pro-cycling.org
Vuelta a Espana 2017 - 14. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-09-02 18:05:43), kat. 2.UWT (SPA); 175,5km (Ecija - Sierra de La Pandera); 2 września 2017. 

  1 Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe                   4:42:10
  2 Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team             00:27
  3 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida                 00:31
  4 Christopher Froome (GBr) Team Sky
  5 Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin
  6 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb
  7 Alberto Contador Velasco (Spa) Trek-Segafredo        00:37
  8 Wout Poels (Ned) Team Sky                            00:46
  9 Johan Esteban Chaves Rubio (Col) Orica-Scott         00:57
 10 Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team                      01:03
 11 Michael Woods (Can) Cannondale-Drapac                01:13
 12 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team                   01:19
 13 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale
 14 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team
 15 David de la Cruz (Spa) Quick-Step Floors
 16 Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNL-Jumbo
 17 Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team             01:43
 18 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Movistar Team          01:49
 19 Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team                  02:15
 20 Sergio Pardilla Bellon (Spa) Caja Rural              03:01
 21 Louis Meintjes (RSA) UAE Team Emirates
 22 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Team Sky                  04:07
 23 Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal                    04:12
 24 Luis Angel Maté Mardones (Spa) Cofidis               05:20
 25 Rui Alberto Faria da Costa (Por) UAE Team Emirat     05:33
 26 Tobias Ludvigsson (Swe) FDJ                          06:09
 27 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida               06:44
 28 Stef Clement (Ned) Team LottoNL-Jumbo                06:50
 29 Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo               08:16
 30 Bob Jungels (Lux) Quick-Step Floors
 31 Odd Christian Eiking (Nor) FDJ                       08:20
 32 Sander Armee (Bel) Lotto Soudal                      08:41
 33 Igor Anton Hernandez (Spa) Dimension Data            09:31
 34 Antwan Tolhoek (Ned) Team LottoNL-Jumbo              09:41
 35 Jack Haig (Aus) Orica-Scott                          11:36
 36 Matej Mohoric (Slo) UAE Team Emirates                11:48
 37 Luis León Sánchez (Spa) Astana Pro Team
 38 Simon Yates (GBr) Orica-Scott                        12:29
 39 Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates               13:05
 40 Jaime Roson Garcia (Spa) Caja Rural
 41 Bernardo Suaza (Col) Manzana Postobon
 42 Fabricio Ferrari (Uru) Caja Rural
 43 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates                   13:26
 44 Clement Chevrier (Fra) AG2R La Mondiale              15:06
 45 Giovanni Visconti (Ita) Bahrain-Merida               15:41
 46 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe                  15:43
 47 Gianni Moscon (Ita) Team Sky                         16:02
 48 Marc Soler (Spa) Movistar Team                       16:55
 49 Ricardo Vilela (Por) Manzana Postobon
 50 Koen Bouwman (Ned) Team LottoNL-Jumbo                17:37
 51 Enric Mas (Spa) Quick-Step Floors                    17:52
 52 Diego Rosa (Ita) Team Sky
 53 Simon Clarke (Aus) Cannondale-Drapac                 17:58
 54 Davide Villella (Ita) Cannondale-Drapac
 55 Koen de Kort (Ned) Trek-Segafredo                    18:58
 56 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo
 57 Jesus Hernandez Blazquez (Spa) Trek-Segafredo
 58 Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha-Alpecin
 59 Lachlan Morton (Aus) Dimension Data                  19:41
 60 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain-Merida                  20:24
 61 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky
 62 Lluís Guillermo Mas Bonet (Spa) Caja Rural
 63 Eros Capecchi (Ita) Quick-Step Floors
 64 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis
 65 David Lopez Garcia (Spa) Team Sky                    20:27
 66 Stefan Denifl (Aut) Aqua Blue Sport
