pro-cycling.org
Vuelta a Espana 2017 - 16. etap (ITT)< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-09-05 17:49:31), kat. 2.UWT (SPA); 40.2km (Circuito de Navarra › Logrono); 5 września 2017. 

  1 Christopher Froome (GBr) Team Sky                    47:00
  2 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb                    00:29
  3 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida                 00:57
  4 Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin                  00:59
  5 Alberto Contador Velasco (Spa) Trek-Segafredo
  6 Tobias Ludvigsson (Swe) FDJ                          01:07
  7 Wout Poels (Ned) Team Sky                            01:11
  8 Lennard Kämna (Ger) Team Sunweb                      01:30
  9 Bob Jungels (Lux) Quick-Step Floors                  01:41
 10 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team                     01:49
 11 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale               01:50
 12 Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team             01:55
 13 Yves Lampaert (Bel) Quick-Step Floors                02:07
 14 Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNL-Jumbo           02:09
 15 Matteo Trentin (Ita) Quick-Step Floors               02:12
 16 Stef Clement (Ned) Team LottoNL-Jumbo                02:15
 17 Niki Terpstra (Ned) Quick-Step Floors                02:17
 18 Peter Koning (Ned) Aqua Blue Sport                   02:19
 19 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal                   02:25
 20 David de la Cruz (Spa) Quick-Step Floors             02:27
 21 Lasse Norman Hansen (Den) Aqua Blue Sport            02:30
 22 Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team             02:34
 23 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team                02:46
 24 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team                  02:47
 25 Luis León Sánchez (Spa) Astana Pro Team              02:49
 26 Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team                      03:03
 27 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis                      03:08
 28 Anthony Roux (Fra) FDJ                               03:11
 29 Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team                  03:12
 30 Lluís Guillermo Mas Bonet (Spa) Caja Rural           03:14
 31 Markel Irizar Aranburu (Spa) Trek-Segafredo          03:20
 32 Julian Alaphilippe (Fra) Quick-Step Floors
 33 Koen Bouwman (Ned) Team LottoNL-Jumbo                03:30
 34 S?ren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb               03:31
 35 Marc Soler (Spa) Movistar Team                       03:37
 36 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal
 37 Michael Woods (Can) Cannondale-Drapac                03:40
 38 Louis Meintjes (RSA) UAE Team Emirates               03:42
 39 Ian Stannard (GBr) Team Sky                          03:53
 40 Anthony Perez (Fra) Cofidis                          03:54
 41 Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale
 42 Francisco Ventoso (Spa) BMC Racing Team              03:56
 43 Aaron Gate (NZl) Aqua Blue Sport                     03:57
 44 Rafael Reis (Por) Caja Rural                         04:00
 45 Johan Esteban Chaves Rubio (Col) Orica-Scott         04:01
 46 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Movistar Team
 47 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates                   04:06
 48 Christian Knees (Ger) Team Sky                       04:13
 49 Matej Mohoric (Slo) UAE Team Emirates                04:14
 50 Adam Yates (GBr) Orica-Scott                         04:15
 51 Diego Rosa (Ita) Team Sky                            04:20
 52 Jacques Janse van Rensburg (RSA) Dimension Data      04:26
 53 Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha-Alpecin        04:30
 54 Rui Alberto Faria da Costa (Por) UAE Team Emirat     04:31
 55 Odd Christian Eiking (Nor) FDJ
 56 Stefan Denifl (Aut) Aqua Blue Sport                  04:32
 57 Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal
 58 Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo                   04:33
 59 Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal                     04:34
 60 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Team Sky                  04:35
 61 Thomas Scully (NZl) Cannondale-Drapac                04:36
 62 Daan Olivier (Ned) Team LottoNL-Jumbo                04:38
 63 Ivan Garcia Cortina (Spa) Bahrain-Merida             04:41
