pro-cycling.org
Tour de l'Avenir 2017 - 8. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Mateusz Dudek (2017-08-26 15:00:00), kat. 2.Ncup (Fra); 120,5 km. (Albertville - Sainte-Foy-Tarentais); 26 sierpnia 2017. 

1 Egan Arley Bernal Gomez (Kolumbia)	           3:51:18	 
2 Bjørg Lambrecht (Belgia)	 	 
3 Niklas Eg (Dania)	                             00:03	 
4 Tobias S. Foss (Norwegia)	 	 
5 Lucas Hamilton (Australia)	                     00:19	 
6 James Knox (Wielka Brytania)	                     00:34	 
7 Steff Cras (Belgia)	                             00:40	 
8 Michal Schlegel (Czechy)	                     00:54	 
9 Jonas Gregaard Wilsly (Dania)	                     00:58	 
10 Michael Storer (Australia)	                     01:19	 
11 Valentin Madouas (Francja)	                     01:56	 
12 Marc Hirschi (Szwajcaria)	                     02:33	 
13 Dmitrii Strakhov (Rosja)	 	 
14 Jai Hindley (Australia)	 	 
15 Artem Nych (Rosja)	                             02:42	 
16 Gino Mäder (Szwajcaria)	                     03:32	 
17 Aurélien Paret-Peintre (Francja)	             05:19	 
18 Matteo Fabbro (Włochy)	                     06:09	 
19 Jesper Schultz (Dania)	                     07:50	 
20 Tiago Antunes (Portugalia)	                     09:01	 
21 Patrick Müller (Szwajcaria)	                     10:07	 
22 Michel Ries (Luksemburg)	 	 
23 Pascal Eenkhoorn (Holandia)	 	 
24 Callum Scotson (Australia)	 	 
25 Daniel Martinez Poveda (Kolumbia)	 	 
26 Lars Van Den Berg (Holandia)	                     12:29	 
27 Sean Bennett (USA)	 	 
28 Anders Skaarseth (Norwegia)	 	 
29 Robert Stannard (Australia)	                     14:05	 
30 Takeaki Amezawa (Japonia)	                     14:24	 
31 Aleksandr Riabushenko (Białoruś)	             14:39	 
32 Gracjan Szeląg (Polska)	 	 
33 Marcel Neuhauser (Austria)	                     15:21	 
34 Nikolai Cherkasov (Rosja)	                     15:51	 
35 Pavel Sivakov (Rosja)	                     16:37	 
36 Neilson Powless (USA)	 	 
37 Hugo Nunes (Portugalia)	 	 
38 Scott Davies (Wielka Brytania)	 	 
39 Cristian Muñoz Lancheros (Kolumbia)	 	 
40 Benjamin Brkic (Austria)	                     17:34	 
41 Kevin Geniets (Luksemburg)	                     17:49	 
42 Matthew Teggart (Irlandia)	                     19:21	 
43 Michael O'Loughlin (Irlandia)	 	 
44 Stan Dewulf (Belgia)	                             19:41	 
45 William Barta (USA)	 	 
46 Maxime Roger (Fra) Auvergne Rhône-Alpes	 	 
47 Aleksandr Vlasov (Rosja)	 	 
48 Thibault Guernalec (Francja) Bretania	     21:11	 
49 Petr Rikunov (Rosja)	                             21:30	 
50 Larry Valvasori (Luksemburg)	                     23:06	 
51 Johannes Schinnagel (Niemcy)	 	 
52 Simon Guglielmi (Fra) Auvergne Rhône-Alpes	 	 
53 Jakub Otruba (Czechy)	 	 
54 Patrick Haller (Niemcy)	 	 
55 Felix Gall (Austria)	 	 
56 Victor Lafay (Francja)	                     24:16	 
57 Jonas Abrahamsen (Norwegia)	                     24:20	 
58 Jan Maas (Holandia)	 	 
59 Anthony Rappo (Szwajcaria)	 	 
60 Christopher Lawless (Wielka Brytania)	 	 
61 Roman Lehky (Czechy)	 	 
