pro-cycling.org
Vuelta a Espana 2017 - 13. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-09-01 20:05:02), kat. 2.UWT (SPA); 198,4km (Coin - Tomares); 1 września 2017. 

  1 Matteo Trentin (Ita) Quick-Step Floors             4:25:13
  2 Gianni Moscon (Ita) Team Sky
  3 Soren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb
  4 Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Hansgrohe
  5 Tom Van Asbroeck (Bel) Cannondale-Drapac
  6 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida
  7 Christopher Froome (GBr) Team Sky
  8 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb
  9 Alberto Contador Velasco (Spa) Trek-Segafredo
 10 Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team
 11 Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNL-Jumbo
 12 Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team
 13 Michael Woods (Can) Cannondale-Drapac
 14 Johan Esteban Chaves Rubio (Col) Orica-Scott
 15 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe
 16 Wout Poels (Ned) Team Sky                            00:07
 17 Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin
 18 Lluís Guillermo Mas Bonet (Spa) Caja Rural
 19 Loic Vliegen (Bel) BMC Racing Team
 20 Luis León Sánchez (Spa) Astana Pro Team
 21 Rui Alberto Faria da Costa (Por) UAE Team Emirates
 22 Sam Oomen (Ned) Team Sunweb
 23 Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team
 24 Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team
 25 David de la Cruz (Spa) Quick-Step Floors
 26 Louis Meintjes (RSA) UAE Team Emirates
 27 Sergio Pardilla Bellon (Spa) Caja Rural              00:12
 28 Anthony Roux (Fra) FDJ
 29 Stef Clement (Ned) Team LottoNL-Jumbo                00:15
 30 Matej Mohoric (Slo) UAE Team Emirates
 31 Aaron Gate (NZl) Aqua Blue Sport
 32 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team                00:26
 33 Julian Alaphilippe (Fra) Quick-Step Floors
 34 Sebastián Molano (Col) Manzana Postobon              00:41
 35 Magnus Cort (Den) Orica-Scott                        00:49
 36 Marco Haller (Aut) Katusha-Alpecin                   00:50
 37 Bob Jungels (Lux) Quick-Step Floors
 38 Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal                       00:56
 39 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Movistar Team
 40 Igor Anton Hernandez (Spa) Dimension Data
 41 Koen de Kort (Ned) Trek-Segafredo
 42 Sander Armee (Bel) Lotto Soudal
 43 Luis Angel Maté Mardones (Spa) Cofidis
 44 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team
 45 Juan Felipe Osorio (Col) Manzana Postobon
 46 Federico Zurlo (Ita) UAE Team Emirates
 47 Diego Rubio (Spa) Caja Rural
 48 Lorrenzo Manzin (Fra) FDJ                            01:09
 49 Ivan Garcia Cortina (Spa) Bahrain-Merida             01:14
 50 Michel Kreder (Ned) Aqua Blue Sport                  01:23
 51 Juan José Lobato (Spa) Team LottoNL-Jumbo            01:28
 52 Jacques Janse van Rensburg (RSA) Dimension Data
 53 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates
 54 Clement Chevrier (Fra) AG2R La Mondiale
 55 Bernardo Suaza (Col) Manzana Postobon
 56 Daan Olivier (Ned) Team LottoNL-Jumbo
 57 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team
 58 Fabricio Ferrari (Uru) Caja Rural
 59 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team
 60 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo
 61 Anthony Turgis (Fra) Cofidis                         01:37
 62 Koen Bouwman (Ned) Team LottoNL-Jumbo                01:51
 63 Simon Clarke (Aus) Cannondale-Drapac                 02:08
 64 Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale                  02:19
 65 Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal                    02:20
 66 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal                    02:28
 67 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale
 68 Alexandre Geniez (Fra) AG2R La Mondiale
 69 Francisco Ventoso (Spa) BMC Racing Team
 70 Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates
 71 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis
 72 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky
 73 Kenneth Van Bilsen (Bel) Cofidis
 74 Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe
 75 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale
 76 Aldemar Reyes (Col) Manzana Postobon
