio Cima (Włochy)
 97 Benjamin Brkic (Austria)                        
 98 Casper Pedersen (Dania)
 99 Julius Van Den Berg (Holandia)
100 Justin Oien (USA)                                  21:17
101 Axel Journiaux (Francja)                           21:22
102 Uladzimir Harakhavik (Białoruś)                    21:56
103 Clément Russo (Francja) Auvergne Rhône-Alpes       23:01
104 Mark Downey (Irlandia)
105 Daire Feeley (Irlandia)
106 Pit Leyder (Luksemburg)
107 Nikolai Cherkasov (Rosja)
108 Ward Jaspers (Belgia)
109 Mark Stewart (Wielka Brytania)                     23:18
110 Masaki Yamamoto (Japonia)                          23:19
111 Vasili Strokau (Białoruś)                          23:25
112 Alvaro Jose Hodeg Chagui (Kolumbia)                24:11
113 Stephen Bassett (USA)                              24:37
114 Pascal Eenkhoorn (Holandia)                        26:58
115 Rasmus Fossum Tiller (Norwegia)                    27:41
116 Francisco Campos (Portugalia)                      27:48
117 Soufiane Sahbaoui (Maroko)                         28:01
118 Adam Sekanina (Czechy)                             28:05
119 Ian Garrison (USA)                                 28:07
120 Emmanuel Morin (Francja) Bretania                  28:08
121 Alan Banaszek (Polska)                             28:47
122 Lukas Schlemmer (Austria)
123 Darragh O'Mahony (Irlandia)                        29:04
124 Fabio Jakobsen (Holandia)                          29:12
125 Felix Gall (Austria)                               31:23
126 Ryan Reilly (Irlandia)                             31:32
127 Wldy Sandoval Garzon (Kolumbia)                    32:41
128 Adrien Garel (Francja) Bretania                    32:58
129 Syver Warsted (Norwegia)                           38:23
130 Szymon Sajnok (Polska)                             38:28
131 Mohsine Annachnach (Maroko)                        39:27
132 Nicolas Malle (Francja) Bretania                   46:10
133 Jacob Hennessy (Wielka Brytania)                   52:20
134 Lahcen Sabbahi (Maroko)                         01:13:15