62 José Fernandes (Portugalia)	 	 
63 Martin Schäppi (Szwajcaria)	 	 
64 Tom Wirtgen (Luksemburg)	 	 
65 Piotr Brożyna (Polska)	 	 
66 Alan Riou (Francja) Bretania	                     25:29	 
67 Florian Cam (Francja) Bretania	 	 
68 Edoardo Affini (Włochy)	                     26:15	 
69 Giovanni Carboni (Włochy)	 	 
70 Wldy Sandoval Garzon (Kolumbia)	 	 
71 Ivan Ramiro Sosa Cuervo (Kolumbia)	 	 
72 Aaron Verwilst (Belgia)	 	 
73 Jan Petelin (Luksemburg)	                     26:25	 
74 Simon Sellier (Francja)	                     27:03	 
75 Florian Nowak (Niemcy)	 	 
76 Justin Oien (USA)	 	 
77 Mohcine Elkouraji (Maroko)	                     29:33	 
78 Michał Paluta (Polska)	                     30:53	 
79 Ian Garrison (USA)	                             31:23	 
80 Atsushi Oka (Japonia)	                     33:42	 
81 Francesco Romano (Włochy)	                     34:49	 
82 Patrick Gamper (Austria)	 	 
83 Lukas Schlemmer (Austria)	 	 
84 Kristoffer Halvorsen (Norwegia)	 	 
85 Nicolas Malle (Francja) Bretania	 	 
86 Syver Wærsted (Norwegia)	 	 
87 Dominik Neuman (Czechy)	 	 
88 Rasmus Fossum Tiller (Norwegia)	 	 
89 Casper Pedersen (Dania)	 	 
90 Kasper Asgreen (Dania)	 	 
91 Darragh O'Mahony (Irlandia)	 	 
92 Imerio Cima (Włochy)	 	 
93 Stephen Bassett (USA)	 	 
94 Daire Feeley (Irlandia)	 	 
95 Samuel Jenner (Australia)	 	 
96 Andre Carvalho (Portugalia)	 	 
97 Joris Nieuwenhuis (Holandia)	 	 
98 Emiel Planckaert (Belgia)	 	 
99 Oliver Wood (Wielka Brytania)	 	 
100 Mark Stewart (Wielka Brytania)	 	 
101 Julius Van Den Berg (Holandia)	 	 
102 Masahiro Ishigami (Japonia)	 	 
103 Axel Journiaux (Francja)	                     35:04	 
104 Adam Sekanina (Czechy)	                     35:10	 
105 Emmanuel Morin (Francja) Bretania	             37:35	 
106 Léo Danes (Fra) Auvergne Rhône-Alpes             38:10	 
107 Szymon Tracz (Polska)	                     38:21	 
108 Yahor Shpakouski (Białoruś)	                     40:05	 
109 Ilya Volkau (Białoruś)	                     40:16	 
110 Uladzimir Harakhavik (Białoruś)	             41:26	 
111 Hayato Okamoto (Japonia)	                     42:45	 
112 Lahcen Sabbahi (Maroko)	                     42:49	 
DNF Konrad Geßner (Niemcy)	 	 
DNF Georg Zimmermann (Niemcy)	 	 
DNF Markus Freiberger (Austria)	 	 
DNF Aurélien Doleatto (Fra) Auvergne Rhône-Alpes 	 
DNF Remy Rochas (Fra) Auvergne Rhône-Alpes 
DNF Clément Russo (Francja) Auvergne Rhône-Alpes	 	 
DNF Vasili Strokau (Białoruś)	 	 
DNF Ward Jaspers (Belgia)	 	 
DNF Adrien Garel (Francja) Bretania	 	 
DNF Alvaro Jose Hodeg Chagui (Kolumbia)	 	 
DNF Jacob Hennessy (Wielka Brytania)	 	 
DNF Mark Downey (Irlandia)	 	 
DNF Ryan Reilly (Irlandia)	 	 
DNF Masaki Yamamoto (Japonia)	 	 
DNF Pit Leyder (Luksemburg)	 	 
DNF Soufiane Sahbaoui (Maroko)	 	 
DNF Mohsine Annachnach (Maroko)	 	 
DNF Fabio Jakobsen (Holandia)	 	 
DNF Alan Banaszek (Polska)	 	 
DNF Szymon Sajnok (Polska)	 	 
DNF Francisco Campos (Portugalia)	 	 
DNF Lukas Rüegg (Szwajcaria)	 	

Klasyfikacja generalna po 8. etapie:

1 Egan Arley Bernal Gomez (Kolumbia)	          26:50:05	 