 77 Fernando Orjuela (Col) Manzana Postobon
 78 Hernán Aguirre (Col) Manzana Postobon
 79 Niki Terpstra (Ned) Quick-Step Floors
 80 Jaime Roson Garcia (Spa) Caja Rural
 81 Guillaume Bonnafond (Fra) Cofidis
 82 Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team           02:37
 83 Rubén Fernandez (Spa) Movistar Team
 84 Davide Villella (Ita) Cannondale-Drapac              02:49
 85 David Arroyo Duran (Spa) Caja Rural
 86 Remy Mertz (Bel) Lotto Soudal                        03:07
 87 Adam Yates (GBr) Orica-Scott                         03:17
 88 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Sunweb                03:25
 89 Christian Knees (Ger) Team Sky
 90 Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha-Alpecin
 91 Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo
 92 Rafael Reis (Por) Caja Rural
 93 Adam Blythe (GBr) Aqua Blue Sport                    03:28
 94 Antwan Tolhoek (Ned) Team LottoNL-Jumbo              03:33
 95 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain-Merida                  03:34
 96 Giovanni Visconti (Ita) Bahrain-Merida
 97 Stefan Denifl (Aut) Aqua Blue Sport                  03:49
 98 Mark Christian (GBr) Aqua Blue Sport
 99 Sergei Chernetckii (Rus) Astana Pro Team
100 Ian Stannard (GBr) Team Sky
101 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal                   03:56
102 Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team                  03:58
103 Tobias Ludvigsson (Swe) FDJ                          04:01
104 Yves Lampaert (Bel) Quick-Step Floors                04:10
105 Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale
106 Przemysław Niemiec (Pol) UAE Team Emirates
107 Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal
108 Diego Rosa (Ita) Team Sky
109 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo
110 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team
111 Kilian Frankiny (Swi) BMC Racing Team
112 Odd Christian Eiking (Nor) FDJ
113 Ricardo Vilela (Por) Manzana Postobon
114 Jack Haig (Aus) Orica-Scott
115 Floris De Tier (Bel) Team LottoNL-Jumbo              04:14
116 Michael Morkov (Den) Katusha-Alpecin
117 Jeremy Maison (Fra) FDJ
118 David Lopez Garcia (Spa) Team Sky                    04:19
119 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Team Sky
120 Jesus Hernandez Blazquez (Spa) Trek-Segafredo
121 Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo
122 Nico Denz (Ger) AG2R La Mondiale                     04:24
123 Sacha Modolo (Ita) UAE Team Emirates                 04:29
124 Joe Dombrowski (USA) Cannondale-Drapac               04:30
125 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team                     04:32
126 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida
127 Lachlan Morton (Aus) Dimension Data
128 Eros Capecchi (Ita) Quick-Step Floors
129 Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Hansgrohe
130 Daniel Navarro Garcia (Spa) Cofidis
131 Hector Sáez Benito (Spa) Caja Rural
132 Lasse Norman Hansen (Den) Aqua Blue Sport
133 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team                 04:53
134 Chad Haga (USA) Team Sunweb                          05:07
135 Lennard Kämna (Ger) Team Sunweb
136 Chris Hamilton (Aus) Team Sunweb
137 Marc Soler (Spa) Movistar Team
138 Markel Irizar Aranburu (Spa) Trek-Segafredo
139 Rein Taaramäe (Est) Katusha-Alpecin
140 Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe
141 Daniel Hoelgaard (Nor) FDJ
142 Carlos Verona Quintanilla (Spa) Orica-Scott
143 Arnaud Courteille (Fra) FDJ
144 Hernando Bohórquez (Col) Manzana Postobon
145 Tim Declercq (Bel) Quick-Step Floors
146 Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida
147 Simon Yates (GBr) Orica-Scott
148 Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Hansgrohe
149 Brendan Canty (Aus) Cannondale-Drapac
150 Thomas Scully (NZl) Cannondale-Drapac                05:17
151 Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe                 05:41
152 Svein Tuft (Can) Orica-Scott                         05:43
153 Domen Novak (Slo) Bahrain-Merida                     06:02
154 Anthony Perez (Fra) Cofidis
155 Sam Bewley (NZl) Orica-Scott                         06:11
156 Peter Koning (Ned) Aqua Blue Sport
157 Christopher Juul Jensen (Den) Orica-Scott            06:15
158 Jetse Bol (Ned) Manzana Postobon
159 Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal
160 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team
161 Conor Dunne (Irl) Aqua Blue Sport                    06:48
162 Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team
163 Enric Mas (Spa) Quick-Step Floors
164 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale
165 Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin
166 Nicholas Schultz (Aus) Caja Rural                    07:05
167 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team           07:23
168 Toms Skujins (Lat) Cannondale-Drapac                 08:04
169 Jimmy Turgis (Fra) Cofidis                           08:24
170 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team LottoNL-Jumbo
171 Matvey Mamykin (Rus) Katusha-Alpecin                 09:15
172 Manuele Boaro (Ita) Bahrain-Merida                   09:24
173 William Clarke (Aus) Cannondale-Drapac               12:44
DNF Omar Fraile Matarranza (Spa) Dimension Data

Klasyfikacja generalna po 13. etapie:

  1 Christopher Froome (GBr) Team Sky                 53:48:06
  2 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida                 00:59
  3 Johan Esteban Chaves Rubio (Col) Orica-Scott         02:13
  4 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb                    02:17
  5 David de la Cruz (Spa) Quick-Step Floors             02:23
  6 Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin                  02:25
  7 Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team                      02:37
  8 Michael Woods (Can) Cannondale-Drapac                02:41
  9 Alberto Contador Velasco (Spa) Trek-Segafredo        03:13
 10 Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team             03:58
 11 Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team                  04:25
 12 Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team             04:32
 13 Sam Oomen (Ned) Team Sunweb                          04:48
 14 Wout Poels (Ned) Team Sky                            05:01
 15 Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNL-Jumbo           05:50
 16 Louis Meintjes (RSA) UAE Team Emirates               06:26
 17 Sergio Pardilla Bellon (Spa) Caja Rural              10:16
 18 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Team Sky                  12:13
 19 Igor Anton Hernandez (Spa) Dimension Data            13:27
 20 Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates               21:14
 21 Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team           22:57
 22 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Movistar Team          23:34
 23 Adam Yates (GBr) Orica-Scott                         27:59
 24 Jaime Roson Garcia (Spa) Caja Rural                  29:12
 25 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale                 29:17
 26 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates                   31:07
 27 Stef Clement (Ned) Team LottoNL-Jumbo                31:59
 28 Jack Haig (Aus) Orica-Scott                          34:26
 29 Gianni Moscon (Ita) Team Sky                         34:37
 30 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team                  34:59
 31 Luis León Sánchez (Spa) Astana Pro Team              35:05
 32 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida               37:29
 33 Sander Armee (Bel) Lotto Soudal                      37:37
 34 Luis Angel Maté Mardones (Spa) Cofidis               38:58
 35 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo                   40:12
 36 Rui Alberto Faria da Costa (Por) UAE Team Emirat     49:27
 37 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team                   51:31
 38 Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo               54:32
 39 Aldemar Reyes (Col) Manzana Postobon                 56:15
 40 Daan Olivier (Ned) Team LottoNL-Jumbo                56:45
 41 Hernán Aguirre (Col) Manzana Postobon                57:03
 42 Matej Mohoric (Slo) UAE Team Emirates                58:25
 43 Simon Yates (GBr) Orica-Scott                        59:53
 44 Antwan Tolhoek (Ned) Team LottoNL-Jumbo           01:02:32
 45 Jetse Bol (Ned) Manzana Postobon                  01:02:43
 46 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team               01:03:34
 47 Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal              01:03:38
