pro-cycling.org
Vuelta a Espana 2017 - 19. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-09-08 17:43:46), kat. 2.UWT (ESP); 149,7km (Caso. Parque Natural de Redes › Gijon); 8 września 2017. 

  1 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal                 3:35:46
  2 Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo
  3 Ivan Garcia Cortina (Spa) Bahrain-Merida
  4 Rui Alberto Faria da Costa (Por) UAE Team Emirates
  5 Floris De Tier (Bel) Team LottoNL-Jumbo
  6 Bob Jungels (Lux) Quick-Step Floors
  7 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale
  8 Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team
  9 Daniel Navarro Garcia (Spa) Cofidis
 10 Koen Bouwman (Ned) Team LottoNL-Jumbo                00:45
 11 Simon Clarke (Aus) Cannondale-Drapac
 12 Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Hansgrohe
 13 Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team                  00:49
 14 Matteo Trentin (Ita) Quick-Step Floors               02:40
 15 Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team
 16 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team
 17 Matej Mohoric (Slo) UAE Team Emirates
 18 Antwan Tolhoek (Ned) Team LottoNL-Jumbo
 19 David Arroyo Duran (Spa) Caja Rural                  02:45
 20 Juan José Lobato (Spa) Team LottoNL-Jumbo            04:48
 21 Davide Villella (Ita) Cannondale-Drapac              05:32
 22 Juan Felipe Osorio (Col) Manzana Postobon            11:06
 23 Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale                  11:27
 24 David Lopez Garcia (Spa) Team Sky                    12:15
 25 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky
 26 Gianni Moscon (Ita) Team Sky
 27 Wout Poels (Ned) Team Sky
 28 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Team Sky
 29 Christopher Froome (GBr) Team Sky
 30 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida
 31 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida
 32 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo
 33 Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo
 34 Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNL-Jumbo
 35 David de la Cruz (Spa) Quick-Step Floors
 36 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb
 37 Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team
 38 Alberto Contador Velasco (Spa) Trek-Segafredo
 39 Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin
 40 Jaime Roson Garcia (Spa) Caja Rural
 41 Michael Woods (Can) Cannondale-Drapac
 42 Jack Haig (Aus) Orica-Scott
 43 Johan Esteban Chaves Rubio (Col) Orica-Scott
 44 Sergio Pardilla Bellon (Spa) Caja Rural
 45 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Movistar Team
 46 Louis Meintjes (RSA) UAE Team Emirates
 47 Igor Anton Hernandez (Spa) Dimension Data
 48 Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team
 49 Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team
 50 Enric Mas (Spa) Quick-Step Floors
 51 Carlos Verona Quintanilla (Spa) Orica-Scott
 52 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team
 53 Chad Haga (USA) Team Sunweb
 54 S?ren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb
 55 Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal                    13:25
 56 Hernán Aguirre (Col) Manzana Postobon
 57 Bernardo Suaza (Col) Manzana Postobon
 58 Sander Armee (Bel) Lotto Soudal
 59 Lluís Guillermo Mas Bonet (Spa) Caja Rural
 60 Giovanni Visconti (Ita) Bahrain-Merida
 61 Luis Angel Maté Mardones (Spa) Cofidis
 62 Ricardo Vilela (Por) Manzana Postobon
 63 Guillaume Bonnafond (Fra) Cofidis                    14:47
 64 Anthony Roux (Fra) FDJ
 65 Fabricio Ferrari (Uru) Caja Rural
 66 Tobias Ludvigsson (Swe) FDJ
 67 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates                   16:02
 68 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis
 69 Francisco Ventoso (Spa) BMC Racing Team              16:51
 70 Nicholas Schultz (Aus) Caja Rural
 71 Jacques Janse van Rensburg (RSA) Dimension Data
 72 Sam Bewley (NZl) Orica-Scott
 73 Jetse Bol (Ned) Manzana Postobon
 74 Koen de Kort (Ned) Trek-Segafredo
 75 Daniel Hoelgaard (Nor) FDJ
 76 Clement Chevrier (Fra) AG2R La Mondiale
 77 Odd Christian Eiking (Nor) FDJ
 78 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo
 79 Lachlan Morton (Aus) Dimension Data
 80 Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha-Alpecin
 81 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team
 82 Diego Rubio (Spa) Caja Rural
 83 Niki Terpstra (Ned) Quick-Step Floors
 84 Joe Dombrowski (USA) Cannondale-Drapac
 85 Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale
 86 Hector Sáez Benito (Spa) Caja Rural
 87 Adam Blythe (GBr) Aqua Blue Sport
 88 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain-Merida
 89 Stefan Denifl (Aut) Aqua Blue Sport
 90 Jesus Hernandez Blazquez (Spa) Trek-Segafredo