 67 Juan Felipe Osorio (Col) Manzana Postobon            20:37
 68 Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team
 69 Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal
 70 Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal                 20:42
 71 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal
 72 Anthony Perez (Fra) Cofidis
 73 Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team
 74 Carlos Verona Quintanilla (Spa) Orica-Scott
 75 Aldemar Reyes (Col) Manzana Postobon
 76 Hernán Aguirre (Col) Manzana Postobon
 77 Fernando Orjuela (Col) Manzana Postobon
 78 Floris De Tier (Bel) Team LottoNL-Jumbo
 79 Daan Olivier (Ned) Team LottoNL-Jumbo
 80 Guillaume Bonnafond (Fra) Cofidis
 81 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo
 82 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team
 83 Kilian Frankiny (Swi) BMC Racing Team
 84 Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Hansgrohe
 85 Daniel Hoelgaard (Nor) FDJ
 86 Joe Dombrowski (USA) Cannondale-Drapac               20:49
 87 Jeremy Maison (Fra) FDJ                              21:35
 88 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team                 22:31
 89 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Sunweb
 90 Francisco Ventoso (Spa) BMC Racing Team
 91 Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida                  22:50
 92 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team                23:00
 93 Daniel Navarro Garcia (Spa) Cofidis                  23:24
 94 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team LottoNL-Jumbo           23:27
 95 Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo                   24:16
 96 Adam Yates (GBr) Orica-Scott                         24:31
 97 Sam Bewley (NZl) Orica-Scott
 98 Hector Sáez Benito (Spa) Caja Rural
 99 Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin
100 Lennard Kämna (Ger) Team Sunweb                      24:34
101 Chris Hamilton (Aus) Team Sunweb
102 Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale                  25:13
103 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team                     25:19
104 Sergei Chernetckii (Rus) Astana Pro Team             25:22
105 Julian Alaphilippe (Fra) Quick-Step Floors
106 Federico Zurlo (Ita) UAE Team Emirates
107 Ian Stannard (GBr) Team Sky                          25:26
108 Anthony Roux (Fra) FDJ                               25:44
109 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal                   26:07
110 Marco Haller (Aut) Katusha-Alpecin
111 Matvey Mamykin (Rus) Katusha-Alpecin
112 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team           26:28
113 Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team                  26:30
114 Michel Kreder (Ned) Aqua Blue Sport                  26:34
115 Toms Skujins (Lat) Cannondale-Drapac                 27:25
116 Rubén Fernandez (Spa) Movistar Team                  28:17
117 Matteo Trentin (Ita) Quick-Step Floors               29:09
118 Alexandre Geniez (Fra) AG2R La Mondiale
119 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team
120 David Arroyo Duran (Spa) Caja Rural
121 Nicholas Schultz (Aus) Caja Rural
122 Loic Vliegen (Bel) BMC Racing Team
123 Yves Lampaert (Bel) Quick-Step Floors
124 Markel Irizar Aranburu (Spa) Trek-Segafredo
125 Rafael Reis (Por) Caja Rural
126 Lorrenzo Manzin (Fra) FDJ
127 Mark Christian (GBr) Aqua Blue Sport
128 Tim Declercq (Bel) Quick-Step Floors
129 Diego Rubio (Spa) Caja Rural
130 Remy Mertz (Bel) Lotto Soudal
131 Christian Knees (Ger) Team Sky
132 Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal
133 Przemysław Niemiec (Pol) UAE Team Emirates
134 Adam Blythe (GBr) Aqua Blue Sport
135 Peter Koning (Ned) Aqua Blue Sport
136 Anthony Turgis (Fra) Cofidis
137 Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe
138 Jetse Bol (Ned) Manzana Postobon
139 Jacques Janse van Rensburg (RSA) Dimension Data
140 Nico Denz (Ger) AG2R La Mondiale
141 Brendan Canty (Aus) Cannondale-Drapac
142 Michael Morkov (Den) Katusha-Alpecin
143 Aaron Gate (NZl) Aqua Blue Sport
144 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale
145 Christopher Juul Jensen (Den) Orica-Scott
146 Lasse Norman Hansen (Den) Aqua Blue Sport
147 Arnaud Courteille (Fra) FDJ
148 Conor Dunne (Irl) Aqua Blue Sport
149 Tom Van Asbroeck (Bel) Cannondale-Drapac