 64 Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale
 65 Enric Mas (Spa) Quick-Step Floors                    04:42
 66 Chad Haga (USA) Team Sunweb                          04:43
 67 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team           04:44
 68 Koen de Kort (Ned) Trek-Segafredo                    04:45
 69 Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe
 70 Sergio Pardilla Bellon (Spa) Caja Rural              04:46
 71 Ricardo Vilela (Por) Manzana Postobon                04:47
 72 Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin                   04:49
 73 Eros Capecchi (Ita) Quick-Step Floors                04:52
 74 Rein Taaramäe (Est) Katusha-Alpecin                  04:53
 75 Tim Declercq (Bel) Quick-Step Floors                 04:56
 76 Simon Clarke (Aus) Cannondale-Drapac                 04:57
 77 Magnus Cort (Den) Orica-Scott                        05:02
 78 Przemysław Niemiec (Pol) UAE Team Emirates           05:05
 79 Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo               05:06
 80 Diego Rubio (Spa) Caja Rural
 81 Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Hansgrohe
 82 Hector Sáez Benito (Spa) Caja Rural                  05:08
 83 Bernardo Suaza (Col) Manzana Postobon                05:17
 84 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky
 85 David Lopez Garcia (Spa) Team Sky                    05:20
 86 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo                  05:22
 87 Nicholas Schultz (Aus) Caja Rural                    05:24
 88 Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team           05:25
 89 Giovanni Visconti (Ita) Bahrain-Merida               05:29
 90 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida               05:30
 91 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain-Merida                  05:31
 92 Jetse Bol (Ned) Manzana Postobon
 93 Juan Felipe Osorio (Col) Manzana Postobon            05:32
 94 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team                 05:33
 95 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team              05:34
 96 Lachlan Morton (Aus) Dimension Data                  05:39
 97 Fabricio Ferrari (Uru) Caja Rural                    05:40
 98 Daniel Hoelgaard (Nor) FDJ                           05:41
 99 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team                  05:45
100 Sander Armee (Bel) Lotto Soudal                      05:47
101 Christopher Juul Jensen (Den) Orica-Scott            05:48
102 Antwan Tolhoek (Ned) Team LottoNL-Jumbo              05:49
103 Aldemar Reyes (Col) Manzana Postobon
104 Sacha Modolo (Ita) UAE Team Emirates                 05:53
105 Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team                  05:54
106 Conor Dunne (Irl) Aqua Blue Sport
107 Jeremy Maison (Fra) FDJ                              05:55
108 Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal                 05:56
108 Hernando Bohórquez (Col) Manzana Postobon
110 Carlos Verona Quintanilla (Spa) Orica-Scott
111 Jack Haig (Aus) Orica-Scott                          06:00
112 Federico Zurlo (Ita) UAE Team Emirates
113 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team LottoNL-Jumbo           06:02
114 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Sunweb                06:07
115 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team                   06:08
116 Arnaud Courteille (Fra) FDJ                          06:09
117 Marco Haller (Aut) Katusha-Alpecin                   06:10
118 Simon Yates (GBr) Orica-Scott                        06:15
119 Luis Angel Maté Mardones (Spa) Cofidis
120 Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Hansgrohe
121 William Clarke (Aus) Cannondale-Drapac               06:17
122 Adam Blythe (GBr) Aqua Blue Sport                    06:18
123 Loic Vliegen (Bel) BMC Racing Team                   06:20
124 Chris Hamilton (Aus) Team Sunweb                     06:22
125 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo
126 Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe
127 Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal                       06:26
128 Tom Van Asbroeck (Bel) Cannondale-Drapac             06:27
129 Mark Christian (GBr) Aqua Blue Sport
130 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team                 06:28
131 Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe                     06:30
132 Clement Chevrier (Fra) AG2R La Mondiale              06:39
133 Michael M?rk?v (Den) Katusha-Alpecin
