pro-cycling.org
Boels Rental Ladies Tour 2016 - 3. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-09-01 20:01:51), kat. 2.WWT (NED); 121,4km (Gennep - Weert); 1 września 2017. 

  1 Lisa Brennauer (Ger) Canyon SRAM Racing            2:57:42
  2 Chloe Hosking (Aus) Alé Cipollini
  3 Roxane Fournier (Fra) FDJ
  4 Kirsten Wild (Ned) Cylance Pro Cycling
  5 Marta Bastianelli (Ita) Alé Cipollini
  6 Christine Majerus (Lux) Boels Dolmans
  7 Maria Giulia Confalonieri (Ita) Lensworld-Kuota
  8 Gracie Elvin (Aus) Orica Scott Women
  9 Annemiek Van Vleuten (Ned) Orica Scott Women
 10 Trixi Worrack (Ger) Canyon SRAM Racing
 11 Anna Van Der Breggen (Ned) Boels Dolmans
 12 Emilia Fahlin (Swe) Wiggle High5
 13 Chantal Blaak (Ned) Boels Dolmans
 14 Jessy Druyts (Bel) Belgian National Team
 15 Anouska Koster (Ned) WM3 Pro Cycling
 16 Skylar Schneider (USA) US National Team
 17 Ellen Van Dijk (Ned) Team Sunweb Women
 18 Anna Trevisi (Ita) Alé Cipollini
 19 Amy Cure (Aus) Wiggle High5
 20 Amy Pieters (Ned) Boels Dolmans
 21 Eugénie Duval (Fra) FDJ
 22 Annalisa Cucinotta (Ita) Lensworld-Kuota
 23 Elena Cecchini (Ita) Canyon SRAM Racing
 24 Audrey Cordon Ragot (Fra) Wiggle High5
 25 Moniek Tenniglo (Ned) WM3 Pro Cycling
 26 Linda Villumsen (NZL) Team Veloconcept Women
 27 Sheyla Gutierrez (Spa) Cylance Pro Cycling
 28 Katarzyna Niewiadoma (Pol) WM3 Pro Cycling
 29 Demi De Jong (Ned) Parkhotel Valkenburg
 30 Bryony Van Velzen (Ned) Lares-Waowdeals
 31 Jeanne Korevaar (Ned) WM3 Pro Cycling
 32 Simona Frapporti (Ita) Hitec Products
 33 Janneke Ensing (Ned) Alé Cipollini                   00:08
 34 Soraya Paladin (Ita) Alé Cipollini
 35 Elisa Longo Borghini (Ita) Wiggle High5
 36 Romy Kasper (Ger) Alé Cipollini
 37 Roxane Knetemann (Ned) FDJ
 38 Shara Gillow (Aus) FDJ
 39 Charlotte Becker (Ger) Hitec Products
 40 Karlijn Swinkels (Ned) Parkhotel Valkenburg
 41 Ann-Sophie Duyck (Bel) Belgian National Team
 42 Amalie Dideriksen (Den) Boels Dolmans
 43 Nina Kessler (Ned) Hitec Products
 44 Thalita De Jong (Ned) Lares-Waowdeals
 45 Riejanne Markus (Ned) WM3 Pro Cycling
 46 Ganna Solovei (Ukr) Parkhotel Valkenburg
 47 Marta Tagliaferro (Ita) Cylance Pro Cycling
 48 Natalie Van Gogh (Ned) Parkhotel Valkenburg
 49 Tatiana Guderzo (Ita) Lensworld-Kuota
 50 Coralie Demay (Fra) FDJ
 51 Claudia Lichtenberg (Ger) Wiggle High5
 52 Eri Yonamine (Jpn) FDJ
 53 Valerie Demey (Bel) Belgian National Team
 54 Floortje Mackaij (Ned) Team Sunweb Women
 55 Lucinda Brand (Ned) Team Sunweb Women
 56 Rossella Ratto (Ita) Cylance Pro Cycling
 57 Lauren Kitchen (Aus) WM3 Pro Cycling
 58 Ruth Winder (USA) US National Team
 59 Małgorzata Jasińska (Pol) Cylance Pro Cycling
 60 Rozanne Slik (Ned) Team Sunweb Women
 61 Mieke Kröger (Ger) Canyon SRAM Racing
 62 Thea Thorsen (Nor) Hitec Products
 63 Christina Siggaard (Den) Team Veloconcept Women
 64 Sabrina Stultiens (Ned) Team Sunweb Women
 65 Claudia Koster (Ned) Team Veloconcept Women
 66 Julia Soek (Ned) Team Sunweb Women
 67 Kaat Hannes (Bel) Lensworld-Kuota
 68 Pernille Mathiesen (Den) Team Veloconcept Women
 69 Fenna Vanhoutte (Bel) Belgian National Team
 70 Samantha Schneider (USA) US National Team
