pro-cycling.org
OVO Energy Tour of Britain - 3. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-09-05 17:07:46), kat. 2.HC (GBR); 176,9km (Normanby Hall country park › Scunthorpe); 5 września 2017. 

 1 Caleb Ewan (Aus) Orica-Scott                       4:04:05
  2 Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data
  3 Alexander Kristoff (Nor) Katusha-Alpecin
  4 Brenton Jones (Aus) JLT Condor
  5 Mads Würtz Schmidt (Den) Katusha-Alpecin
  6 Andrea Pasqualon (Ita) Wanty - Groupe Gobert
  7 Elia Viviani (Ita) Team Sky
  8 Philippe Gilbert (Bel) Quick-Step Floors
  9 Daniele Bennati (Ita) Movistar Team
 10 Nikolas Maes (Bel) Lotto Soudal
 11 Tony Martin (Ger) Katusha-Alpecin
 12 Dylan Van Baarle (Ned) Cannondale-Drapac
 13 Zdenek Stybar (Cze) Quick-Step Floors
 14 Gorka Izagirre (Spa) Movistar Team
 15 Stefan Küng (Swi) BMC Racing Team
 16 Dylan Groenewegen (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 17 Dion Smith (NZl) Wanty - Groupe Gobert
 18 Floris Gerts (Ned) BMC Racing Team
 19 Matthew Teggart (Irl) An Post Chain Reaction
 20 Fernando Gaviria (Col) Quick-Step Floors
 21 Luka Mezgec (Slo) Orica-Scott
 22 Christopher Lawless (GBr) Great Britain
 23 Victor Campenaerts (Bel) Team LottoNl-Jumbo
 24 Laurens De Plus (Bel) Quick-Step Floors
 25 Alex Dowsett (GBr) Movistar Team
 26 Gijs Van Hoecke (Bel) Team LottoNl-Jumbo
 27 Maciej Paterski (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 28 Michael Hepburn (Aus) Orica-Scott
 29 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky
 30 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF
 31 Steele Von Hoff (Aus) One Pro Cycling
 32 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team
 33 Scott Thwaites (GBr) Dimension Data
 34 Owain Doull (GBr) Team Sky
 35 Jos Van Emden (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 36 Joey Rosskopf (USA) BMC Racing Team
 37 Xandro Meurisse (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 38 Geraint Thomas (GBr) Team Sky
 39 Silvan Dillier (Swi) BMC Racing Team
 40 Imanol Erviti (Spa) Movistar Team
 41 Connor Swift (GBr) Madison Genesis
 42 Nils Politt (Ger) Katusha-Alpecin
 43 Hugh Carthy (GBr) Cannondale-Drapac
 44 Kamil Gradek (Pol) One Pro Cycling
 45 Reto Hollenstein (Swi) Katusha-Alpecin
 46 Karol Domagalski (Pol) One Pro Cycling
 47 Ryan Mullen (Irl) Cannondale-Drapac
 48 Hayden Mccormick (NZl) One Pro Cycling
 49 Jonathan Castroviejo (Spa) Movistar Team
 50 James Shaw (GBr) Lotto Soudal
 51 Patrick Bevin (NZl) Cannondale-Drapac
 52 Mark Stewart (GBr) An Post Chain Reaction
 53 James Oram (NZl) One Pro Cycling
 54 Marcel Sieberg (Ger) Lotto Soudal
 55 Russell Downing (GBr) JLT Condor
 56 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors
 57 Daniel Martin (Irl) Quick-Step Floors
 58 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 59 Senne Leysen (Bel) Lotto Soudal
 60 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky
 61 Primoz Roglic (Slo) Team LottoNl-Jumbo
 62 Rory Sutherland (Aus) Movistar Team
 63 Lars Boom (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 64 Tiago Machado (Por) Katusha-Alpecin
 65 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF
 66 Regan Gough (NZl) An Post Chain Reaction
 67 James Knox (GBr) Great Britain
 68 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF
 69 Eric Marcotte (USA) Cylance Cycling
 70 Dexter Gardias (GBr) Bike Channel Canyon
 71 Richard Handley (GBr) Madison Genesis
 72 James Lowsley-Williams (GBr) Bike Channel Canyon
 73 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF
 74 Rory Townsend (GBr) Bike Channel Canyon              00:15
 75 Oliver Wood (GBr) Great Britain
 76 Kris Boeckmans (Bel) Lotto Soudal                    00:30
 77 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF                      00:48
 78 Thomas Gibbons (USA) Wanty - Groupe Gobert
 79 Mark Renshaw (Aus) Dimension Data                    00:50
 80 Ethan Hayter (GBr) Great Britain                     00:57