134 Manuele Boaro (Ita) Bahrain-Merida                   06:40
135 Juan José Lobato (Spa) Team LottoNL-Jumbo            06:41
136 Anthony Turgis (Fra) Cofidis                         06:42
137 Jesus Hernandez Blazquez (Spa) Trek-Segafredo        06:50
138 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe                  06:53
139 Jaime Roson Garcia (Spa) Caja Rural                  06:54
140 Sebastián Molano (Col) Manzana Postobon              06:56
141 Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates               06:59
142 Sergei Chernetckii (Rus) Astana Pro Team             07:07
143 Fernando Orjuela (Col) Manzana Postobon              07:12
144 Davide Villella (Ita) Cannondale-Drapac              07:15
145 David Arroyo Duran (Spa) Caja Rural                  07:19
146 Michel Kreder (Ned) Aqua Blue Sport                  07:31
147 Lorrenzo Manzin (Fra) FDJ                            07:33
148 Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida                  07:36
149 Kenneth Van Bilsen (Bel) Cofidis                     07:41
150 Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Hansgrohe
151 Remy Mertz (Bel) Lotto Soudal                        07:45
152 Igor Anton Hernandez (Spa) Dimension Data            07:53
153 Guillaume Bonnafond (Fra) Cofidis                    07:55
154 Daniel Navarro Garcia (Spa) Cofidis                  07:56
155 Floris De Tier (Bel) Team LottoNL-Jumbo              07:57
156 Sam Bewley (NZl) Orica-Scott
157 Domen Novak (Slo) Bahrain-Merida                     08:04
158 Brendan Canty (Aus) Cannondale-Drapac                08:18
159 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale                 08:23
160 Joe Dombrowski (USA) Cannondale-Drapac
161 Matvey Mamykin (Rus) Katusha-Alpecin                 08:33
162 Hernán Aguirre (Col) Manzana Postobon                08:41
163 Gianni Moscon (Ita) Team Sky                         09:03
164 Toms Skujins (Lat) Cannondale-Drapac                 10:30
DNS Alexandre Geniez (Fra) AG2R La Mondiale
DNS Nico Denz (Ger) AG2R La Mondiale
DNS Svein Tuft (Can) Orica-Scott
DNS Kilian Frankiny (Swi) BMC Racing Team
DNS Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team

Klasyfikacja generalna po 16. etapie:

  1 Christopher Froome (GBr) Team Sky                 62:53:25
  2 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida                 01:58
  3 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb                    02:40
  4 Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin                  03:07
  5 Alberto Contador Velasco (Spa) Trek-Segafredo        04:58
  6 Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team             05:25
  7 Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team                      06:27
  8 Wout Poels (Ned) Team Sky                            06:33
  9 Johan Esteban Chaves Rubio (Col) Orica-Scott         06:40
 10 Michael Woods (Can) Cannondale-Drapac                07:06
 11 Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team             10:11
 12 David de la Cruz (Spa) Quick-Step Floors             10:14
 13 Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNL-Jumbo           10:17
 14 Louis Meintjes (RSA) UAE Team Emirates               12:44
 15 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Team Sky                  23:20
 16 Sergio Pardilla Bellon (Spa) Caja Rural              23:58
 17 Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team                  24:52
 18 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Movistar Team          31:43
 19 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale                 39:04
 20 Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates               41:46
 21 Stef Clement (Ned) Team LottoNL-Jumbo                46:59
 22 Jack Haig (Aus) Orica-Scott                          54:25
 23 Igor Anton Hernandez (Spa) Dimension Data            55:42
 24 Sander Armee (Bel) Lotto Soudal                      56:51
 25 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team                   58:42
 26 Adam Yates (GBr) Orica-Scott                      01:00:04
 27 Jaime Roson Garcia (Spa) Caja Rural               01:00:38
 28 Luis Angel Maté Mardones (Spa) Cofidis            01:02:08
 29 Luis León Sánchez (Spa) Astana Pro Team           01:03:45
 30 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida            01:04:06
 31 Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team        01:05:30
 32 Gianni Moscon (Ita) Team Sky                      01:13:25
