pro-cycling.org
OVO Energy Tour of Britain - 6. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-09-08 16:59:37), kat. 2.HC (GBR); 186,9km (Newmarket - Aldeburgh); 8 września 2017. 

  1 Caleb Ewan (Aus) Orica-Scott                       4:13:06
  2 Fernando Gaviria (Col) Quick-Step Floors
  3 Dylan Groenewegen (Ned) Team LottoNl-Jumbo
  4 Alexander Kristoff (Nor) Katusha-Alpecin
  5 Andrea Pasqualon (Ita) Wanty - Groupe Gobert
  6 Brenton Jones (Aus) JLT Condor
  7 Enzo Wouters (Bel) Lotto Soudal
  8 Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data
  9 Patrick Bevin (NZl) Cannondale-Drapac
 10 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky
 11 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF
 12 Alan Banaszek (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 13 Maciej Paterski (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 14 Floris Gerts (Ned) BMC Racing Team
 15 Marcel Sieberg (Ger) Lotto Soudal
 16 Lars Boom (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 17 Owain Doull (GBr) Team Sky
 18 Steele Von Hoff (Aus) One Pro Cycling
 19 Kamil Gradek (Pol) One Pro Cycling
 20 Jos Van Emden (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 21 Elia Viviani (Ita) Team Sky
 22 Oliver Wood (GBr) Great Britain
 23 Victor Campenaerts (Bel) Team LottoNl-Jumbo
 24 Dion Smith (NZl) Wanty - Groupe Gobert
 25 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF
 26 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors
 27 Rory Townsend (GBr) Bike Channel Canyon
 28 Tony Martin (Ger) Katusha-Alpecin
 29 Stefan Küng (Swi) BMC Racing Team
 30 Matthew Teggart (Irl) An Post Chain Reaction
 31 Xandro Meurisse (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 32 Geraint Thomas (GBr) Team Sky
 33 Silvan Dillier (Swi) BMC Racing Team
 34 Luka Mezgec (Slo) Orica-Scott
 35 Gijs Van Hoecke (Bel) Team LottoNl-Jumbo
 36 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky
 37 Laurens De Plus (Bel) Quick-Step Floors
 38 Ryan Mullen (Irl) Cannondale-Drapac
 39 Alex Dowsett (GBr) Movistar Team                     00:08
 40 Joey Rosskopf (USA) BMC Racing Team
 41 Jan Tratnik (Slo) CCC Sprandi Polkowice
 42 Imanol Erviti (Spa) Movistar Team
 43 Thomas Gibbons (USA) Wanty - Groupe Gobert
 44 Gorka Izagirre (Spa) Movistar Team
 45 Reto Hollenstein (Swi) Katusha-Alpecin
 46 James Oram (NZl) One Pro Cycling
 47 Hayden Mccormick (NZl) One Pro Cycling
 48 Michael Hepburn (Aus) Orica-Scott
 49 Alexandre Blain (Fra) Madison Genesis
 50 Karol Domagalski (Pol) One Pro Cycling
 51 Jonathan Castroviejo (Spa) Movistar Team
 52 Tiago Machado (Por) Katusha-Alpecin
 53 Daniele Bennati (Ita) Movistar Team
 54 Zdenek Stybar (Cze) Quick-Step Floors
 55 Nils Politt (Ger) Katusha-Alpecin
 56 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 57 Senne Leysen (Bel) Lotto Soudal
 58 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF
 59 Mads Würtz Schmidt (Den) Katusha-Alpecin
 60 Mark Mcnally (GBr) Wanty - Groupe Gobert
 61 James Knox (GBr) Great Britain
 62 Connor Swift (GBr) Madison Genesis
 63 Daniel Martin (Irl) Quick-Step Floors
 64 Mark Stewart (GBr) An Post Chain Reaction
 65 Dylan Van Baarle (Ned) Cannondale-Drapac
 66 Nikolas Maes (Bel) Lotto Soudal
 67 Philippe Gilbert (Bel) Quick-Step Floors
 68 Peter Williams (GBr) One Pro Cycling
 69 Jay Thompson (RSA) Dimension Data
 70 Hugh Carthy (GBr) Cannondale-Drapac
 71 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team
 72 Russell Downing (GBr) JLT Condor                     00:17
 73 Alistair Slater (GBr) JLT Condor                     00:27
 74 Mark Renshaw (Aus) Dimension Data                    00:37
 75 Mark Cavendish (GBr) Dimension Data
 76 Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data                  00:40
 77 Kris Boeckmans (Bel) Lotto Soudal
 78 James Shaw (GBr) Lotto Soudal                        00:45
 79 Roger Kluge (Ger) Orica-Scott                        00:47
 80 Jacob Scott (GBr) An Post Chain Reaction             00:57
 81 Regan Gough (NZl) An Post Chain Reaction             01:17
 82 Luke Durbridge (Aus) Orica-Scott                     01:29
 83 Jacob Hennessy (GBr) Great Britain                   02:34
 84 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF                     02:51