150 Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale
151 Juan José Lobato (Spa) Team LottoNL-Jumbo
152 Thomas Scully (NZl) Cannondale-Drapac
153 Sebastián Molano (Col) Manzana Postobon
154 Hernando Bohórquez (Col) Manzana Postobon
155 William Clarke (Aus) Cannondale-Drapac
156 Manuele Boaro (Ita) Bahrain-Merida
157 Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Hansgrohe
158 Ivan Garcia Cortina (Spa) Bahrain-Merida
159 Sacha Modolo (Ita) UAE Team Emirates
160 Magnus Cort (Den) Orica-Scott
161 Domen Novak (Slo) Bahrain-Merida
162 Kenneth Van Bilsen (Bel) Cofidis
163 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team
164 Niki Terpstra (Ned) Quick-Step Floors
165 Svein Tuft (Can) Orica-Scott
166 Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Hansgrohe
167 Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe
168 Rein Taaramäe (Est) Katusha-Alpecin                  30:18
169 Jimmy Turgis (Fra) Cofidis                           34:07
170 Chad Haga (USA) Team Sunweb                          34:40
171 Soren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb               36:39
DNS Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale
DNF Sam Oomen (Ned) Team Sunweb

Klasyfikacja generalna po 14. etapie:

  1 Christopher Froome (GBr) Team Sky                 58:30:47
  2 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida                 00:55
  3 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb                    02:17
  4 Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin                  02:25
  5 Johan Esteban Chaves Rubio (Col) Orica-Scott         02:39
  6 Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team                      03:09
  7 David de la Cruz (Spa) Quick-Step Floors             03:11
  8 Alberto Contador Velasco (Spa) Trek-Segafredo        03:19
  9 Michael Woods (Can) Cannondale-Drapac                03:23
 10 Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team             03:48
 11 Wout Poels (Ned) Team Sky                            05:16
 12 Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team             05:44
 13 Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team                  06:09
 14 Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNL-Jumbo           06:38
 15 Louis Meintjes (RSA) UAE Team Emirates               08:56
 16 Sergio Pardilla Bellon (Spa) Caja Rural              12:46
 17 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Team Sky                  15:49
 18 Igor Anton Hernandez (Spa) Dimension Data            22:27
 19 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Movistar Team          24:52
 20 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale                 30:05
 21 Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates               33:48
 22 Stef Clement (Ned) Team LottoNL-Jumbo                38:18
 23 Jaime Roson Garcia (Spa) Caja Rural                  41:46
 24 Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team           43:03
 25 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida               43:42
 26 Luis Angel Maté Mardones (Spa) Cofidis               43:47
 27 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates                   44:02
 28 Jack Haig (Aus) Orica-Scott                          45:31
 29 Sander Armee (Bel) Lotto Soudal                      45:47
 30 Luis León Sánchez (Spa) Astana Pro Team              46:22
 31 Gianni Moscon (Ita) Team Sky                         50:08
 32 Adam Yates (GBr) Orica-Scott                         51:59
 33 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team                   52:19
 34 Rui Alberto Faria da Costa (Por) UAE Team Emirat     54:26
 35 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team                  55:10
 36 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo                   58:39
 37 Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo            01:02:17
 38 Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe                  01:03:22
 39 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team               01:04:22
 40 Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal                 01:08:45
 41 Matej Mohoric (Slo) UAE Team Emirates             01:09:42
 42 Antwan Tolhoek (Ned) Team LottoNL-Jumbo           01:11:42
 43 Simon Yates (GBr) Orica-Scott                     01:11:51
