pro-cycling.org
Vuelta a Espana 2017 - 18. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-09-07 18:08:47), kat. 2.WWT (SPA); 169km (Suances - Santo Toribio de Liébana); 7 września 2017. 

  1 Sander Armee (Bel) Lotto Soudal                    4:09:39
  2 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team                00:31
  3 Giovanni Visconti (Ita) Bahrain-Merida               00:46
  4 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale               01:02
  5 Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team           01:06
  6 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team           01:19
  7 Matteo Trentin (Ita) Quick-Step Floors               01:21
  8 Sergio Pardilla Bellon (Spa) Caja Rural
  9 Antwan Tolhoek (Ned) Team LottoNL-Jumbo              01:38
 10 Anthony Roux (Fra) FDJ                               01:42
 11 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe                  01:57
 12 Aldemar Reyes (Col) Manzana Postobon                 02:02
 13 Julian Alaphilippe (Fra) Quick-Step Floors           02:20
 14 Matej Mohoric (Slo) UAE Team Emirates                02:49
 15 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis                      03:26
 16 Marc Soler (Spa) Movistar Team                       03:41
 17 Toms Skujins (Lat) Cannondale-Drapac                 03:57
 18 Jeremy Maison (Fra) FDJ                              04:14
 19 Clement Chevrier (Fra) AG2R La Mondiale              09:31
 20 Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team                      09:56
 21 Alberto Contador Velasco (Spa) Trek-Segafredo        10:08
 22 Michael Woods (Can) Cannondale-Drapac
 23 Christopher Froome (GBr) Team Sky
 24 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb                    10:12
 25 Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin
 26 Wout Poels (Ned) Team Sky                            10:15
 27 Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNL-Jumbo           10:21
 28 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida                 10:29
 29 David de la Cruz (Spa) Quick-Step Floors
 30 Louis Meintjes (RSA) UAE Team Emirates               10:37
 31 Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team             10:45
 32 Odd Christian Eiking (Nor) FDJ                       10:50
 33 Hernán Aguirre (Col) Manzana Postobon                10:52
 34 Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team             10:54
 35 Jack Haig (Aus) Orica-Scott                          10:59
 36 Magnus Cort (Den) Orica-Scott
 37 Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates               11:05
 38 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Movistar Team          11:17
 39 Johan Esteban Chaves Rubio (Col) Orica-Scott         11:19
 40 Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team
 41 Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team                  11:39
 42 Luis León Sánchez (Spa) Astana Pro Team              11:44
 43 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team
 44 Gianni Moscon (Ita) Team Sky                         11:50
 45 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Team Sky                  12:02
 46 Stef Clement (Ned) Team LottoNL-Jumbo                12:15
 47 Koen Bouwman (Ned) Team LottoNL-Jumbo
 48 Luis Angel Maté Mardones (Spa) Cofidis               12:23
 49 Jaime Roson Garcia (Spa) Caja Rural                  12:30
 50 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale                 12:46
 51 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo                   12:52
 52 Ivan Garcia Cortina (Spa) Bahrain-Merida             13:34
 53 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida
 54 S?ren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb               14:42
 55 David Lopez Garcia (Spa) Team Sky                    14:54
 56 Carlos Verona Quintanilla (Spa) Orica-Scott
 57 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo                  19:38
 58 Igor Anton Hernandez (Spa) Dimension Data
 59 Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal
 60 Bernardo Suaza (Col) Manzana Postobon
 61 Bob Jungels (Lux) Quick-Step Floors
 62 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates
 63 Kenneth Van Bilsen (Bel) Cofidis
 64 Anthony Perez (Fra) Cofidis
 65 Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo
 66 Joe Dombrowski (USA) Cannondale-Drapac               19:41
 67 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky                      20:15
 68 Matvey Mamykin (Rus) Katusha-Alpecin
 69 Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo                   24:47
 70 Juan Felipe Osorio (Col) Manzana Postobon
 71 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal
 72 Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal
 73 Lluís Guillermo Mas Bonet (Spa) Caja Rural
 74 Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal
 75 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain-Merida
 76 Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal
 77 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team LottoNL-Jumbo
 78 Anthony Turgis (Fra) Cofidis
 79 Koen de Kort (Ned) Trek-Segafredo
 80 Francisco Ventoso (Spa) BMC Racing Team
 81 Floris De Tier (Bel) Team LottoNL-Jumbo
 82 Jetse Bol (Ned) Manzana Postobon
 83 Simon Clarke (Aus) Cannondale-Drapac
 84 Stefan Denifl (Aut) Aqua Blue Sport
 85 Brendan Canty (Aus) Cannondale-Drapac
 86 Enric Mas (Spa) Quick-Step Floors
 87 Markel Irizar Aranburu (Spa) Trek-Segafredo
 88 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Sunweb
 89 Chris Hamilton (Aus) Team Sunweb
 90 Fabricio Ferrari (Uru) Caja Rural
 91 Juan José Lobato (Spa) Team LottoNL-Jumbo
 92 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team
 93 Chad Haga (USA) Team Sunweb
 94 Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha-Alpecin
 95 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team
 96 Ricardo Vilela (Por) Manzana Postobon
 97 Diego Rosa (Ita) Team Sky
 98 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team
 99 Davide Villella (Ita) Cannondale-Drapac
100 Daan Olivier (Ned) Team LottoNL-Jumbo
101 Eros Capecchi (Ita) Quick-Step Floors
102 Przemysław Niemiec (Pol) UAE Team Emirates
103 Daniel Hoelgaard (Nor) FDJ
104 Yves Lampaert (Bel) Quick-Step Floors
105 Daniel Navarro Garcia (Spa) Cofidis
106 Nicholas Schultz (Aus) Caja Rural
107 Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Hansgrohe
108 Mark Christian (GBr) Aqua Blue Sport
109 Guillaume Bonnafond (Fra) Cofidis
110 Hector Sáez Benito (Spa) Caja Rural
111 Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe
112 Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe
113 Jesus Hernandez Blazquez (Spa) Trek-Segafredo
114 Remy Mertz (Bel) Lotto Soudal
115 Christopher Juul Jensen (Den) Orica-Scott
116 Hernando Bohórquez (Col) Manzana Postobon
117 Sergei Chernetckii (Rus) Astana Pro Team
118 Sam Bewley (NZl) Orica-Scott
119 Tim Declercq (Bel) Quick-Step Floors
120 Rui Alberto Faria da Costa (Por) UAE Team Emirates
121 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team
122 Rein Taaramäe (Est) Katusha-Alpecin
123 Niki Terpstra (Ned) Quick-Step Floors
124 Federico Zurlo (Ita) UAE Team Emirates
125 Michel Kreder (Ned) Aqua Blue Sport
126 David Arroyo Duran (Spa) Caja Rural
127 Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale
128 Fernando Orjuela (Col) Manzana Postobon
129 Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale
130 Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Hansgrohe
131 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team
132 Sebastián Molano (Col) Manzana Postobon
133 Diego Rubio (Spa) Caja Rural
134 Tom Van Asbroeck (Bel) Cannondale-Drapac
135 Peter Koning (Ned) Aqua Blue Sport
136 Lorrenzo Manzin (Fra) FDJ
137 Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe
138 Lasse Norman Hansen (Den) Aqua Blue Sport
139 Christian Knees (Ger) Team Sky
140 Aaron Gate (NZl) Aqua Blue Sport
141 Manuele Boaro (Ita) Bahrain-Merida
142 Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin
143 Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida
144 Tobias Ludvigsson (Swe) FDJ
145 Jacques Janse van Rensburg (RSA) Dimension Data
146 Lachlan Morton (Aus) Dimension Data
147 Loic Vliegen (Bel) BMC Racing Team
148 Arnaud Courteille (Fra) FDJ
149 Simon Yates (GBr) Orica-Scott
150 Michael M?rk?v (Den) Katusha-Alpecin
151 Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Hansgrohe
152 Adam Blythe (GBr) Aqua Blue Sport
153 Thomas Scully (NZl) Cannondale-Drapac
154 Sacha Modolo (Ita) UAE Team Emirates
155 Conor Dunne (Irl) Aqua Blue Sport
156 Adam Yates (GBr) Orica-Scott
157 Domen Novak (Slo) Bahrain-Merida
158 William Clarke (Aus) Cannondale-Drapac
159 Ian Stannard (GBr) Team Sky
160 Marco Haller (Aut) Katusha-Alpecin
161 Rafael Reis (Por) Caja Rural                         25:24
DNS Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal

Klasyfikacja generalna po 18. etapie:

  1 Christopher Froome (GBr) Team Sky                 72:03:50
  2 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida                 01:37
  3 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb                    02:17
  4 Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin                  02:29
  5 Alberto Contador Velasco (Spa) Trek-Segafredo        03:34
  6 Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team             05:16
  7 Michael Woods (Can) Cannondale-Drapac                06:33
  8 Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team
  9 Wout Poels (Ned) Team Sky                            06:47
 10 Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNL-Jumbo           10:26
 11 David de la Cruz (Spa) Quick-Step Floors             10:31
 12 Johan Esteban Chaves Rubio (Col) Orica-Scott         11:57
 13 Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team             12:06
 14 Louis Meintjes (RSA) UAE Team Emirates               13:32
 15 Sergio Pardilla Bellon (Spa) Caja Rural              15:41