 91 Diego Rosa (Ita) Team Sky
 92 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team
 93 Eros Capecchi (Ita) Quick-Step Floors
 94 Julian Alaphilippe (Fra) Quick-Step Floors           17:06
 95 Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal                       19:33
 96 Przemysław Niemiec (Pol) UAE Team Emirates
 97 Loic Vliegen (Bel) BMC Racing Team
 98 Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe
 99 Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Hansgrohe
100 Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal
101 Daan Olivier (Ned) Team LottoNL-Jumbo
102 Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal
103 William Clarke (Aus) Cannondale-Drapac
104 Anthony Turgis (Fra) Cofidis
105 Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe
106 Lasse Norman Hansen (Den) Aqua Blue Sport
107 Toms Skujins (Lat) Cannondale-Drapac
108 Remy Mertz (Bel) Lotto Soudal
109 Arnaud Courteille (Fra) FDJ
110 Rafael Reis (Por) Caja Rural
111 Aaron Gate (NZl) Aqua Blue Sport
112 Conor Dunne (Irl) Aqua Blue Sport
113 Mark Christian (GBr) Aqua Blue Sport
114 Marco Haller (Aut) Katusha-Alpecin
115 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe
116 Magnus Cort (Den) Orica-Scott
117 Michael M?rk?v (Den) Katusha-Alpecin
118 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team
119 Lorrenzo Manzin (Fra) FDJ
120 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale
121 Michel Kreder (Ned) Aqua Blue Sport
122 Marc Soler (Spa) Movistar Team
123 Markel Irizar Aranburu (Spa) Trek-Segafredo
124 Anthony Perez (Fra) Cofidis
125 Tim Declercq (Bel) Quick-Step Floors
126 Yves Lampaert (Bel) Quick-Step Floors
127 Christian Knees (Ger) Team Sky
128 Rein Taaramäe (Est) Katusha-Alpecin
129 Ian Stannard (GBr) Team Sky
130 Domen Novak (Slo) Bahrain-Merida
131 Thomas Scully (NZl) Cannondale-Drapac
132 Brendan Canty (Aus) Cannondale-Drapac
133 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Sunweb
134 Chris Hamilton (Aus) Team Sunweb
135 Jeremy Maison (Fra) FDJ
136 Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates
137 Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe
138 Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Hansgrohe
139 Sergei Chernetckii (Rus) Astana Pro Team
140 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team
141 Adam Yates (GBr) Orica-Scott
142 Christopher Juul Jensen (Den) Orica-Scott
143 Simon Yates (GBr) Orica-Scott
144 Kenneth Van Bilsen (Bel) Cofidis
145 Peter Koning (Ned) Aqua Blue Sport
146 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team
147 Fernando Orjuela (Col) Manzana Postobon
148 Tom Van Asbroeck (Bel) Cannondale-Drapac
149 Aldemar Reyes (Col) Manzana Postobon
150 Luis León Sánchez (Spa) Astana Pro Team
151 Manuele Boaro (Ita) Bahrain-Merida
152 Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin
153 Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida
154 Federico Zurlo (Ita) UAE Team Emirates
155 Sacha Modolo (Ita) UAE Team Emirates
156 Sebastián Molano (Col) Manzana Postobon              20:28
157 Hernando Bohórquez (Col) Manzana Postobon
158 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team                 22:24
159 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team LottoNL-Jumbo           23:04
160 Stef Clement (Ned) Team LottoNL-Jumbo                24:32
DNF Matvey Mamykin (Rus) Katusha-Alpecin

Klasyfikacja generalna po 19. etapie:

  1 Christopher Froome (GBr) Team Sky                 75:51:51
  2 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida                 01:37
  3 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb                    02:17
  4 Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin                  02:29
  5 Alberto Contador Velasco (Spa) Trek-Segafredo        03:34
  6 Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team             05:16
  7 Michael Woods (Can) Cannondale-Drapac                06:33
  8 Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team
  9 Wout Poels (Ned) Team Sky                            06:47
 10 Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNL-Jumbo           10:26
 11 David de la Cruz (Spa) Quick-Step Floors             10:31
 12 Johan Esteban Chaves Rubio (Col) Orica-Scott         11:57
 13 Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team             12:06
 14 Louis Meintjes (RSA) UAE Team Emirates               13:32
 15 Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team                  14:54
 16 Sergio Pardilla Bellon (Spa) Caja Rural              15:41
 17 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Team Sky                  25:14
 18 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale                 29:55
 19 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Movistar Team          32:21
 20 Sander Armee (Bel) Lotto Soudal                      49:25