 85 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky                    03:05
 86 Eric Marcotte (USA) Cylance Cycling                  03:08
 87 Dexter Gardias (GBr) Bike Channel Canyon             03:48
 88 Davide Formolo (Ita) Cannondale-Drapac               04:00
 89 Harry Tanfield (GBr) Bike Channel Canyon
 90 Robert Partridge (GBr) Bike Channel Canyon           05:11
 91 Marcin Białobłocki (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 92 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF
 93 Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF
 94 Andres Diaz (Ven) Cylance Cycling
 95 Taylor Gunman (NZl) Madison Genesis
 96 Primoz Roglic (Slo) Team LottoNl-Jumbo
 97 Jonas Koch (Ger) CCC Sprandi Polkowice               05:13
 98 Rory Sutherland (Aus) Movistar Team
 99 Rob Power (Aus) Orica-Scott
100 James Gullen (GBr) JLT Condor
101 Ian Bibby (GBr) JLT Condor
102 Sean Mckenna (Irl) An Post Chain Reaction
103 Richard Handley (GBr) Madison Genesis
104 Scott Thwaites (GBr) Dimension Data                  06:01
105 Kyle Murphy (USA) Cylance Cycling                    07:36
106 Jonathan Mcevoy (GBr) Madison Genesis                09:25
107 Chris Opie (GBr) Bike Channel Canyon
108 Adam Hartley (GBr) Great Britain
109 Ethan Hayter (GBr) Great Britain
110 Graham Briggs (GBr) JLT Condor
111 Damien Shaw (Irl) An Post Chain Reaction             11:05
DNF Orlando Garibay (Mex) Cylance Cycling
DNF Christopher Lawless (GBr) Great Britain
DNF Matthew Holmes (GBr) Madison Genesis

Klasyfikacja generalna po 6. etapie:

  1 Lars Boom (Ned) Team LottoNl-Jumbo                22:10:31
  2 Victor Campenaerts (Bel) Team LottoNl-Jumbo          00:08
  3 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky                       00:09
  4 Stefan Küng (Swi) BMC Racing Team                    00:10
  5 Jos Van Emden (Ned) Team LottoNl-Jumbo               00:13
  6 Tony Martin (Ger) Katusha-Alpecin                    00:14
  7 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky                    00:19
  8 Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data
  9 Geraint Thomas (GBr) Team Sky
 10 Ryan Mullen (Irl) Cannondale-Drapac                  00:27
 11 Owain Doull (GBr) Team Sky                           00:28
 12 Alex Dowsett (GBr) Movistar Team                     00:31
 13 Michael Hepburn (Aus) Orica-Scott                    00:39
 14 Dylan Van Baarle (Ned) Cannondale-Drapac             00:50
 15 Joey Rosskopf (USA) BMC Racing Team                  00:51
 16 Mads Würtz Schmidt (Den) Katusha-Alpecin
 17 Jonathan Castroviejo (Spa) Movistar Team
 18 Nils Politt (Ger) Katusha-Alpecin                    00:53
 19 Patrick Bevin (NZl) Cannondale-Drapac                00:54
 20 Silvan Dillier (Swi) BMC Racing Team
 21 Laurens De Plus (Bel) Quick-Step Floors              00:55
 22 Gorka Izagirre (Spa) Movistar Team                   00:56
 23 Kamil Gradek (Pol) One Pro Cycling                   00:57
 24 Gijs Van Hoecke (Bel) Team LottoNl-Jumbo             01:04
 25 Alexander Kristoff (Nor) Katusha-Alpecin
 26 Elia Viviani (Ita) Team Sky                          01:05
 27 Imanol Erviti (Spa) Movistar Team                    01:10
 28 Reto Hollenstein (Swi) Katusha-Alpecin               01:12
 29 Hayden Mccormick (NZl) One Pro Cycling               01:16
 30 James Oram (NZl) One Pro Cycling                     01:19
 31 Tiago Machado (Por) Katusha-Alpecin                  01:20
 32 Xandro Meurisse (Bel) Wanty - Groupe Gobert          01:21
 33 Hugh Carthy (GBr) Cannondale-Drapac                  01:23
 34 Karol Domagalski (Pol) One Pro Cycling               01:25
 35 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floor     01:28
 36 Marcel Sieberg (Ger) Lotto Soudal
 37 Daniel Martin (Irl) Quick-Step Floors                01:33
 38 Dion Smith (NZl) Wanty - Groupe Gobert               01:34
 39 Maciej Paterski (Pol) CCC Sprandi Polkowice          01:37
 40 Daniele Bennati (Ita) Movistar Team                  01:39
 41 Mark Stewart (GBr) An Post Chain Reaction            01:40
 42 Philippe Gilbert (Bel) Quick-Step Floors             01:41
 43 Floris Gerts (Ned) BMC Racing Team                   01:48
 44 Zdenek Stybar (Cze) Quick-Step Floors                01:57
 45 Fernando Gaviria (Col) Quick-Step Floors             01:58