 71 Rachele Barbieri (Ita) Cylance Pro Cycling           00:17
 72 Georgia Williams (Aus) Orica Scott Women
 73 Sarah Rijkes (Aut) Lares-Waowdeals                   00:21
 74 Tayler Wiles (USA) US National Team                  00:25
 75 Sara Penton (Swe) Team Veloconcept Women
 76 Leah Thomas (USA) US National Team
 77 Chanella Stougje (Ned) Parkhotel Valkenburg
 78 Katharine Hall (USA) US National Team
 79 Sarah Roy (Aus) Orica Scott Women                    00:34
 80 Amanda Spratt (Aus) Orica Scott Women
 81 Alexis Ryan (USA) Canyon SRAM Racing                 00:35
 82 Daniela Reis (Por) Lares-Waowdeals                   00:39
 83 Hannah Barnes (GBr) Canyon SRAM Racing               00:48
 84 Annette Edmondson (Aus) Wiggle High5                 00:50
 85 Ilona Hoeksma (Ned) Hitec Products                   00:52
 86 Sarah Inghelbrecht (Bel) Lares-Waowdeals             01:11
 87 Winanda Spoor (Ned) Lensworld-Kuota
 88 Jessica Allen (Aus) Orica Scott Women
 89 Tone Hatteland Lima (Nor) Hitec Products             02:22

Klasyfikacja generalna po 3. etapie:

  1 Annemiek Van Vleuten (Ned) Orica Scott Women       6:44:29
  2 Ellen Van Dijk (Ned) Team Sunweb Women               00:09
  3 Lisa Brennauer (Ger) Canyon SRAM Racing              00:30
  4 Anna Van Der Breggen (Ned) Boels Dolmans             00:47
  5 Linda Villumsen (NZL) Team Veloconcept Women         00:55
  6 Chantal Blaak (Ned) Boels Dolmans                    01:01
  7 Mieke Kröger (Ger) Canyon SRAM Racing                01:04
  8 Ann-Sophie Duyck (Bel) Belgian National Team         01:10
  9 Trixi Worrack (Ger) Canyon SRAM Racing               01:19
 10 Amy Pieters (Ned) Boels Dolmans                      01:29
 11 Elisa Longo Borghini (Ita) Wiggle High5              01:32
 12 Elena Cecchini (Ita) Canyon SRAM Racing              01:33
 13 Lucinda Brand (Ned) Team Sunweb Women                01:41
 14 Anouska Koster (Ned) WM3 Pro Cycling                 01:46
 15 Audrey Cordon Ragot (Fra) Wiggle High5               01:47
 16 Tayler Wiles (USA) US National Team                  01:48
 17 Katarzyna Niewiadoma (Pol) WM3 Pro Cycling           01:49
 18 Christine Majerus (Lux) Boels Dolmans                01:50
 19 Ruth Winder (USA) US National Team                   01:51
 20 Roxane Knetemann (Ned) FDJ                           01:54
 21 Leah Thomas (USA) US National Team                   02:04
 22 Shara Gillow (Aus) FDJ                               02:17
 23 Riejanne Markus (Ned) WM3 Pro Cycling                02:28
 24 Thalita De Jong (Ned) Lares-Waowdeals                02:29
 25 Karlijn Swinkels (Ned) Parkhotel Valkenburg          02:30
 26 Eugénie Duval (Fra) FDJ
 27 Moniek Tenniglo (Ned) WM3 Pro Cycling                02:31
 28 Floortje Mackaij (Ned) Team Sunweb Women
 29 Charlotte Becker (Ger) Hitec Products                02:35
 30 Coralie Demay (Fra) FDJ                              02:39
 31 Sabrina Stultiens (Ned) Team Sunweb Women
 32 Natalie Van Gogh (Ned) Parkhotel Valkenburg          02:40
 33 Janneke Ensing (Ned) Alé Cipollini                   02:44
 34 Georgia Williams (Aus) Orica Scott Women             02:49
 35 Chloe Hosking (Aus) Alé Cipollini
 36 Pernille Mathiesen (Den) Team Veloconcept Women