 21 Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates               52:03
 22 Jack Haig (Aus) Orica-Scott                          55:12
 23 Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team           58:46
 24 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team                01:00:36
 25 Stef Clement (Ned) Team LottoNL-Jumbo             01:05:14
 26 Jaime Roson Garcia (Spa) Caja Rural               01:08:12
 27 Luis Angel Maté Mardones (Spa) Cofidis            01:08:32
 28 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida            01:12:00
 29 Antwan Tolhoek (Ned) Team LottoNL-Jumbo           01:13:25
 30 Gianni Moscon (Ita) Team Sky                      01:18:01
 31 Matej Mohoric (Slo) UAE Team Emirates             01:20:14
 32 Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo            01:20:33
 33 Luis León Sánchez (Spa) Astana Pro Team           01:21:42
 34 Igor Anton Hernandez (Spa) Dimension Data         01:24:33
 35 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo                01:25:34
 36 Adam Yates (GBr) Orica-Scott                      01:26:07
 37 Rui Alberto Faria da Costa (Por) UAE Team Emirat  01:37:38
 38 Hernán Aguirre (Col) Manzana Postobon             01:37:57
 39 Bob Jungels (Lux) Quick-Step Floors               01:38:06
 40 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team               01:42:12
 41 Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal                 01:44:25
 42 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates                01:44:30
 43 Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe                  01:45:41
 44 Aldemar Reyes (Col) Manzana Postobon              01:48:09
 45 Koen Bouwman (Ned) Team LottoNL-Jumbo             01:48:19
 46 Giovanni Visconti (Ita) Bahrain-Merida            01:57:04
 47 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team               01:57:32
 48 Simon Yates (GBr) Orica-Scott                     01:58:24
 49 Bernardo Suaza (Col) Manzana Postobon             02:08:55
 50 Odd Christian Eiking (Nor) FDJ                    02:09:45
 51 Anthony Roux (Fra) FDJ                            02:13:07
 52 Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team               02:14:34
 53 Marc Soler (Spa) Movistar Team                    02:14:41
 54 Ricardo Vilela (Por) Manzana Postobon             02:15:27
 55 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal                02:16:34
 56 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis                   02:19:15
 57 Fabricio Ferrari (Uru) Caja Rural                 02:19:50
 58 Clement Chevrier (Fra) AG2R La Mondiale           02:22:56
 59 Daan Olivier (Ned) Team LottoNL-Jumbo             02:24:01
 60 Floris De Tier (Bel) Team LottoNL-Jumbo           02:24:07
 61 Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal              02:25:08
 62 Tobias Ludvigsson (Swe) FDJ                       02:25:36
 63 Jesus Hernandez Blazquez (Spa) Trek-Segafredo     02:26:38
 64 Diego Rosa (Ita) Team Sky                         02:27:03
 65 Stefan Denifl (Aut) Aqua Blue Sport               02:30:32
 66 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team        02:32:37
 67 Jeremy Maison (Fra) FDJ                           02:34:23
 68 Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Hansgrohe             02:35:28
 69 Julian Alaphilippe (Fra) Quick-Step Floors        02:36:36
 70 Jetse Bol (Ned) Manzana Postobon                  02:41:17
 71 Simon Clarke (Aus) Cannondale-Drapac              02:42:23
 72 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain-Merida               02:42:30
 73 Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha-Alpecin     02:45:50
 74 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team             02:46:29
 75 Koen de Kort (Ned) Trek-Segafredo                 02:47:20
 76 David Lopez Garcia (Spa) Team Sky                 02:47:22
 77 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky                   02:47:23
 78 Carlos Verona Quintanilla (Spa) Orica-Scott       02:48:47
 79 Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe              02:51:01
 80 Matteo Trentin (Ita) Quick-Step Floors            02:52:27
 81 Enric Mas (Spa) Quick-Step Floors                 02:54:16
 82 Jacques Janse van Rensburg (RSA) Dimension Data   02:56:13
 83 Lluís Guillermo Mas Bonet (Spa) Caja Rural        02:56:47
 84 Anthony Perez (Fra) Cofidis                       02:57:24
 85 Daniel Navarro Garcia (Spa) Cofidis               02:57:38
 86 Hector Sáez Benito (Spa) Caja Rural               02:59:49
 87 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo               03:02:07
 88 Juan Felipe Osorio (Col) Manzana Postobon         03:04:43
 89 David Arroyo Duran (Spa) Caja Rural               03:05:09