 16 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Team Sky                  25:14
 17 Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team                  27:09
 18 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Movistar Team          32:21
 19 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale                 42:10
 20 Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates               44:45
 21 Sander Armee (Bel) Lotto Soudal                      48:15
 22 Stef Clement (Ned) Team LottoNL-Jumbo                52:57
 23 Jack Haig (Aus) Orica-Scott                          55:12
 24 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team                01:00:36
 25 Luis Angel Maté Mardones (Spa) Cofidis            01:07:22
 26 Jaime Roson Garcia (Spa) Caja Rural               01:08:12
 27 Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team        01:08:21
 28 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida            01:12:00
 29 Luis León Sánchez (Spa) Astana Pro Team           01:14:24
 30 Gianni Moscon (Ita) Team Sky                      01:18:01
 31 Adam Yates (GBr) Orica-Scott                      01:18:49
 32 Antwan Tolhoek (Ned) Team LottoNL-Jumbo           01:23:00
 33 Igor Anton Hernandez (Spa) Dimension Data         01:24:33
 34 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo                01:25:34
 35 Matej Mohoric (Slo) UAE Team Emirates             01:29:49
 36 Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo            01:32:54
 37 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team               01:34:54
 38 Hernán Aguirre (Col) Manzana Postobon             01:36:47
 39 Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe                  01:38:23
 40 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates                01:40:43
 41 Aldemar Reyes (Col) Manzana Postobon              01:40:51
 42 Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal                 01:43:15
 43 Rui Alberto Faria da Costa (Por) UAE Team Emirat  01:49:34
 44 Bob Jungels (Lux) Quick-Step Floors               01:50:21
 45 Simon Yates (GBr) Orica-Scott                     01:51:06
 46 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team               01:52:56
 47 Giovanni Visconti (Ita) Bahrain-Merida            01:55:54
 48 Koen Bouwman (Ned) Team LottoNL-Jumbo             01:59:49
 49 Odd Christian Eiking (Nor) FDJ                    02:05:09
 50 Marc Soler (Spa) Movistar Team                    02:07:23
 51 Bernardo Suaza (Col) Manzana Postobon             02:07:45
 52 Anthony Roux (Fra) FDJ                            02:10:35
 53 Ricardo Vilela (Por) Manzana Postobon             02:14:17
 54 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis                   02:15:28
 55 Daan Olivier (Ned) Team LottoNL-Jumbo             02:16:43
 56 Fabricio Ferrari (Uru) Caja Rural                 02:17:18
 57 Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal              02:17:50
 58 Clement Chevrier (Fra) AG2R La Mondiale           02:18:20
 59 Jesus Hernandez Blazquez (Spa) Trek-Segafredo     02:22:02
 60 Diego Rosa (Ita) Team Sky                         02:22:27
 61 Tobias Ludvigsson (Swe) FDJ                       02:23:04
 62 Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team               02:25:40
 63 Stefan Denifl (Aut) Aqua Blue Sport               02:25:56
 64 Jeremy Maison (Fra) FDJ                           02:27:05
 65 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team        02:28:01
 66 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal                02:29:01
 67 Julian Alaphilippe (Fra) Quick-Step Floors        02:31:45
 68 Floris De Tier (Bel) Team LottoNL-Jumbo           02:36:22
 69 Jetse Bol (Ned) Manzana Postobon                  02:36:41
 70 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain-Merida               02:37:54
 71 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team             02:39:11
 72 Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha-Alpecin     02:41:14
 73 Koen de Kort (Ned) Trek-Segafredo                 02:42:44
 74 Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe              02:43:43
 75 Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Hansgrohe             02:46:58
 76 David Lopez Garcia (Spa) Team Sky                 02:47:22
 77 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky                   02:47:23
 78 Carlos Verona Quintanilla (Spa) Orica-Scott       02:48:47
 79 Anthony Perez (Fra) Cofidis                       02:50:06
 80 Jacques Janse van Rensburg (RSA) Dimension Data   02:51:37
 81 Simon Clarke (Aus) Cannondale-Drapac              02:53:53
 82 Enric Mas (Spa) Quick-Step Floors                 02:54:16
 83 Hector Sáez Benito (Spa) Caja Rural               02:55:13
 84 Lluís Guillermo Mas Bonet (Spa) Caja Rural        02:55:37
 85 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo               02:57:31
 86 Przemysław Niemiec (Pol) UAE Team Emirates        02:58:30
 87 Lachlan Morton (Aus) Dimension Data               03:01:09