 81 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team                    01:05
 82 Jay Thompson (RSA) Dimension Data
 83 Andres Diaz (Ven) Cylance Cycling
 84 Mark Cavendish (GBr) Dimension Data
 85 Alexandre Blain (Fra) Madison Genesis
 86 Mark Mcnally (GBr) Wanty - Groupe Gobert
 87 Enzo Wouters (Bel) Lotto Soudal
 88 Harry Tanfield (GBr) Bike Channel Canyon
 89 Jonathan Mcevoy (GBr) Madison Genesis
 90 Taylor Gunman (NZl) Madison Genesis
 91 Sean Mckenna (Irl) An Post Chain Reaction
 92 Damien Shaw (Irl) An Post Chain Reaction
 93 Jan Tratnik (Slo) CCC Sprandi Polkowice
 94 James Gullen (GBr) JLT Condor
 95 Alistair Slater (GBr) JLT Condor
 96 Peter Williams (GBr) One Pro Cycling
 97 Roger Kluge (Ger) Orica-Scott                        01:43
 98 Jacob Hennessy (GBr) Great Britain
 99 Luke Durbridge (Aus) Orica-Scott                     02:05
100 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky
101 Marcin Białobłocki (Pol) CCC Sprandi Polkowice
102 Robert Partridge (GBr) Bike Channel Canyon
103 Jonas Koch (Ger) CCC Sprandi Polkowice
104 Orlando Garibay (Mex) Cylance Cycling
105 Chris Opie (GBr) Bike Channel Canyon
106 Kyle Murphy (USA) Cylance Cycling
107 Jacob Scott (GBr) An Post Chain Reaction
108 Davide Formolo (Ita) Cannondale-Drapac
109 Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data                  02:22
110 Rob Power (Aus) Orica-Scott                          02:50
111 Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF                  02:59
112 Matthew Holmes (GBr) Madison Genesis                 03:23
113 Adam Hartley (GBr) Great Britain                     03:52
114 Graham Briggs (GBr) JLT Condor                       03:55
115 Bryan Lewis (USA) Cylance Cycling
116 Alan Banaszek (Pol) CCC Sprandi Polkowice            04:28
117 Ian Bibby (GBr) JLT Condor                           05:50
DNS Wesley Kreder (Ned) Wanty - Groupe Gobert

Klasyfikacja generalna po 3. etapie:

  1 Caleb Ewan (Aus) Orica-Scott                      13:54:34
  2 Elia Viviani (Ita) Team Sky                          00:06
  3 Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data            00:07
  4 Karol Domagalski (Pol) One Pro Cycling               00:14
  5 Silvan Dillier (Swi) BMC Racing Team                 00:15
  6 Kamil Gradek (Pol) One Pro Cycling
  7 Alexander Kristoff (Nor) Katusha-Alpecin             00:16
  8 Fernando Gaviria (Col) Quick-Step Floors
  9 Lars Boom (Ned) Team LottoNl-Jumbo                   00:18
 10 Zdenek Stybar (Cze) Quick-Step Floors                00:20
 11 Nikolas Maes (Bel) Lotto Soudal
 12 Brenton Jones (Aus) JLT Condor
 13 Andrea Pasqualon (Ita) Wanty - Groupe Gobert
 14 Floris Gerts (Ned) BMC Racing Team
 15 Christopher Lawless (GBr) Great Britain
 16 Daniele Bennati (Ita) Movistar Team
 17 Mads Würtz Schmidt (Den) Katusha-Alpecin
 18 Tony Martin (Ger) Katusha-Alpecin
 19 Philippe Gilbert (Bel) Quick-Step Floors
 20 Dion Smith (NZl) Wanty - Groupe Gobert
 21 Marcel Sieberg (Ger) Lotto Soudal
 22 Gijs Van Hoecke (Bel) Team LottoNl-Jumbo
 23 Stefan Küng (Swi) BMC Racing Team
 24 Matthew Teggart (Irl) An Post Chain Reaction
 25 Dylan Van Baarle (Ned) Cannondale-Drapac
 26 Alex Dowsett (GBr) Movistar Team
 27 Patrick Bevin (NZl) Cannondale-Drapac
 28 Laurens De Plus (Bel) Quick-Step Floors
 29 Maciej Paterski (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 30 Hayden Mccormick (NZl) One Pro Cycling
 31 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky
 32 Jos Van Emden (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 33 Owain Doull (GBr) Team Sky
 34 Nils Politt (Ger) Katusha-Alpecin
 35 Michael Hepburn (Aus) Orica-Scott
 36 Mark Stewart (GBr) An Post Chain Reaction
 37 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors
 38 Victor Campenaerts (Bel) Team LottoNl-Jumbo
 39 James Shaw (GBr) Lotto Soudal
 40 Ryan Mullen (Irl) Cannondale-Drapac
 41 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF
 42 Scott Thwaites (GBr) Dimension Data
 43 Russell Downing (GBr) JLT Condor
 44 Gorka Izagirre (Spa) Movistar Team