 46 Oliver Wood (GBr) Great Britain                      01:59
 47 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF                02:03
 48 Brenton Jones (Aus) JLT Condor                       02:04
 49 James Shaw (GBr) Lotto Soudal                        02:15
 50 Luka Mezgec (Slo) Orica-Scott
 51 James Knox (GBr) Great Britain                       02:18
 52 Russell Downing (GBr) JLT Condor                     02:21
 53 Andrea Pasqualon (Ita) Wanty - Groupe Gobert         02:33
 54 Matthew Teggart (Irl) An Post Chain Reaction         02:40
 55 Nikolas Maes (Bel) Lotto Soudal                      02:41
 56 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice            03:23
 57 Caleb Ewan (Aus) Orica-Scott                         03:29
 58 Jan Tratnik (Slo) CCC Sprandi Polkowice              03:54
 59 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team                    03:58
 60 Roger Kluge (Ger) Orica-Scott                        04:14
 61 Mark Renshaw (Aus) Dimension Data                    04:15
 62 Dylan Groenewegen (Ned) Team LottoNl-Jumbo           04:27
 63 Steele Von Hoff (Aus) One Pro Cycling                04:39
 64 Regan Gough (NZl) An Post Chain Reaction             04:49
 65 Jay Thompson (RSA) Dimension Data                    04:53
 66 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF                     05:22
 67 Primoz Roglic (Slo) Team LottoNl-Jumbo               05:38
 68 Rory Townsend (GBr) Bike Channel Canyon              06:02
 69 Luke Durbridge (Aus) Orica-Scott                     06:05
 70 Rory Sutherland (Aus) Movistar Team                  06:34
 71 Dexter Gardias (GBr) Bike Channel Canyon             06:35
 72 Eric Marcotte (USA) Cylance Cycling                  07:39
 73 Alistair Slater (GBr) JLT Condor                     07:41
 74 Connor Swift (GBr) Madison Genesis                   07:53
 75 Richard Handley (GBr) Madison Genesis                07:55
 76 Senne Leysen (Bel) Lotto Soudal                      08:05
 77 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF                    08:08
 78 Davide Formolo (Ita) Cannondale-Drapac               08:35
 79 James Gullen (GBr) JLT Condor                        08:58
 80 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF                 09:05
 81 Jonas Koch (Ger) CCC Sprandi Polkowice               09:48
 82 Thomas Gibbons (USA) Wanty - Groupe Gobert           09:49
 83 Mark Mcnally (GBr) Wanty - Groupe Gobert             09:53
 84 Peter Williams (GBr) One Pro Cycling                 09:56
 85 Enzo Wouters (Bel) Lotto Soudal                      10:02
 86 Kris Boeckmans (Bel) Lotto Soudal                    10:13
 87 Alexandre Blain (Fra) Madison Genesis                10:25
 88 Mark Cavendish (GBr) Dimension Data                  10:56
 89 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF                      11:20
 90 Harry Tanfield (GBr) Bike Channel Canyon             11:52
 91 Jacob Scott (GBr) An Post Chain Reaction             13:59
 92 Scott Thwaites (GBr) Dimension Data                  14:23
 93 Jacob Hennessy (GBr) Great Britain                   14:40
 94 Taylor Gunman (NZl) Madison Genesis                  14:41
 95 Alan Banaszek (Pol) CCC Sprandi Polkowice            15:38
 96 Sean Mckenna (Irl) An Post Chain Reaction            15:39
 97 Andres Diaz (Ven) Cylance Cycling                    15:51
 98 Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data                  16:17
 99 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky                    16:30
100 Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF                  18:32
101 Kyle Murphy (USA) Cylance Cycling                    18:58
102 Jonathan Mcevoy (GBr) Madison Genesis                19:31
103 Ian Bibby (GBr) JLT Condor                           19:42
104 Rob Power (Aus) Orica-Scott                          19:44
105 Ethan Hayter (GBr) Great Britain                     20:20
106 Marcin Białobłocki (Pol) CCC Sprandi Polkowice       20:48
107 Damien Shaw (Irl) An Post Chain Reaction             21:25
108 Robert Partridge (GBr) Bike Channel Canyon           22:28
109 Chris Opie (GBr) Bike Channel Canyon                 28:10
110 Adam Hartley (GBr) Great Britain                     29:23
111 Graham Briggs (GBr) JLT Condor                       41:06