 37 Ganna Solovei (Ukr) Parkhotel Valkenburg             02:53
 38 Romy Kasper (Ger) Alé Cipollini
 39 Claudia Koster (Ned) Team Veloconcept Women          02:54
 40 Kirsten Wild (Ned) Cylance Pro Cycling               02:55
 41 Alexis Ryan (USA) Canyon SRAM Racing                 02:56
 42 Jeanne Korevaar (Ned) WM3 Pro Cycling                02:58
 43 Amy Cure (Aus) Wiggle High5
 44 Tatiana Guderzo (Ita) Lensworld-Kuota                03:02
 45 Claudia Lichtenberg (Ger) Wiggle High5               03:03
 46 Emilia Fahlin (Swe) Wiggle High5                     03:04
 47 Sheyla Gutierrez (Spa) Cylance Pro Cycling           03:06
 48 Skylar Schneider (USA) US National Team
 49 Sarah Roy (Aus) Orica Scott Women                    03:07
 50 Thea Thorsen (Nor) Hitec Products                    03:09
 51 Gracie Elvin (Aus) Orica Scott Women
 52 Małgorzata Jasińska (Pol) Cylance Pro Cycling        03:11
 53 Roxane Fournier (Fra) FDJ
 54 Anna Trevisi (Ita) Alé Cipollini                     03:12
 55 Maria Giulia Confalonieri (Ita) Lensworld-Kuota      03:14
 56 Rozanne Slik (Ned) Team Sunweb Women                 03:20
 57 Simona Frapporti (Ita) Hitec Products                03:21
 58 Lauren Kitchen (Aus) WM3 Pro Cycling                 03:27
 59 Katharine Hall (USA) US National Team                03:29
 60 Soraya Paladin (Ita) Alé Cipollini                   03:32
 61 Rossella Ratto (Ita) Cylance Pro Cycling             03:42
 62 Julia Soek (Ned) Team Sunweb Women                   03:46
 63 Amalie Dideriksen (Den) Boels Dolmans                03:49
 64 Christina Siggaard (Den) Team Veloconcept Women      03:55
 65 Jessy Druyts (Bel) Belgian National Team             04:03
 66 Demi De Jong (Ned) Parkhotel Valkenburg              04:05
 67 Bryony Van Velzen (Ned) Lares-Waowdeals              04:06
 68 Marta Bastianelli (Ita) Alé Cipollini                04:09
 69 Nina Kessler (Ned) Hitec Products
 70 Hannah Barnes (GBr) Canyon SRAM Racing               04:13
 71 Sara Penton (Swe) Team Veloconcept Women             04:21
 72 Valerie Demey (Bel) Belgian National Team            04:22
 73 Amanda Spratt (Aus) Orica Scott Women                04:35
 74 Chanella Stougje (Ned) Parkhotel Valkenburg          04:41
 75 Fenna Vanhoutte (Bel) Belgian National Team          04:42
 76 Kaat Hannes (Bel) Lensworld-Kuota                    04:44
 77 Annalisa Cucinotta (Ita) Lensworld-Kuota             04:46
 78 Eri Yonamine (Jpn) FDJ                               04:55
 79 Marta Tagliaferro (Ita) Cylance Pro Cycling          04:57
 80 Rachele Barbieri (Ita) Cylance Pro Cycling           05:03
 81 Samantha Schneider (USA) US National Team            05:18
 82 Sarah Rijkes (Aut) Lares-Waowdeals                   05:35
 83 Daniela Reis (Por) Lares-Waowdeals                   06:10
 84 Annette Edmondson (Aus) Wiggle High5                 06:47
 85 Ilona Hoeksma (Ned) Hitec Products                   06:48
 86 Jessica Allen (Aus) Orica Scott Women                08:03
 87 Tone Hatteland Lima (Nor) Hitec Products             09:00
 88 Winanda Spoor (Ned) Lensworld-Kuota                  09:54
 89 Sarah Inghelbrecht (Bel) Lares-Waowdeals             12:05