 45 Xandro Meurisse (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 46 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team
 47 Joey Rosskopf (USA) BMC Racing Team
 48 Reto Hollenstein (Swi) Katusha-Alpecin
 49 Luka Mezgec (Slo) Orica-Scott
 50 Geraint Thomas (GBr) Team Sky
 51 Imanol Erviti (Spa) Movistar Team
 52 Jonathan Castroviejo (Spa) Movistar Team
 53 Hugh Carthy (GBr) Cannondale-Drapac              nbsp;
 54 Tiago Machado (Por) Katusha-Alpecin
 55 James Oram (NZl) One Pro Cycling
 56 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky
 57 Daniel Martin (Irl) Quick-Step Floors
 58 Dexter Gardias (GBr) Bike Channel Canyon
 59 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF
 60 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF
 61 Rory Sutherland (Aus) Movistar Team
 62 Richard Handley (GBr) Madison Genesis
 63 Primoz Roglic (Slo) Team LottoNl-Jumbo
 64 James Knox (GBr) Great Britain
 65 Oliver Wood (GBr) Great Britain                      00:35
 66 Mark Renshaw (Aus) Dimension Data                    01:39
 67 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team                    01:41
 68 Dylan Groenewegen (Ned) Team LottoNl-Jumbo           02:04
 69 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice            02:08
 70 Steele Von Hoff (Aus) One Pro Cycling                02:10
 71 Regan Gough (NZl) An Post Chain Reaction
 72 Eric Marcotte (USA) Cylance Cycling
 73 Luke Durbridge (Aus) Orica-Scott                     02:25
 74 Davide Formolo (Ita) Cannondale-Drapac
 75 Roger Kluge (Ger) Orica-Scott                        02:45
 76 Alistair Slater (GBr) JLT Condor                     03:15
 77 Jan Tratnik (Slo) CCC Sprandi Polkowice
 78 Jay Thompson (RSA) Dimension Data
 79 James Gullen (GBr) JLT Condor
 80 Jonas Koch (Ger) CCC Sprandi Polkowice               03:17
 81 Rory Townsend (GBr) Bike Channel Canyon              03:42
 82 James Lowsley-Williams (GBr) Bike Channel Canyon     06:46
 83 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF
 84 Connor Swift (GBr) Madison Genesis
 85 Senne Leysen (Bel) Lotto Soudal
 86 Kris Boeckmans (Bel) Lotto Soudal                    07:16
 87 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF                      07:34
 88 Thomas Gibbons (USA) Wanty - Groupe Gobert
 89 Ethan Hayter (GBr) Great Britain                     07:43
 90 Mark Mcnally (GBr) Wanty - Groupe Gobert             07:46
 91 Harry Tanfield (GBr) Bike Channel Canyon             07:48
 92 Enzo Wouters (Bel) Lotto Soudal                      07:51
 93 Peter Williams (GBr) One Pro Cycling
 94 Alexandre Blain (Fra) Madison Genesis
 95 Andres Diaz (Ven) Cylance Cycling
 96 Sean Mckenna (Irl) An Post Chain Reaction
 97 Jonathan Mcevoy (GBr) Madison Genesis
 98 Taylor Gunman (NZl) Madison Genesis
 99 Damien Shaw (Irl) An Post Chain Reaction
100 Bryan Lewis (USA) Cylance Cycling                    08:12
101 Jacob Hennessy (GBr) Great Britain                   08:29
102 Jacob Scott (GBr) An Post Chain Reaction             08:51
103 Kyle Murphy (USA) Cylance Cycling
104 Mark Cavendish (GBr) Dimension Data                  08:55
105 Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF                  10:49
106 Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data                  10:51
107 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky                    11:02
108 Rob Power (Aus) Orica-Scott                          11:34
109 Alan Banaszek (Pol) CCC Sprandi Polkowice            12:18
110 Ian Bibby (GBr) JLT Condor                           12:32
111 Orlando Garibay (Mex) Cylance Cycling                13:30
112 Marcin Białobłocki (Pol) CCC Sprandi Polkowice
113 Matthew Holmes (GBr) Madison Genesis                 14:17
114 Robert Partridge (GBr) Bike Channel Canyon           15:07
115 Chris Opie (GBr) Bike Channel Canyon                 16:25
116 Adam Hartley (GBr) Great Britain                     17:23
117 Graham Briggs (GBr) JLT Condor                       27:52