 44 Bob Jungels (Lux) Quick-Step Floors               01:12:50
 45 Aldemar Reyes (Col) Manzana Postobon              01:16:26
 46 Daan Olivier (Ned) Team LottoNL-Jumbo             01:16:56
 47 Hernán Aguirre (Col) Manzana Postobon             01:17:14
 48 Odd Christian Eiking (Nor) FDJ                    01:20:56
 49 Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal              01:23:49
 50 Ricardo Vilela (Por) Manzana Postobon             01:25:46
 51 Fabricio Ferrari (Uru) Caja Rural                 01:27:48
 52 Marc Soler (Spa) Movistar Team                    01:28:57
 53 Clement Chevrier (Fra) AG2R La Mondiale           01:30:13
 54 Jetse Bol (Ned) Manzana Postobon                  01:31:21
 55 Giovanni Visconti (Ita) Bahrain-Merida            01:31:35
 56 Diego Rosa (Ita) Team Sky                         01:33:30
 57 Bernardo Suaza (Col) Manzana Postobon             01:33:54
 58 Koen Bouwman (Ned) Team LottoNL-Jumbo             01:34:36
 59 Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha-Alpecin     01:35:03
 60 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal                 01:35:51
 61 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain-Merida               01:38:25
 62 Tobias Ludvigsson (Swe) FDJ                       01:39:08
 63 Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe              01:43:51
 64 Jesus Hernandez Blazquez (Spa) Trek-Segafredo     01:45:12
 65 Koen de Kort (Ned) Trek-Segafredo                 01:47:07
 66 Stefan Denifl (Aut) Aqua Blue Sport               01:49:33
 67 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis                   01:49:39
 68 Floris De Tier (Bel) Team LottoNL-Jumbo           01:50:01
 69 Anthony Perez (Fra) Cofidis                       01:50:15
 70 Anthony Roux (Fra) FDJ                            01:51:25
 71 Lachlan Morton (Aus) Dimension Data               01:55:13
 72 Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Hansgrohe             01:55:26
 73 Simon Clarke (Aus) Cannondale-Drapac              01:58:19
 74 Enric Mas (Spa) Quick-Step Floors                 01:59:54
 75 Lluís Guillermo Mas Bonet (Spa) Caja Rural        02:02:43
 76 Hector Sáez Benito (Spa) Caja Rural               02:03:06
 77 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team        02:03:15
 78 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal                02:03:55
 79 Fernando Orjuela (Col) Manzana Postobon           02:04:51
 80 Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team                02:06:35
 81 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky                   02:07:23
 82 Juan Felipe Osorio (Col) Manzana Postobon         02:08:07
 83 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo               02:08:14
 84 Guillaume Bonnafond (Fra) Cofidis                 02:08:56
 85 Jacques Janse van Rensburg (RSA) Dimension Data   02:09:44
 86 Jeremy Maison (Fra) FDJ                           02:10:09
 87 Julian Alaphilippe (Fra) Quick-Step Floors        02:10:39
 88 Sergei Chernetckii (Rus) Astana Pro Team          02:10:48
 89 Davide Villella (Ita) Cannondale-Drapac           02:10:49
 90 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team             02:11:43
 91 Alexandre Geniez (Fra) AG2R La Mondiale           02:11:57
 92 David Lopez Garcia (Spa) Team Sky                 02:12:06
 93 Daniel Navarro Garcia (Spa) Cofidis               02:12:10
 94 Carlos Verona Quintanilla (Spa) Orica-Scott       02:12:55
 95 Lennard Kämna (Ger) Team Sunweb                   02:13:28
 96 Przemysław Niemiec (Pol) UAE Team Emirates        02:13:39
 97 Brendan Canty (Aus) Cannondale-Drapac             02:14:31
 98 Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal                    02:14:35
 99 Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team               02:15:21
100 Joe Dombrowski (USA) Cannondale-Drapac            02:17:31
101 Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida               02:18:29
102 Domen Novak (Slo) Bahrain-Merida                  02:18:31
103 Arnaud Courteille (Fra) FDJ                       02:18:41
104 Rubén Fernandez (Spa) Movistar Team               02:19:02
105 Kilian Frankiny (Swi) BMC Racing Team             02:19:28
106 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team LottoNL-Jumbo        02:19:41
107 Francisco Ventoso (Spa) BMC Racing Team           02:20:14