 33 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates                01:13:30
 34 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team               01:18:55
 35 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team               01:18:56
 36 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo                01:19:35
 37 Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo            01:20:09
 38 Simon Yates (GBr) Orica-Scott                     01:21:56
 39 Rui Alberto Faria da Costa (Por) UAE Team Emirat  01:24:19
 40 Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe                  01:24:26
 41 Bob Jungels (Lux) Quick-Step Floors               01:28:35
 42 Antwan Tolhoek (Ned) Team LottoNL-Jumbo           01:29:37
 43 Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal                 01:29:42
 44 Matej Mohoric (Slo) UAE Team Emirates             01:30:39
 45 Hernán Aguirre (Col) Manzana Postobon             01:34:43
 46 Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal              01:44:19
 47 Ricardo Vilela (Por) Manzana Postobon             01:45:07
 48 Daan Olivier (Ned) Team LottoNL-Jumbo             01:46:56
 49 Aldemar Reyes (Col) Manzana Postobon              01:47:37
 50 Odd Christian Eiking (Nor) FDJ                    01:50:49
 51 Koen Bouwman (Ned) Team LottoNL-Jumbo             01:52:40
 52 Fabricio Ferrari (Uru) Caja Rural                 01:53:36
 53 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal                 01:54:02
 54 Giovanni Visconti (Ita) Bahrain-Merida            01:54:44
 55 Bernardo Suaza (Col) Manzana Postobon             01:55:00
 56 Marc Soler (Spa) Movistar Team                    01:57:56
 57 Jetse Bol (Ned) Manzana Postobon                  02:02:14
 58 Diego Rosa (Ita) Team Sky                         02:03:12
 59 Jesus Hernandez Blazquez (Spa) Trek-Segafredo     02:04:08
 60 Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha-Alpecin     02:04:55
 61 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis                   02:05:08
 62 Tobias Ludvigsson (Swe) FDJ                       02:05:37
 63 Clement Chevrier (Fra) AG2R La Mondiale           02:06:43
 64 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain-Merida               02:07:09
 65 Anthony Roux (Fra) FDJ                            02:09:10
 66 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal                02:10:31
 67 Koen de Kort (Ned) Trek-Segafredo                 02:10:55
 68 Floris De Tier (Bel) Team LottoNL-Jumbo           02:12:32
 69 Stefan Denifl (Aut) Aqua Blue Sport               02:13:13
 70 Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe              02:13:58
 71 Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Hansgrohe             02:17:48
 72 Anthony Perez (Fra) Cofidis                       02:19:31
 73 Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team               02:23:10
 74 Hector Sáez Benito (Spa) Caja Rural               02:24:39
 75 Lachlan Morton (Aus) Dimension Data               02:26:14
 76 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky                   02:27:34
 77 Simon Clarke (Aus) Cannondale-Drapac              02:28:38
 78 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team        02:29:02
 79 Enric Mas (Spa) Quick-Step Floors                 02:29:58
 80 Jeremy Maison (Fra) FDJ                           02:30:38
 81 Lluís Guillermo Mas Bonet (Spa) Caja Rural        02:31:19
 82 Jacques Janse van Rensburg (RSA) Dimension Data   02:31:56
 83 David Lopez Garcia (Spa) Team Sky                 02:32:00
 84 Przemysław Niemiec (Pol) UAE Team Emirates        02:33:18
 85 Carlos Verona Quintanilla (Spa) Orica-Scott       02:33:25
 86 Daniel Navarro Garcia (Spa) Cofidis               02:35:37
 87 Guillaume Bonnafond (Fra) Cofidis                 02:36:59
 88 Juan Felipe Osorio (Col) Manzana Postobon         02:37:09
 89 Sergei Chernetckii (Rus) Astana Pro Team          02:37:55
 90 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo               02:38:58
 91 Julian Alaphilippe (Fra) Quick-Step Floors        02:39:21
 92 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team             02:39:51
 93 Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal                    02:40:04
 94 Fernando Orjuela (Col) Manzana Postobon           02:41:54
 95 David Arroyo Duran (Spa) Caja Rural               02:43:26
 96 Francisco Ventoso (Spa) BMC Racing Team           02:44:18
 97 Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo                02:44:21