 48 Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe                  01:04:03
 49 Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal                 01:05:04
 50 Bob Jungels (Lux) Quick-Step Floors               01:05:05
 51 Ricardo Vilela (Por) Manzana Postobon             01:09:22
 52 Marc Soler (Spa) Movistar Team                    01:12:33
 53 Odd Christian Eiking (Nor) FDJ                    01:13:07
 54 Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe              01:15:13
 55 Fabricio Ferrari (Uru) Caja Rural                 01:15:14
 56 Clement Chevrier (Fra) AG2R La Mondiale           01:15:38
 57 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal                 01:15:40
 58 Diego Rosa (Ita) Team Sky                         01:16:09
 59 Giovanni Visconti (Ita) Bahrain-Merida            01:16:25
 60 Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha-Alpecin     01:16:36
 61 Koen Bouwman (Ned) Team LottoNL-Jumbo             01:17:30
 62 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain-Merida               01:18:32
 63 Bernardo Suaza (Col) Manzana Postobon             01:21:20
 64 Anthony Roux (Fra) FDJ                            01:26:12
 65 Jesus Hernandez Blazquez (Spa) Trek-Segafredo     01:26:45
 66 Koen de Kort (Ned) Trek-Segafredo                 01:28:40
 67 Stefan Denifl (Aut) Aqua Blue Sport               01:29:37
 68 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis                   01:29:46
 69 Floris De Tier (Bel) Team LottoNL-Jumbo           01:29:54
 70 Anthony Perez (Fra) Cofidis                       01:30:04
 71 Tobias Ludvigsson (Swe) FDJ                       01:33:30
 72 Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Hansgrohe             01:35:15
 73 Lachlan Morton (Aus) Dimension Data               01:36:03
 74 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team        01:37:18
 75 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal                01:38:19
 76 Hector Sáez Benito (Spa) Caja Rural               01:39:06
 77 Simon Clarke (Aus) Cannondale-Drapac              01:40:52
 78 Jacques Janse van Rensburg (RSA) Dimension Data   01:41:06
 79 Enric Mas (Spa) Quick-Step Floors                 01:42:33
 80 Lluís Guillermo Mas Bonet (Spa) Caja Rural        01:42:50
 81 Alexandre Geniez (Fra) AG2R La Mondiale           01:43:19
 82 Fernando Orjuela (Col) Manzana Postobon           01:44:40
 83 Przemysław Niemiec (Pol) UAE Team Emirates        01:45:01
 84 Julian Alaphilippe (Fra) Quick-Step Floors        01:45:48
 85 Brendan Canty (Aus) Cannondale-Drapac             01:45:53
 86 Sergei Chernetckii (Rus) Astana Pro Team          01:45:57
 87 Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team                01:46:24
 88 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky                   01:47:30
 89 Juan Felipe Osorio (Col) Manzana Postobon         01:48:01
 90 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo               01:48:03
 91 Guillaume Bonnafond (Fra) Cofidis                 01:48:45
 92 Jeremy Maison (Fra) FDJ                           01:49:09
 93 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team             01:49:14
 94 Daniel Navarro Garcia (Spa) Cofidis               01:49:17
 95 Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team               01:49:22
 96 Lennard Kämna (Ger) Team Sunweb                   01:49:25
 97 Domen Novak (Slo) Bahrain-Merida                  01:49:53
 98 Arnaud Courteille (Fra) FDJ                       01:50:03
 99 Rubén Fernandez (Spa) Movistar Team               01:51:16
100 Jimmy Turgis (Fra) Cofidis                        01:51:51
101 David Lopez Garcia (Spa) Team Sky                 01:52:10
102 Carlos Verona Quintanilla (Spa) Orica-Scott       01:52:44
103 David Arroyo Duran (Spa) Caja Rural               01:52:55
104 Davide Villella (Ita) Cannondale-Drapac           01:53:24
105 Matteo Trentin (Ita) Quick-Step Floors            01:53:41
106 Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal                    01:54:29
107 Loic Vliegen (Bel) BMC Racing Team                01:54:50
108 Manuele Boaro (Ita) Bahrain-Merida                01:55:48
109 Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida               01:56:10
110 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team LottoNL-Jumbo        01:56:45