 90 Lachlan Morton (Aus) Dimension Data               03:05:45
 91 Przemysław Niemiec (Pol) UAE Team Emirates        03:05:48
 92 Guillaume Bonnafond (Fra) Cofidis                 03:06:24
 93 Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo                03:08:03
 94 Davide Villella (Ita) Cannondale-Drapac           03:11:34
 95 Fernando Orjuela (Col) Manzana Postobon           03:14:27
 96 Sergei Chernetckii (Rus) Astana Pro Team          03:14:58
 97 Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal                    03:19:11
 98 Joe Dombrowski (USA) Cannondale-Drapac            03:20:05
 99 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe               03:20:40
100 Francisco Ventoso (Spa) BMC Racing Team           03:21:53
101 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale            03:23:12
102 Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida               03:25:43
103 Eros Capecchi (Ita) Quick-Step Floors             03:25:53
104 Arnaud Courteille (Fra) FDJ                       03:26:35
105 Domen Novak (Slo) Bahrain-Merida                  03:28:37
106 Ivan Garcia Cortina (Spa) Bahrain-Merida          03:29:56
107 Brendan Canty (Aus) Cannondale-Drapac             03:31:13
108 Chad Haga (USA) Team Sunweb                       03:31:15
109 Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale               03:31:33
110 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team LottoNL-Jumbo        03:31:41
111 Juan José Lobato (Spa) Team LottoNL-Jumbo         03:35:34
112 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team              03:36:41
113 Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale                 03:37:33
114 Christopher Juul Jensen (Den) Orica-Scott         03:38:18
115 S?ren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb            03:39:01
116 Loic Vliegen (Bel) BMC Racing Team                03:39:27
117 Manuele Boaro (Ita) Bahrain-Merida                03:41:11
118 Markel Irizar Aranburu (Spa) Trek-Segafredo       03:41:58
119 Marco Haller (Aut) Katusha-Alpecin                03:43:47
120 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Sunweb             03:44:03
121 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team           03:46:05
122 Toms Skujins (Lat) Cannondale-Drapac              03:46:30
123 Nicholas Schultz (Aus) Caja Rural                 03:48:21
124 Anthony Turgis (Fra) Cofidis                      03:49:16
125 Tim Declercq (Bel) Quick-Step Floors              03:51:45
126 Magnus Cort (Den) Orica-Scott                     03:51:54
127 Michel Kreder (Ned) Aqua Blue Sport               03:52:38
128 Chris Hamilton (Aus) Team Sunweb                  03:53:18
129 Christian Knees (Ger) Team Sky                    03:54:55
130 Daniel Hoelgaard (Nor) FDJ                        03:55:21
131 Diego Rubio (Spa) Caja Rural                      03:59:13
132 Niki Terpstra (Ned) Quick-Step Floors             04:00:23
133 Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin                04:02:29
134 Rafael Reis (Por) Caja Rural                      04:03:46
135 Tom Van Asbroeck (Bel) Cannondale-Drapac          04:04:16
136 Sacha Modolo (Ita) UAE Team Emirates              04:04:20
137 Hernando Bohórquez (Col) Manzana Postobon         04:05:27
138 Michael M?rk?v (Den) Katusha-Alpecin              04:06:20
139 Yves Lampaert (Bel) Quick-Step Floors             04:06:48
140 Mark Christian (GBr) Aqua Blue Sport              04:13:57
141 Aaron Gate (NZl) Aqua Blue Sport                  04:14:38
142 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team              04:15:51
143 Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Hansgrohe          04:15:55
144 Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe          04:17:30
145 Peter Koning (Ned) Aqua Blue Sport                04:18:05
146 Kenneth Van Bilsen (Bel) Cofidis                  04:18:06
147 Rein Taaramäe (Est) Katusha-Alpecin               04:19:04
148 Ian Stannard (GBr) Team Sky                       04:19:52
149 Lasse Norman Hansen (Den) Aqua Blue Sport         04:20:20
150 Federico Zurlo (Ita) UAE Team Emirates            04:23:45
151 Sam Bewley (NZl) Orica-Scott                      04:25:02
152 Remy Mertz (Bel) Lotto Soudal                     04:27:23
153 Sebastián Molano (Col) Manzana Postobon           04:28:00
154 Thomas Scully (NZl) Cannondale-Drapac             04:29:57
155 Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal                  04:31:17
156 Adam Blythe (GBr) Aqua Blue Sport                 04:31:27
157 Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Hansgrohe          04:34:22
158 William Clarke (Aus) Cannondale-Drapac            04:35:42
159 Lorrenzo Manzin (Fra) FDJ                         04:35:52
160 Conor Dunne (Irl) Aqua Blue Sport                 04:47:32