 98 Lennard Kämna (Ger) Team Sunweb                   02:44:49
 99 Arnaud Courteille (Fra) FDJ                       02:45:01
100 Davide Villella (Ita) Cannondale-Drapac           02:47:55
101 Brendan Canty (Aus) Cannondale-Drapac             02:48:11
102 Eros Capecchi (Ita) Quick-Step Floors             02:48:18
103 Matteo Trentin (Ita) Quick-Step Floors            02:49:50
104 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team LottoNL-Jumbo        02:51:05
105 Joe Dombrowski (USA) Cannondale-Drapac            02:51:16
106 Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida               02:51:37
107 Domen Novak (Slo) Bahrain-Merida                  02:51:57
108 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team              02:56:24
109 Manuele Boaro (Ita) Bahrain-Merida                02:56:28
110 Matvey Mamykin (Rus) Katusha-Alpecin              02:56:38
111 Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale               02:59:22
112 Loic Vliegen (Bel) BMC Racing Team                02:59:39
113 Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale                 03:01:08
114 Christopher Juul Jensen (Den) Orica-Scott         03:01:43
115 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe               03:04:59
116 Markel Irizar Aranburu (Spa) Trek-Segafredo       03:05:12
117 Anthony Turgis (Fra) Cofidis                      03:05:22
118 Marco Haller (Aut) Katusha-Alpecin                03:06:30
119 Chad Haga (USA) Team Sunweb                       03:06:45
120 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Sunweb             03:07:35
121 Juan José Lobato (Spa) Team LottoNL-Jumbo         03:08:01
122 Michel Kreder (Ned) Aqua Blue Sport               03:08:26
123 Tim Declercq (Bel) Quick-Step Floors              03:11:05
124 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale            03:14:06
125 Chris Hamilton (Aus) Team Sunweb                  03:15:21
126 Christian Knees (Ger) Team Sky                    03:17:44
127 Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin                03:18:14
128 Niki Terpstra (Ned) Quick-Step Floors             03:18:36
129 Diego Rubio (Spa) Caja Rural                      03:18:55
130 Rafael Reis (Por) Caja Rural                      03:19:36
131 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team           03:19:56
132 S?ren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb
133 Tom Van Asbroeck (Bel) Cannondale-Drapac          03:20:13
134 Sacha Modolo (Ita) UAE Team Emirates              03:20:33
135 Daniel Hoelgaard (Nor) FDJ                        03:21:37
136 Hernando Bohórquez (Col) Manzana Postobon         03:22:14
137 Michael M?rk?v (Den) Katusha-Alpecin              03:22:46
138 Ivan Garcia Cortina (Spa) Bahrain-Merida          03:22:51
139 Toms Skujins (Lat) Cannondale-Drapac              03:23:17
140 Nicholas Schultz (Aus) Caja Rural                 03:23:48
141 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team                  03:24:58
142 Yves Lampaert (Bel) Quick-Step Floors             03:25:03
143 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team              03:29:01
144 Magnus Cort (Den) Orica-Scott                     03:29:14
145 Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Hansgrohe          03:31:12
146 Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe          03:33:01
147 Mark Christian (GBr) Aqua Blue Sport              03:33:17
148 Aaron Gate (NZl) Aqua Blue Sport                  03:33:49
149 Peter Koning (Ned) Aqua Blue Sport                03:37:25
150 Ian Stannard (GBr) Team Sky                       03:37:34
151 Federico Zurlo (Ita) UAE Team Emirates            03:39:58
152 Lasse Norman Hansen (Den) Aqua Blue Sport         03:40:03
153 Kenneth Van Bilsen (Bel) Cofidis                  03:42:35
154 Remy Mertz (Bel) Lotto Soudal                     03:44:21
155 Sebastián Molano (Col) Manzana Postobon           03:44:51
156 Rein Taaramäe (Est) Katusha-Alpecin               03:47:04
157 Thomas Scully (NZl) Cannondale-Drapac             03:47:43
158 Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Hansgrohe          03:49:39
159 Adam Blythe (GBr) Aqua Blue Sport                 03:49:40
160 Sam Bewley (NZl) Orica-Scott                      03:49:47
161 William Clarke (Aus) Cannondale-Drapac            03:51:55
162 Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal                  03:52:10
163 Lorrenzo Manzin (Fra) FDJ                         03:54:18
164 Conor Dunne (Irl) Aqua Blue Sport                 04:03:20