108 David Arroyo Duran (Spa) Caja Rural               02:21:33
109 Matteo Trentin (Ita) Quick-Step Floors            02:22:19
110 Matvey Mamykin (Rus) Katusha-Alpecin              02:22:43
111 Eros Capecchi (Ita) Quick-Step Floors             02:23:18
112 Loic Vliegen (Bel) BMC Racing Team                02:23:28
113 Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo                02:23:54
114 Manuele Boaro (Ita) Bahrain-Merida                02:24:26
115 Jimmy Turgis (Fra) Cofidis                        02:25:27
116 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team              02:25:29
117 Anthony Turgis (Fra) Cofidis                      02:28:49
118 Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale               02:29:19
119 Marco Haller (Aut) Katusha-Alpecin                02:30:29
120 Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale                 02:31:52
121 Chad Haga (USA) Team Sunweb                       02:32:11
122 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe               02:32:44
123 Michel Kreder (Ned) Aqua Blue Sport               02:35:33
124 Christopher Juul Jensen (Den) Orica-Scott         02:35:44
125 Juan José Lobato (Spa) Team LottoNL-Jumbo         02:35:58
126 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Sunweb             02:36:06
127 Markel Irizar Aranburu (Spa) Trek-Segafredo       02:36:30
128 Chris Hamilton (Aus) Team Sunweb                  02:39:08
129 Toms Skujins (Lat) Cannondale-Drapac              02:42:56
130 Tom Van Asbroeck (Bel) Cannondale-Drapac          02:43:57
131 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team           02:44:31
132 Rafael Reis (Por) Caja Rural                      02:45:45
133 Michael Morkov (Den) Katusha-Alpecin              02:46:16
134 Soren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb            02:46:18
135 Hernando Bohórquez (Col) Manzana Postobon         02:46:43
136 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale            02:46:54
137 Nico Denz (Ger) AG2R La Mondiale                  02:47:38
138 Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin                02:48:03
139 Tim Declercq (Bel) Quick-Step Floors              02:48:52
140 Daniel Hoelgaard (Nor) FDJ                        02:50:34
141 Christian Knees (Ger) Team Sky                    02:50:44
142 Niki Terpstra (Ned) Quick-Step Floors             02:50:57
143 Diego Rubio (Spa) Caja Rural                      02:52:20
144 Sacha Modolo (Ita) UAE Team Emirates              02:52:31
145 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team              02:52:42
146 Ivan Garcia Cortina (Spa) Bahrain-Merida          02:52:48
147 Nicholas Schultz (Aus) Caja Rural                 02:53:02
148 Magnus Cort (Den) Orica-Scott                     02:54:21
149 Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Hansgrohe          02:55:06
150 Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe          02:56:48
151 Yves Lampaert (Bel) Quick-Step Floors             02:57:34
152 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team                  02:57:47
153 Aaron Gate (NZl) Aqua Blue Sport                  03:00:01
154 Peter Koning (Ned) Aqua Blue Sport                03:05:15
155 Kenneth Van Bilsen (Bel) Cofidis                  03:07:01
156 Mark Christian (GBr) Aqua Blue Sport              03:07:42
157 Ian Stannard (GBr) Team Sky                       03:08:19
158 Sebastián Molano (Col) Manzana Postobon           03:08:20
159 Federico Zurlo (Ita) UAE Team Emirates            03:08:36
160 Remy Mertz (Bel) Lotto Soudal                     03:11:14
161 Sam Bewley (NZl) Orica-Scott                      03:11:59
162 Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Hansgrohe          03:12:07
163 Lasse Norman Hansen (Den) Aqua Blue Sport         03:12:11
164 Rein Taaramäe (Est) Katusha-Alpecin               03:12:20
165 Thomas Scully (NZl) Cannondale-Drapac             03:13:16
166 Adam Blythe (GBr) Aqua Blue Sport                 03:13:31
167 William Clarke (Aus) Cannondale-Drapac            03:15:47
168 Svein Tuft (Can) Orica-Scott                      03:18:01
169 Lorrenzo Manzin (Fra) FDJ                         03:21:23
170 Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal                  03:22:04
171 Conor Dunne (Irl) Aqua Blue Sport                 03:27:35