2 Bjørg Lambrecht (Belgia)	                     01:09	 
3 Niklas Eg (Dania)	                             01:12	 
4 Lucas Hamilton (Australia)	                     01:28	 
5 James Knox (Wielka Brytania)                       01:34	 
6 Steff Cras (Belgia)	                             02:03	 
7 Michal Schlegel (Czechy)	                     02:06	 
8 Tobias S. Foss (Norwegia)	                     02:11	 
9 Michael Storer (Australia)	                     03:08	 
10 Jai Hindley (Australia)	                     04:02	 
11 Dmitrii Strakhov (Rosja)	                     05:04	 
12 Artem Nych (Rosja)	                             05:08	 
13 Marc Hirschi (Szwajcaria)	                     05:24	 
14 Valentin Madouas (Francja)	                     05:34	 
15 Gino Mäder (Szwajcaria)	                     06:08	 
16 Jonas Gregaard Wilsly (Dania)	             06:59	 
17 Aurélien Paret-Peintre (Francja)	             07:35	 
18 Matteo Fabbro (Włochy)	                     07:38	 
19 Daniel Martinez Poveda (Kolumbia)                 11:30	 
20 Michel Ries (Luksemburg)	                     12:43	 
21 Callum Scotson (Australia)	                     13:17	 
22 Tiago Antunes (Portugalia)	                     13:21	 
23 Patrick Müller (Szwajcaria)	                     13:59	 
24 Jesper Schultz (Dania)	                     14:33	 
25 Takeaki Amezawa (Japonia)	                     17:01	 
26 Scott Davies (Wielka Brytania)	             18:26	 
27 Neilson Powless (USA)	                     18:42	 
28 Robert Stannard (Australia)	                     19:03	 
29 Gracjan Szeląg (Polska)	                     19:57	 
30 Marcel Neuhauser (Austria)	                     20:39	 
31 Aleksandr Riabushenko (Białoruś)	             21:22	 
32 Cristian Muñoz Lancheros (Kolumbia)	             21:59	 
33 William Barta (USA)	                             22:51	 
34 Pavel Sivakov (Rosja)	                     23:20	 
35 Hugo Nunes (Portugalia)	 	 
36 Lars Van Den Berg (Holandia)	                     23:56	 
37 Anders Skaarseth (Norwegia)	                     24:06	 
38 Johannes Schinnagel (Niemcy)	                     25:03	 
39 Victor Lafay (Francja)	                     26:18	 
40 Aleksandr Vlasov (Rosja)	                     26:24	 
41 Kevin Geniets (Luksemburg)	                     26:29	 
42 José Fernandes (Portugalia)	                     27:51	 
43 Petr Rikunov (Rosja)	                             28:13	 
44 Sean Bennett (USA)	                             28:45	 
45 Matthew Teggart (Irlandia)	                     29:33	 
46 Anthony Rappo (Szwajcaria)	                     29:40	 
47 Martin Schäppi (Szwajcaria)	                     29:42	 
48 Larry Valvasori (Luksemburg)	                     30:52	 
49 Piotr Brożyna (Polska)	                     31:03	 
50 Giovanni Carboni (Włochy)	                     31:22	 
51 Maxime Roger (Fra) Auvergne Rhône-Alpes	 	 
52 Ivan Ramiro Sosa Cuervo (Kolumbia)	             31:37	 
53 Jonas Abrahamsen (Norwegia)	                     31:44	 
54 Florian Nowak (Niemcy)	                     32:25	 
55 Aaron Verwilst (Belgia)	                     32:58	 