 88 Matteo Trentin (Ita) Quick-Step Floors            03:02:05
 89 Guillaume Bonnafond (Fra) Cofidis                 03:03:52
 90 Juan Felipe Osorio (Col) Manzana Postobon         03:05:52
 91 Fernando Orjuela (Col) Manzana Postobon           03:07:09
 92 Sergei Chernetckii (Rus) Astana Pro Team          03:07:40
 93 Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo                03:08:03
 94 Daniel Navarro Garcia (Spa) Cofidis               03:09:53
 95 Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal                    03:11:53
 96 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe               03:13:22
 97 David Arroyo Duran (Spa) Caja Rural               03:14:39
 98 Joe Dombrowski (USA) Cannondale-Drapac            03:15:29
 99 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale            03:15:54
100 Francisco Ventoso (Spa) BMC Racing Team           03:17:17
101 Davide Villella (Ita) Cannondale-Drapac           03:18:17
102 Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida               03:18:25
103 Arnaud Courteille (Fra) FDJ                       03:19:17
104 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team LottoNL-Jumbo        03:20:52
105 Eros Capecchi (Ita) Quick-Step Floors             03:21:17
106 Domen Novak (Slo) Bahrain-Merida                  03:21:19
107 Brendan Canty (Aus) Cannondale-Drapac             03:23:55
108 Matvey Mamykin (Rus) Katusha-Alpecin              03:28:40
109 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team              03:29:23
110 Christopher Juul Jensen (Den) Orica-Scott         03:31:00
111 Chad Haga (USA) Team Sunweb                       03:31:15
112 Loic Vliegen (Bel) BMC Racing Team                03:32:09
113 Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale               03:32:21
114 Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale                 03:32:57
115 Manuele Boaro (Ita) Bahrain-Merida                03:33:53
116 Markel Irizar Aranburu (Spa) Trek-Segafredo       03:34:40
117 Marco Haller (Aut) Katusha-Alpecin                03:36:29
118 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Sunweb             03:36:45
119 S?ren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb            03:39:01
120 Toms Skujins (Lat) Cannondale-Drapac              03:39:12
121 Anthony Turgis (Fra) Cofidis                      03:41:58
122 Ivan Garcia Cortina (Spa) Bahrain-Merida          03:42:15
123 Juan José Lobato (Spa) Team LottoNL-Jumbo         03:43:01
124 Nicholas Schultz (Aus) Caja Rural                 03:43:45
125 Tim Declercq (Bel) Quick-Step Floors              03:44:27
126 Magnus Cort (Den) Orica-Scott                     03:44:36
127 Michel Kreder (Ned) Aqua Blue Sport               03:45:20
128 Chris Hamilton (Aus) Team Sunweb                  03:46:00
129 Christian Knees (Ger) Team Sky                    03:47:37
130 Daniel Hoelgaard (Nor) FDJ                        03:50:45
131 Diego Rubio (Spa) Caja Rural                      03:54:37
132 Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin                03:55:11
133 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team           03:55:40
134 Niki Terpstra (Ned) Quick-Step Floors             03:55:47
135 Rafael Reis (Por) Caja Rural                      03:56:28
136 Tom Van Asbroeck (Bel) Cannondale-Drapac          03:56:58
137 Sacha Modolo (Ita) UAE Team Emirates              03:57:02
138 Hernando Bohórquez (Col) Manzana Postobon         03:57:14
139 Michael M?rk?v (Den) Katusha-Alpecin              03:59:02
140 Yves Lampaert (Bel) Quick-Step Floors             03:59:30
141 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team              04:05:42
142 Mark Christian (GBr) Aqua Blue Sport              04:06:39
143 Aaron Gate (NZl) Aqua Blue Sport                  04:07:20
144 Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Hansgrohe          04:08:37
145 Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe          04:10:12
146 Peter Koning (Ned) Aqua Blue Sport                04:10:47
147 Kenneth Van Bilsen (Bel) Cofidis                  04:10:48
148 Rein Taaramäe (Est) Katusha-Alpecin               04:11:46
149 Ian Stannard (GBr) Team Sky                       04:12:34
150 Lasse Norman Hansen (Den) Aqua Blue Sport         04:13:02
151 Federico Zurlo (Ita) UAE Team Emirates            04:16:27
152 Sebastián Molano (Col) Manzana Postobon           04:19:47
153 Remy Mertz (Bel) Lotto Soudal                     04:20:05
154 Sam Bewley (NZl) Orica-Scott                      04:20:26
155 Thomas Scully (NZl) Cannondale-Drapac             04:22:39
156 Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal                  04:23:59
157 Adam Blythe (GBr) Aqua Blue Sport                 04:26:51
158 Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Hansgrohe          04:27:04
159 William Clarke (Aus) Cannondale-Drapac            04:28:24
160 Lorrenzo Manzin (Fra) FDJ                         04:28:34
161 Conor Dunne (Irl) Aqua Blue Sport                 04:40:14