111 Matvey Mamykin (Rus) Katusha-Alpecin              01:57:07
112 Joe Dombrowski (USA) Cannondale-Drapac            01:57:13
113 Chad Haga (USA) Team Sunweb                       01:58:02
114 Francisco Ventoso (Spa) BMC Racing Team           01:58:14
115 Kilian Frankiny (Swi) BMC Racing Team             01:59:17
116 Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo                02:00:09
117 Anthony Turgis (Fra) Cofidis                      02:00:11
118 Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale                 02:03:14
119 Eros Capecchi (Ita) Quick-Step Floors             02:03:25
120 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team              02:03:29
121 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale                02:03:48
122 Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale               02:04:37
123 Marco Haller (Aut) Katusha-Alpecin                02:04:53
124 Christopher Juul Jensen (Den) Orica-Scott         02:07:06
125 Juan José Lobato (Spa) Team LottoNL-Jumbo         02:07:20
126 Markel Irizar Aranburu (Spa) Trek-Segafredo       02:07:52
127 Michel Kreder (Ned) Aqua Blue Sport               02:09:30
128 S?ren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb            02:10:10
129 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Sunweb             02:14:06
130 Chris Hamilton (Aus) Team Sunweb                  02:15:05
131 Tom Van Asbroeck (Bel) Cannondale-Drapac          02:15:19
132 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team           02:15:53
133 Toms Skujins (Lat) Cannondale-Drapac              02:16:02
134 Rafael Reis (Por) Caja Rural                      02:17:07
135 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe               02:17:33
136 Michael Morkov (Den) Katusha-Alpecin              02:17:42
137 Hernando Bohórquez (Col) Manzana Postobon         02:18:05
138 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale            02:18:16
139 Nico Denz (Ger) AG2R La Mondiale                  02:19:00
140 Tim Declercq (Bel) Quick-Step Floors              02:20:14
141 Christian Knees (Ger) Team Sky                    02:22:06
142 Niki Terpstra (Ned) Quick-Step Floors             02:22:19
143 Diego Rubio (Spa) Caja Rural                      02:23:42
144 Sacha Modolo (Ita) UAE Team Emirates              02:23:53
145 Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin                02:24:03
146 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team              02:24:04
147 Ivan Garcia Cortina (Spa) Bahrain-Merida          02:24:10
148 Nicholas Schultz (Aus) Caja Rural                 02:24:24
149 Magnus Cort (Den) Orica-Scott                     02:25:43
150 Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Hansgrohe          02:26:28
151 Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe          02:28:10
152 Yves Lampaert (Bel) Quick-Step Floors             02:28:56
153 Daniel Hoelgaard (Nor) FDJ                        02:30:23
154 Aaron Gate (NZl) Aqua Blue Sport                  02:31:23
155 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team                  02:32:59
156 Peter Koning (Ned) Aqua Blue Sport                02:36:37
157 Kenneth Van Bilsen (Bel) Cofidis                  02:38:23
158 Mark Christian (GBr) Aqua Blue Sport              02:39:04
159 Sebastián Molano (Col) Manzana Postobon           02:39:42
160 Rein Taaramäe (Est) Katusha-Alpecin               02:42:33
161 Remy Mertz (Bel) Lotto Soudal                     02:42:36
162 Ian Stannard (GBr) Team Sky                       02:43:24
163 Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Hansgrohe          02:43:29
164 Lasse Norman Hansen (Den) Aqua Blue Sport         02:43:33
165 Federico Zurlo (Ita) UAE Team Emirates            02:43:45
166 Thomas Scully (NZl) Cannondale-Drapac             02:44:38
167 Adam Blythe (GBr) Aqua Blue Sport                 02:44:53
168 William Clarke (Aus) Cannondale-Drapac            02:47:09
169 Sam Bewley (NZl) Orica-Scott                      02:47:59
170 Svein Tuft (Can) Orica-Scott                      02:49:23
171 Lorrenzo Manzin (Fra) FDJ                         02:52:45
172 Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal                  02:53:26
173 Conor Dunne (Irl) Aqua Blue Sport                 02:58:57