56 Simon Guglielmi (Fra) Auvergne Rhône-Alpes        33:09	 
57 Florian Cam (Francja) Bretania	             33:19	 
58 Jan Petelin (Luksemburg)	                     33:39	 
59 Patrick Haller (Niemcy)	                     34:33	 
60 Jakub Otruba (Czechy)	 	 
61 Michael O'Loughlin (Irlandia)	             35:37	 
62 Roman Lehky (Czechy)	                             35:47	 
63 Stan Dewulf (Belgia)	                             35:57	 
64 Edoardo Affini (Włochy)	                     36:08	 
65 Benjamin Brkic (Austria)	                     36:47	 
66 Pascal Eenkhoorn (Holandia)	                     37:05	 
67 Alan Riou (Francja) Bretania	                     37:20	 
68 Michał Paluta (Polska)	                     38:48	 
69 Nikolai Cherkasov (Rosja)	                     38:52	 
70 Thibault Guernalec (Francja) Bretania	     39:02	 
71 Tom Wirtgen (Luksemburg)	                     39:31	 
72 Jan Maas (Holandia)	                             41:56	 
73 Mohcine Elkouraji (Maroko)	                     41:59	 
74 Andre Carvalho (Portugalia)	                     42:11	 
75 Christopher Lawless (Wielka Brytania)	     43:31	 
76 Atsushi Oka (Japonia)	                     45:09	 
77 Kasper Asgreen (Dania)	                     46:12	 
78 Joris Nieuwenhuis (Holandia)	                     46:16	 
79 Dominik Neuman (Czechy)	 	 
80 Simon Sellier (Francja)	 	 
81 Francesco Romano (Włochy)	 	 
82 Ilya Volkau (Białoruś)	                     46:28	 
83 Justin Oien (USA)	                             48:20	 
84 Léo Danes (Fra) Auvergne Rhône-Alpes              49:37	 
85 Masahiro Ishigami (Japonia)	                     49:49	 
86 Patrick Gamper (Austria)	                     50:13	 
87 Szymon Tracz (Polska)	                     51:02	 
88 Emiel Planckaert (Belgia)	                     51:05	 
89 Samuel Jenner (Australia)	 	 
90 Yahor Shpakouski (Białoruś)	                     51:32	 
91 Kristoffer Halvorsen (Norwegia)	             54:02	 
92 Oliver Wood (Wielka Brytania)	 	 
93 Imerio Cima (Włochy)	 	 
94 Casper Pedersen (Dania)	 	 
95 Julius Van Den Berg (Holandia)	 	 
96 Felix Gall (Austria)	                             54:29	 
97 Axel Journiaux (Francja)	                     56:26	 
98 Daire Feeley (Irlandia)	                     57:50	 
99 Mark Stewart (Wielka Brytania)	             58:07	 
100 Wldy Sandoval Garzon (Kolumbia)	             58:56	 
101 Hayato Okamoto (Japonia)	                     59:01	 
102 Stephen Bassett (USA)	                     59:26	 
103 Ian Garrison (USA)	                             59:30	 
104 Rasmus Fossum Tiller (Norwegia)	           1:02:30	 
105 Adam Sekanina (Czechy)	                   1:03:15	 
106 Uladzimir Harakhavik (Białoruś)	           1:03:22	 
107 Lukas Schlemmer (Austria)	                   1:03:36	 
108 Darragh O'Mahony (Irlandia)                    1:03:53	 
109 Emmanuel Morin (Francja) Bretania	           1:05:43	 
110 Syver Wærsted (Norwegia)	                   1:13:12	 
111 Nicolas Malle (Francja) Bretania	           1:20:59	 
112 Lahcen Sabbahi (Maroko)	                   1:56:04